Следующая >>
Стаття 256. Змiст протоколу про адмiнiстративне правопорушення
У протоколi про адмiнiстративне правопорушення зазначаються: дата i мiсце його складення, посада, прiзвище, iм'я, по батьковi особи, яка склала протокол; вiдомостi про особу, яка притягається до адмiнiстративної вiдповiдальностi (у разi її виявлення); мiсце, час вчинення i суть адмiнiстративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає вiдповiдальнiсть за дане правопорушення; прiзвища, адреси свiдкiв i потерпiлих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адмiнiстративної вiдповiдальностi; iншi вiдомостi, необхiднi для вирiшення справи. Якщо правопорушенням заподiяно матерiальну шкоду, про це також зазначається в протоколi.
Протокол пiдписується особою, яка його склала, i особою, яка притягається до адмiнiстративної вiдповiдальностi; при наявностi свiдкiв i потерпiлих протокол може бути пiдписано також i цими особами.
У разi вiдмови особи, яка притягається до адмiнiстративної вiдповiдальностi, вiд пiдписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адмiнiстративної вiдповiдальностi, має право подати пояснення i зауваження щодо змiсту протоколу, якi додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого вiдмовлення вiд його пiдписання.
При складеннi протоколу особi, яка притягається до адмiнiстративної вiдповiдальностi, роз'яснюються його права i обов'язки, передбаченi статтею 268 цього Кодексу, про що робиться вiдмiтка у протоколi.