УГОДА

про принципи справляння непрямих податкiв пiд час експорту та iмпорту товарiв (робiт, послуг) мiж державами - учасницями Спiвдружностi Незалежних Держав

     Держави - учасницi цiєї Угоди в особi урядiв, що далi iменуються Сторони,

     сприяючи поглибленню економiчної iнтеграцiї держав - учасниць Спiвдружностi Незалежних Держав,

     керуючись загальноприйнятими нормами i правилами у мiжнароднiй торгiвлi,

     погодилися про таке:

Стаття 1
Загальнi визначення

     Для цiлей цiєї Угоди використовуються такi термiни:

     непрямi податки - податок на додану вартiсть (далi - ПДВ) та акциз (акцизний податок або акцизний збiр);

     нульова ставка - оподаткування товарiв (робiт, послуг) за ставкою нуль вiдсоткiв, що означає для платника податку право на залiк або вiдшкодування з бюджету сум податку на додану вартiсть, ранiше сплаченого по цих товарах (роботах, послугах);

     звiльнення вiд податку - звiльнення вiд оподаткування пiд час продажу товарiв (робiт, послуг). При цьому останнiй продавець не одержує права на залiк або вiдшкодування податку на додану вартiсть, ранiше сплаченого;

     товар - будь-яке рухоме та нерухоме майно, всi види енергiї, а також транспортнi засоби, за винятком будь-яких транспортних засобiв, що використовуються для мiжнародних перевезень пасажирiв i товарiв, включаючи контейнери та iнше транспортне устаткування;

     експорт - вивезення товарiв (робiт, послуг) з митних територiй Сторiн без зобов'язання про зворотне ввезення;

     iмпорт - ввезення товарiв (робiт, послуг) на митнi територiї Сторiн без зобов'язання про зворотне вивезення;

     псевдоекспорт - фiктивне документарне оформлення товарiв (робiт, послуг) як таких, що експортуються з митної територiї Сторони, пiд час якого не вiдбувається фактичного вивезення товарiв (робiт, послуг) за межi митної територiї цiєї Сторони;

     країна призначення товару - держава, на митну територiю якої були iмпортованi товари;

     принцип країни призначення - застосування нульової ставки (звiльнення вiд оподаткування товарiв (робiт, послуг) пiд час експорту з митної територiї однiєї Сторони i оподаткування за дiючою ставкою згiдно з нацiональним законодавством iншої Сторони товарiв (робiт, послуг), що iмпортуються (або iмпортованих);

     компетентнi органи - органи державного управлiння, що визначаються законодавством Сторiн.

Стаття 2
Принцип справляння пiд час експорту

     Жодна iз Сторiн не оподатковує непрямими податками товари (роботи, послуги), якi експортуються на територiю iншої Сторони.

     Це правило означає оподаткування ПДВ за нульовою ставкою, а також звiльнення вiд акцизiв товарiв, що експортуються. В державах - учасницях Угоди, в яких не передбачено нацiональним законодавством оподаткування ПДВ за нульовою ставкою, застосовується звiльнення вiд ПДВ товарiв (робiт, послуг).

     Кожна Сторона має право регулювати порядок вiдшкодування сум податку на додану вартiсть пiд час експорту вiдповiдно до свого законодавства.

Стаття 3
Принцип справляння пiд час iмпорту

     Iмпортованi на митну територiю однiєї Сторони товари (роботи, послуги), якi експортованi з митної територiї iншої Сторони, оподатковуються непрямими податками у країнi-iмпортерi вiдповiдно до її нацiонального законодавства.

Стаття 4
Контроль за перемiщенням товарiв та справлянням непрямих податкiв

     З метою забезпечення повноти збору непрямих податкiв пiд час iмпорту товарiв (робiт, послуг), а також запобiгання псевдоекспорту податковi та митнi органи Сторiн введуть у дiю механiзм контролю за перемiщенням товарiв через митнi кордони Сторiн i сплатою непрямих податкiв, викладений у Положеннi про механiзм стягування непрямих податкiв i контролю за фактичним перемiщенням товарiв (робiт, послуг) пiд час переходу на їх стягування за принципом країни призначення, яке є невiд'ємною частиною цiєї Угоди.

Стаття 5
Спiввiдношення Угоди з мiжнародними договорами

     Ця Угода не порушує положень iнших мiжнародних договорiв, учасниками яких є Сторони.

Стаття 6
Порядок набрання чинностi Угодою

     Ця Угода пiдлягає ратифiкацiї державами, якi її пiдписали, i набирає чинностi з дня здачi депозитарiю третьої ратифiкацiйної грамоти.

     Для Сторiн, якi ратифiкували її пiзнiше, вона набирає чинностi з дня здачi ними на зберiгання депозитарiю своїх ратифiкацiйних грамот.

Стаття 7
Строк дiї Угоди

     Ця Угода дiє протягом 5-ти рокiв з дня набрання чинностi. Пiсля закiнчення цього строку Угода автоматично продовжується кожного разу на наступнi 5 рокiв, якщо Сторони не приймуть iншого рiшення.

Стаття 8
Вихiд з Угоди

     Кожна Сторона може вийти з цiєї Угоди, надiславши письмове повiдомлення про це депозитарiю не пiзнiш як за 6 мiсяцiв до дати виходу.

Стаття 9
Порядок приєднання до Угоди

     Ця Угода вiдкрита для приєднання iнших держав, що подiляють її цiлi i принципи, за згодою всiх Сторiн шляхом передачi депозитарiю документiв про таке приєднання. Приєднання вважається таким, що набрало чинностi, з дня одержання депозитарiєм останнього повiдомлення про згоду на таке приєднання.

Стаття 10
Порядок внесення змiн i доповнень до Угоди

     За взаємною домовленiстю всiх Сторiн до цiєї Угоди можуть бути внесенi змiни i доповнення, оформленi протоколами, якi набирають чинностi у порядку, передбаченому статтею 6 цiєї Угоди.

Стаття 11
Порядок вирiшення спорiв

     Спiрнi питання, пов'язанi iз застосуванням або тлумаченням цiєї Угоди, вирiшуються шляхом консультацiй i переговорiв заiнтересованих Сторiн.

     У разi неможливостi врегулювати спiрнi питання шляхом переговорiв Сторони за погодженням мiж собою звертаються до Економiчного Суду Спiвдружностi Незалежних Держав або до iнших компетентних мiжнародних судiв.

     Вчинено у мiстi Москвi 25 листопада 1998 року в одному дiйсному примiрнику росiйською мовою. Дiйсний примiрник зберiгається у Виконавчому Секретарiатi Спiвдружностi Незалежних Держав, який надiшле кожнiй державi, що пiдписала цю Угоду, її завiрену копiю.

За Уряд
Азербайджанської Республiки
За Уряд
Республiки Бiлорусь
Пiдпис Пiдпис
За Уряд
Киргизької Республiки
За Уряд
Республiки Таджикистан
Пiдпис Пiдпис
За Уряд
Республiки Вiрменiя
За Уряд
Грузiї
Пiдпис з пропозицiєю
до статтi 2
Пiдпис
За Уряд
Республiки Молдова
За Уряд
України
Пiдпис Пiдпис iз застереженням

 

Додаток
до Угоди про принципи справляння непрямих податкiв пiд час експорту та iмпорту товарiв (робiт, послуг) мiж державами - учасницями Спiвдружностi Незалежних Держав вiд 25 листопада 1998 року

Положення
про механiзм справляння непрямих податкiв i контролю за фактичним перемiщенням товарiв (робiт, послуг) пiд час переходу на їх справляння за принципом країни призначення

I. Загальнi положення

     Це Положення розроблене з метою реалiзацiї Угоди про порядок справляння непрямих податкiв пiд час експорту та iмпорту товарiв (робiт, послуг) мiж державами - учасницями Спiвдружностi Незалежних Держав (далi - Угода) i спрямоване на забезпечення повноти i своєчасностi сплати непрямих податкiв за принципом країни призначення до бюджетiв держав - учасниць Угоди.

