Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС
 logo
Четвер, Липень 17, 2025 - 21:05
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна

Процедуру проведення моніторингу сертифікованих АЕО врегульовано: прийнято відповідну постанову

7 липня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 665», якою врегульовано деякі питання функціонування авторизованих економічних операторів (АЕО), а саме: порядок та процедуру здійснення моніторингу відповідності підприємства критеріям АЕО.

Даний нормативно-правовий акт забезпечить контроль з боку митних органів за діяльністю сертифікованих АЕО після отримання ними відповідної авторизації та застосування спеціальних спрощень.

Впровадження процедур моніторингу до вже запровадженої раніше програми АЕО в Україні відповідає світовій практиці та сприятиме збалансованості між спрощеннями процедур у зовнішній торгівлі та забезпеченням належного контролю за дотриманням законодавства з питань митної справи.

Процедура моніторингу повинна забезпечити активну взаємодію між сертифікованими АЕО та митними органами, сприяти поширенню АЕО програми та стати ефективним інструментом на шляху до взаємного визнання українських АЕО іншими країнами світу.

Зазначені зміни розроблені Мінфіном спільно з Держмитслужбою за підтримки Офісу підтримки реформ при Мінфіні та програми EU4PFM.

http://www.visnuk.com.ua
вт, Липень 13, 2021 08:09

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua