Следующая >>
Стаття 57. Порядок закриття рахункiв пiсля закiнчення бюджетного перiоду
1. Не пiзнiше 31 грудня поточного бюджетного перiоду або останнього дня iншого бюджетного перiоду Державне казначейство України закриває всi рахунки, вiдкритi у поточному бюджетному перiодi для виконання бюджету. Порядок закриття рахункiв поточного бюджетного перiоду та вiдкриття рахункiв наступного бюджетного перiоду визначається Державним казначейством України за погодженням з Мiнiстерством фiнансiв України. За виняткових обставин Мiнiстр фiнансiв України може визначити iнший термiн закриття рахункiв, який має настати не пiзнiш як через п'ять робочих днiв пiсля закiнчення бюджетного перiоду.
Залишки коштiв державного бюджету на кiнець бюджетного перiоду установ України, якi функцiонують за кордоном, на рахунках, вiдкритих у банкiвських установах країн їх мiсцезнаходження, зберiгаються на таких рахунках для здiйснення видаткiв у наступному бюджетному перiодi вiдповiдно до кошторисiв.
2. На кiнець бюджетного перiоду Державне казначейство України зберiгає залишки коштiв на рахунках спецiального фонду державного бюджету для покриття вiдповiдних витрат у наступному бюджетному перiодi з урахуванням їх цiльового призначення. У разi вiдсутностi вiдповiдних бюджетних призначень на наступний бюджетний перiод залишки коштiв спецiального фонду перераховуються до загального фонду бюджету.
Бюджетнi зобов'язання за бюджетними програмами спецiального фонду державного бюджету, не передбаченими проектом закону про Державний бюджет України на наступний бюджетний перiод, поданим на розгляд до Верховної Ради України, головнi розпорядники бюджетних коштiв зобов'язанi виконати до кiнця поточного бюджетного перiоду в межах i за рахунок вiдповiдних фактичних надходжень до спецiального фонду бюджету, не допускаючи наявностi за такими зобов'язаннями кредиторської заборгованостi на початок наступного бюджетного перiоду.
3. Усi надходження i витрати записуються в тому бюджетному перiодi, в якому вони здiйсненi.