     Щодо товарiв, якi повиннi ввозитися на територiї держав - учасниць Угоди за умови митного оформлення i контролю, непрямi податки стягують митнi органи країни, на митну територiю якої здiйснюється ввезення товарiв (далi - країна призначення), у порядку, встановленому нацiональним законодавством.

     Щодо товарiв, якi можуть ввозитися на територiї держав - учасниць Угоди без митного оформлення i контролю, а також щодо робiт i послуг непрямi податки стягують податковi органи країни призначення.

II. Справляння непрямих податкiв пiд час iмпорту

     1. Справляння непрямих податкiв митними органами

     За наявностi митного контролю i митного оформлення мiж державами - учасницями Угоди непрямi податки, що стягуються пiд час iмпорту товарiв (робiт, послуг), митнi органи країни-iмпортера стягують у встановленому нацiональним законодавством порядку.

     1.1. Пiд час митного оформлення митними органами застосовуються єдинi форми вантажної митної декларацiї (далi - ВМД) МД1, МД2 вiдповiдно до Iнструкцiї про порядок заповнення вантажних митних декларацiй, затвердженої Рiшенням Ради керiвникiв митних служб держав - учасниць СНД вiд 15 лютого 1996 року, якi заповненi вiдповiдно до тiєї ж Iнструкцiї.

     1.2. Копiя 4-го примiрника вантажної митної декларацiї на експорт товарiв завiряється особистою номерною печаткою посадової особи митного органу, в якому провадилося митне оформлення вiдповiдно до митного режиму експорту (далi - контрольний примiрник), перемiщується разом з товаром (за винятком товарiв, що перемiщуються через митний кордон держав - учасниць Угоди трубопровiдним транспортом i лiнiями електропередач, або товарiв, що перемiщуються iз застосуванням схеми перiодичного декларування) i подається пiд час проведення митного оформлення товарiв у країнi призначення.

     1.3. Пiд час перемiщення товару, за винятком перемiщення трубопровiдним транспортом i лiнiями електропередач, на контрольному примiрнику проставляються вiдмiтки митних органiв країн вiдправлення, призначення, транзиту. Зазначений виняток поширюється i у разi застосування перiодичного декларування.

     1.4. Пiсля завершення митного оформлення товарiв у країнi призначення на iмпортних декларацiях ставиться довiдковий номер контрольного примiрника; на контрольному примiрнику посадовою особою митного органу робиться вiдмiтка шляхом проставлення номера i дати iмпортної ВМД i завiряється особистою номерною печаткою згiдно з вiдповiдним митним режимом. У разi оформлення декiлькох iмпортних декларацiй їх номери також вписуються в контрольний примiрник.

     1.5. Копiї iмпортних декларацiй, завiренi особистими номерними печатками посадових осiб митних органiв країни призначення, i контрольний примiрник передаються декларанту.

     1.6. Вищезазначенi документи є пiдтвердженням фактичного вивезення/ввезення товарiв i можуть бути пiдставою для вiдшкодування (звiльнення) вiд непрямих податкiв у країнi експорту.

     2. Справляння непрямих податкiв податковими органами

     У разi вiдсутностi митного контролю i митного оформлення мiж державами - учасницями Угоди, а також пiд час експорту та iмпорту робiт i послуг непрямi податки стягують податковi органи країни-iмпортера в такому порядку.

     2.1. Експортер товару (робiт, послуг) оформляє податковий сертифiкат за встановленою формою (додаток) у податковому органi за мiсцем своєї реєстрацiї в 6 примiрниках, 1-й примiрник залишається в податковому органi країни-експортера. Iншi 5 примiрникiв передаються iмпортеру для подання до податкового органу в країнi призначення.

     2.2. Вiдповiдно до контракту (договору) на iмпорт товарiв (робiт, послуг) iмпортер - платник податку подає до податкового органу податковий сертифiкат. Податковий орган зобов'язаний зробити вiдмiтку в податковому сертифiкатi про прийняття товарiв (робiт, послуг) iмпортером i залишити 2-й примiрник документа у себе.

     2.3. Iмпортер залишає у себе 3-й примiрник податкового сертифiката, а 4-й, 5-й, 6-й примiрники податкового сертифiката з вiдмiткою податкового органу країни-iмпортера передає експортеру. Експортер залишає у себе 4-й примiрник податкового сертифiката з вiдмiткою податкових органiв країни-експортера i країни-iмпортера, а 5-й, 6-й примiрники цього документа передає в податковий орган за мiсцем своєї реєстрацiї.

     2.4. Податковий орган країни-експортера залишає у себе 5-й примiрник документа i вiдправляє 6-й примiрник нацiональному статистичному органу.

     2.5. Для цiлей оподаткування за умови подання необхiдних документiв до податкових органiв за мiсцем реєстрацiї вважаються такими, що експортуються, роботи i послуги, якi визначаються таким перелiком:

     а) послуги з транспортування й обслуговування таких, що експортуються за межi територiї держави - учасницi Угоди, вантажiв, включаючи послуги з експедирування, навантажування, розвантажування i перевантажування (крiм трубопровiдного транспорту);

     б) послуги з транспортування таких, що експортуються за межi територiї держави - учасницi Угоди, нафти, нафтопродуктiв i газу трубопровiдним транспортом;

     в) послуги з транспортування й обслуговування iноземних транзитних вантажiв через територiї держав - учасниць Угоди, включаючи послуги з експедирування, навантажування, розвантажування i перевантажування;

     г) послуги з перевезення пасажирiв i багажу за межi територiї держави - учасницi Угоди;

     д) послуги мiжнародного зв'язку (поштовi, телефоннi, телеграфнi, космiчнi та iн.), що частково надаються за межами держави - учасницi Угоди. При цьому вони не пiдлягають оподаткуванню на додану вартiсть тiльки в частинi оборотiв з їх реалiзацiї за межами територiї держави - учасницi Угоди;

     е) обробка давальницької сировини, що ввозиться на територiю держави - учасницi Угоди для подальшої переробки її в готову продукцiю, що вивозиться за межi територiї держави, яка виконувала цю роботу;

     ж) роботи, що виконуються безпосередньо в космiчному просторi, за умови використання результатiв цих робiт (послуг) за межами держави - експортера здiйснюваної роботи;

     з) послуги (роботи) з обслуговування iноземних суден;

     й) послуги, що надаються на територiї аеропортiв держав - учасниць Угоди, з обслуговування iноземних суден, включаючи аеронавiгацiйне обслуговування;

     к) будiвельнi, будiвельно-монтажнi, ремонтнi, реставрацiйнi роботи, роботи з озеленення i подiбнi послуги;

     л) роботи (послуги), пов'язанi з рухомим майном;

     м) роботи (послуги), що провадяться в сферi культури, мистецтва, освiти, фiзичної культури i спорту або в iншiй аналогiчнiй сферi дiяльностi;

     н) роботи (послуги) з передачi у власнiсть або переуступлення патентiв, лiцензiй, торгових марок, авторських прав або iнших аналогiчних прав;

     о) консультацiйнi, юридичнi, iнжинiринговi, рекламнi послуги, а також послуги з обробки iнформацiї про iншi аналогiчнi послуги;

     п) послуги з надання персоналу у разi, якщо персонал працює в мiсцi економiчної дiяльностi покупця;

     р) послуги iз здавання в оренду рухомого майна (за винятком транспортних засобiв транспортних пiдприємств);

     с) послуги агента, що залучає вiд iменi основного учасника контракту особу (органiзацiю, пiдприємство або фiзичну особу) для виконання послуг покупця, якщо мiсцезнаходження покупця цих послуг в однiй державi, а продавця - в iншiй.

     2.6. Сплата податкiв iмпортером на товари (роботи, послуги) провадиться вiдповiдно до нацiонального законодавства держави - учасницi Угоди.

     Мiсцем поставки (реалiзацiї) робiт (послуг) визнається:

     а) мiсце знаходження нерухомого майна, якщо роботи (послуги) пов'язанi безпосередньо з цим майном. До таких робiт належать будiвельнi, будiвельно-монтажнi, ремонтнi, реставрацiйнi роботи, роботи з озеленення i подiбнi послуги;

     б) мiсце фактичного здiйснення робiт (послуг), якщо вони пов'язанi з рухомим майном;

     в) мiсце фактичного здiйснення послуг, якщо вони надаються в сферi культури, мистецтва, освiти, фiзичної культури i спорту або в iншiй аналогiчнiй сферi дiяльностi;

     г) мiсце економiчної дiяльностi покупця послуг, якщо мiсцезнаходження покупця цих послуг в однiй державi, а продавця - в iншiй.

     Положення пiдпункту "г" застосовуються щодо робiт i послуг:

     з передачi у власнiсть або переуступлення патентiв, лiцензiй, торгових марок, авторських прав або iнших аналогiчних прав;

     консультацiйних, юридичних, iнжинiрингових, рекламних, а також послуг з обробки iнформацiї про iншi аналогiчнi послуги (для цiлей застосування цiєї Iнструкцiї до iнжинiрингових послуг належать: iнженерно-консультацiйнi послуги з пiдготовки процесу виробництва i реалiзацiї продукцiї промислових, сiльськогосподарських та iнших об'єктiв, передпроектнi та проектнi послуги, пiдготовка технiко-економiчних обгрунтувань, бiзнес-планiв, проектно-конструкторськi розробки та iншi подiбнi послуги);

     до послуг з обробки iнформацiї належать послуги iз здiйснення збору й узагальнення, систематизацiї iнформацiйних масивiв i надання в розпорядження користувача результатiв обробки iнформацiї;

     з надання персоналу у разi, коли персонал працює в мiсцi економiчної дiяльностi покупця;

     iз здавання в оренду рухомого майна (за винятком транспортних засобiв транспортних пiдприємств);

     послуг агента, що залучає вiд iменi основного учасника контракту особу (органiзацiю, пiдприємство або фiзичну особу) для виконання послуг, передбачених пiдпунктом "г".

     Мiсцем реалiзацiї робiт (послуг), не передбачених у пiдпунктах "а"-"г", є мiсце здiйснення економiчної дiяльностi органiзацiї (пiдприємства), що виконує цi роботи (послуги).

     Якщо реалiзацiя робiт (послуг) має допомiжний характер стосовно реалiзацiї основних робiт (послуг), то мiсцем такої допомiжної реалiзацiї визнається мiсце реалiзацiї основних робiт (послуг).

III. Фактичне пiдтвердження експорту товарiв (робiт, послуг)

     3.1. Пiд час справляння непрямих податкiв за принципом країни призначення експортери товарiв мають право на пiльгу iз сплати непрямих податкiв (обкладення за нульовою ставкою ПДВ i/або звiльнення вiд сплати ПДВ i акцизiв).

     3.2. Пiдтвердження експорту товарiв.

     Пiд час експорту товарiв господарюючими суб'єктами до податкового органу за мiсцем реєстрацiї подаються такi документи:

     а) контракт (копiя контракту, завiрена у встановленому порядку) на поставку товару;

     б) вантажна митна декларацiя на експорт (за наявностi вiдмiтки митних органiв на кордонi країни-експортера);

     в) вантажна митна декларацiя на iмпорт товару, завiрена митним органом країни-iмпортера (за наявностi митних кордонiв i за умови проведення митного контролю i митного оформлення);

     г) податковий сертифiкат, що заповнюється за єдиною формою (додаток), погодженою державами - учасницями Угоди (стосовно товарiв, якi можуть ввозитися на територiї держав - учасниць Угоди без митного оформлення). Сертифiкат заповнюється в 6-ти примiрниках:

     1-й, 5-й прим. - для податкового органу країни-експортера,

     2-й прим. - для податкового органу країни-iмпортера,

     3-й прим. - для господарюючого суб'єкта країни-iмпортера,

     4-й прим. - для господарюючого суб'єкта країни-експортера,

     6-й прим. - для статистичних органiв;

     д) товарно-транспортна накладна (копiя товарно-транспортної накладної щодо товарiв, якi можуть ввозитися на територiї держав - учасниць Угоди без митного оформлення);

     е) документи, що пiдтверджують проведення розрахункiв за контрактом на поставку експортних товарiв. Такими документами є:

     у разi оплати в грошовому виразi - банкiвськi документи, що пiдтверджують фактичне надходження виручки вiд реалiзацiї товарiв;

     за товарообмiнними контрактами - вантажна митна декларацiя або її копiя, завiрена митним органом, що здiйснює митне оформлення ввезення товарiв;

     за контрактами, що передбачають розрахунки за експорт товарiв виконанням робiт або послуг, - акт приймання (здачi) робiт (послуг).

     Вищезазначенi документи є пiдтвердженням фактичного вивезення/ввезення товарiв i можуть служити пiдставою для вiдшкодування непрямих податкiв (звiльнення) у разi експорту.

     3.3. Пiдтвердження експорту робiт i послуг.

     Пiд час експорту робiт i послуг господарюючими суб'єктами до податкового органу за мiсцем реєстрацiї подаються такi документи:

     а) контракт (копiя контракту, завiрена в установленому порядку) на виконання робiт i послуг;

     б) податковий сертифiкат, заповнений за єдиною формою, погодженою державами - учасницями Угоди (додаток). Подається у разi вiдсутностi митних кордонiв i проведення митного контролю i митного оформлення. Сертифiкат заповнюється в 6-ти примiрниках:

     1-й, 5-й прим. - для податкового органу країни-експортера,

     2-й прим. - для податкового органу країни-iмпортера,

     3-й прим. - для господарюючого суб'єкта країни-iмпортера,

     4-й прим. - для господарюючого суб'єкта країни-експортера,

     6-й прим. - для статистичних органiв;

     в) виписка банку, що пiдтверджує фактичне надходження виручки за виконанi роботи i наданi послуги на рахунок у банку платника податкiв, зареєстрований у податкових органах;

     г) документи, що пiдтверджують фактичний експорт товарiв у разi, якщо виконання робiт (послуг) пов'язане з експортом товарiв;

     д) акти, довiдки й iншi документи, що пiдтверджують факт використання результатiв робiт у космiчному просторi (щодо послуг, передбачених у пiдпунктi "ж" пункту 2.6).

     3.4. Валютою заповнення податкового сертифiката є валюта контракту i ВКВ за офiцiйним курсом (крос-курс валюти контракту до ВКВ), встановленим центральним (нацiональним) банком покупця на дату заповнення податкового сертифiката.

IV. Органiзацiя обмiну iнформацiєю мiж податковими i
митними органами держав - учасниць Угоди

     4.1. З метою посилення контролю пiд час перемiщення товарiв у взаємнiй торгiвлi митнi органи ведуть реєстри iмпортних декларацiй (далi - реєстри). Форма i змiст реєстрiв встановлюється за погодженням митних служб держав - учасниць Угоди. Митнi служби щомiсяця обмiнюються формами реєстрiв.

