ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
СХIДНА РЕГIОНАЛЬНА МИТНИЦЯ


Н А К А З
м.Харкiв

08 травня 2002 року N 317

Про внесення змiн до "Технологiчної схеми облiку, зберiгання затриманого, конфiскованого та iншого майна, що переходить у власнiсть держави, i розпорядження ним" затвердженої наказом СРМ вiд 06.09.99р. N 545

     З метою приведення дiючої технологiчної схеми облiку, зберiгання затриманого, конфiскованого та iншого майна, що переходить у власнiсть держави, i розпорядження ним у вiдповiднiсть до Закону України "Про внесення змiн до деяких законодавчих актiв України у зв'язку з прийняттям законiв України "Про державну виконавчу службу" та "Про виконавче провадження" вiд 19.10.2000рр. N 2056-III, iнших законодавчих, нормативних актiв України

НАКАЗУЮ:

     1. Затвердити змiни до "Технологiчної схеми облiку, зберiгання затриманого, конфiскованого та iншого майна, що переходить у власнiсть держави, i розпорядження ним" затвердженої наказом начальника СРМ вiд 06.09.99р. N 545 (додаються).

     2. Начальникам пiдроздiлiв Схiдної РМ, задiяних у розпорядженнi конфiскованим та iншим майном, що переходить у власнiсть держави забезпечити неухильне дотримання вимог вiдповiдного дiючого законодавства.

     3. Начальнику загального вiддiлу Єльнiковiй О.П. направити даний наказ в пiдроздiли згiдно з розсилкою.

     4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника митницi Пруднiкова М.I. та головного бухгалтера Лучникову Л.М.

Начальник Схiдної РМ О.О.Тютюнник

     Проект наказу вноситься вiддiлом бухгалтерського облiку, звiтностi та розрахункiв по митних платежах

Затверджено
наказом Схiдної РМ
вiд 08.05.2002р. N 317



Змiни
до "Технологiчної схеми облiку, зберiгання затриманого, конфiскованого та iншого майна, що переходить у власнiсть держави, i розпорядження ним", затвердженої наказом начальника СРМ вiд 06.09.99р. N 545

     1. Роздiл 4 викласти в наступнiй редакцiї:

     4.1. Конфiскованi до 01.01.2001 року товари та iншi предмети, а також майно, яке згiдно дiючого законодавства перейшло у власнiсть держави, передаються до реалiзацiї в установи (органiзацiї) на пiдставi укладених мiж ними та митницею договорiв. Зазначенi товари та iншi предмети, якi є власнiстю держави можуть передаватися безкоштовно, знищуватися або передаватися на переробку. Розпорядження вищезазначеним майном здiйснюється згiдно постанови КМУ вiд 25.08.1998р. N 1340 та наказу ДМКУ вiд 15.11.1993р. N 291.

     При передачi в торгову мережу, на переробку, при безоплатнiй передачi або при передачi на знищення стороннiй органiзацiї видача товарiв оформлюється видатковою накладною у двох примiрниках. Один примiрник накладної передається у ВБОЗ та Р, другий - установi (органiзацiї), яка уповноважена здiйснювати розпорядження товарами та iншими предметами.

     4.2.Конфiскованi за рiшенням суду пiсля 01.01.2001 року товари та iншi предмети, якi вiдповiдно до законодавства пiдлягають реалiзацiї, передаються органам держаної виконавчої служби. Передача зазначених товарiв та iнших предметiв здiйснюється за окремим Порядком, затвердженим наказом СРМ.

     4.3. Знищенню пiдлягає майно, якiсть якого не вiдповiдає вимогам стандартiв, небезпечне в санiтарно-епiдемiчному вiдношеннi, або яке не пройшло вiдповiдного випробування, карантинної обробки чи не придатне для реалiзацiї.

     4.3.1. Знищення майна, яке вiдповiдно законодавства не пiдлягає реалiзацiї або використанню iншим чином проводиться пiдприємствами, з якими укладено угоду та якi мають вiдповiднi дозволи на поводження з неякiсною та небезпечною продукцiєю (Закон України "Про вилучення з обiгу, переробку, утилiзацiю, знищення або подальше використання неякiсної та небезпечної продукцiї" вiд 14.01.2000р. N 1393-ХIV).

     4.3.2. Пiдставою для знищення є акт опису, оцiнки та передачi зазначеного в пунктi 4.3. майна, який затверджений начальником СРМ або особою, що його замiщує.

     4.3.3. Факт знищення фiксується актом здачi-приймання робiт, що складається та затверджується керiвником пiдприємства, яке проводило знищення. Акт здачi-приймання робiт складається у чотирьох примiрниках, в якому вказується вичерпана iнформацiя про методи, дату виконання робiт щодо знищення майна та надається СРМ разом з оригiналом документу, в якому зазначенi посади та прiзвища осiб, що безпосередньо проводили знищення. Кожен примiрник акту здачi-приймання робiт пiдписується членами комiсiї, яка створена вiдповiдно до пункту 7 Порядку, затвердженого постановою КМУ вiд 25.08.98р. N 1340 та надається у термiн не пiзнiше трьох днiв начальнику СРМ або особi, що його замiщує на затвердження.

     4.4.Вiдшкодування витрат, пов'язаних з транспортуванням, зберiганням, експертною оцiнкою, сертифiкацiєю, знищенням конфiскованого та iншого майна, що переходить у власнiсть держави здiйснюється на пiдставi "Порядку вiдшкодування витрат, пов'язаних з транспортуванням, зберiганням, експертною оцiнкою, сертифiкацiєю, знищенням конфiскованого та iншого майна, що переходить у власнiсть держави та кошти вiд реалiзацiї якого надходять до державного бюджету", затвердженого наказом Мiнфiну України, ДПА та ДМСУ вiд 02.04.99р. N 96/168/197.

Copyright © 2024 НТФ «Интес»
Все права сохранены.