КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
Київ
вiд 23 квiтня 2012 р. | N 342 |
---|
Про внесення змiн до постанови Кабiнету Мiнiстрiв
України вiд 2 березня 2011 р. N 246
Кабiнет Мiнiстрiв України постановляє:
Внести до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 2 березня 2011 р. N 246 "Питання нарахування податку на додану вартiсть, що сплачується до державного бюджету переробними пiдприємствами за реалiзованi ними молоко, молочну сировину та молочнi продукти, м'ясо i м'ясопродукти, iншу продукцiю переробки тварин, закуплених у живiй вазi, а також виплати i використання коштiв, що надiйшли вiд його сплати" (Офiцiйний вiсник України, 2011 р., N 20, ст. 824, N 38, ст. 1557) змiни, що додаються.
Прем'єр-мiнiстр України | М. АЗАРОВ |
Iнд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 23 квiтня 2012 р. N 342 |
ЗМIНИ,
що вносяться до постанови Кабiнету Мiнiстрiв
України вiд 2 березня 2011 р. N 246
1. У постановi:
1) назву постанови викласти у такiй редакцiї:
"Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартiсть, сплачених переробними пiдприємствами до спецiального фонду державного бюджету";
2) вступну частину пiсля слiв "Вiдповiдно до" доповнити словом i цифрою "пiдпункту 6";
3) пункт 1 викласти у такiй редакцiї:
"1. Затвердити Порядок використання сум податку на додану вартiсть, сплачених переробними пiдприємствами до спецiального фонду державного бюджету, що додається.";
4) пункти 2 i 3 виключити.
2. Порядок нарахування податку на додану вартiсть, що сплачується до державного бюджету переробними пiдприємствами за реалiзованi ними молоко, молочну сировину та молочнi продукти, м'ясо i м'ясопродукти, iншу продукцiю переробки тварин, закуплених у живiй вазi, а також виплати i використання коштiв, що надiйшли вiд його сплати, затверджений зазначеною постановою, викласти у такiй редакцiї:
"ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 2 березня 2011 р. N 246 (у редакцiї постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 23 квiтня 2012 р. N 342) |
ПОРЯДОК
використання сум податку на додану вартiсть,
сплачених переробними пiдприємствами до
спецiального фонду державного бюджету
1. Цей Порядок визначає механiзм використання сум податку на додану вартiсть, сплачених переробними пiдприємствами до спецiального фонду державного бюджету за бюджетною програмою "Державна пiдтримка галузi тваринництва" (далi - бюджетнi кошти).
2. Бюджетнi кошти спрямовуються на державну пiдтримку галузi тваринництва шляхом здiйснення виплати:
1) спецiальної бюджетної дотацiї фiзичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби (далi - дотацiя за молодняк);
2) часткового вiдшкодування:
вартостi закуплених племiнних телиць, нетелей та корiв молочного, м'ясного i комбiнованого напряму продуктивностi (далi - часткове вiдшкодування вартостi корiв);
вiдсоткової ставки за кредитами, залученими на будiвництво i реконструкцiю тваринницьких та птахiвничих ферм i комплексiв, придбання технологiчного обладнання та механiзмiв, закупiвлю тварин i птицi;
вартостi будiвництва та реконструкцiї тваринницьких ферм i комплексiв та пiдприємств з виробництва комбiкормiв, а також придбаного обладнання та механiзмiв вiтчизняного виробництва для тваринництва i птахiвництва;
витрат на закупiвлю установки iндивiдуального доїння (далi - часткове вiдшкодування витрат на установку).
3. Використання бюджетних коштiв у 2012 роцi здiйснюється з урахуванням прiоритетностi фiнансування дотацiї за молодняк, а також виконання бюджетних зобов'язань минулих рокiв, узятих на облiк в органах Казначейства, у разi їх вiдповiдностi паспорту бюджетної програми.
Бюджетнi кошти розподiляються за напрямами, передбаченими пунктом 2 цього Порядку, Кабiнетом Мiнiстрiв України за поданням Мiнагрополiтики.
4. Вiдповiдальним виконавцем бюджетної програми та головним розпорядником бюджетних коштiв є Мiнагрополiтики. Розпорядниками бюджетних коштiв нижчого рiвня є Мiнiстерство аграрної полiтики та продовольства Автономної Республiки Крим, головнi управлiння агропромислового розвитку обласних i управлiння промисловостi, розвитку iнфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської мiської держадмiнiстрацiй.
Розпорядники бюджетних коштiв беруть бюджетнi зобов'язання в межах фактичних надходжень до спецiального фонду державного бюджету.
Розпорядники бюджетних коштiв нижчого рiвня щокварталу до 20 числа наступного мiсяця подають Мiнагрополiтики за встановленою ним формою звiт про фактичне використання коштiв у розрiзi напрямiв фiнансування, затверджених паспортом бюджетної програми, за касовими видатками.
5. Дотацiя за молодняк виплачується фiзичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби (далi - молодняк), який народився в їх господарствах, та збереження його до певного вiку на дату подання вiдповiдних документiв.
Дотацiя за молодняк виплачується за утримання молодняку, який на момент подання фiзичними особами вперше вiдповiдних документiв досяг певного вiку, у розмiрi:
250 гривень за голову - за молодняк вiком вiд 3 до 5 мiсяцiв;
500 гривень за голову - за молодняк вiком вiд 6 до 8 мiсяцiв;
750 гривень за голову - за молодняк вiком вiд 9 до 11 мiсяцiв (включно).
У подальшому бюджетна дотацiя за молодняк виплачується фiзичним особам за збереження молодняку у розмiрi 250 гривень за кожнi наступнi три мiсяцi його утримання до досягнення ним одинадцятимiсячного вiку.
6. Для отримання дотацiї за молодняк фiзичнi особи подають сiльським, селищним чи мiським радам копiї таких документiв:
паспортiв великої рогатої худоби i ветеринарних карток до таких паспортiв, а в разi утримання 10 i бiльше голiв молодняку - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
паспорта особи;
довiдки про вiдкриття рахунка в банку;
документа, що засвiдчує реєстрацiю у Державному реєстрi фiзичних осiб - платникiв податкiв (крiм фiзичних осiб, якi через свої релiгiйнi переконання вiдмовляються вiд прийняття реєстрацiйного номера облiкової картки платника податкiв та повiдомили про це вiдповiдний орган державної податкової служби i мають вiдмiтку в паспортi).
Зазначенi документи приймаються щокварталу до 1 числа наступного мiсяця та до 1 грудня 2012 р. в порядку черговостi їх надходження, про що робиться запис у журналi облiку, форму якого встановлює Мiнагрополiтики. Пiдставою для внесення до журналу вiдомостей про наявнiсть у фiзичної особи поголiв'я молодняку, крiм зазначених документiв, є запис у погосподарськiй книзi, що ведеться сiльською, селищною чи мiською радою.
7. Сiльськi, селищнi чи мiськi ради на пiдставi журналу облiку складають реєстр фiзичних осiб, якi мають право на отримання дотацiї за молодняк, за формою, встановленою Мiнагрополiтики, та щокварталу до 5 числа наступного мiсяця i до 5 грудня (станом на 1 грудня) разом iз витягом з погосподарської книги, що пiдтверджує наявнiсть молодняку у зазначених в реєстрi фiзичних осiб, подають його управлiнням агропромислового розвитку районних i управлiнню промисловостi, розвитку iнфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської мiської держадмiнiстрацiй.
8. Управлiння агропромислового розвитку районних i управлiння промисловостi, розвитку iнфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської мiської держадмiнiстрацiй на пiдставi поданого сiльськими, селищними чи мiськими радами реєстру:
протягом трьох робочих днiв складають вiдомiсть про нарахування дотацiй за молодняк у розрiзi фiзичних осiб за формою, встановленою Мiнагрополiтики, i подають її Мiнiстерству аграрної полiтики та продовольства Автономної Республiки Крим або головним управлiнням агропромислового розвитку облдержадмiнiстрацiй;
подають органам Казначейства таку вiдомiсть i платiжнi доручення для перерахування коштiв на поточнi рахунки фiзичних осiб, вiдкритi в банках.
9. Мiнiстерство аграрної полiтики та продовольства Автономної Республiки Крим, головнi управлiння агропромислового розвитку обласних та управлiння промисловостi, розвитку iнфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської мiської держадмiнiстрацiй узагальнюють протягом трьох робочих днiв зазначенi у пунктi 8 цього Порядку вiдомостi та подають Мiнагрополiтики зведену вiдомiсть про нарахування сум дотацiй за молодняк за встановленою ним формою.
10. Мiнагрополiтики:
затверджує на пiдставi поданої вiдповiдно до пункту 9 цього Порядку зведеної вiдомостi протягом семи робочих днiв у межах обсягу вiдкритих асигнувань розподiл бюджетних коштiв пропорцiйно сумам дотацiї за молодняк мiж розпорядниками бюджетних коштiв нижчого рiвня, якi здiйснюють в триденний строк пiсля доведення розподiлених обсягiв розподiл бюджетних коштiв мiж районами за зазначеним критерiєм;
подає Казначейству протягом трьох робочих днiв пiсля затвердження розподiлу бюджетних коштiв реєстр змiн до розподiлу показникiв зведених кошторисiв i планiв асигнувань у розрiзi регiонiв.
Копiї таких розподiлiв Мiнагрополiтики подає Мiнфiну та Мiнекономрозвитку у п'ятиденний строк.
11. Мiнiстерство аграрної полiтики та продовольства Автономної Республiки Крим, головнi управлiння агропромислового розвитку облдержадмiнiстрацiй пiсля доведення розподiлених обсягiв дотацiї за молодняк затверджують кошториси та плани асигнувань у розрiзi районiв та передають їх вiдповiдним органам Казначейства.
12. Часткове вiдшкодування вартостi корiв надається на безповоротнiй основi суб'єктам господарювання за закупленi ними, в тому числi у 2011 роцi, на племiнних заводах та у племiнних репродукторах племiннi телицi, нетелi та корови молочного, м'ясного i комбiнованого напряму продуктивностi або за поставленi в режимi iмпорту племiннi телицi, нетелi та корови молочного, м'ясного i комбiнованого напряму продуктивностi у розмiрi 50 вiдсоткiв їх вартостi, але не бiльш як 7000 гривень за голову.
13. Розпорядники бюджетних коштiв нижчого рiвня утворюють комiсiї та затверджують їх склад. До складу комiсiї обов'язково включаються представники органiв Держфiнiнспекцiї.
Положення про комiсiю затверджується Мiнагрополiтики.
Заявки, що надiйшли пiсля закiнчення строку їх подання, не розглядаються.
Документи, поданi не в повному обсязi, реєструються i повертаються суб'єктам господарювання у триденний строк iз зазначенням причин повернення.
14. Суб'єкти господарювання щокварталу до 5 числа наступного мiсяця i до 5 грудня (станом на 1 грудня) подають комiсiї:
1) заявку (у двох примiрниках) за формою, визначеною Мiнагрополiтики;
2) завiрену в установленому порядку копiю довiдки про включення до ЄДРПОУ;
3) довiдку про те, що суб'єкта господарювання не визнано банкрутом, стосовно нього не порушено справу про банкрутство та не прийнято рiшення про лiквiдацiю, видану державним реєстратором не пiзнiш як за один мiсяць до дня її подання;
4) довiдки про вiдсутнiсть понад пiвроку заборгованостi з виплати заробiтної плати, а також iз сплати податкiв i зборiв (обов'язкових платежiв), виданi вiдповiдними органами державної податкової служби, Пенсiйного фонду України та фондiв загальнообов'язкового державного соцiального страхування;
5) довiдки, виданi Мiнiстерством аграрної полiтики Автономної Республiки Крим, головними управлiннями агропромислового розвитку обласних, управлiнням промисловостi, розвитку iнфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської мiської держадмiнiстрацiй, про те, що вiдповiдним суб'єктам господарювання не виплачувалося вiдшкодування вартостi корiв за iншими бюджетними програмами;
6) довiдку про вiдкриття поточного рахунка, видану банком;
7) копiї вiдповiдних платiжних документiв;
8) акт про передачу (продаж) i закупiвлю худоби за договором (крiм тих, що поставленi в режимi iмпорту);
9) копiю звiту про стан тваринництва;
10) виданий у встановленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
11) копiї племiнних свiдоцтв (сертифiкатiв);
12) письмове зобов'язання повернути до державного бюджету в мiсячний строк бюджетнi кошти у разi зменшення поголiв'я на 1 сiчня двох наступних рокiв з урахуванням приросту та обсягу закупiвлi.
Для виплати часткового вiдшкодування вартостi корiв, закуплених у режимi iмпорту, суб'єкти господарювання подають також копiї:
вiдповiдного контракту;
рахунка-фактури (iнвойсу);
вантажної митної декларацiї.
15. Зазначенi в пунктi 14 цього Порядку документи перевiряються та реєструються в журналi облiку, форма якого затверджується Мiнагрополiтики.
У разi зменшення поголiв'я корiв станом на 1 сiчня двох наступних рокiв з урахуванням введених в основне стадо закуплених племiнних тварин, вартiсть яких була частково вiдшкодована, одержанi бюджетнi кошти повертаються до державного бюджету в повному обсязi.
У разi вибуття iз стада станом на 1 сiчня двох наступних рокiв окремих закуплених племiнних телиць, нетелей та корiв, вартiсть яких була частково вiдшкодована, з причин, обумовлених набутими карантинними iнфекцiйними хворобами або набутими з вини власника незаразними хворобами, до державного бюджету повертаються бюджетнi кошти, вiдшкодованi за їх придбання.
16. Часткове вiдшкодування вартостi корiв не виплачується суб'єктам господарювання, яких визнано банкрутами, лiквiдовано, щодо яких порушено провадження у справi про банкрутство та/або якi отримали вiдшкодування вартостi закуплених племiнних телиць, нетелей та корiв молочного, м'ясного i комбiнованого напряму продуктивностi за iншими бюджетними програмами.
17. Розпорядники бюджетних коштiв нижчого рiвня подають щокварталу до 10 числа наступного мiсяця i до 10 грудня (станом на 1 грудня) головному розпорядниковi бюджетних коштiв реєстри суб'єктiв господарювання, якi претендують на часткове вiдшкодування вартостi корiв, за встановленою ним формою.
18. Мiнагрополiтики утворює для здiйснення розподiлу та виплати часткового вiдшкодування вартостi корiв комiсiю з питань розподiлу бюджетних коштiв для виплати такого вiдшкодування i затверджує положення про неї.
Комiсiя розглядає зазначенi в пунктi 17 цього Порядку реєстри протягом десяти днiв, здiйснює розподiл бюджетних коштiв пропорцiйно сумам часткового вiдшкодування вартостi корiв у межах обсягу вiдкритих асигнувань мiж суб'єктами господарювання, якi претендують на вiдшкодування вартостi корiв, та iнформує протягом п'яти днiв про прийняте рiшення розпорядникiв бюджетних коштiв нижчого рiвня. На пiдставi такого рiшення розпорядники бюджетних коштiв нижчого рiвня подають органам Казначейства зазначенi реєстри i платiжнi доручення для перерахування суми вiдшкодування на вiдкритi у банках поточнi рахунки суб'єктiв господарювання.
19. Виплата суб'єктам господарювання часткового вiдшкодування вiдсоткової ставки за кредитами, залученими на будiвництво i реконструкцiю тваринницьких та птахiвничих ферм i комплексiв, придбання технологiчного обладнання та механiзмiв, закупiвлю тварин i птицi здiйснюється на загальних пiдставах вiдповiдно до Порядку використання коштiв, передбачених у державному бюджетi для здiйснення фiнансової пiдтримки суб'єктiв господарювання агропромислового комплексу через механiзм здешевлення кредитiв та компенсацiї лiзингових платежiв, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 11 серпня 2010 р. N 794 (Офiцiйний вiсник України, 2010 р., N 67, ст. 2408; 2011 р., N 11, ст. 486, N 84, ст. 3061).
Суб'єкти господарювання, якi отримали таке вiдшкодування за рахунок коштiв загального фонду державного бюджету, не мають права на його отримання за рахунок коштiв спецiального фонду державного бюджету.
20. Виплата суб'єктам господарювання часткового вiдшкодування вартостi будiвництва та реконструкцiї тваринницьких ферм i комплексiв та пiдприємств з виробництва комбiкормiв здiйснюється вiдповiдно до Порядку використання коштiв, передбачених у державному бюджетi для часткового вiдшкодування суб'єктам господарювання вартостi будiвництва та реконструкцiї тваринницьких ферм i комплексiв та пiдприємств з виробництва комбiкормiв, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 4 жовтня 2010 р. N 900 (Офiцiйний вiсник України, 2010 р., N 75, ст. 2666, N 80, ст. 2820; 2011 р., N 11, ст. 486), з урахуванням того, що вимоги стосовно мiнiмальної чисельностi поголiв'я утримуваної худоби та птицi не застосовуються.
Суб'єкти господарювання, якi отримали таке вiдшкодування за рахунок загального фонду державного бюджету в максимальному розмiрi, встановленому законодавством, не мають права на його отримання за рахунок коштiв спецiального фонду державного бюджету.
21. Виплата суб'єктам господарювання часткового вiдшкодування вартостi придбаного обладнання та механiзмiв вiтчизняного виробництва для тваринництва i птахiвництва (далi - часткове вiдшкодування вартостi обладнання) здiйснюється на безповоротнiй основi за результатами конкурсу в розмiрi 30 вiдсоткiв вартостi обладнання та механiзмiв.
22. Розпорядники бюджетних коштiв нижчого рiвня утворюють з метою органiзацiї i проведення зазначеного у пунктi 21 цього Порядку конкурсу (далi - конкурс) конкурснi комiсiї, затверджують їх склад, до якого обов'язково включаються представники органiв Держфiнiнспекцiї, та положення про них.
Конкурсна комiсiя визначає умови i строки проведення конкурсу та оприлюднює їх у друкованих засобах масової iнформацiї.
23. Для участi в конкурсi суб'єкти господарювання подають конкурснiй комiсiї:
1) заявку (у двох примiрниках) за формою, визначеною Мiнагрополiтики;
2) довiдку про вiдкриття поточного рахунка, видану банком;
3) довiдку про те, що суб'єкта господарювання не визнано банкрутом, стосовно нього не порушено справу про банкрутство та не прийнято рiшення про лiквiдацiю, видану державним реєстратором не пiзнiш як за один мiсяць до дня її подання;
4) довiдки, виданi Мiнiстерством аграрної полiтики та продовольства Автономної Республiки Крим, головними управлiннями агропромислового розвитку обласних, управлiнням промисловостi, розвитку iнфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської мiської держадмiнiстрацiй, про те, що вiдповiдним суб'єктам господарювання не виплачувалося вiдшкодування вартостi придбаного обладнання та механiзмiв вiтчизняного виробництва для тваринництва i птахiвництва за iншими бюджетними програмами;
5) довiдку про вiдсутнiсть простроченої заборгованостi за iноземними кредитами, наданими пiд державнi гарантiї для закупiвлi технiки iноземного виробництва, переданої сiльськогосподарським товаровиробникам, та за користування технiкою вiтчизняного виробництва, отриманою на умовах фiнансового лiзингу, за минулi роки;
6) завiренi в установленому порядку копiї:
довiдки про включення до ЄДРПОУ;
бухгалтерської звiтностi станом на 1 сiчня поточного року (новостворенi пiдприємства - за останнiй звiтний перiод);
документiв, що пiдтверджують придбання обладнання;
7) довiдки про вiдсутнiсть понад пiвроку заборгованостi з виплати заробiтної плати, а також iз сплати податкiв i зборiв (обов'язкових платежiв), виданi вiдповiдними органами державної податкової служби, Пенсiйного фонду України та фондiв загальнообов'язкового державного соцiального страхування.
24. Часткове вiдшкодування вартостi обладнання не виплачується суб'єктам господарювання, яких визнано банкрутами, лiквiдовано, щодо яких порушено провадження у справi про банкрутство та/або якi отримали вiдшкодування вартостi придбаного обладнання та механiзмiв вiтчизняного виробництва для тваринництва i птахiвництва за iншими бюджетними програмами.
У разi коли суб'єкт господарювання вiдчужує обладнання, часткове вiдшкодування вартостi якого вiн отримав, до закiнчення трирiчного строку експлуатацiї такого обладнання, бюджетнi кошти повертаються ним до державного бюджету.
25. Пiд час визначення переможцiв конкурсу перевага надається суб'єктам господарювання, якi провадять виробничу дiяльнiсть у рамках реалiзацiї iнновацiйного проекту, що пройшов державну реєстрацiю в установленому законодавством порядку, та використовують енергозберiгаючi технологiї.
26. Розпорядники бюджетних коштiв нижчого рiвня подають щомiсяця до 10 числа головному розпорядниковi бюджетних коштiв реєстри суб'єктiв господарювання, якi за результатами конкурсу претендують на часткове вiдшкодування вартостi обладнання, за встановленою ним формою.
27. Мiнагрополiтики утворює для здiйснення виплати часткового вiдшкодування вартостi обладнання комiсiю з питань розподiлу бюджетних коштiв для виплати такого вiдшкодування i затверджує положення про неї.
Комiсiя розглядає зазначенi в пунктi 26 цього Порядку реєстри протягом десяти днiв, здiйснює розподiл бюджетних коштiв мiж регiонами за критерiями, визначеними Мiнагрополiтики, та iнформує протягом п'яти днiв про прийняте рiшення розпорядникiв бюджетних коштiв нижчого рiвня, якi подають на пiдставi такого рiшення органам Казначейства зазначенi реєстри i платiжнi доручення для перерахування суми вiдшкодування на вiдкритi у банках поточнi рахунки суб'єктiв господарювання.
28. Виплата часткового вiдшкодування витрат на установку здiйснюється у межах фактичних витрат за закуплену фiзичною особою, в тому числi у 2011 роцi, для власного користування нову установку iндивiдуального доїння вiтчизняного виробництва за умови утримання у своєму господарствi не менш як трьох iдентифiкованих та зареєстрованих в установленому порядку корiв, але не бiльш як 5000 гривень за одиницю.
У разi вiдчуження зазначеної установки чи її передачi у користування iншим особам до закiнчення експлуатацiйного строку отриманi бюджетнi кошти повертаються до державного бюджету.
Фiзична особа має право на часткове вiдшкодування один раз на перiод експлуатацiйного строку такої установки. Витрати iз закупiвлi нової установки до закiнчення експлуатацiйного строку попередньої не вiдшкодовуються.
29. Управлiння агропромислового розвитку районних i управлiння промисловостi, розвитку iнфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської мiської держадмiнiстрацiй утворюють комiсiї для визначення перелiку фiзичних осiб, якi мають право на часткове вiдшкодування витрат на установку, до складу яких обов'язково включаються представники органiв Держфiнiнспекцiї.
Положення про комiсiю затверджується Мiнагрополiтики.
Комiсiї очолюють начальники зазначених управлiнь.
30. Для виплати часткового вiдшкодування витрат на установку фiзичнi особи подають щомiсяця до 1 числа управлiнням агропромислового розвитку районних i управлiнню промисловостi, розвитку iнфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської мiської держадмiнiстрацiй:
1) довiдку, видану сiльською, селищною чи мiською радою, про кiлькiсть корiв;
2) копiї паспортiв великої рогатої худоби i ветеринарних карток до таких паспортiв;
3) виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
4) копiї платiжних документiв та технiчної документацiї на установку iндивiдуального доїння;
5) копiї паспорта особи i довiдки про вiдкриття поточного рахунка в банку та документа, що засвiдчує реєстрацiю у Державному реєстрi фiзичних осiб - платникiв податкiв (крiм фiзичних осiб, якi через свої релiгiйнi переконання вiдмовляються вiд прийняття реєстрацiйного номера облiкової картки платника податкiв та повiдомили про це вiдповiдний орган державної податкової служби i мають вiдмiтку в паспортi).
31. Поданi вiдповiдно до пункту 30 цього Порядку документи розглядаються в порядку черговостi їх надходження.
Зазначена у пунктi 29 цього Порядку комiсiя щомiсяця до 10 числа на пiдставi таких документiв визначає кiлькiсть установок iндивiдуального доїння, витрати iз закупiвлi яких пiдлягають частковому вiдшкодуванню, i приймає рiшення щодо включення до вiдповiдного реєстру фiзичних осiб, що мають право на часткове вiдшкодування.
Управлiння агропромислового розвитку районних i управлiння промисловостi, розвитку iнфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської мiської держадмiнiстрацiй протягом п'яти робочих днiв пiсля завершення роботи комiсiї на пiдставi реєстру фiзичних осiб, якi мають право на часткове вiдшкодування витрат на установку:
складають вiдомiсть про суми часткового вiдшкодування у розрiзi фiзичних осiб за формою, встановленою Мiнагрополiтики, i подають її Мiнiстерству аграрної полiтики та продовольства Автономної Республiки Крим або головним управлiнням агропромислового розвитку облдержадмiнiстрацiй (управлiння промисловостi, розвитку iнфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської мiської держадмiнiстрацiї - Мiнагрополiтики);
подають органам Казначейства таку вiдомiсть та платiжнi доручення для перерахування коштiв на поточнi рахунки фiзичних осiб, вiдкритi в банках.
Мiнiстерство аграрної полiтики та продовольства Автономної Республiки Крим та головнi управлiння агропромислового розвитку облдержадмiнiстрацiй узагальнюють протягом трьох робочих днiв зазначенi вiдомостi, готують i подають Мiнагрополiтики зведену вiдомiсть про нарахування сум часткового вiдшкодування витрат на установку за встановленою ним формою.
32. Мiнагрополiтики:
затверджує на пiдставi поданої вiдповiдно до пункту 31 цього Порядку зведеної вiдомостi протягом семи робочих днiв пропорцiйно сумам часткового вiдшкодування витрат на установку в межах обсягу вiдкритих асигнувань розподiл бюджетних коштiв мiж розпорядниками бюджетних коштiв нижчого рiвня, якi здiйснюють в триденний строк пiсля доведення розподiлених обсягiв розподiл бюджетних коштiв мiж районами за зазначеним критерiєм;
подає Казначейству протягом трьох робочих днiв пiсля затвердження розподiлу бюджетних коштiв реєстр змiн до розподiлу показникiв зведених кошторисiв i планiв асигнувань у розрiзi регiонiв.
33. Мiнiстерство аграрної полiтики та продовольства Автономної Республiки Крим, головнi управлiння агропромислового розвитку облдержадмiнiстрацiй протягом трьох робочих днiв пiсля доведення розподiлених обсягiв часткового вiдшкодування витрат на установку затверджують кошториси та плани асигнувань у розрiзi районiв та передають їх вiдповiдним органам Казначейства.
34. Операцiї, пов'язанi з використанням бюджетних коштiв, здiйснюються вiдповiдно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операцiями з надання та повернення кредитiв, наданих за рахунок коштiв державного бюджету, затвердженого в установленому порядку.
35. Складення та подання фiнансової i бюджетної звiтностi про використання бюджетних коштiв, а також контроль за їх цiльовим та ефективним витрачанням здiйснюються в установленому законодавством порядку.".