Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС

 logo

Вівторок, Липень 15, 2025 - 22:01
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна
Документ скасований: Лист ДМСУ (до 2012) № 11/1-10.09/1739-ЕП від 27.02.2010

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

14.05.08 N 11/1-9/5236-ЕП

 

Начальникам регiональних митниць, митниць


Про скасування свiдоцтв про визнання пiдприємства декларантом

     З метою упередження випадкiв направлення до Держмитслужби України документiв, в яких не мiститься (не наведено) достатнiх пiдстав для скасування свiдоцтв про визнання пiдприємства декларантом, повiдомляємо.

     Держмитслужба України може скасувати свiдоцтво про визнання пiдприємства декларантом лише за умов, наведених у пунктах 3.8 та 3.9 Положення про дiяльнiсть пiдприємств, що здiйснюють декларування на пiдставi договору, затвердженого наказом Держмитслужби України вiд 22.07.97 N 340 (зареєстрований в Мiнiстерствi юстицiї України 23.10.97 за N 495/2299).

     Вiдповiдно до пункту 1.6 наказу Держмитслужби України вiд 09.06.04 N 429 "Про посилення контролю за дiяльнiстю пiдприємств, що надають посередницькi послуги в галузi митної справи", начальники регiональних митниць, митниць повиннi забезпечить своєчасне прийняття рiшень щодо скасування (анулювання) дозвiльних документiв на здiйснення посередницької дiяльностi в галузi митної справи, виданих митними органами, або внесення вiдповiдних пропозицiй до Держмитслужби України щодо скасування (анулювання) цих документiв, виданих останньою, з наданням копiй документiв, що пiдтверджують факти порушень, достатнiх для їх скасування (анулювання).

     Враховуючи вищенаведене, з метою недопущення випадкiв скасування Держмитслужбою України свiдоцтв про визнання пiдприємства декларантом, якi в подальшому можуть бути оскарженi, наголошую на необхiдностi направлення до Держмитслужби України лише завiрених копiй документiв, якi свiдчать про повне виконання постанов митних органiв чи судiв, винесених у справах про порушення митних правил, на пiдставi яких можливо прийняти тiльки однозначне рiшення.

     У поданнi митного органу повинна в обов'язковому порядку мiститись iнформацiя про вiдсутнiсть оскаржень винесених постанов.

     Персональну вiдповiдальнiсть за пiдготовку та направлення до Держмитслужби України вiдповiдних документiв покладаю на начальникiв регiональних митниць, митниць.

Голова Служби В.I.Хорошковський

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua