ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
16.09.2003р. | N 16/16-2598-ЕП |
---|
Начальникам реґiональних митниць | |
Начальникам митниць | |
Начальнику IАМУ |
Щодо призупинення дiї спецiальної санкцiї
Повiдомляємо, що наказом Мiнекономiки та з питань європейської iнтеграцiї України вiд 12.09.2003 N 50/317 призупинено дiю спецiальної санкцiї - iндивiдуального режиму лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi, застосованої до iноземного суб'єкта господарської дiяльностi за порушення чинного законодавства України у сферi зовнiшньоекономiчних вiдносин.
Направляємо для керiвництва та використання в роботi зазначений наказ Мiнекономiки та з питань європейської iнтеграцiї України стосовно призупинення дiї спецiальної санкцiї, застосованої до iноземного суб'єкта господарської дiяльностi, вказаного в додатку до цього листа.
В разi ненадходження додаткових повiдомлень, пiсля закiнчення термiну дiї зазначеного наказу по призупиненню спецiальної санкцiї, митне оформлення вантажiв вказаного в наказi суб'єкта, здiйснювати виключно згiдно з вимогами наказу Мiнекономiки України вiд 17.04.2000 N 47, а саме, тiльки за умови надання до митного органу разової (iндивiдуальної) лiцензiї.
У випадку виявлення фактiв порушення вимог дiючого законодавства при здiйсненнi зовнiшньоекономiчних операцiй вiтчизняними суб'єктами з названим iноземним суб'єктом господарської дiяльностi, в тому числi окремо за фактами порушення митних правил, своєчасно iнформувати Управлiння митної статистики Держмитслужби (телефон/ факс (044) 247-27-40).
Додатки:
1. зазначена iнформацiя в
електронному видi знаходиться в файлi 50_317.xls;
2. копiя наказу
Мiнекономiки та з питань європейської iнтеграцiї
вiд 12.09.2003 N 50/317 (тiльки в паперовому видi).
Начальник Управлiння митної статистики | С.Копосов |