БIЛГОРОД-ДНIСТРОВСЬКИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГIН

НАКАЗ

вiд 9 лютого 2006 року N 137


Про встановлення режиму в мiжнародному пунктi пропуску для морського сполучення "Бiлгород-Днiстровський МТП"

Зареєстровано
в Одеському обласному управлiннi юстицiї
9 березня 2006 р. за N 11/625


     З метою недопущення незаконного перетинання державного кордону та несанкцiонованого перемiщення транспортних засобiв, товарiв в мiжнародному пунктi пропуску для морського сполучення "Бiлгород-Днiстровський МТП", знаходження в пунктi пропуску стороннiх осiб та транспортних засобiв, вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 03.08.2000 N 1203 "Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон", та на виконання вимог Iнструкцiї з органiзацiї та здiйснення прикордонного контролю, затвердженої наказом Адмiнiстрацiї Державної прикордонної служби України вiд 05.10.2004 N 711, зареєстрованої в Мiнiстерствi юстицiї України 10.12.2004 за N 1571/10170, наказую:

     1. Визначити наступний порядок прибуття в пункт пропуску:

     1.1. Спiвробiтникiв контрольних служб для виконання службових обов'язкiв - за службовими посвiдченнями згiдно спискiв, пiдписаних керiвниками вiдповiдних структурних пiдроздiлiв вiд начальника поста i вище (списки спiвробiтникiв контрольних служб повиннi надаватись в штаб Бiлгород-Днiстровського прикордонного загону до 25 червня та до 25 грудня щороку, копiї яких передаються у вiддiлення прикордонного контролю (далi - вiдпк) "Бiлгород-Днiстровський"). Пропуск спiвробiтникiв контрольних служб за лiнiю складських примiщень в пунктi пропуску на причальну лiнiю здiйснювати, крiм того, за графiками, пiдписаними вiд начальника поста i вище (графiки на черговий мiсяць подаються начальнику вiдпк "Бiлгород-Днiстровський" до 25 числа попереднього мiсяця. Графiки, не пiдписанi начальником вiдпк "Бiлгород-Днiстровський", вважати не дiйсними).

     1.2. Керiвництво та адмiнiстрацiя порту, працiвникiв пiдроздiлу портофлоту, спiвробiтникiв агентуючих фiрм, iнженерно-технiчних працiвникiв пiдприємства (докери-механiзатори, стивiдори, тальмани i т. д.), обслуговуючий персонал порту (електрики, ремонтники, швартувальники, прибиральники, працiвники столової, лазнево-прального комбiнату порту i т. д.), працiвникiв гiдрометеостанцiї та маяка - по перепусткам, виданим адмiнiстрацiєю порту.

     1.3. Працiвникiв деревообробного пiдприємства ТОВ "Ванеса" (далi - деревообробного пiдприємства):

     1.3.1. Тих, якi працюють на постiйнiй основi - по перепусткам, виданим адмiнiстрацiєю порту.

     1.3.2. Тих, якi працюють по найму - по тимчасовим перепусткам, виданим адмiнiстрацiєю порту.

     1.4. Членiв суднокоманд закордонного плавання - за паспортними документами, якi дають право на перетинання державного кордону, за наявностi судової ролi чи виписки iз судової ролi.

     1.5. Спiвробiтникiв прокуратури Одеської областi, управлiнь МВС України та СБУ в Одеськiй областi, прокуратури Бiлгород-Днiстровського району Одеської областi, Бiлгород-Днiстровського лiнiйного вiддiлу на транспортi та Бiлгород-Днiстровського РВ УМВС України в Одеськiй областi, Бiлгород-Днiстровського МРВ УСБУ в Одеськiй областi - за службовими посвiдченнями та письмовими приписами (розпорядженнями) вiдповiдних керiвникiв органiв з попереднiм сповiщенням начальника прикордонного загону згiдно спискiв (до 25 грудня та до 25 червня щорiчно керiвники вищезазначених правоохоронних органiв подають на iм'я начальника Бiлгород-Днiстровського прикордонного загону списки працiвникiв, якi мають право в службових справах перебувати в пунктах пропуску).

     Спiвробiтники Бiлгород-Днiстровського лiнiйного вiддiлу мiлiцiї на транспортi УМВС в Одеськiй областi та Бiлгород-Днiстровського МРВ УСБУ в Одеськiй областi (в тому числi вiддiлу вiйськової контррозвiдки УСБУ в Одеськiй областi), якi здiйснюють обслуговування Бiлгород-Днiстровського МТП - за службовими посвiдченнями згiдно спискiв, вказаних вище в п. 1.5.

     1.5. Посадовi особи внутрiшньої та власної безпеки Держприкордонслужби України - за службовими посвiдченнями та письмовими приписами (розпорядженнями) вiдповiдних керiвникiв.

     1.6. Посадовi особи Держприкордонслужби України, посадовi особи внутрiшньої та власної безпеки Держприкордонслужби України, якi обслуговують вiдпк "Бiлгород-Днiстровського МТП" - за службовими посвiдченнями.

     1.7. Правом безперешкодного перебування в пунктi пропуску через державний кордон без попереднього iнформування начальника прикордонного загону користуються згiдно iз законодавством за наявностi службового посвiдчення, що пiдтверджує займану посаду:

     народнi депутати України, депутати Одеської обласної та Бiлгород-Днiстровської районної рад народних депутатiв - пiд час вирiшення питань своєї депутатської дiяльностi;

     Генеральний прокурор України, його заступники, прокурори, заступники прокурора Одеської областi, прокуратури Бiлгород-Днiстровського району;

     слiдчi Генеральної прокуратури, прокуратури Одеської областi, Бiлгород-Днiстровської районної прокуратури (за письмовим розпорядженням прокурора вiдповiдної прокуратури);

     спiвробiтники спецiальних пiдроздiлiв по боротьбi з органiзованою злочиннiстю органiв внутрiшнiх справ i Служби безпеки України (за письмовим розпорядженням керiвника вiдповiдного спецiального пiдроздiлу);

     спiвробiтники Служби безпеки України у разi проведення заходiв щодо боротьби з тероризмом i фiнансуванням терористичної дiяльностi (за письмовим розпорядженням керiвника органу або оперативного пiдроздiлу СБУ);

     слiдчi Служби безпеки України пiд час розслiдування злочинiв, вiднесених до їх пiдслiдностi (за письмовим розпорядженням начальника слiдчого пiдроздiлу СБУ);

     спiвробiтники органiв внутрiшнiх справ України з метою припинення злочинiв, переслiдування осiб, пiдозрюваних у вчиненнi злочину, в разi стихiйного лиха та iнших надзвичайних обставин (при виконаннi покладених на них обов'язкiв);

     спiвробiтники Держмитслужби, якi не виконують безпосередньо службових обов'язкiв у пунктi пропуску через державний кордон, за письмовим розпорядженням Голови Держмитслужби чи начальника Бiлгород-Днiстровської митницi.

     У разi виникнення необхiдностi у проведеннi термiнових заходiв у пунктi пропуску спiвробiтниками правоохоронних органiв, яких не включено до цих спискiв, начальник Бiлгород-Днiстровського прикордонного загону може прийняти рiшення про пропуск на територiю пункту пропуску цих спiвробiтникiв за усною iнформацiєю керiвника вiдповiдного правоохоронного органу за службовими посвiдченнями та письмовим приписом вiдповiдних органiв.

     У пунктi пропуску спiвробiтникiв правоохоронних органiв супроводжувати представнику оперативно-розшукового вiддiлу прикордонного загону або прикордонного оперативно-розшукового вiддiлення "Курортне" (старшому змiни прикордонних нарядiв (далi -"СЗПН") - до прибуття вищезазначених представникiв) для надання практичної допомоги в рамках законодавства (пiсля проведення заходiв, але не пiзнiше нiж через 3 доби керiвник вiдповiдного правоохоронного органу надає начальнику прикордонного загону письмове звернення, яке зберiгати в оперативно-розшуковому вiддiлi прикордонного загону).

     Вiдомостi про прибуття в пункт пропуску вищезазначених працiвникiв прикордонним нарядам "СЗПН" вносити до "Книги облiку спiвробiтникiв правоохоронних органiв, якi прибули в пункт пропуску зi службовою метою".

     1.8. Осiб, якi прибувають для вiдвiдування суден за виробничою необхiднiстю - за документами, що посвiдчують особу згiдно листа керiвника агентуючої фiрми (керiвника морського агентства), тiльки пiд час їх стоянки в порту бiля причалу.

     1.9. Осiб, якi прибувають в пункт пропуску для вирiшення питань, пов'язаних з функцiонуванням на територiї пункту пропуску деревообробного пiдприємства, плавмайстернi, закупiвлi матерiалiв - по документам, якi посвiдчують особу та одноразовим перепусткам, виданим начальником вiдпк "Бiлгород-Днiстровський".

     1.10. Керiвництво та спiвробiтники контрольних служб, спiвробiтники органiв МВС, СБУ (в тому числi вiддiлу вiйськової контррозвiдки), прокуратури, iнших органiв влади, у випадку прибуття до пункту пропуску повиннi проiнформувати про це начальника вiдпк "Бiлгород-Днiстровський".

     1.11. Осiб та транспортнi засоби, якi не визначенi даним наказом, - з дозволу начальника Бiлгород-Днiстровського прикордонного загону чи його першого заступника - начальника штабу.

     1.12. Службовий транспорт контрольних служб, працiвникiв органiв МВС, СБУ, прокуратури, iнших органiв влади - у вiдповiдностi з нормативними документами адмiнiстрацiї порту.

     2. Видачу перепусток на право перебування в пунктi пропуску здiйснювати штабом прикордонного загону у вiддiлення прикордонного контролю "Бiлгород-Днiстровський" по мiрi їх потреби. Начальнику вiдпк "Бiлгород-Днiстровський" видачу таких перепусток особам, якi прибувають в пункт пропуску для вирiшення питань, пов'язаних з функцiонуванням на територiї пункту пропуску деревообробного пiдприємства, плавмайстернi, закупiвлi матерiалiв, здiйснювати з усного дозволу начальника Бiлгород-Днiстровського прикордонного загону.

     3. В пунктi пропуску за погодженням з керiвництвом Бiлгород-Днiстровської митницi та адмiнiстрацiї порту визначити зону прикордонного контролю, межi якої позначити на схемi пункту пропуску Технологiчної схеми пропуску осiб, транспортних засобiв, вантажiв та iншого майна (далi - Технологiчна схема).

     4. Пiсля прибуття в пункт пропуску:

     4.1. Члени суднокоманд закордонного плавання повиннi:

     - пiсля отримання паспортних документiв вiд прикордонного наряду "Перевiрка документiв" перевiрити наявнiсть вiдмiток на право перетинання державного кордону;

     - виконувати рекомендацiї спiвробiтникiв контрольних служб щодо проходження вiдповiдних видiв контролю;

     - пiд час проведення прикордонного чи iнших видiв контролю знаходитись в мiсцях, визначених старшим змiни прикордонних нарядiв. При необхiдностi виконання будь-яких дiй на суднi, пов'язаних з перемiщенням по судну, чи в пунктi пропуску, пов'язаних з перемiщенням територiєю пункту пропуску, але не мають вiдношення до проходження контролю, необхiдного для перетинання державного кордону, отримувати дозвiл на це вiд прикордонних нарядiв;

     - залишати зону прикордонного контролю тiльки з дозволу прикордонних нарядiв;

     - схiд на берег здiйснювати тiльки пiсля проходження всiх видiв контролю та отримання дозволу прикордонних нарядiв.

     4.2. Склад змiни прикордонних нарядiв повинен:

     - постiйно мати на верхньому одязi представницьку картку встановленого зразка;

     - перевiрити наявнiсть в пунктi пропуску стороннiх осiб та транспортних засобiв (кожен прикордонний наряд на територiї, визначенiй для нього в Технологiчнiй схемi);

     - постiйно контролювати територiю пункту пропуску з метою недопущення знаходження в пунктi пропуску стороннiх осiб та транспортних засобiв;

     - пiдтримувати взаємодiю мiж прикордонними нарядами, з ВОХОР порту з питань запуску, випуску осiб, транспортних засобiв, вантажiв, iншого майна з пункту пропуску та перемiщення їх в пунктi пропуску;

     - негайно вживати заходи щодо затримання осiб, якi порушили режимнi правила в пунктi пропуску;

     - доводити членам суднокоманд вимоги режиму в пунктi пропуску.

     4.3. Спiвробiтники контрольних служб повиннi:

     - при прибуттi на службовому транспортi припаркувати його на визначеному майданчику;

     - мати представницьку картку встановленого зразка;

     - iнформувати прикордоннi наряди про виявлення фактiв порушення режиму в пунктi пропуску;

     - iнформувати прикордоннi наряди про прийнятi рiшення щодо непропуску через державний кордон осiб, транспортних засобiв, вантажiв та iншого майна;

     - iнформувати прикордоннi наряди про прийнятi рiшення щодо затримання осiб, транспортних засобiв, вантажiв, iншого майна;

     - iнформувати прикордоннi наряди про прийнятi рiшення щодо проведення поглибленого огляду транспортних засобiв, вантажiв, iншого майна та погоджувати мiсця проведення їх огляду.

     4.4. Працiвники портофлоту, представники агентуючих фiрм, iнженерно-технiчнi працiвники, обслуговуючий персонал порту, працiвники гiдрометеостанцiї, працiвники деревообробного пiдприємства повиннi:

     - перемiщуватись тiльки по визначеним маршрутам (для пiдходу до суден, вiдносно яких проводиться прикордонний та iншi види контролю, отримувати дозвiл на це вiд прикордонних нарядiв);

     - iнформувати прикордоннi наряди про виявлення фактiв порушення режиму в пунктi пропуску.

     4.5. Особи, якi прибувають в пункт пропуску для вирiшення питань, пов'язаних з функцiонуванням на територiї пункту пропуску деревообробного пiдприємства, плавмайстернi, закупiвлi матерiалiв, повиннi:

     - перемiщуватись тiльки по визначеним маршрутам;

     - постiйно мати при собi перепустки на право перебування в пунктi пропуску та документи, що посвiдчують особу;

     - при вибуттi з пункту пропуску здавати перепустку на право перебування в пунктi пропуску прикордонному наряду "СЗПН".

     4.6. Працiвники органiв МВС, СБУ, прокуратури, iнших органiв влади повиннi:

     - з прибуттям до пункту пропуску проiнформувати про це начальника вiдпк "Бiлгород-Днiстровський";

     - надати для перевiрки начальнику вiдпк "Бiлгород-Днiстровський" документи на право перебування в пунктi пропуску та довести мету прибуття та порядок роботи;

     - при прибуттi на службовому транспортi припаркувати його на визначеному та позначеному майданчику;

     - iнформувати начальника вiдпк "Бiлгород-Днiстровський" про вибуття з пункту пропуску.

     5. В пунктi пропуску забороняється:

     5.1. Спiвробiтникам контрольних служб (в тому числi митної варти):

     - знаходитись в пунктi пропуску в позаслужбовий час чи без службових посвiдчень;

     - виконувати обов'язки без представницьких карток (тiльки для спiвробiтникiв, якi задiянi для проведення заходiв щодо пропуску через державний кордон);

     - паркувати транспортнi засоби поза встановленими та позначеними майданчиками для службового транспорту спiвробiтникiв контрольних служб;

     - виконувати будь-якi дiї, пов'язанi з перемiщенням осiб, транспортних засобiв, вантажiв, iншого майна в пунктi пропуску, без погодження з прикордонними нарядами;

     - проводити фото- чи вiдеозйомку без дозволу начальника вiдпк "Бiлгород-Днiстровський".

     5.2. Працiвникам портофлоту, представникам агентуючих фiрм, iнженерно-технiчним працiвникам, обслуговуючому персоналу порту, спiвробiтникам гiдрометеостанцiї та працiвникам деревообробного пiдприємства:

     - знаходитись в пунктi пропуску в позаслужбовий час чи без перепусток, виданих адмiнiстрацiєю порту;

     - виконувати будь-якi дiї, пов'язанi з перемiщенням осiб, транспортних засобiв, вантажiв, iншого майна в тимчасовiй зонi прикордонного контролю в пунктi пропуску, без погодження з прикордонними нарядами;

     - проводити фото- чи вiдеозйомку без дозволу начальника вiдпк "Бiлгород-Днiстровський".

     5.3. Членам судокоманд закордонного плавання:

     - знаходитись в пунктi пропуску без документiв на право перетинання державного кордону;

     - перемiщуватись в пунктi пропуску поза встановленими маршрутами руху;

     - перемiщуватись по судну пiд час проведення прикордонного чи iнших видiв контролю без дозволу прикордонних нарядiв, за винятком випадкiв, пов'язаних з проходженням необхiдних видiв контролю;

     - здiйснювати пересадку осiб, перевантаження вантажiв, iншого майна без дозволу прикордонних нарядiв та спiвробiтникiв митницi;

     - залишати судно без дозволу прикордонних нарядiв до закiнчення прикордонного та iнших видiв контролю;

     - невиконання законних вимог прикордонних нарядiв чи спiвробiтникiв контрольних служб;

     - проводити фото- чи вiдеозйомку;

     - викидати смiття в мiсцях, не визначених для цього, та без дозволу прикордонних нарядiв пiд час здiйснення прикордонного чи iнших видiв контролю.

     5.4. Працiвникам органiв МВС, СБУ, прокуратури, iнших органiв влади, якi прибули в пункт пропуску для виконання службових обов'язкiв:

     - прибувати в пункт пропуску без вiдповiдних документiв;

     - перебувати в пунктi пропуску та проводити будь-якi заходи без погодження своїх дiй з начальником вiдпк "Бiлгород-Днiстровський".

     5.5. Особам, якi прибувають в пункт пропуску для вирiшення питань, пов'язаних з функцiонуванням на територiї пункту пропуску деревообробного пiдприємства, плавмайстернi, для закупiвлi матерiалiв:

     - знаходитись в пунктi пропуску без перепусток, виданих начальником вiдпк "Бiлгород-Днiстровський";

     - проводити фото- чи вiдеозйомку.

     6. У випадку порушення пунктiв 1 - 5.5 даного наказу старшим змiн прикордонних нарядiв вважати це порушенням режиму в пунктi пропуску та вживати вiдповiдних заходiв адмiнiстративного впливу.

     7. Ворота та хвiртки в пунктi пропуску тримати закритими.

     8. Контроль за дотриманням режимних правил в пунктi пропуску шляхом обстеження режиму iз залученням керiвникiв контрольних служб зi складанням акта здiйснювати:

     - штабу прикордонного загону - не менше одного разу на пiвроку;

     - штабу прикордонної комендатури "Курортне" - не менше одного разу на квартал;

     - офiцерам управлiння вiддiлення прикордонного контролю "Бiлгород-Днiстровський" - один раз на мiсяць.

     Складом змiн прикордонних нарядiв у взаємодiї зi спiвробiтниками контрольних служб, iнженерно-технiчними працiвниками, обслуговуючим персоналом порту, спiвробiтниками агентуючих компанiй, працiвниками пiдприємств, якi функцiонують в пунктi пропуску, дотримання режимних правил в пунктi пропуску контролювати постiйно.

     9. Наказ погодити з керiвництвом Бiлгород-Днiстровської митницi, Бiлгород-Днiстровського МТП, направити до Одеського обласного управлiння юстицiї для державної реєстрацiї, ввести в дiю через десять днiв пiсля його державної реєстрацiї в обласному управлiннi юстицiї.

     10. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника штабу прикордонного загону - начальника вiддiлу прикордонного контролю та реєстрацiї.

     11. Наказ довести до посадових осiб управлiння прикордонного загону, прикордонної комендатури "Курортне", особового складу вiдпк "Бiлгород-Днiстровський", контрольних служб, персоналу порту, персоналу пiдприємств, якi функцiонують в пунктi пропуску, правоохоронних органiв Бiлгород-Днiстровського району та лiнiйного вiддiлу мiлiцiї на транспортi УМВС в Одеськiй областi, суднокоманд в частинi, що їх стосується.

Т. в. о. начальника Бiлгород-Днiстровського прикордонного загону, майор С. П. Сокирко
Copyright © 2024 НТФ «Интес»
Все права сохранены.