Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС

 logo

Суббота, Январь 31, 2026 - 05:58
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

вiд 10.12.2002 р. N 11/4-09-12177-ЕП

 

Заступнику Голови Державної митної служби України - начальнику Київської регiональної митницi
Гутнику А. Є.


Про розгляд листа вiд 22.11.2002 N 25-33-35/16307

     В Управлiннi технологiї митного контролю розглянуто лист Київської регiональної митницi вiд 22.11.2002 N 25-33-35/16307.

     З питань, що належать до компетенцiї Управлiння технологiй митного контролю, повiдомляємо.

     Вiдповiдно до наказу Державної митної служби України вiд 07.12.2001 N 791 "Про посилення контролю за перемiщенням через митний кордон України транспортних засобiв" при оформленнi Посвiдчення на реєстрацiю транспортного засобу в органах ДАI МВС України внутрiшня митниця, крiм перевiрки вiдповiдностi фактичних даних транспортного засобу даним, зазначеним у копiї Акта про проведення митного огляду транспортного засобу i поданих документах, обов'язково перевiряє повноту нарахування митних та iнших обов'язкових платежiв (визначення митної вартостi, правильнiсть застосування ставок мита, акцизного збору тощо).

     У разi виявлення порушень з боку посадових осiб митницi оформлення внутрiшня митниця готує iнформацiйне повiдомлення для проведення митницею оформлення (регiональною митницею) перевiрки законностi митного оформлення транспортного засобу та для вжиття вiдповiдних заходiв до посадових осiб, що здiйснили митне оформлення.

     Транспортний засiб, у даних про який посадовими особами внутрiшньої митницi встановлено будь-якi розбiжностi (крiм фактiв порушень митних правил), не затримується й оформлюється вiдповiдно до роздiлу 4 Порядку здiйснення митного контролю та митного оформлення окремих транспортних засобiв, що ввозяться громадянами на митну територiю України, затвердженого наказом Держмитслужби України вiд 12.10.2001 N 664.

     Також повiдомляємо, що Держмитслужба не заперечує проти стягнення належних платежiв у Київськiй регiональнiй митницi.

Заступник Голови Служби П. В. Пашко

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте
Copyright © 2026 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua