КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
Київ
вiд 7 лютого 2025 р. | N 141 |
---|
Про внесення змiн до порядкiв, затверджених
постановами Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 8
листопада 2006 р. N 1567 i вiд 19 травня 2023 р. N 513, та
визнання такими, що втратили чиннiсть, деяких
постанов Кабiнету Мiнiстрiв України
Кабiнет Мiнiстрiв України постановляє:
1. Внести до Порядку проведення рейдових перевiрок (перевiрок на дорозi), затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 8 листопада 2006 р. N 1567 (Офiцiйний вiсник України, 2006 р., N 45, ст. 3011; 2009 р., N 19, ст. 602, N 78, ст. 2641; 2012 р., N 45, ст. 1761; 2013 р., N 48, ст. 1711; 2017 р., N 27, ст. 778; 2018 р., N 37, ст. 1304; 2020 р., N 69, ст. 2227; 2022 р., N 14, ст. 767; 2023 р., N 50, ст. 2729), i Порядку супроводження автомобiльного транспортного засобу, що має ознаки порушення нормативiв вагових або габаритних параметрiв, до найближчого мiсця зважування для здiйснення габаритно-вагового контролю, а також заборони подальшого руху такого автомобiльного транспортного засобу, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 19 травня 2023 р. N 513 (Офiцiйний вiсник України, 2023 р., N 53, ст. 2973), змiни, що додаються.
2. Визнати такими, що втратили чиннiсть, постанови Кабiнету Мiнiстрiв України згiдно з перелiком, що додається.
3. Мiнiстерству розвитку громад та територiй привести власнi нормативно-правовi акти у вiдповiднiсть iз цiєю постановою.
4. Ця постанова набирає чинностi через три мiсяцi з дня її опублiкування.
Прем'єр-мiнiстр України | Д. ШМИГАЛЬ |
Iнд. 21
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 7 лютого 2025 р. N 141 |
ЗМIНИ,
що вносяться до порядкiв, затверджених
постановами Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 8
листопада 2006 р. N 1567 i вiд 19 травня 2023 р. N 513
1. Порядок проведення рейдових перевiрок (перевiрок на дорозi), затверджений постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 8 листопада 2006 р. N 1567, викласти в такiй редакцiї:
"ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 8 листопада 2006 р. N 1567 (в редакцiї постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 7 лютого 2025 р. N 141) |
ПОРЯДОК
проведення рейдових перевiрок (перевiрок на
дорозi)
Загальна частина
1. Цей Порядок визначає процедуру проведення рейдових перевiрок (перевiрок на дорозi) щодо дотримання автомобiльними перевiзниками вимог законодавства про автомобiльний транспорт (далi - рейдова перевiрка).
2. Рейдовим перевiркам пiдлягають усi транспортнi засоби вiтчизняних та iноземних автомобiльних перевiзникiв (далi - транспортнi засоби), що здiйснюють автомобiльнi перевезення пасажирiв та вантажiв на територiї України.
Вiдносини щодо прийняття, набрання чинностi, оскарження в адмiнiстративному порядку, припинення дiї, виконання адмiнiстративних актiв, передбаченi цим Порядком, регулюються Законом України "Про адмiнiстративну процедуру" з урахуванням особливостей, установлених Законом України "Про автомобiльний транспорт".
3. Рейдовi перевiрки на автомобiльному транспортi проводяться посадовими особами Укртрансбезпеки та її територiальних органiв (далi - посадовi особи) у форменому одязi, якi мають вiдповiдне службове посвiдчення i направлення на рейдову перевiрку.
Положення про формений одяг та сигнальний диск (жезл) посадової особи Укртрансбезпеки затверджуються Мiнрозвитку.
Пiд час проведення рейдових перевiрок залучаються посадовi особи органiв державної влади, органiв мiсцевого самоврядування, пiдприємств, установ та органiзацiй, що належать до сфери управлiння Укртрансбезпеки, та власникiв (балансоутримувачiв) пунктiв габаритно-вагового контролю (за згодою).
