УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про встановлення безвiзового режиму для громадян держав - членiв Європейського Союзу, Швейцарської Конфедерацiї та Князiвства Лiхтенштейн

     З метою забезпечення вiльного пересування осiб, товарiв, послуг та капiталу, а також активiзацiї двостороннiх контактiв України з державами - членами Європейського Союзу та iншими високорозвинутими державами Європи в усiх сферах взаємовiдносин постановляю:

     1. Установити з 1 вересня 2005 року безвiзовий режим в'їзду в Україну та транзитного проїзду через територiю України для громадян держав - членiв Європейського Союзу, Швейцарської Конфедерацiї та Князiвства Лiхтенштейн, якщо термiн перебування їх в Українi не перевищує 90 днiв.

     2. Кабiнету Мiнiстрiв України вiдпрацювати компенсацiйний механiзм наповнення Державного бюджету України та вжити iнших заходiв, що випливають iз цього Указу.

Президент України В.ЮЩЕНКО

м. Київ
26 липня 2005 року
N 1131/2005

Copyright © 2026 НТФ «Интес»
Все права сохранены.