Следующая >>
Стаття 92. Узгодження операцiй iз заставленим майном
92.1. Платник податкiв зберiгає право користування майном, що перебуває у податковiй заставi, якщо iнше не передбачено законом.
Платник податкiв може вiдчужувати майно, що перебуває у податковiй заставi, тiльки за згодою органу державної податкової служби, а також у разi, якщо орган державної податкової служби впродовж десяти днiв з моменту отримання вiд платника податкiв вiдповiдного звернення не надав такому платнику податкiв вiдповiдi щодо надання (ненадання) згоди.
У разi якщо в податковiй заставi перебуває лише готова продукцiя, товари та товарнi запаси, платник податкiв може вiдчужувати таке майно без згоди органу державної податкової служби за кошти за цiнами, що не є меншими за звичайнi, та за умови, що кошти вiд такого вiдчуження будуть направленi в повному обсязi в рахунок виплати заробiтної плати, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування та/або погашення податкового боргу.
92.2. У разi вiдчуження або оренди (лiзингу) майна, яке перебуває у податковiй заставi, платник податкiв за згодою органу державної податкової служби зобов'язаний замiнити його iншим майном такої самої або бiльшої вартостi. Зменшення вартостi замiненого майна допускається тiльки за згодою органу державної податкової служби за умови часткового погашення податкового боргу.
92.3. У разi здiйснення операцiй з майном, яке перебуває у податковiй заставi, без попередньої згоди органу державної податкової служби платник податкiв несе вiдповiдальнiсть вiдповiдно до закону.