ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

06.07.2006 р. N 11/3-35/7447-ЕП

 

Начальникам регiональних митниць, митниць
Начальнику Департаменту iнформацiйних технологiй та митної статистики


Щодо порядку заповнення графи 29 ВМД

     З метою врегулювання питання заповнення графи 29 ВМД при митному оформленнi продуктiв переробки або не переробленої давальницької сировини, якi залишаються на митнiй територiї України, а також недопущення затримок в митному оформленнi товарiв суб'єктами ЗЕД, повiдомляємо наступне.

     До внесення вiдповiдних змiн до Порядку заповнення граф вантажної митної декларацiї вiдповiдно до митних режимiв експорту, iмпорту, транзиту, тимчасового ввезення (вивезення), митного складу, магазину безмитної торгiвлi, затвердженого наказом Держмитслужби України вiд 30.06.98 N 380 у випадках, визначених вище (другий пiдроздiл графи 37 ВМД заповнений кодом "51") графа 29 ВМД не заповнюється.

     Начальникам регiональних митниць, митниць довести зазначенi роз'яснення до суб'єктiв ЗЕД, розташованих у зонi дiяльностi та до вiдома особового складу з метою їх дотримання.

     Зазначенi роз'яснення набувають чинностi з 17.07.06.

     Начальнику Департаменту iнформацiйних технологiй та митної статистики забезпечити в зазначений термiн внесення вiдповiдних змiн до програмно-iнформацiйних комплексiв з метою реалiзацiї цих роз'яснень.

Заступник Голови Служби П.Пашко
Copyright © 2021 НТФ «Інтес»
Всі права захищені.