ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

18.03.11 N 11/3-10.35/4570-ЕП

 

Начальникам регiональних митниць
Начальникам митниць


Щодо тимчасового зупинення дiї спецiальної санкцiї

     Повiдомляємо, що наказом Мiнекономiки вiд 16.03.2011 N 238 тимчасово зупинено дiю спецiальної санкцiї - iндивiдуальний режим лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi, застосованої до суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України за порушення законодавства України у сферi зовнiшньоекономiчних вiдносин.

     Направляємо для керiвництва та використання в роботi зазначений наказ Мiнекономiки.

     В разi ненадходження додаткових повiдомлень, пiсля закiнчення термiну дiї наказу про тимчасове зупинення дiї спецiальної санкцiї - iндивiдуального режиму лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi, митне оформлення вантажiв вказаного у наказi суб'єкта, здiйснювати виключно згiдно з вимогами наказу Мiнекономiки вiд 17.04.2000 N 47, а саме, тiльки за умови надання до митного органу разової (iндивiдуальної) лiцензiї.

     У випадку виявлення фактiв порушення вимог чинного законодавства при здiйсненнi зовнiшньоекономiчних операцiй зазначеним суб'єктом господарської дiяльностi, в тому числi окремо за фактами порушення митних правил, своєчасно iнформувати Департамент митної статистики Держмитслужби (телефон/факс: (044) 247-27-40).

     Додатки:
     1. даннi пiдприємства в електронному виглядi знаходиться у файлi 238.xls;
     2. копiя наказу Мiнекономiки вiд 16.03.2011 N 238 (тiльки в паперовому виглядi).

Перший заступник Голови Служби А.Є.Гутник
Copyright © 2026 НТФ «Интес»
Все права сохранены.