     4.2. На запити податкових органiв митнi органи країн-експортерiв на пiдставi отриманих реєстрiв пiдтверджують факт митного оформлення товарiв у країнi iмпортера. За необхiдностi митнi органи країн вiдправлення запитують i митнi органи країн призначення товарiв надають бiльш повну iнформацiю з експортно-iмпортних операцiй.

     4.3. Митнi служби держав - учасниць Угоди обмiнюються зразками печаток, що застосовуються митними органами пiд час митного оформлення товарiв.

     4.4. На запит держав - учасниць Угоди податковi органи подають реєстр кодифiкацiйних номерiв, наданих господарюючим суб'єктам, та iнформацiю про сплату податкiв, а також будь-яку iншу iнформацiю, необхiдну для виключення ухилень вiд їх сплати.

V. Знаки вiдповiдностi

     З метою запобiгання реекспорту i псевдоекспорту компетентнi органи держав - учасниць Угоди протягом шести мiсяцiв з моменту набрання чинностi Угодою погодять i введуть у дiю знакову систему вiдповiдностi за державою i мiсцем призначення товару, що експортується.

 

Приложение

СОДРУЖЕСТВО НЕЗАВИСИМЫХ ГОСУДАРСТВ

ЗОНА СВОБОДНОЙ ТОРГОВЛИ

НАЛОГОВЫЙ СЕРТИФИКАТ

Экземпляр N ____

     Дата  выписки  налогового  сертификата  "___"  ______________

 Продавец ___________________________   Покупатель ___________________________
            (наименование, адрес)                   (наименование, адрес)

 УНН (ИНН) продавца _________________   УНН (ИНН) покупателя _________________

 Наименование налогового органа         Наименование налогового органа
 продавца                               покупателя
 ____________________________________   ______________________________________


 Условия продажи _____________________________________________________________
                             (вид гражданско-правового договора)

 Норма проведения расчетов ___________________________________________________
                                        (бартер, расчеты)

 Номер и дата контракта ______________________________________________________

 _____________________________________________________________________________
N
п/п
Номер
и
дата
ТНН
Наименование
товара
(работ,
услуг)
Количество
(объем,
масса)
товара,
(работ,
услуг)
Цена за единицу
товара, работ,
услуг
Стоимость Ставка
налога %, в
абсолютном
исчислении
Сумма
налогов
(НДС,
акцизов)
в СКВ
Валюта
контракта
СКВ Валюта
контракта
СКВ НДС акциз НДС акциз
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
     Валюта контракта ____________________________________________

     Официальный курс (крос-курс валюты контракта к СКВ)
     Центрального (национального) банка Покупателя
     на дату заполнения сертификата ______________________________

 Дата отправки товара                Дата приемки товара
 (работ, услуг)                      (работ, услуг)
 _________________________________   _____________________________


 Приложения: _____________________________________________________


                                         Налоговую декларацию N _______________
                                         и товар (работ, услуг)
                                         согласно ТТН N _______________ получил
                                         от ___________________________________

 Директор предприятия продавца           Директор предприятия покупателя

 ______________________________________  ______________________________________
          (Подпись, Ф. И. О.)                     (Подпись, Ф. И. О.)

 Главный бухгалтер предприятия           Главный бухгалтер предприятия
 продавца                                покупателя

 ______________________________________  ______________________________________
          (Подпись, Ф. И. О.)                     (Подпись, Ф. И. О.)

              (Дата) М. П.                            (Дата) М. П.

 Отметка налогового органа продавца      Отметка налогового органа покупателя

 ______________________________________  ______________________________________
           Подпись, Ф. И. О.)                      Подпись, Ф. И. О.)

              (Дата) М. П.                            (Дата) М. П.
Copyright © 2024 НТФ «Интес»
Все права сохранены.