Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС

 logo

Вівторок, Червень 10, 2025 - 09:01
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна

МIНIСТЕРСТВО ЕКОНОМIЧНОГО РОЗВИТКУ I ТОРГIВЛI УКРАЇНИ

НАКАЗ

вiд 29 листопада 2011 року N 283


Про подовження дiї спецiальної санкцiї - тимчасового зупинення зовнiшньоекономiчної дiяльностi - до суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України

     Вiдповiдно до статтi 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть", на пiдставi постанови Черкаського окружного адмiнiстративного суду вiд 12.05.2011 у справi N 2а-5752/10/2370, вх. вiд 08.08.2011 N 05/77191-11 наказую:

     1. Вiдновити дiю наказу Мiнекономiки вiд 04.08.2009 N 812 в частинi застосування спецiальної санкцiї - тимчасового зупинення зовнiшньоекономiчної дiяльностi - до суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України, зазначеного в додатку до цього наказу.

     2. Визнати таким, що втратив чиннiсть, наказ Мiнекономiки вiд 24.11.2009 N 1318 в частинi застосування спецiальної санкцiї - iндивiдуального режиму лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi - до суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України, зазначеного в додатку до цього наказу.

     3. Вiдповiдно до статтi 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть" подовжити дiю спецiальної санкцiї - тимчасового зупинення зовнiшньоекономiчної дiяльностi, застосованої до приватного пiдприємства "Фiрма "Кодак" наказом Мiнекономiки вiд 04.08.2009 N 812, на термiн до усунення порушення статтi 2 Закону України "Про порядок здiйснення розрахункiв в iноземнiй валютi", а саме до погашення заборгованостi у сумi 23740,8 євро за зовнiшньоекономiчним контрактом вiд 31.01.2006 N 270120006-GRBT, укладеним з компанiєю "Legeartis Glasshouse s.r.o." (Чеська Республiка).

     4. Департаменту зовнiшньоекономiчної дiяльностi (Кравченко В. В.):

     в установленому порядку довести цей наказ до вiдома Державної митної служби, Державної податкової служби, Нацiонального банку, Управлiння зовнiшнiх зносин та зовнiшньоекономiчної дiяльностi Черкаської обласної державної адмiнiстрацiї;

     забезпечити розмiщення iнформацiї про цей наказ на офiцiйному веб-сайтi Мiнекономрозвитку в роздiлi спецiальних санкцiй.

     5. Управлiнню зовнiшнiх зносин та зовнiшньоекономiчної дiяльностi Черкаської обласної державної адмiнiстрацiї (Гураль В. П.) довести цей наказ до вiдома суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України, зазначеного в додатку до цього наказу.

     6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора департаменту зовнiшньоекономiчної дiяльностi Кравченка В. В.

Перший заступник Мiнiстра економiчного розвитку i торгiвлi України В. А. Копилов

 

Додаток
до наказу Мiнiстерства економiчного розвитку i торгiвлi України
29.11.2011 N 283

ПЕРЕЛIК
суб'єктiв зовнiшньоекономiчної дiяльностi України, до яких подовжено дiю спецiальної санкцiї - тимчасове зупинення зовнiшньоекономiчної дiяльностi

N Назва резидента Область Адреса резидента Код згiдно з ЄДРПОУ Сума заборг., тис. од. Валюта Назва нерезидента Адреса нерезидента Тип порушення Пiдстава
1 ПП "КОДАК" ЧЕРКАСЬКА М. УМАНЬ, ВУЛ. Р. ЧОРНОГО, 7 0014182696 23,7 Євро "LEGEARTIS GLASSHOUSE S.R.O." ЧЕСЬКА РЕСПУБЛIКА, JAKUBSKE NAM, 1, 60200, BRNO. Р/Р 8900016979/2600 CITIBANK A.S. Ст. 2 Закону України "Про порядок здiйснення розрахункiв в iноземнiй валютi" Постанова Черкаського окружного адмiнiстративного суду вiд 12.05.2011 у справi N 2а-5752/10/2370, вх. вiд 08.08.2011 N 05/77191-11

 

Директор департаменту зовнiшньоекономiчної дiяльностi В. В. Кравченко

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua