ПРАВЛIННЯ НАЦIОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
21.05.2003 | N 206 |
---|
Про затвердження Iнструкцiї про порядок
виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що
скуповуються у населення у виробах i брухтi
Зареєстровано в Мiнiстерствi юстицiї України 3 червня 2003 р. за N 425/7746 |
Вiдповiдно до статтi 42
Закону України "Про Нацiональний банк
України" та статтi 9 Закону України
"Про державне регулювання видобутку,
виробництва i використання дорогоцiнних металiв i
дорогоцiнного камiння та контроль за операцiями з
ними" та з метою бiльш ефективного проведення
операцiй з дорогоцiнними металами Правлiння
Нацiонального банку України постановляє:
1. Затвердити Iнструкцiю про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi (додається).
2. Визнати такими, що втратили чиннiсть:
роздiли 1, 2, 3, 4 глави VI Iнструкцiї N 1 з органiзацiї емiсiйно-касової роботи в установах банкiв України, затвердженої постановою Правлiння Нацiонального банку України вiд 07.07.94 N 129 (зi змiнами);
постанову Правлiння Нацiонального банку України вiд 25.07.97 N 251 "Про здiйснення комерцiйними банками операцiй з дорогоцiнними металами";
Iнструкцiю "Про порядок постачання до Державної скарбницi дорогоцiнних металiв та дорогоцiнних каменiв скупними пунктами", затверджену постановою Правлiння Нацiонального банку України вiд 19.11.93 N 99;
Iнструкцiю "Про порядок постачання до Державної скарбницi дорогоцiнних металiв та дорогоцiнних каменiв ломбардами", затверджену постановою Правлiння Нацiонального банку України вiд 19.11.93 N 99.
3. Державнiй скарбницi України (М.П.Фатєєв) пiсля державної реєстрацiї постанови в Мiнiстерствi юстицiї України довести її змiст до вiдома територiальних управлiнь Нацiонального банку України для керiвництва i використання в роботi.
4. Постанова набирає чинностi з 1 липня 2003 року.
5. Контроль за виконанням цiєї постанови покласти на першого заступника Голови А.П.Яценюка та Державну скарбницю України (М.П.Фатєєв).
Голова | С.Л.Тiгiпко |
ЗАТВЕРДЖЕНО Постанова Правлiння Нацiонального банку України 21.05.2003 N 206 |
|
Зареєстровано в Мiнiстерствi юстицiї України 3 червня 2003 р. за N 425/7746 |
IНСТРУКЦIЯ
про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними
металами, що скуповуються у населення у виробах i
брухтi
Глава 1. Загальнi положення
1.1. Iнструкцiя про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi (далi - Iнструкцiя) розроблена вiдповiдно до Законiв України "Про Нацiональний банк України", "Про державне регулювання видобутку, виробництва i використання дорогоцiнних металiв i дорогоцiнного камiння та контроль за операцiями з ними" та iнших нормативно-правових актiв.
1.2. Iнструкцiя визначає порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi (далi - цiнностi), територiальними управлiннями Нацiонального банку України (далi - територiальнi управлiння).
1.3. У цiй Iнструкцiї термiни вживаються в такому значеннi:
загальна вага - фактична вага виробу з дорогоцiнного металу або брухту з нього;
лiгатурна вага - загальна вага виробу з дорогоцiнного металу або брухту з нього з вирахуванням знижки;
знижка - вага недорогоцiнного металу, емалi, вставок з камiння тощо у виробi з дорогоцiнного металу або брухтi з нього.
1.4. У територiальних управлiннях операцiї з цiнностями проводить експерт з дорогоцiнних металiв та дорогоцiнного камiння (далi - експерт).
Експерта зараховують до штату працiвникiв територiального управлiння. Оплата працi, пiдзвiтнiсть, контроль за роботою експерта встановлюється вiдповiдно до штатного розпису та посадових обов'язкiв експерта.
З експертом укладається договiр про повну матерiальну вiдповiдальнiсть.
1.5. Для належної органiзацiї роботи i схоронностi цiнностей експерта забезпечують:
столами з бортиками, поверхня яких має бути покрита склом (лiнолеумом, металевим листом, щiльним папером);
вагами вiдповiдного класу для зважування цiнностей, метрологiчнi характеристики яких вiдповiдають вимогам нормативно-правових актiв Державного комiтету України з питань технiчного регулювання та споживчої полiтики;
iнструментами (лупи, прилади для вимiрювання ваги дорогоцiнного камiння, шабери, скальпелi, плоскогубцi, надфiлi, напилки, викрутки для годинникiв, пломбiри, лещата, металевi печатки тощо);
окремим сейфом для зберiгання цiнностей;
вiдповiдними хiмiчними реактивами, що мають поновлюватися через шiсть мiсяцiв, та пробiрним каменем;
прейскурантом цiн.
1.6. Бухгалтерський облiк операцiй з цiнностями має здiйснюватися вiдповiдно до нормативно-правових актiв Нацiонального банку України (далi - Нацiональний банк).
Глава 2. Скуповування цiнностей у населення
2.1. Територiальнi управлiння скуповують у населення такi цiнностi:
ювелiрнi вироби з дорогоцiнних металiв та їх брухт iз вставками з дорогоцiнного камiння першого порядку (алмаз, рубiн, сапфiр синiй, смарагд, олександрит) i без вставок;
монети з дорогоцiнних металiв та таких, що мiстять у собi дорогоцiннi метали: старi (дореволюцiйнi та радянськi), ювiлейнi, пам'ятнi та iноземнi монети;
медалi та жетони дореволюцiйного виготовлення, iноземнi, а також радянськi ювiлейнi та пам'ятнi медалi з дорогоцiнних металiв i таких, що мiстять у собi дорогоцiннi метали;
корпуси годинникiв iз дорогоцiнних металiв;
оправи фарфорових та кришталевих виробiв iз дорогоцiнних металiв;
вироби з дорогоцiнних металiв (столовi вироби, портсигари, шкатулки, свiчники тощо);
елементи знiмних протезiв, зубнi протези iз золота, срiбла та платини, що були в користуваннi, а також зубнi диски;
предмети релiгiйного культу з дорогоцiнних металiв або тих, що мiстять у собi дорогоцiннi метали та дорогоцiнне камiння;
2.2. Територiальнi управлiння не скуповують:
дорогоцiннi метали у самородках;
сухозлiтки;
дорогоцiннi метали у виробах виробничого та лабораторного призначення (лабораторний посуд, дрiт, деталi, пластини тощо);
предмети, що вилученi або щодо продажу яких встановлено особливий порядок (холодна та вогнепальна зброя в оправi тощо);
дорогоцiнне камiння в обробленому та необробленому станi та вироби з нього;
напiвфабрикати ювелiрного та зубопротезного виробництва.
2.3. Цiнностi скуповуються за цiнами, установленими Державною скарбницею України (далi - Державна скарбниця), та з одночасним розрахунком з їх продавцями. Продавець цiнностей має пред'явити паспорт або документ, що його замiнює.
2.4. Усi операцiї, пов'язанi зi скуповуванням цiнностей (визначення проби, зважування, вилучення недорогоцiнного металу тощо), проводяться в присутностi продавця цiнностей.
Цiнностi приймаються пiсля їх очищення вiд жиру та бруду.
2.5. Експерт у присутностi продавця цiнностей оглядає пред'явлену цiннiсть, визначає пробу дорогоцiнного металу, вид дорогоцiнного камiння, зважує й оцiнює її.
Вага вставок з дорогоцiнного камiння першого порядку визначається за розрахунковим методом (додаток 1).
Вставки з дорогоцiнного камiння другого, третього i четвертого порядку, дорогоцiнного камiння органогенного утворення, а також напiвдорогоцiнного вилучаються з цiнностей i повертаються продавцю.
Якщо вилучити вставки немає змоги, то визначення їх ваги проводиться за розрахунковим методом (додаток 2).
2.6. Зважування цiнностей проводиться вiдповiдно до вимог Iнструкцiї про порядок одержання, використання, облiку та зберiгання дорогоцiнних металiв i дорогоцiнного камiння, затвердженої наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 06.04.98 N 84 ( z0271-98 ) та зареєстрованої в Мiнiстерствi юстицiї України 28.04.98 за N 271/2711.
2.7. Пiд час оцiнки цiнностей, що мiстять недорогоцiннi метали, емаль тощо, визначення їх ваги проводиться за розрахунковим методом (додаток 3).
2.8. Якщо продавець цiнностей погоджується з їх оцiнкою, то оформляється квитанцiя на скупленi цiнностi (додаток 4) у чотирьох примiрниках, яку пiдписують експерт та продавець цiнностей.
Квитанцiї виписуються окремо за кожною назвою i пробою дорогоцiнного металу.
На кожнiй квитанцiї проставляється вiдповiдний номер.
2.9. Експерт у встановленому порядку передає два примiрники квитанцiї касиру для виплати грошей, а два - залишає у себе.
Касир виплачує грошi продавцю цiнностей. Продавець розписується на двох примiрниках квитанцiї про їх отримання, отримує грошi разом з одним примiрником квитанцiї зi штампом "СПЛАЧЕНО".
2.10. Пiсля видачi грошей продавцю цiнностей касир записує у вiдповiдну графу вiдомостi скуплених цiнностей (додаток 5), яка складається в одному примiрнику, номер квитанцiї та виплачену суму. У кiнцi операцiйного часу касир передає цю вiдомiсть для перевiряння i пiдписання експерту.
Пiсля того, як експерт перевiрив i пiдписав вiдомiсть, касир подає її разом з примiрниками квитанцiй працiвнику, який здiйснює бухгалтерський облiк. Зазначений працiвник перевiряє вiдомiсть скуплених цiнностей i виписує прибутково-видатковий касовий ордер на загальну суму виплаченої за скупленi цiнностi готiвки, який передає до каси разом з квитанцiями та вiдомiстю.
У разi використання програмного забезпечення бухгалтерський облiк операцiй iз скуповування цiнностей ведеться протягом дня засобами системи автоматизацiї банку (далi - САБ).
2.11. Скупленi цiнностi пiсля їх оплати поверненню продавцевi цiнностей не пiдлягають.
2.12. Кожну скуплену цiннiсть разом з одним примiрником квитанцiї експерт вкладає в пакет. На пакетi зазначається номер квитанцiї, дата приймання, назва металу, вага цiнностей, проба i сума оцiнки. Пiсля цього експерт складає щоденний опис скуплених або прийнятих для оцiнки цiнностей (додаток 6) окремо за кожною назвою металу в порядку зростання номерiв квитанцiй.
Великi за розмiром цiнностi, якi не вмiщуються в пакет, експерт пакує в папiр, прикрiплює до цього пакунка ярлик, на якому зазначаються тi самi реквiзити, що й на пакетах.
2.13. Щоденнi описи ведуться окремо для кожної назви металу в трьох примiрниках. Один примiрник щоденного опису передається працiвнику, який здiйснює бухгалтерський облiк, для оприбуткування цiнностей, другий разом iз скупленими цiнностями - матерiально вiдповiдальним особам, третiй - залишається в експерта.
2.14. Матерiальну вiдповiдальнiсть за збереження цiнностей, що скуповуються протягом робочого дня, несе експерт. Забороняється зберiгати скупленi цiнностi поза сейфом, залишати їх на зберiгання без оформлення вiдповiдної квитанцiї.
2.15. Наприкiнцi операцiйного часу експерт усi пакети з вкладеними в них цiнностями пакує в мiшок i здає матерiально вiдповiдальним особам на зберiгання. На мiшок iз цiнностями прикрiплюється ярлик з тканини, на якому зазначається найменування територiального управлiння, дата формування, загальна вага, сума вкладення, прiзвище та пiдпис експерта.
Пiсля звiряння матерiально вiдповiдальними особами кiлькостi пакетiв, укладених у мiшок, зi щоденними описами експерт опломбовує мiшок своїм пломбiром (печаткою). Матерiально вiдповiдальнi особи приймають мiшок на зберiгання та розписуються в щоденних описах скуплених цiнностей.
2.16. Прийнятi цiнностi розмiщуються в окремих, видiлених для зберiгання дорогоцiнних металiв, сейфах, металевих шафах тощо, якi мають замикатися на ключ однiєю з матерiально вiдповiдальних осiб сховища.
2.17. Пiсля закiнчення операцiйного часу експерт та касир проводять операцiї iз скуповування цiнностей до кiнця робочого дня. Про здiйсненi операцiї вони звiтують в установленому порядку пiсля закiнчення операцiйного часу наступного дня. Квитанцiї на скупленi цiнностi оформляються за поточною датою та з вiдмiткою часу здiйснення операцiй, надписом "пiсляоперацiйний час".
Скупленi до кiнця робочого дня цiнностi та залишки готiвки разом з документами експерт та касир пакують в окремi мiшки, опечатують їх та зберiгають у сейфi, який здають пiд охорону в установленому порядку.
2.18. У разi звiльнення експерта всi наявнi в грошовому сховищi цiнностi передаються до Державної скарбницi, яка в п'ятиденний термiн з часу отримання цiнностей проводить їх приймання та оцiнку i про результати повiдомляє територiальне управлiння.
2.19. Експерт один раз на мiсяць (на 1 число) складає звiт про рух скуплених цiнностей (додаток 7) у двох примiрниках, один з яких подається працiвнику, який здiйснює бухгалтерський облiк, другий - залишається в експерта разом з вiдповiдними документами.
Звiт та вiдповiднi документи, що залишилися у експерта, пiдшиваються та зберiгаються в територiальному управлiннi вiдповiдно до вимог нормативно-правових актiв Нацiонального банку.
Глава 3. Приймання цiнностей для оцiнки
3.1. Якщо у зв'язку з iсторичною або художньою цiннiстю виробiв (або з якоїсь iншої причини) важко визначити їх вартiсть, а також за умов згоди на це продавця дозволяється приймати цiнностi для подальшої їх оцiнки Державною скарбницею. Ця операцiя оформляється як приймання цiнностей для оцiнки.
У цьому разi експерт складає квитанцiю на цiнностi, прийнятi для оцiнки (додаток 8), у п'яти примiрниках, у якiй зазначається повна характеристика i попередня оцiнка цих цiнностей. Квитанцiю пiдписують експерт, який проводить оцiнку, та продавець цiнностей.
Експерт має повiдомити продавцю цiнностей про те, що в разi непогодження з оцiнкою Державної скарбницi з нього утримають плату за проведення експертизи. Розмiр плати за експертизу визначений у Перелiку i тарифах консультативно-iнформацiйних, органiзацiйних та iнших видiв операцiй (послуг), що надаються установами та територiальними управлiннями Нацiонального банку України клiєнтам i банкам-кореспондентам Нацiонального банку України, затверджених постановою Правлiння Нацiонального банку України вiд 08.08.2000 N 311 ( z0607-00 ) i зареєстрованих у Мiнiстерствi юстицiї України 14.09.2000 за N 607/4828.
3.2. Цiнностi, що прийнятi для оцiнки, вкладаються в пакет, на якому зазначаються номер квитанцiї, дата, назва металу, вага, проба, сума попередньої оцiнки i ставиться штамп "Цiнностi для оцiнки", та надсилаються до Державної скарбницi в окремiй посилцi з надписом "Для оцiнки".
3.3. Два примiрники квитанцiї на цiнностi, прийнятi для оцiнки, вкладають у посилку з надписом "Для оцiнки", один примiрник видається продавцевi цiнностей, один - надається працiвнику, який здiйснює бухгалтерський облiк, для оприбуткування цiнностей, що прийнятi на зберiгання, ще один - залишається в експерта.
Приймання на зберiгання цiнностей, прийнятих для оцiнки, та вiдправка їх до Державної скарбницi здiйснюються вiдповiдно до порядку, встановленого для цiнностей, скуплених у населення.
3.4. Державна скарбниця пiсля отримання цiнностей здiйснює їх оцiнку i в мiсячний строк повертає територiальному управлiнню один примiрник квитанцiї на цiнностi, прийнятi для оцiнки, з остаточною оцiночною вартiстю та розписом про прийняття цiнностей на тимчасове вiдповiдальне зберiгання.
3.5. Пiсля одержання вiд Державної скарбницi результатiв оцiнки цiнностей територiальне управлiння протягом п`яти днiв з часу отримання цих результатiв надсилає листа продавцю цiнностей про результати експертизи. Якщо продавець цiнностей згоден з оцiнкою Державної скарбницi, то вiн повертає територiальному управлiнню свiй примiрник квитанцiї на цiнностi, прийнятi для оцiнки, та розписується на тому примiрнику квитанцiї, на якому зазначена остаточна оцiночна вартiсть. Примiрник квитанцiї з пiдписом продавця про його згоду з оцiнкою Державної скарбницi експерт передає працiвнику, який здiйснює бухгалтерський облiк, для зняття з облiку цiнностей, що були на зберiганнi, та вiдображення в облiку як дебiторської заборгованостi Державної скарбницi. Продавцевi цiнностей виписується квитанцiя на скупленi цiнностi та проводиться розрахунок вiдповiдно до пунктiв 2.8 та 2.9 цiєї Iнструкцiї.
3.6. Якщо продавець цiнностей не погоджується з оцiнкою Державної скарбницi, то Державна скарбниця в 10-денний термiн, з часу отримання повiдомлення про незгоду продавця з результатами оцiнки цiнностей, повертає їх територiальному управлiнню, а територiальне управлiння - продавцю.
Продавець цiнностей повертає територiальному управлiнню свiй примiрник квитанцiї на цiнностi, прийнятi для оцiнки, розписується на цьому примiрнику в їх отриманнi та здiйснює оплату за експертизу цiнностей згiдно з прибутковим касовим ордером.
Примiрник квитанцiї з пiдписом продавця цiнностей про їх отримання експерт передає працiвнику, який здiйснює бухгалтерський облiк, для зняття з облiку цiнностей, що були на зберiганнi.
Виплачувати грошi або видавати аванс продавцевi, цiнностi якого прийнятi для подальшої оцiнки, забороняється.
Глава 4. Передавання цiнностей до Державної скарбницi та їх приймання
4.1. Скупленi в населення цiнностi територiальнi управлiння пакують у посилки (мiшки, iнкасаторськi сумки, ящики тощо) та передають до Державної скарбницi через iнкасаторiв Нацiонального банку.
Упаковка посилки має забезпечити збереження цiнностей, а також запобiгти доступу до них без пошкодження сургучевих печаток (пломб).
На посилку прикрiплюється ярлик, на якому зазначаються найменування територiального управлiння, дата формування, вага брутто та оцiночна вартiсть цiнностей, вкладених до посилки. Ярлики пiдписують експерт та матерiально вiдповiдальнi особи.
Вкладення до посилок з цiнностями iнших цiнностей та документiв (iноземної валюти, цiнних паперiв, ощадних книжок тощо) не допускається.
Вага кожної посилки не має перевищувати 10 кг (брутто), за винятком тих випадкiв, за яких цiнностi великої ваги неможливо роздiлити.
4.2. Пiд час формування посилки експерт на рiзнi назви дорогоцiнних металiв i на цiнностi з дорогоцiнним камiнням першого порядку складає окремий опис вiдправлених цiнностей (додаток 9) у трьох примiрниках. До опису цiнностей у порядку зростання проб, починаючи з найнижчої, уносяться номери квитанцiй на скупленi цiнностi. У межах проб квитанцiї також записуються в порядку зростання їх номерiв.
Один примiрник опису вiдправлених цiнностей передається до Державної скарбницi, другий - матерiально вiдповiдальним особам, третiй - залишається в експерта.
4.3. Перед вкладанням до посилки пакети з цiнностями вкладаються у великi конверти за назвами та пробами дорогоцiнних металiв. Вага одного великого конверта не повинна перевищувати 300 г, а кiлькiсть виробiв у ньому - 50 шт. Великi конверти нумеруються в порядку зростання номерiв описiв. На них зазначається назва металу, проба, кiлькiсть виробiв, загальна i лiгатурна вага та загальна вартiсть.
4.4. Пiд час передавання цiнностей до Державної скарбницi складається зведений опис вiдправлених цiнностей (додаток 10) у трьох примiрниках. Один з цих примiрникiв вкладається у посилку з цiнностями, яка надсилається до Державної скарбницi, другий - передається працiвнику, який здiйснює бухгалтерський облiк, для вiдображення в облiку переданих цiнностей, третiй - залишається в експерта.
Пункти зведеного опису заповнюють за назвами металiв та в порядку зростання їх проб.
Вартiсть цiнностей, що передаються до Державної скарбницi, визначається за цiнами їх скуповування в населення.
4.5. Посилки з цiнностями передаються до Державної скарбницi разом iз такими супровiдними документами, що вкладаються до них:
квитанцiями;
описами вiдправлених цiнностей;
зведеним описом вiдправлених цiнностей.
Посилка реєструється в книзi реєстрацiї вiдправлених посилок (додаток 11).
4.6. На вiдправленi цiнностi оформляється супровiдний лист на бланку територiального управлiння, у якому мають зазначатися платiжнi реквiзити територiального управлiння, мiсцезнаходження територiального управлiння i Державної скарбницi, кiлькiсть мiсць, вага брутто, вартiсть цiнностей. Лист пiдписує керiвник територiального управлiння або його заступник.
4.7. Пiд час першого вiдправлення в посилку, крiм зазначених документiв, вкладаються вiдбитки пломб, печаток на картоннiй (дерев'янiй) пластинцi або на аркушi паперу, що упакованi в конверти. Вiдбитки мають бути засвiдченi пiдписами трьох осiб територiального управлiння, вiдповiдальних за схороннiсть цiнностей, якi забезпечують те, щоб мiшок був опломбований (опечатаний) саме таким зразком пломби (печатки).
4.8. Цiнностi надсилаються до Державної скарбницi залежно вiд їх накопичення, але не рiдше одного разу на квартал.
4.9. Посилки з цiнностями, що адресованi Державнiй скарбницi, приймають iнкасатори територiального управлiння вiдповiдно до даних, зазначених на них. Iнкасатори перевiряють чiткiсть вiдбиткiв пломбiрiв (печаток), цiлiснiсть упаковки i наявнiсть на ярликах найменування територiального управлiння, дати формування, ваги брутто, суми оцiнки i вiдповiдних пiдписiв працiвникiв територiального управлiння.
4.10. Матерiально вiдповiдальнi особи складають акт про здавання-приймання посилок з цiнностями (додаток 12) у трьох примiрниках, якi пiдписують матерiально вiдповiдальнi особи та члени бригади iнкасаторiв i засвiдчують вiдбитком печатки. Один примiрник цього акта та супровiдний лист вкладаються в пакет, опечатуються та засвiдчуються вiдбитком печатки матерiально вiдповiдальних осiб, другий - передається iнкасаторам, третiй - залишається в територiальному управлiннi.
4.11. На пакетi має чiтко зазначатися кiлькiсть мiсць з цiнностями i їх вартiсть згiдно з описом i актом про їх здавання, найменування та адреса територiального управлiння - вiдправника цiнностей i Державної скарбницi. Пакет вручається iнкасатору для передавання за призначенням.
4.12. Державна скарбниця проводить попереднє i остаточне приймання посилок з цiнностями в порядку, установленому нормативно-правовими актами Нацiонального банку.
4.13. Попереднє приймання посилок з цiнностями проводиться за кiлькiстю мiсць без розпакування та зважування згiдно iз супровiдними документами, наданими iнкасаторами. Пiдтвердження про отримання посилок направляється електронною поштою Нацiонального банку.
4.14. Остаточне приймання цiнностей з перевiркою їх кiлькiсних та якiсних характеристик, правильностi оцiнки проводить комiсiя з приймання цiнностей Державної скарбницi.
Остаточне приймання проводиться протягом 30 днiв з дати отримання цiнностей i оформляється актом про остаточне приймання цiнностей (додаток 13).
4.15. Якщо виявлено розбiжностi мiж фактичним вмiстом посилок з цiнностями та тими, що зазначенi в супровiдних документах територiального управлiння, то вони вiдображаються в актi про остаточне приймання цiнностей i вiдповiднiй рекламацiї (додаток 14).
До розбiжностей належать такi:
а) тi, що стосуються ваги цiнностей:
0,01 карата - щодо дорогоцiнного камiння;
0,01 г - щодо золота i платини;
0,1 г - щодо срiбла;
б) тi, що стосуються змiни характеристик дорогоцiнного камiння першого порядку (дефектнiсть або колiр), проб металу, виду дорогоцiнного металу або дорогоцiнного камiння;
в) виявлення цiнностей з недорогоцiнних металiв або з вставками дорогоцiнного камiння не першого порядку, неправильного застосування цiни тощо.
4.16. Державна скарбниця надсилає рекламацiю територiальному управлiнню. Якщо територiальне управлiння не погоджується з рекламацiєю, то в 10-денний строк з дня її отримання повiдомляє про це Державну скарбницю. Для розв'язання спiрних питань за згодою обох сторiн створюється комiсiя за участю представникiв Державної скарбницi та територiального управлiння. Рiшення цiєї комiсiї є остаточним.
Якщо вiдповiдь вiд територiального управлiння не надiйшла в зазначений термiн, то Державна скарбниця проводить розрахунки з територiальним управлiнням за надiсланi цiнностi вiдповiдно до акта про остаточне приймання цiнностей.
4.17. Попереднi розрахунки з територiальними управлiннями за скупленi цiнностi Державна скарбниця проводить протягом п`яти банкiвських днiв з часу отримання посилок з цiнностями вiдповiдно до їх вартостi, зазначеної в супровiдному листi. Остаточнi розрахунки проводяться пiсля розпакування посилки на пiдставi акта про остаточне приймання цiнностей.
4.18. Територiальним управлiнням вiдшкодовуються вартiсть упаковки та транспортнi витрати.
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 1 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
ТАБЛИЦА
ваги вставок iз дiамантiв круглої форми
ограновування (Кр-17, Кр-33, Кр-57) дiаметром до 10 мм
Дiаметр (мм) | Вага (карат) | Дiаметр (мм) | Вага (карат) | Дiаметр (мм) | Вага (карат) | Дiаметр (мм) | Вага (карат) |
до 1,6 | 0,01 | 3,7 | 0,18 | 5,7 | 0,65 | 7,8 | 1,67 |
1,7 | 0,02 | 3,8 | 0,19 | 5,8 | 0,69 | 7,9 | 1,73 |
1,8 | 0,02 | 3,9 | 0,21 | 5,9 | 0,72 | 8,0 | 1,8 |
1,9 | 0,02 | 4,0 | 0,22 | 6,0 | 0,76 | 8,1 | 1,87 |
2,0 | 0,03 | 4,1 | 0,24 | 6,1 | 0,8 | 8,2 | 1,94 |
2,1 | 0,03 | 4,2 | 0,26 | 6,2 | 0,84 | 8,3 | 2,01 |
2,2 | 0,04 | 4,3 | 0,28 | 6,3 | 0,88 | 8,4 | 2,08 |
2,3 | 0,04 | 4,4 | 0,3 | 6,4 | 0,92 | 8,5 | 2,16 |
2,4 | 0,05 | 4,5 | 0,32 | 6,5 | 0,96 | 8,6 | 2,23 |
2,5 | 0,05 | 4,6 | 0,34 | 6,6 | 1,01 | 8,7 | 2,31 |
2,6 | 0,06 | 4,7 | 0,36 | 6,7 | 1,06 | 8,8 | 2,39 |
2,7 | 0,07 | 4,8 | 0,39 | 6,8 | 1,1 | 8,9 | 2,48 |
2,8 | 0,08 | 4,9 | 0,41 | 6,9 | 1,15 | 9,0 | 2,56 |
2,9 | 0,09 | 5,0 | 0,44 | 7,0 | 1,2 | 9,1 | 2,65 |
3,0 | 0,09 | 5,1 | 0,45 | 7,1 | 1,26 | 9,2 | 2,73 |
3,1 | 0,1 | 5,2 | 0,48 | 7,2 | 1,31 | 9,3 | 2,83 |
3,2 | 0,12 | 5,3 | 0,52 | 7,3 | 1,37 | 9,4 | 2,92 |
3,3 | 0,13 | 5,4 | 0,55 | 7,4 | 1,42 | 9,5 | 3,01 |
3,4 | 0,14 | 5,5 | 0,59 | 7,5 | 1,48 | 9,6 | 3,11 |
3,5 | 0,15 | 5,6 | 0,62 | 7,6 | 1,54 | 9,7 | 3,2 |
3,6 | 0,16 | 5,7 | 0,65 | 7,7 | 1,6 | 9,8 | 3,3 |
9,9 | 3,41 | 10,0 | 3,51 |
Визначення ваги вставок iз дiамантiв круглої форми ограновування дiаметром бiльше 10 мм, а також iнших форм ограновування та вставок з iншого дорогоцiнного камiння першого порядку проводиться за такими формулами:
Кр-57 (круглий) - d x d x h x sg x 0,0018;
Ов-57 (овал) - | а + b | x | а + b | x h x sg x 0.0020 | |
2 | 2 |
I-57 (iзумруд) - a x b x h x sg x 0,0025;
Бп-25 (багет) - a x b x h x sg x 0,0026;
М-25 (маркiз) - a x b x h x sg x 0,0016;
Г-25 (груша) - a x b x h x sg x 0,0018;
Кв-25 (квадрат) - a x b x h x sg x 0,0023;
Каб-25 (кабошон) - a x b x h x sg x 0,0026,
де d - дiаметр (мм); a - довжина (мм); b - ширина (мм); h - висота(мм); sg - питома вага (г/см3).
ТАБЛИЦА
питомої ваги дорогоцiнного камiння першого
порядку
N з/п |
Найменування камiння | Питома вага (г/см3) |
1 | Алмаз | 3,52 |
2 | Смарагд | 2,71 |
3 | Рубiн | 3,99 |
4 | Сапфiр | 3,99 |
5 | Олександрит | 3,71 |
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 2 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
ТАБЛИЦА
питомої ваги дорогоцiнного камiння другого,
третього i четвертого порядку, дорогоцiнного
камiння органогенного утворення, а також
напiвдорогоцiнного
N з/п |
Найменування камiння | Питома вага (г/см3) |
1 | Бурштин | 1,08 |
2 | Гагат | 1,33 |
3 | Опал | 2,1 |
4 | Кварцеве скло | 2,21 |
5 | Обсидiан | 2,35 |
6 | Яшма | 2,55 |
7 | Хризопраз | 2,6 |
8 | Халцедон | 2,61 |
9 | Аметист | 2,65 |
10 | Кварц | 2,65 |
11 | Аквамарин | 2,69 |
12 | Берил | 2,7 |
13 | Перли | 2,7 - 2,84 |
14 | Бiрюза | 2,8 |
15 | Нефрит | 2,96 |
16 | Турмалiн | 3,06 |
17 | Хромдiопсид | 3,3 |
18 | Жадеїт | 3,33 |
19 | Хризолiт | 3,34 |
20 | Топаз | 3,53 |
21 | Гросуляр | 3,58 |
22 | Шпiнель | 3,6 |
23 | Хризоберил | 3,71 |
24 | Малахiт | 3,8 |
25 | Пiроп (гранат) | 3,7 - 3,90 |
26 | Альмандин | 3,9 - 4,2 |
27 | IАГ | 4,57 |
28 | Циркон | 4,69 |
29 | Титанат стронцiя | 5,13 |
30 | Окись цирконiю (фiанiт) | 5,6 - 5,9 |
Вага вставок з дорогоцiнного камiння другого, третього i четвертого порядку, дорогоцiнного камiння органогенного утворення, а також напiвдорогоцiнного визначається за такою формулою:
a x b x h x sg,
де a - довжина (см); b - ширина (см); h - висота (см); sg - питома вага (г/см3).
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 3 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
ТАБЛИЦА
питомої ваги недорогоцiнних металiв, сплавiв тощо
N з/п |
Найменування металiв, сплавiв | Питома вага (г/см3) |
1 | Сталь | 7,7 - 7,9 |
2 | Мiдь та її сплави | 8,5 - 9,0 |
3 | Олово | 7,3 |
4 | Свинець | 11,3 |
5 | Нiкель | 8,9 |
6 | Цинк | 7,1 |
7 | Ебонiт | 1,2 |
8 | Фарфор | 2,2 - 2,5 |
9 | Смола | 1,1 |
10 | Парафiн | 0,9 |
11 | Вiск | 1,0 |
12 | Гiпс | 2,3 |
13 | Канiфоль | 1,1 |
14 | Пiсок | 2,5 - 4,0 |
15 | Скло | 2,4 - 2,8 |
Вага недорогоцiнного металу, емалi тощо, що мiститься у цiнностях, визначається за такою формулою:
a x b x h x sg,
де a - довжина (см); b - ширина (см); h - висота (см); sg - питома вага (г/см3).
ТАБЛИЦА
розмiру знижок на недорогоцiнний метал, емаль
тощо, що мiстяться в цiнностях
N з/п |
Найменування цiнностей | Знижка (г) |
1 | Браслети для годинникiв | 0,3 - 1,8 |
2 | Браслети (прикраси) | 1,2 - 7,0 |
3 | Портсигари | 1,0 - 6,0 |
4 | Ланцюги бортовi | 0,3 |
5 | Ланцюги шийнi | 0,03 - 0,1 |
6 | Ланцюги шийнi плетенi (муфтовi) | 1/3 вiд заг. ваги |
7 | Брошки | 0,5 - 0,7 |
8 | Сережки (круглi i пiдковоподiбнi) | 0,6 - 1,5 |
9 | Кулони, запонки | 0,4 - 0,6 |
10 | Обручки | 0,3 - 0,4 |
11 | Медальйони | 0,1 - 0,3 |
12 | Запонки iз застiбкою "човник" | 0,6 (на двi шт.) |
13 | Свiчники (металевий стержень) | 20,0 - 50,0 |
14 | Сумки | 2,0 - 2,5 |
15 | Корпуси вiд золотих годинникiв (кишеньковi) | 30,0 - 70,0 |
16 | Корпуси вiд золотих годинникiв (шийнi) | 0,4 - 4,0 |
17 | Ножi, виделки | 17,0 - 37,0 |
18 | Ножi iноземного виробництва | 4,0 - 10,0 |
19 | Цiнностi з емаллю та чорнiнням (емаль та чорнiння з наповненням зрiзiв)* | 0,10 на см2 |
______________
* Знижка на чорнiння, що нанесене
хiмiчним методом (без наповнення зрiзiв), не
проводиться.
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 4 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
(назва територiального управлiння) | |
КВИТАНЦIЯ N ____ вiд "___" __________ 200_ року |
---|
Куплено у гр. | |
(прiзвище, iм'я, по батьковi) |
Мiсце проживання |
Паспорт серiя | N | , виданий |
" | " | року. | |||
(ким) | (коли) |
Iдентифiкацiйний номер |
Наймену- вання цiнностей |
Назва металу | Проба, характе- ристика |
Кiлькiсть (шт.) | Загальна вага (г) | Знижка (г) | Лiгатурна вага (г) | Цiна (грн.) | Сума (грн.) |
Усього | х | х | х |
Оцiнку цiнностей здiйснив, цiнностi, зазначенi в квитанцiї, прийняв |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
З оцiнкою цiнностей, якi є моїм особистим майном, погоджуюся |
i грошi в сумi | . | ||
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | (словами) |
Сплатив | Одержав | ||
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | (пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 5 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
(назва територiального управлiння) |
ВIДОМIСТЬ N ____ вiд "___" __________ 200_ року. |
---|
(прiзвище, iм'я та по батьковi експерта) |
N з/п | Номер квитанцiї | Сума (грн.) |
Усього | х |
Квитанцiї додаються | |
(кiлькiсть) |
Касир | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Перевiрив експерт | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Перевiрив бухгалтер | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | |
Прибутково-видатковий касовий ордер N ____ вiд _________ 200_ р. |
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 6 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
(назва територiального управлiння) | |
ЩОДЕННИЙ ОПИС N ___ вiд "___" ______________ 200_ року |
---|
N з/п |
Номер квитанцiї | Назва металу | Проба, характе- ристика |
Кiлькiсть (шт.) | Загальна вага (г) | Знижка (г) | Лiгатурна вага (г) | Цiна (грн.) | Сума (грн.) |
Усього | х | х | х |
Експерт | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Матерiально вiдповiдальнi особи: 1. | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | |
2. | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | |
3. | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 7 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
(назва територiального управлiння) | |
ЗВIТ на _____________ 200_ року |
---|
Експерт | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 8 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
(назва територiального управлiння) | |
КВИТАНЦIЯ N ___ вiд "__" _________ 200_ року |
---|
Вiд гр. | |
(прiзвище, iм'я та по батьковi) |
Мiсце проживання |
Назва та опис цiнностей | Проба, характе- ристика |
К-сть (шт.) | Вага (г/карат) | Цiна (грн.) | Сума (грн.) | Оцiнка Державної скарбницi України | ||||
Шифр, характе- ристика |
К-сть (шт.) | Вага (г/карат) | Цiна (грн.) | Сума (грн.) | ||||||
Усього: | х | х | х | х |
Цiнностi для оцiнки здав: | Цiнностi пiсля оцiнки здав: | Оцiнку проводив: |
(пiдпис продавця, iнiцiали та прiзвище) | (пiдпис експерта, iнiцiали та прiзвище) | (пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
М. П. | ||
Цiнностi для оцiнки прийняв: | Цiнностi пiсля оцiнки одержав: | Зазначенi в квитанцiї цiнностi прийнятi на зберiгання Державною скарбницею |
(пiдпис експерта, iнiцiали та прiзвище) | (пiдпис продавця, iнiцiали та прiзвище) | |
З оцiнкою Державної скарбницi погоджуюсь: | "___" ________ 200_ року | М.П. |
(пiдпис продавця цiнностей, iнiцiали та прiзвище) | (пiдпис, iнiцiали та прiзвище директора Державної скарбницi) |
Розрахунок проведено за квитанцiєю N ___ вiд "___" __________ 200_ року |
Експерт | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 9 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
(назва територiального управлiння) | |
ОПИС вiд "___" _____________ 200_ року |
---|
N з/п |
Квитанцiя | Найме- нування цiнностей (назва металу) |
Проба | К-сть пакетiв (шт.) | К-сть (шт.) | Загальна вага (г) | Знижка (г) | Лiгатурна вага (г) | Цiна (грн.) | Сума (грн.) | |
Номер | Дата | ||||||||||
Усього | х | х | х | х |
Матерiально вiдповiдальнi особи: 1. | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | |
2. | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | |
3. | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | |
Експерт | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 10 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
(назва територiального управлiння) | |
ЗВЕДЕНИЙ ОПИС вiд "___" _____________ 200_ року |
---|
N з/п | Проба | Кiлькiсть конвертiв (шт.) | Номери конвертiв | Кiлькiсть (шт.) | Загальна вага (г) | Знижка (г) | Лiгатурна вага (г) | Цiна (грн.) | Сума (грн.) |
Усього | х | х |
Матерiально вiдповiдальнi особи: 1. | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | |
2. | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | |
3. | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | |
Експерт | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 11 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
КНИГА
реєстрацiї вiдправлених посилок
Дата вiдправлення | N посилки | Оцiночна вартiсть (грн.) | Вага брутто (г) | Номери щоденних описiв скуплених цiнностей | Пiдписи матерiально вiдповiдальних осiб | Пiдпис старшого бригадира iнкасаторiв |
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 12 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
АКТ N__ про здавання-приймання посилок з цiнностями |
|
---|---|
"___"__________ 200_ року | м.___________ |
(найменування територiального управлiння) |
Складено: матерiально вiдповiдальнi особи: | 1. | |
(iнiцiали та прiзвище) | ||
2. | ||
(iнiцiали та прiзвище) | ||
3. | ||
(iнiцiали та прiзвище) |
У присутностi iнкасаторiв: | 1. | |
(iнiцiали та прiзвище) | ||
2. | ||
(iнiцiали та прiзвище) | ||
3. | ||
(iнiцiали та прiзвище) |
Цей акт складено про те, що вiдповiдальнi за збереження цiнностей службовi особи |
(найменування територiального управлiння) |
прийняли в непошкодженiй упаковцi належним чином опломбованi (опечатанi) |
посилок, | |
(цифрами та словами) |
у тому числi: | iз скупленими цiнностями; | |
iз прийнятими для оцiнки. |
Оцiночна вартiсть посилок | гривень. | |
(цифрами та словами) |
Акт складено в трьох примiрниках: по одному примiрнику одержувачу, iнкасаторам, вiдправнику. |
Матерiально вiдповiдальнi особи: | 1. | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | ||
2. | ||
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | ||
3. | ||
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Iнкасатори:
М.П. |
1. | |
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | ||
2. | ||
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | ||
3. | ||
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 13 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
Державна скарбниця Україна |
АКТ ПРО ОСТАТОЧНЕ ПРИЙМАННЯ ЦIННОСТЕЙ N _______ вiд ________________ 200_ року |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Супровiднi документи на _____ арк. переданi до архiву. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |
Додаток 14 до Iнструкцiї про порядок виконання операцiй з дорогоцiнними металами, що скуповуються у населення у виробах i брухтi |
Нацiональний банк України Державна скарбниця України |
|||||||||||||||
|
РЕКЛАМАЦIЯ N ____ |
---|
Комiсiя Державної скарбницi у складi: |
прийняла посилку, що надiйшла вiд | , | |
з оцiночною вартiстю в сумi _______ гривень i виявила такi розбiжностi: |
N квитанцiї | Найменування дорогоцiнного металу | Проба | К-сть (шт.) | Вага (г) | Цiна (грн.) | Сума (грн.) | Розбiжностi | |||||
Нестача | Лишок | |||||||||||
Штук | Вага (г) | Сума (грн.) | Штук | Вага (г) | Сума (грн.) | |||||||
Значилося за документами: | ||||||||||||
Фактично виявилося: | ||||||||||||
У разi непогодження з даними, наведеними в рекламацiї, просимо в 10-денний строк з дня її отримання повiдомити про це Державну скарбницю України. Якщо в зазначений термiн вiдповiдь не надiйшла, то Державна скарбниця проводить розрахунки за надiсланi цiнностi вiдповiдно до акта про остаточне приймання цiнностей i цiєї рекламацiї. |
Начальник вiддiлу | Експерт | Економiст | |||
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | (пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | (пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Контролер | Бухгалтер | |||
(пiдпис, iнiцiали та прiзвище) | (пiдпис, iнiцiали та прiзвище) |
Директор Державної скарбницi | М.П.Фатєєв |