Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС

 logo

Пятница, Май 23, 2025 - 07:14
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

04.03.2024 N 3/17-03/7.1/1385

 

Митницям
(крiм Координацiйно-монiторингової митницi)


Про незаповнення графи 49 МД при помiщеннi товарiв, що знаходяться на авторизованому об'єктi, у митний режим митного складу

     Приписами частини сьомої статтi 2491 Митного кодексу України (далi - Кодекс) передбачено, що об'єкт пiдприємства, зазначений в авторизацiї на застосування спрощення "процедура випуску за мiсцезнаходженням", використовується для розмiщення товарiв у митний режим митного складу. Товари, що помiщуються у митний режим митного складу на такому об'єктi, декларуються пiдприємством, яке застосовує спрощення "процедура випуску за мiсцезнаходженням".

     Вiдповiдно до правил заповнення графи 49 митної декларацiї (далi - МД), наведених у главах 1 та 2 роздiлу II Порядку заповнення митних декларацiй за формою єдиного адмiнiстративного документа, затвердженого наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 30.05.2012 N 651, зареєстрованим в Мiнiстерствi юстицiї України 14.08.2012 за N 1372/21684 (далi - Порядок), пiд час помiщення товару в митний режим митного складу, у графi зазначаються вiдомостi про вiдповiдний склад за такою схемою:

     А/Б, де

     А - код типу складу, а саме: 1 - митний склад;

     Б - вiдомостi про склад, зокрема, номер, за яким особу включено до реєстру осiб, яким надано дозвiл на вiдкриття та експлуатацiю митного складу;

     код згiдно з Класифiкатором митних органiв пiдроздiлу митного органу, на який покладено обов'язок щодо здiйснення контролю за вiдповiдним складом митного органу.

     Положеними глав 1 та 2 роздiлу II Порядку передбачено, що у графi 30 МД зазначаються, вiдомостi про мiсце розташування товарiв, в якому знаходяться (або з якого вiдправлятимуться) задекларованi товари, або до якого доставлятимуться (або в якому розмiщуються) товари з метою пред'явлення їх митному органу, зокрема, C - об'єкт пiдприємства, яке отримало авторизацiю на застосування спрощення "процедура випуску за мiсцезнаходженням" та номер дiючої авторизацiї, в якiй зазначено адресу та географiчнi координати об'єкта пiдприємства, що використовується для пред'явлення, декларування та випуску в заявлений митний режим товарiв. Вказується той номер авторизацiї, в якiй зазначено вiдповiдний об'єкт, до якого доставляються або з якого вiдправлятимуться товари.

     Водночас, статтею 1 Конвенцiї про спрощення формальностей у торгiвлi товарами, до якої Україна приєдналася вiдповiдно до Закону України вiд 30 серпня 2022 року N 2554-IX (далi - Конвенцiя), визначено, що Конвенцiя встановлює iнструменти для спрощення формальностей у торгiвлi товарами мiж Договiрними сторонами, зокрема, шляхом запровадження єдиного адмiнiстративного документа, який необхiдно використовувати для будь-якої процедури iмпорту чи експорту, а також для процедури спiльного транзиту, застосовного у торгiвлi мiж Договiрними сторонами незалежно вiд виду та походження товарiв.

     Роздiлом II "Вiдомостi, якi вносяться до рiзних граф" доповнення 3 Додатку II до Конвенцiї визначено, що графа 49 "Iдентифiкацiйнi данi складу" є необов'язковою для Договiрних сторiн.

     З огляду на зазначене, враховуючи положення Конвенцiї, частину третю статтi 1 та частину сьому статтi 2491 Кодексу, для цiлей помiщення товарiв у митний режим митного складу iз зазначенням у графi 30 МД вiдомостей про об'єкт пiдприємства, яке отримало авторизацiю на застосування спрощення "процедура випуску за мiсцезнаходженням", графа 49 МД не пiдлягає заповненню.

Заступник Голови Владислав СУВОРОВ

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте

Доска объявлений

Предлагаем услуги:
  • Митний брокер мп Ковель 0679537199 - супровід та всі види оформлення
Copyright © 2025 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua