ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
м. Київ
02 березня 2000 р. | N 120 |
---|
Про впровадження програмно-iнформацiйного
комплексу "Суб'єкти ЗЕД, до яких застосовано
спецiальнi санкцiї, передбаченi статтею 37 Закону
України "Про зовнiшньоекономiчну
дiяльнiсть"
З метою вдосконалення контролю за дотриманням суб'єктами господарської дiяльностi (вiтчизняними та iноземними), до яких наказами Мiнiстерства зовнiшнiх економiчних зв'язкiв i торгiвлi України застосовано спецiальнi санкцiї, передбаченi статтею 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть", вимог цих наказiв
НАКАЗУЮ:
1. З 01.04.2000 до 01.06.2000 провести дослiдну експлуатацiю I черги програмно-iнформацiйного комплексу (далi - ПIК) "Суб'єкти ЗЕД, до яких застосовано спецiальнi санкцiї, передбаченi статтею 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть".
2. Установити, що доступ до бази даних (далi - БД) "Картотека суб'єктiв ЗЕД, до яких наказами МЗЕЗторгу України застосовано спецiальнi санкцiї, передбаченi статтею 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть" мають зареєстрованi користувачi центральної бази даних Державної митної служби України (далi - ЦБД Держмитслужби).
3. Начальнику Управлiння статистики, контролю та аналiзу Овдiєнко Н.Т.:
3.1. Забезпечити до 15.04.2000 надання до Iнформацiйно-аналiтичного управлiння (далi - IАМУ) за формою, наведеною в додатку до цього наказу, наявної iнформацiї про застосування/скасування спецiальних санкцiй щодо суб'єктiв господарської дiяльностi (вiтчизняних та iноземних), офiцiйно отриманої вiд Мiнiстерства зовнiшнiх економiчних зв'язкiв i торгiвлi України за перiод з 1996 року по 1999 рiк.
3.2. Забезпечити до 15.03.2000 надання до IАМУ за формою, наведеною в додатку до цього наказу, наявної iнформацiї в електронному виглядi про застосування/скасування спецiальних санкцiй щодо суб'єктiв господарської дiяльностi (вiтчизняних та iноземних), офiцiйно отриманої вiд Мiнiстерства зовнiшнiх економiчних зв'язкiв i торгiвлi України за 2000 рiк.
3.3. Забезпечити на постiйнiй основi передання до IАМУ в електронному виглядi перелiку суб'єктiв господарської дiяльностi (вiтчизняних та iноземних), щодо яких наказами МЗЕЗторгу України застосовуються/скасовуються спецiальнi санкцiї, iз зазначенням реквiзитiв цих наказiв та супровiдних листiв Держмитслужби до них, зi збереженням порядку офiцiйного доведення до митних органiв таких наказiв МЗЕЗторгу України в паперовому виглядi на постiйнiй основi та в електронному виглядi на перiод дослiдної експлуатацiї ПIК.
3.4. Для забезпечення виконання пп. 3.1, 3.2, 3.3 цього наказу призначити двох осiб Управлiння персонально вiдповiдальних за достовiрнiсть iнформацiї, що передається.
4. Начальнику Iнформацiйно-аналiтичного митного управлiння Копосову С.А.:
4.1. Забезпечити до 01.04.2000 уведення до БД iнформацiї про застосування/скасування спецiальних санкцiй щодо суб'єктiв господарської дiяльностi (вiтчизняних та iноземних) за 2000 рiк, а також подальшу актуалiзацiю БД.
Уведення нової поточної iнформацiї проводити протягом чотирьох годин з моменту її отримання вiд Управлiння статистики, контролю та аналiзу.
4.2. Забезпечити до 01.12.2000 поетапне введення до БД за окремим графiком iнформацiї про застосування/скасування МЗЕЗторгом України спецiальних санкцiй, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть", щодо суб'єктiв господарської дiяльностi (вiтчизняних та iноземних) у 1998 - 1999 роках .
4.3. Забезпечити безперебiйне функцiонування БД та доступ до неї зареєстрованих користувачiв.
4.4. Для забезпечення виконання пп. 4.1, 4.2 цього наказу призначити двох осiб, персонально вiдповiдальних за вiдповiднiсть iнформацiї, уведеної до БД, iнформацiї, отриманої вiд Управлiння статистики, контролю та аналiзу.
4.5. До 01.04.2000 забезпечити митницi iнструктивними матерiалами для роботи ПIК.
5. Начальникам регiональних митниць, митниць:
5.1. Забезпечити використання iнформацiї БД при митному оформленнi вантажiв.
5.2. Роботу здiйснювати з центральним WEB-сервером IАМУ за адресою:
5.3. Надати до IАМУ протягом мiсяця з початку дослiдної експлуатацiї ПIК зауваження та пропозицiї щодо роботи ПIК.
5.4. При виникненнi нестандартних ситуацiй при роботi з iнформацiєю БД, пов'язаних з процедурою митного оформлення, iнформувати про них Держмитслужбу (Управлiння статистики, контролю та аналiзу) для прийняття вiдповiдного рiшення.
6. Управлiнню статистики, контролю та аналiзу та Iнформацiйно-аналiтичному митному управлiнню опрацювати пропозицiї та зауваження, наданi вiдповiдно до п. 5.3, та врахувати їх при розробленнi технiчного проекту II черги ПIК.
7. Вiдповiдальнiсть за виконання п.п. 5.1, 5.3 цього наказу покласти персонально на начальникiв митних органiв.
8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Служби Єгорова О.Б.
Голова Служби | Ю. Соловков |