ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

19.12.12 N 11.1/3-16/14161-ЕП

 

Начальнику Київської регiональної митницi, начальникам митниць


     Держмитслужбою України до митного реєстру об'єктiв права iнтелектуальної власностi (далi - митний реєстр) включенi знаки для товарiв i послуг:

     - 19.08.2011 за N 302 - "SONY";

     - 24.03.2011 за N 262 - "LG";

     - 30.10.2012 за N 559 - "KENWOOD";

     - 30.10.2012 за N 560 - "ARIETE";

     - 18.07.2012 за NN 452 - 460 знаки для товарiв i послуг "PSP", "PSone", "PS2", "PS3", "PlayStation", "DUAL SHOCK", зображувальнi знаки для товарiв i послуг.

     До Держмитслужби України звернувся представник правовласникiв зазначених торговельних марок - голова Всеукраїнської громадської органiзацiї "Всеукраїнське Агентство Авторських Прав" (ВААП) Гандзюк Ю.М. щодо виявлення фактiв незаконного розповсюдження на територiї України продукцiї з вищезазначеними торговельними марками, що була виготовлена не для ринку України i офiцiйно не завозилась (лист додається).

     Прошу забезпечити вжиття належних контрольних заходiв при здiйсненнi митного оформлення товарiв, подiбним згаданим у вищезазначеному зверненнi та внесеним у митний реєстр при реєстрацiї вищезгаданих торговельних марок, забезпечивши обов'язкове фотографування при проведеннi митних оглядiв.

     Додаток: лист ВААП на 5 арк. в електронному виглядi.

Директор Департаменту класифiкацiї товарiв та заходiв регулювання ЗЕД, член колегiї Держмитслужби України А.Є.Гутник
Copyright © 2026 НТФ «Интес»
Все права сохранены.