ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

вiд 22.09.2003 р. N 16/16-2661-ЕП

 

Начальникам регiональних митниць
Начальникам митниць
Начальнику IАМУ


Щодо призупинення дiї спецiальної санкцiї

     Повiдомляємо, що наказом Мiнекономiки та з питань європейської iнтеграцiї України вiд 19.09.2003 N 50/336 призупинено дiю спецiальної санкцiї - iндивiдуального режиму лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi, застосованої до iноземного суб'єкта господарської дiяльностi за порушення чинного законодавства України у сферi зовнiшньоекономiчних вiдносин.

     Направляємо для керiвництва та використання в роботi зазначений наказ Мiнекономiки та з питань європейської iнтеграцiї України стосовно призупинення спецiальної санкцiї, застосованої до суб'єкта господарської дiяльностi, вказаного в додатку до цього листа.

     В разi ненадходження додаткових повiдомлень, пiсля закiнчення термiну дiї зазначеного наказу по призупиненню спецiальної санкцiї, митне оформлення вантажiв вказаного в наказi суб'єкта здiйснювати виключно згiдно з вимогами наказу Мiнекономiки України вiд 17.04.2000 N 47, а саме: тiльки за умови надання до митного органу разової (iндивiдуальної) лiцензiї.

     У випадку виявлення фактiв порушення вимог дiючого законодавства при здiйсненнi зовнiшньоекономiчних операцiй вiтчизняним суб'єктом з названим iноземним суб'єктом господарської дiяльностi, в тому числi окремо за фактами порушення митних правил, своєчасно iнформувати Управлiння митної статистики Держмитслужби (телефон/факс (044) 247-27- 40).

     Додатки:
     1. перелiк пiдприємств в електронному виглядi знаходиться в файлi 50_336.xls;
     2. копiя наказу Мiнекономiки та з питань європейської iнтеграцiї вiд 19.09.2003 N 50/336 (тiльки в паперовому виглядi).

Начальник Управлiння митної статистики С. Копосов
Copyright © 2026 НТФ «Интес»
Все права сохранены.