Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС

 logo

Четверг, Июль 31, 2025 - 11:23
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная

МIНIСТЕРСТВО ЕКОНОМIЧНОГО РОЗВИТКУ I ТОРГIВЛI УКРАЇНИ

НАКАЗ

вiд 28 травня 2014 року N 623


Про тимчасове зупинення дiї спецiальної санкцiї, що застосована до суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України

     Вiдповiдно до Положення про порядок застосування до суб'єктiв зовнiшньоекономiчної дiяльностi України та iноземних суб'єктiв господарської дiяльностi спецiальних санкцiй, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть", затвердженого наказом Мiнiстерства економiки України вiд 17.04.2000 N 52, зареєстрованим у Мiнiстерствi юстицiї України 05.05.2000 за N 260/4481, ураховуючи вжиття суб'єктом зовнiшньоекономiчної дiяльностi України практичних заходiв, що гарантують виконання Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть" i пов'язаних з ним законiв, та на пiдставi матерiалiв приватного акцiонерного товариства "Трубний завод "Трубосталь" вих. вiд 06.05.2014 N 369, вх. вiд 06.05.2014 N 07/44381-14 наказую:

     1. Тимчасово, до 31.08.2014 включно, зупинити дiю спецiальної санкцiї, що застосована до суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України, зазначеного в додатку до цього наказу.

     2. Департаменту зовнiшньоекономiчної дiяльностi (Петровський Ю. О.):

     у встановленому порядку довести цей наказ до вiдома Мiнiстерства доходiв i зборiв України, Нацiонального банку України, департаменту економiчного розвитку, торгiвлi та мiжнародного спiвробiтництва Житомирської обласної державної адмiнiстрацiї;

     забезпечити розмiщення iнформацiї про цей наказ на офiцiйному веб-сайтi Мiнекономрозвитку України в роздiлi спецiальних санкцiй.

     3. Департаменту економiчного розвитку, торгiвлi та мiжнародного спiвробiтництва Житомирської обласної державної адмiнiстрацiї (Янченко З. Б.) довести цей наказ до вiдома суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України, зазначеного в додатку до цього наказу.

     4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Мiнiстра економiчного розвитку i торгiвлi України - керiвник апарату Р. Качур

 

Додаток
до наказу Мiнiстерства економiчного розвитку i торгiвлi України
28.05.2014 N 623

ПЕРЕЛIК
суб'єктiв зовнiшньоекономiчної дiяльностi України, до яких тимчасово зупинено дiю спецiальної санкцiї - тимчасове зупинення зовнiшньоекономiчної дiяльностi

N Назва резидента Область Адреса резидента Код згiдно з ЄДРПОУ Пiдстава Пiдприємству вiдповiдно до статтi 9 Закону України "Про зовнiшньо-
економiчну дiяльнiсть" до 01.08.2014 поiнформувати Мiнiстерство економiчного розвитку i торгiвлi України про:
1 ПРИВАТНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТРУБНИЙ ЗАВОД "ТРУБОСТАЛЬ" ЖИТОМИРСЬКА 11500, ЖИТОМИРСЬКА ОБЛ., МIСТО КОРОСТЕНЬ, ВУЛИЦЯ ШАТРИЩАНСЬКА, БУДИНОК 65 0013548581 Матерiали ПрАТ "Трубний завод "Трубосталь" вих. вiд 06.05.2014 N 369, вх. вiд 06.05.2014 N 07/44381-14 (лист Таганрозького мiського вiддiлу судових приставiв управлiння Федеральної служби судових приставiв у Ростовськiй областi УФССП Росiї вiд 28.04.2014 б/н про початок розшуку боржника "ООО "Интерресурс-Т" (Росiйська Федерацiя), лист судового виконавця при районному суддi Лодзi-Вiдзева в м. Лодзь Южвяка А. б/д про призначення аукцiону з нерухомостi компанiї "К-4 Mostostal sebastian krychniak" (Польша) на 24.06.2014, довiдка ПАТ "Укрсоцбанк" вiд 28.04.2014 N 10.7-186/51-667) стан стягнення заборгованостi з ТОВ "Интерресурс-Т" (Росiйська Федерацiя), хiд конкурсного провадження щодо стягнення заборгованостi з "К-4 Mostostal Sebastian Krychniak" (Польша) та стан повернення валютних цiнностей на територiю України.

 

Директор департаменту зовнiшньоекономiчної дiяльностi Ю. Петровський

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте
Copyright © 2025 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua