Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС

 logo

Пятница, Июль 18, 2025 - 12:20
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная
Документ скасований: Лист ДМСУ (до 2012) № 11.1/1.2-12.2/13540-ЕП від 01.12.2012

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

вiд 05.03.2004 р. N 17/17-885-ЕП

 

Київськiй регiональнiй митницi


Щодо митного оформлення товарiв

     Держмитслужбою розглянуто лист ТОВ ... вiд ... N ... щодо митного оформлення товарiв (пляшки, ковпачки та етикетки), яка постачається замовником - нерезидентом в межах комерцiйної операцiї по виготовленню заявником горiлчаної продукцiї, призначеної для подальшого експорту на адресу замовника. В зв'язку з цим повiдомляємо.

     Вiдповiдно до положень частини четвертої статтi 206 Митного кодексу України (далi - МКУ), допускається надання дозволу на тимчасове ввезення на митну територiю України пiд зобов'язання про зворотне вивезення з умовним повним звiльненням вiд сплати податкiв контейнерiв, пiддонiв, упаковки, а також будь-яких iнших товарiв, що ввозяться (вивозяться) у зв'язку з якою-небудь комерцiйною операцiєю, але ввезення яких саме по собi не є комерцiйною операцiєю.

     Згiдно з вимогами частини другої статтi 207 МКУ, митнi органи не допускають товари до перемiщення через митний кордон України в митному режимi тимчасового ввезення, якщо немає можливостi їх iдентифiкувати при зворотному вивезеннi, а також за вiдсутностi гарантiй їх повернення.

     Враховуючи викладене, якщо вищезазначенi товари, що надходять на адресу ТОВ ..., можуть бути iдентифiкованi митницею за якiсними та кiлькiсними показниками, Держмитслужба вважає за можливе здiйснювати її митне оформлення на засадах статтi 206 Митного кодексу України.

     Для забезпечення контролю за зворотним вивезенням зазначених товарiв у графi 31 ВМД, оформленої в режимi тимчасового ввезення, вказується кiлькiсть цих товарiв в одиницях вимiру "штуки".

     Контроль за виконанням зобов'язання про зворотне вивезення здiйснюється митницею при вивезеннi ТОВ ... виготовленої продукцiї.

     ВМД, оформлена на тимчасове ввезення товарiв, знiмається з контролю на пiдставi ВМД, оформленої на експорт виготовленої продукцiї. При цьому до графи 40 експортної ВМД вносяться вiдомостi про ВМД, за якою здiйснювалось митне оформлення товарiв в режимi тимчасового ввезення.

Заступник директора Департаменту органiзацiї митного контролю - начальник Управлiння митних режимiв В. В. Заяц

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте
Copyright © 2025 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua