КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
Київ

вiд 10 грудня 1999 р. N 2255


Про Порядок формування та розподiлу квот на закупiвлю вовни, овчин, каракулю i смушкiв у вiвчарських господарствах та вiдшкодування рiзницi мiж регульованими i дiючими цiнами на них

     Кабiнет Мiнiстрiв України ПОСТАНОВЛЯЄ:

     1. Затвердити такi, що додаються:

     Порядок формування та розподiлу квот на закупiвлю вовни, овчин, каракулю i смушкiв у вiвчарських господарствах та вiдшкодування рiзницi мiж регульованими i дiючими цiнами на них;

     квоти на закупiвлю вовни, овчин, каракулю i смушкiв для державних потреб на 2000 рiк.

     2. Мiнiстерству агропромислового комплексу пiсля затвердження Верховною Радою України Державного бюджету України на 2000 рiк профiнансувати видатки на цiнову пiдтримку вiтчизняного виробництва продукцiї вiвчарства за рахунок видаткiв державного бюджету на пiдтримку виробництва продукцiї тваринництва та рослинництва.

     3. Мiнiстерству агропромислового комплексу, Мiнiстерству економiки, Мiнiстерству фiнансiв разом з Українською академiєю аграрних наук:

     розробити i затвердити в установленому порядку програму цiнової пiдтримки вiтчизняного виробництва продукцiї вiвчарства в межах надходжень коштiв до бюджету вiд сплати ввiзного мита на продукцiю тваринного походження на 2001 - 2005 роки згiдно з Законом України "Про державне регулювання iмпорту сiльськогосподарської продукцiї";

     проаналiзувати ефективнiсть запровадження Порядку, затвердженого цiєю постановою, за результатами роботи у 2000 роцi та у разi потреби внести Кабiнетовi Мiнiстрiв України вiдповiднi пропозицiї.

     4. Мiнiстерству фiнансiв, Мiнiстерству агропромислового комплексу передбачати пiд час складання Державного бюджету України видатки починаючи з 2001 року на фiнансування цiнової пiдтримки вiтчизняного виробництва продукцiї вiвчарства в межах надходжень коштiв до бюджету вiд сплати ввiзного мита на продукцiю тваринного походження.

     5. Контроль за виконанням цiєї постанови покласти на Вiце-прем'єр-мiнiстра України Гладiя М. В.

Прем'єр-мiнiстр України В. ПУСТОВОЙТЕНКО

Iнд. 22

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабiнету Мiнiстрiв України
вiд 10 грудня 1999 р. N 2255

ПОРЯДОК
формування та розподiлу квот на закупiвлю вовни, овчин, каракулю i смушкiв у вiвчарських господарствах та вiдшкодування рiзницi мiж регульованими i дiючими цiнами на них

     1. Цей Порядок встановлює механiзм формування та розподiлу квот на закупiвлю у сiльськогосподарських пiдприємств - товаровиробникiв вiвчарської продукцiї (далi - товаровиробники) вовни, овчин, каракулю i смушкiв та вiдшкодування товаровиробникам рiзницi мiж регульованими i дiючими цiнами на них.

     2. Квоти на закупiвлю вовни, овчин, каракулю i смушкiв для виробництва речового майна для потреб Мiноборони, Держкомкордону, МНС, Державного департаменту з питань виконання покарань, Головного управлiння Командувача Нацiональної гвардiї, СБУ, iнших вiйськових формувань та МВС, якi є державними замовниками на виготовлення цього майна, та регульованi цiни i суми вiдшкодування рiзницi мiж регульованими i дiючими закупiвельними цiнами на зазначену сировину визначаються Мiнекономiки, Мiнпромполiтики, Мiнфiном, Мiнагропромом за погодженням iз зазначеними державними замовниками i щороку у I кварталi затверджуються Кабiнетом Мiнiстрiв України.

     3. Державнi замовники щороку на конкурснiй основi визначають виконавцiв державного оборонного замовлення на виготовлення речового майна, якi укладатимуть прямi договори з товаровиробниками - спiввиконавцями державного замовлення на закупiвлю сировини у межах встановлених квот.

     4. Мiнагропром, Мiнiстерство агропромислового комплексу Автономної Республiки Крим, управлiння агропромислового комплексу облдержадмiнiстрацiй у межах встановлених для вiдповiдних регiонiв квот на закупiвлю вовни, овчин, каракулю i смушкiв разом з виконавцями державного оборонного замовлення на виготовлення речового майна визначають на конкурснiй основi товаровиробникiв та доводять до них квоти на закупiвлю зазначеної сировини.

     При цьому перевага повинна надаватися племiнним вiвчарським господарствам.

     5. Закупiвля вовни, овчин, каракулю i смушкiв у межах встановлених квот здiйснюється за дiючими закупiвельними цiнами. На фiнансування закупiвлi цiєї сировини державними замовниками спрямовується виконавцям державного оборонного замовлення в першому пiврiччi кожного року частина коштiв державного бюджету, передбачена на придбання речового майна, яке виробляється iз зазначеної сировини, у сумi не менше 50 вiдсоткiв вартостi вовни i 25 вiдсоткiв вартостi овчин, каракулю i смушкiв.

     6. Вiдповiдно до укладених договорiв товаровиробники одержують вiд виконавцiв державного оборонного замовлення на речове майно в першому пiврiччi кожного року аванси в розмiрi 50 вiдсоткiв вартостi вовни та 25 вiдсоткiв вартостi овчин, каракулю i смушкiв. Остаточнi розрахунки з ними провадяться пiсля поставки квотованої продукцiї, але не пiзнiше 30 грудня звiтного року.

     7. Вiдшкодування товаровиробникам фактичних витрат на виробництво вовни, овчин, каракулю i смушкiв здiйснюється в межах регульованих цiн на них. Рiзниця мiж регульованими та дiючими закупiвельними цiнами за реалiзованi товаровиробниками у межах квоти вовну, овчини, каракуль i смушки вiдшкодовується їм згiдно з програмою цiнової пiдтримки вiтчизняного виробництва продукцiї вiвчарства в межах надходжень коштiв до бюджету вiд сплати ввiзного мита на продукцiю тваринного походження, що нараховується митними органами i виплачується територiальними органами Державного казначейства пiсля пред'явлення товаровиробниками довiдок, виданих пiдприємствами, що заготовляють чи переробляють цю сировину.

     8. Контроль за цiльовим використанням видiлених коштiв здiйснюють державнi замовники, а за вiдшкодуванням товаровиробникам рiзницi мiж регульованими та закупiвельними цiнами - Мiнагропром.

     9. У разi невиконання або неналежного виконання договорiв на закупiвлю вовни, овчин, каракулю i смушкiв, несвоєчасного проведення розрахункiв за цю сировину товаровиробники, виконавцi державного оборонного замовлення та державнi замовники несуть вiдповiдальнiсть згiдно з укладеними договорами.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабiнету Мiнiстрiв України
вiд 10 грудня 1999 р. N 2255

КВОТИ
на закупiвлю вовни, овчин, каракулю i смушкiв для державних потреб на 2000 рiк

Регiон Вовна, тонн Овчина,
тис.
штук
Каракуль i
смушки,
тис. штук
фiзична
вага
у митому
волокнi
Автономна Республiка Крим 150 75 22 -
Областi:        
Вiнницька 20 10 2 -
Днiпропетровська 40 20 2 0,1
Донецька 80 40 7 -
Закарпатська 30 15 10 -
Запорiзька 80 40 8 -
Iвано-Франкiвська - - 2 -
Кiровоградська 50 25 3 -
Луганська 30 15 3 -
Миколаївська 70 35 5 -
Одеська 200 100 40 0,5
Полтавська - - - 0,15
Сумська 10 5 2 -
Харкiвська 60 30 4 -
Херсонська 240 120 15 0,5
Чернiвецька 20 10 5 0,25
Усього 1080 540 130 1,5
Copyright © 2025 НТФ «Интес»
Все права сохранены.