Термiни у цьому Порядку вживаються у значеннi, наведеному в Законi України "Про автомобiльний транспорт".
Рейдова перевiрка
4. Рейдова перевiрка проводиться на пiдставi направлення на рейдову перевiрку (у паперовiй або електроннiй формi (за наявностi технiчної можливостi) iз зазначенням посадових осiб за формою згiдно з додатком 1 (далi - направлення), що складається та пiдписується керiвником або заступником керiвника Укртрансбезпеки або її територiального органу.
Направлення складається з урахуванням стану аварiйностi, перiоду, що пройшов вiд дати попередньої перевiрки, iнформацiї про дiяльнiсть осiб, що незаконно надають послуги з перевезень, необхiдностi забезпечення належного рiвня транспортного обслуговування в окремих регiонах, перевiрки дотримання умов перевезень та iнших обставин.
5. Пiд час проведення рейдової перевiрки перевiряється дотримання автомобiльними перевiзниками та водiєм вимог законодавства про автомобiльний транспорт.
Вичерпний перелiк питань щодо дотримання вимог законодавства про автомобiльний транспорт, який перевiряється пiд час проведення рейдової перевiрки посадовими особами, розробляється Укртрансбезпекою i затверджується Мiнрозвитку.
6. Пiд час проведення рейдової перевiрки посадовi особи мають право:
використовувати спецiалiзованi автомобiлi, на яких розмiщений напис "Укртрансбезпека";
використовувати спецiальне обладнання, призначене для перевiрки дотримання водiями норм режиму працi та вiдпочинку, встановлених законодавством України та Європейською угодою щодо роботи екiпажiв транспортних засобiв, якi виконують мiжнароднi автомобiльнi перевезення (ЄУТР);
використовувати спецiальне обладнання, призначене для здiйснення габаритно-вагового контролю транспортних засобiв та їх блокування;
використовувати засоби фото- i вiдеофiксацiї процесу перевiрки, зокрема в автоматичному режимi;
використовувати пристрої для копiювання, сканування iнформацiї, що свiдчить про правопорушення;
здiйснювати опитування водiя та пасажирiв про обставини вчинення адмiнiстративного правопорушення, свiдками якого вони були або могли бути;
здiйснювати супроводження автомобiльного транспортного засобу, що має ознаки порушення нормативiв вагових або габаритних параметрiв, до найближчого мiсця зважування (на вiдстань не бiльш як 50 кiлометрiв) для здiйснення габаритно-вагового контролю, а також заборони подальшого руху такого автомобiльного транспортного засобу.
7. Рейдова перевiрка проводиться у строк, зазначений у направленнi, що не перевищує сiм календарних днiв.
8. Рейдова перевiрка проводиться шляхом зупинення транспортного засобу або без такого зупинення.
Рейдова перевiрка без зупинення транспортного засобу проводиться на автовокзалах, автостанцiях, автобусних зупинках, у мiсцях посадки та висадки пасажирiв, стоянки таксi i транспортних засобiв, мiсцях навантаження та розвантаження вантажних автомобiлiв, у зонах габаритно-вагового контролю, на iнших об'єктах, що використовуються автомобiльними перевiзниками для забезпечення дiяльностi автомобiльного транспорту.
Порядок зупинення транспортного засобу посадовими особами
9. Зупинення транспортного засобу здiйснюється посадовою особою у форменому одязi вiдповiдно до пункту 10 цього Порядку та з дотриманням вимог роздiлу 15 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 10 жовтня 2001 р. N 1306 (Офiцiйний вiсник України, 2001 р., N 41, ст. 1852).
10. Зупинення транспортного засобу здiйснюється посадовою особою в будь-який час доби на маршрутi руху за допомогою:
1) сигнального диска (жезла), яким вказується безпосередньо на транспортний засiб, який зупиняється, та на пропоноване мiсце зупинення з урахуванням заходiв безпеки, дорожнiх умов, iнтенсивностi руху, освiтлення та видимостi дiлянки дороги;
2) увiмкненого проблискового маячка синього кольору, спецiального звукового сигналу та гучномовного пристрою.
11. У разi зупинення транспортного засобу пiд час звернення до водiя посадова особа зобов'язана назвати свою посаду, прiзвище, iм'я та по батьковi i повiдомити про причину зупинки транспортного засобу, пред'явити службове посвiдчення та направлення для ознайомлення.
12. Водiй транспортного засобу пiсля зупинки транспортного засобу зобов'язаний надавати посадовiй особi документи, на пiдставi яких здiйснюється перевезення, виконувати вимоги посадової особи, передбаченi законодавством про автомобiльний транспорт, та розпочинати рух лише з дозволу посадової особи.
Перевiрка одного транспортного засобу проводиться протягом не бiльш як однiєї години.
Оформлення результатiв рейдової перевiрки та застосування адмiнiстративно-господарських штрафiв
13. У разi виявлення в ходi рейдової перевiрки транспортного засобу порушення вимог законодавства про автомобiльний транспорт посадовою особою, яка провела перевiрку, складається акт проведення рейдової перевiрки дотримання вимог законодавства про автомобiльний транспорт пiд час здiйснення перевезень пасажирiв i вантажiв автомобiльним транспортом за формою згiдно з додатком 2 (далi - акт проведення перевiрки).
У разi виявлення в ходi рейдової перевiрки порушень правил перевезення великогабаритних, великовагових вантажiв посадовою особою додатково складається акт про перевищення транспортним засобом нормативних габаритних параметрiв за формою згiдно з додатком 3 або акт про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрiв за формою згiдно з додатком 4.
За наявностi в дiях автомобiльного перевiзника ознак адмiнiстративного правопорушення притягнення правопорушника до вiдповiдальностi здiйснюється в порядку, встановленому Кодексом України про адмiнiстративнi правопорушення.
14. Акт проведення перевiрки, акт про перевищення транспортним засобом нормативних габаритних параметрiв, акт про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрiв складаються у письмовiй формi (паперовiй або електроннiй формi). Акти в електроннiй формi можуть бути роздрукованi, зокрема у виглядi стрiчки, за допомогою спецiальних технiчних пристроїв iз зазначенням вiдомостей, передбачених формою вiдповiдного акта.
15. Копiя акта проведення перевiрки, акта про перевищення транспортним засобом нормативних габаритних параметрiв, акта про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрiв видається водiю транспортного засобу (за винятком вiдмови вiд їх отримання), про що посадова особа робить в актах вiдповiднi записи, а у разi вiдмови водiя транспортного засобу вiд отримання, копiя акта проведення перевiрки надсилається автомобiльному перевiзнику або уповноваженiй ним особi.
16. Матерiали, складенi за результатами рейдової перевiрки, формуються у справи про порушення вимог законодавства про автомобiльний транспорт (далi - справа про порушення) та розглядаються керiвником або заступником керiвника територiального органу Укртрансбезпеки в територiальному органi Укртрансбезпеки за мiсцезнаходженням автомобiльного перевiзника або за мiсцем виявлення порушення (за письмовою заявою автомобiльного перевiзника або його уповноваженої особи) протягом двох мiсяцiв з дня його виявлення.
17. Справа про порушення розглядається у присутностi автомобiльного перевiзника або уповноваженої ним особи.
Про час i мiсце розгляду справи про порушення автомобiльному перевiзнику або його уповноваженiй особi повiдомляється не пiзнiше нiж за сiм календарних днiв до дня розгляду особисто пiд пiдпис чи шляхом надсилання повiдомлення засобами поштового зв'язку (рекомендованим листом з повiдомленням про вручення) або на адресу електронної пошти (за наявностi) з урахуванням вимог Закону України "Про адмiнiстративну процедуру".
У разi неявки автомобiльного перевiзника або його уповноваженої особи справа про порушення розглядається без їх участi.
18. У разi виявлення вчиненого iноземним перевiзником порушення посадова особа складає вiдповiдний акт, приймає постанову про застосування адмiнiстративно-господарського штрафу та вручає копiю постанови його уповноваженiй особi (водiю). Iнформацiя про виявленi порушення та адмiнiстративно-господарський штраф надсилається Держмитслужбi.
19. За результатами розгляду справи про порушення керiвник територiального органу Укртрансбезпеки або його заступник:
за наявностi порушень вимог законодавства про автомобiльний транспорт, вiдповiдальнiсть за якi передбачена частиною першою статтi 60 Закону України "Про автомобiльний транспорт", виносить постанову про застосування адмiнiстративно-господарського штрафу за формою згiдно з додатком 5;
за наявностi порушень вимог законодавства про автомобiльний транспорт (вiдповiдальнiсть за якi не передбачена частиною першою статтi 60 Закону України "Про автомобiльний транспорт") виносить припис щодо усунення порушення вимог законодавства про автомобiльний транспорт (далi - припис) за формою згiдно з додатком 6;
за вiдсутностi належного пiдтвердження порушення вимог законодавства про автомобiльний транспорт виносить постанову про закриття справи про порушення вимог законодавства про автомобiльний транспорт пiд час здiйснення перевезень пасажирiв i вантажiв автомобiльним транспортом за формою згiдно з додатком 7.
20. Постанова про застосування адмiнiстративно-господарського штрафу, постанова про закриття справи про порушення вимог законодавства про автомобiльний транспорт та припис виносяться у паперовiй або електроннiй формi (за наявностi технiчної можливостi). Постанова чи припис, складенi в електроннiй формi, роздруковуються, зокрема у виглядi стрiчки, за допомогою спецiальних технiчних пристроїв iз зазначенням вiдомостей, передбачених формами постанови та припису.
21. Копiя постанови про застосування адмiнiстративно-господарського штрафу, постанови про закриття справи про порушення вимог законодавства про автомобiльний транспорт не пiзнiше нiж протягом трьох робочих днiв пiсля її винесення вручається автомобiльному перевiзнику або уповноваженiй ним особi пiд пiдпис або надсилається засобами поштового зв'язку (рекомендованим листом з повiдомленням про вручення) чи на адресу електронної пошти (за наявностi).
22. Постанова про застосування адмiнiстративно-господарського штрафу, постанова про закриття справи про порушення вимог законодавства про автомобiльний транспорт набирає чинностi з дня доведення її копiї до автомобiльного перевiзника або уповноваженої ним особи.
Копiя постанови про застосування адмiнiстративно-господарського штрафу, постанови про закриття справи про порушення вимог законодавства про автомобiльний транспорт вважається доведеною до автомобiльного перевiзника або уповноваженої ним особи з дня її вручення або отримання поштового повiдомлення про вручення, або про вiдмову в її отриманнi, або повернення поштового вiдправлення з позначкою про невручення, а у разi надсилання на адресу електронної пошти - на п'ятий календарний день з дня її надсилання.
23. Адмiнiстративно-господарський штраф повинен бути перерахований автомобiльним перевiзником на зазначений у постановi про застосування адмiнiстративно-господарського штрафу рахунок не пiзнiше нiж протягом 15 календарних днiв пiсля набрання нею чинностi.
24. Припис складається у двох примiрниках, один з яких видається автомобiльному перевiзнику або уповноваженiй ним особi пiд пiдпис або надсилається засобами поштового зв'язку (рекомендованим листом з повiдомленням про вручення) чи на адресу електронної пошти (за наявностi) не пiзнiше нiж протягом трьох робочих днiв пiсля його складення.
Припис пiдлягає обов'язковому виконанню. Про виконання припису автомобiльний перевiзник або уповноважена ним особа повинен (повинна) письмово повiдомити територiальному органу Укртрансбезпеки протягом 10 календарних днiв з дня виконання припису.
Оскарження постанов про застосування адмiнiстративно-господарських штрафiв та приписiв
25. Скарга на постанову про застосування адмiнiстративно-господарського штрафу та на припис подається до Укртрансбезпеки (у паперовiй чи електроннiй формi на електронну пошту чи засобами iнформацiйно-комунiкацiйних систем, особисто чи на поштову адресу) протягом 10 календарних днiв з дня набрання ними чинностi.
У разi неподання скарги у зазначений строк з поважних причин за заявою автомобiльного перевiзника або уповноваженої ним особи строк може бути поновлений керiвником Укртрансбезпеки за умови подання скаржником документiв, що пiдтверджують наявнiсть поважної причини несвоєчасного подання скарги (тимчасова непрацездатнiсть, засвiдчена в установленому порядку, або перебування у вiдрядженнi).
26. Подання в установлений строк скарги зупиняє виконання постанови про застосування адмiнiстративно-господарського штрафу та припису до розгляду скарги по сутi.
27. Пiд час розгляду скарги на постанову про застосування адмiнiстративно-господарського штрафу перевiряється законнiсть i обґрунтованiсть її винесення та протягом 10 робочих днiв з дня реєстрацiї скарги приймається одне з таких рiшень:
скарга задовольняється, а постанова скасовується;
постанова скасовується i матерiали подаються на повторний розгляд;
постанова залишається без змiни, а скарга без задоволення.
Пiд час розгляду скарги на припис перевiряється законнiсть i обґрунтованiсть його винесення та протягом 10 робочих днiв з дня реєстрацiї скарги приймається одне з таких рiшень:
скарга задовольняється, а припис скасовується;
припис залишається без змiни, а скарга без задоволення.
28. Копiя рiшення щодо скарги на постанову про застосування адмiнiстративно-господарського штрафу та щодо скарги на припис видається у строк до трьох робочих днiв пiд пiдпис автомобiльному перевiзнику або уповноваженiй ним особi чи надсилається на поштову адресу (рекомендованим листом з повiдомленням про вручення) або на адресу електронної пошти (за наявностi).
Додаток 1 до Порядку |
Державна служба України з безпеки на транспортi
(найменування територiального органу) |
НАПРАВЛЕННЯ
на рейдову перевiрку (перевiрку на дорозi)
N ______
___ ____________ 20__ р.
Видане | |
(прiзвище, власне iм'я, по батьковi (за наявностi) та посада особи (осiб) | |
для проведення рейдової перевiрки (перевiрки на дорозi) транспортних засобiв | |
(акти законодавства, додержання вимог яких перевiряється, дiлянка дороги, маршрут, | |
автовокзал, автостанцiя, автобуснi зупинки, мiсце посадки i висадки пасажирiв, стоянка таксi, | |
стоянка iнших транспортних засобiв, мiсце навантаження та розвантаження вантажних | |
автомобiлiв пiд час виїзду з територiї пiдприємств) | |
з "___" ____________ 20__ р. до "___" ____________ 20__ р. |
(посада) | (пiдпис) | (iнiцiали (iнiцiал) власного iменi та прiзвище) |
М. П.
Додаток 2 до Порядку |
Державна служба України з безпеки на транспортi
(найменування територiального органу) |
АКТ N _______
проведення рейдової перевiрки дотримання вимог
законодавства про автомобiльний транспорт пiд
час здiйснення перевезень пасажирiв i вантажiв
автомобiльним транспортом
___ ____________ 20__ р.
(посада, прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) |
(дiлянка дороги, автостанцiя, маршрут) |
направлення на рейдову перевiрку (перевiрку на
дорозi) вiд ___ ____________ 20__ р. N ___ Проведено перевiрку транспортного засобу: |
марка |
водiй | |
(прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) |
(назва, серiя (за наявностi), |
, | |
номер, ким i коли виданий) |
(найменування юридичної особи / | |
прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) фiзичної особи, мiсцезнаходження/адреса | |
зареєстрованого (задекларованого) мiсця проживання) |
(опис порушення) |
, |
у тому числi порушення, вiдповiдальнiсть за якi передбачена статтею 60 Закону України "Про автомобiльний транспорт", |
(зазначається абзац частини першої |
статтi 60 Закону України "Про автомобiльний транспорт", яким передбачено порушення) |
(якщо водiй вiдмовився вiд пояснень, | |
зазначається про вiдмову) | |
Водiй транспортного засобу | |||
(пiдпис) | (прiзвище та iнiцiали (iнiцiал) власного iменi) |
(якщо водiй вiдмовився вiд пiдписання, зазначається про вiдмову) |
Посадова особа (особи), яка провела (провели) перевiрку | |||
(пiдпис) | (прiзвище та iнiцiали (iнiцiал) власного iменi) | ||
Додаток 3 до Порядку |
АКТ N _______
про перевищення транспортним засобом
нормативних габаритних параметрiв
___ ____________ 20__ р.
(посада, прiзвище, | |
власне iм'я та по батьковi (за наявностi) |
(найменування, марка) | |
(модель) | |
(реєстрацiйний номер) |
(найменування, марка) | |
(модель) | |
(реєстрацiйний номер) |
(найменування | |
юридичної особи / прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) фiзичної особи, | |
мiсцезнаходження / адреса зареєстрованого (задекларованого) мiсця проживання) | |
(прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) водiя транспортного засобу) |
Iдентифiкацiйний код згiдно з ЄДРПОУ / реєстрацiйний номер облiкової картки платника податкiв або серiя (за наявностi) та номер паспорта* |
7. Маршрут руху iз зазначенням пройденої вiдстанi дорогами загального користування, кiлометрiв |
8. Габаритнi параметри, метрiв: |
Довжина | Ширина | Висота |
Допустима ______ | допустима ______ | допустима ______ |
Фактична _______ | фактична _______ | фактична _______ |
(пiдпис посадової особи, що здiйснює габаритно-ваговий контроль) | (посада, прiзвище та iнiцiали (iнiцiал) власного iменi) | |
(пiдпис водiя транспортного засобу) | (прiзвище та iнiцiали (iнiцiал) власного iменi) |
(якщо водiй вiдмовився вiд пiдписання, зазначається про вiдмову) |
____________
* Серiя (за наявностi) i номер паспорта
зазначаються для фiзичних осiб, якi через свої
релiгiйнi переконання вiдмовляються вiд прийняття
реєстрацiйного номера облiкової картки платника
податкiв та повiдомили про це вiдповiдному
контролюючому органу i мають вiдмiтку у паспортi.
Додаток 4 до Порядку |
АКТ N _______
про перевищення транспортним засобом
нормативних вагових параметрiв
___ ____________ 20__ р.
(посада, прiзвище, | |
власне iм'я та по батьковi (за наявностi) | |
(найменування, марка) | |
(модель) | |
(реєстрацiйний номер) |
(найменування, марка) | |
(модель) | |
(реєстрацiйний номер) |
(найменування | |
юридичної особи / прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) фiзичної особи, | |
мiсцезнаходження / адреса зареєстрованого (задекларованого) мiсця проживання) | |
(прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) водiя транспортного засобу) |
Iдентифiкацiйний код згiдно з ЄДРПОУ / реєстрацiйний номер облiкової картки платника податкiв або серiя (за наявностi) та номер паспорта* |
7. Маршрут руху iз зазначенням пройденої вiдстанi дорогами загального користування, кiлометрiв |
8. Повна маса, тонн: |
фактична |
9. Вiдстанi мiж осями, метрiв
| | | | | | | | | | | | | | | | 10. Осьовi навантаження, тонн: нормативно допустиме | | | | | | | | | | | | | | | | фактичне | | | | | | | | | | | | | | | | |
(пiдпис посадової особи, що здiйснює габаритно-ваговий контроль) | (посада, прiзвище та iнiцiали (iнiцiал) власного iменi) | |
(пiдпис водiя транспортного засобу) | (прiзвище та iнiцiали (iнiцiал) власного iменi) |
(якщо водiй вiдмовився вiд пiдписання, зазначається про вiдмову) |
(посада) | (пiдпис) | (iнiцiали (iнiцiал) власного iменi та прiзвище) |
____________
* Серiя (за наявностi) i номер паспорта
зазначаються для фiзичних осiб, якi через свої
релiгiйнi переконання вiдмовляються вiд прийняття
реєстрацiйного номера облiкової картки платника
податкiв та повiдомили про це вiдповiдному
контролюючому органу i мають вiдмiтку у паспортi.
Додаток 5 до Порядку |
Державна служба України з безпеки на транспортi
(найменування територiального органу) |
ПОСТАНОВА
про застосування адмiнiстративно-господарського
штрафу N _______
___ ____________ 20__ р.
Я, | |
(прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi), посада) |
, |
розглянувши справу про порушення вимог законодавства про автомобiльний транспорт автомобiльним перевiзником |
(найменування |
, | |
юридичної особи / прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) фiзичної особи) |
iдентифiкацiйний код згiдно з ЄДРПОУ / реєстрацiйний номер облiкової картки платника податкiв або серiя (за наявностi) та номер паспорта* |
лiцензiя | , |
, | ||
(найменування юридичної особи / | ||
, | ||
прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) фiзичної особи) |
(найменування юридичної особи / | |
прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) фiзичної особи, час i мiсце вчинення порушення) |
, |
допущено | , | |
(зазначається порушення вимог законодавства про автомобiльний транспорт) |
, | ||
(зазначається вiдповiдний абзац частини першої | ||
статтi 60 Закону України "Про автомобiльний транспорт") | ||
ПОСТАНОВЛЯЮ: |
(найменування юридичної особи / | |
прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) фiзичної особи) |
гривень. |
Ця постанова набирає чинностi з дня
доведення її копiї до автомобiльного перевiзника
або уповноваженої ним особи. |
(зазначаються найменування та | |
мiсцезнаходження органу державної влади, до якого може бути оскаржена постанова, строк оскарження, а також вид суду, до якого особа може подати позов) |
(посада) | (пiдпис) | (прiзвище та iнiцiали (iнiцiал) власного iменi) |
____________
* Серiя (за наявностi) i номер паспорта
зазначаються для фiзичних осiб, якi через свої
релiгiйнi переконання вiдмовляються вiд прийняття
реєстрацiйного номера облiкової картки платника
податкiв та повiдомили про це вiдповiдному
контролюючому органу i мають вiдмiтку у паспортi.
Додаток 6 до Порядку |
Державна служба України з безпеки на транспортi
(найменування територiального органу) |
ПРИПИС
щодо усунення порушення вимог законодавства про
автомобiльний транспорт
(найменування юридичної особи / | |
прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) фiзичної особи) |
iдентифiкацiйний код згiдно з ЄДРПОУ / реєстрацiйний номер облiкової картки платника податкiв або серiя (за наявностi) та номер паспорта* |
за результатами перевiрки, проведеної ___ ____________ 20__ р. |
Пропоную вжити заходiв до усунення
виявлених порушень у строк до ___ ____________ 20__ р. |
(посада особи, яка склала припис) | (пiдпис) | (прiзвище та iнiцiали (iнiцiал) власного iменi) |
М. П. Припис отримав |
(посада) | (прiзвище та iнiцiали (iнiцiал) власного iменi) | |
___ ____________ 20__ р. | _____________________ (пiдпис) |
Цей припис набирає чинностi з дня
доведення його до автомобiльного перевiзника або
уповноваженої ним особи. |
(зазначаються найменування та | |
мiсцезнаходження органу державної влади, до якого може бути оскаржений припис, строк оскарження, а також вид суду, до якого особа може подати позов) |
____________
* Серiя (за наявностi) i номер паспорта
зазначаються для фiзичних осiб, якi через свої
релiгiйнi переконання вiдмовляються вiд прийняття
реєстрацiйного номера облiкової картки платника
податкiв та повiдомили про це вiдповiдному
контролюючому органу i мають вiдмiтку у паспортi.
Додаток 7 до Порядку |
Державна служба України з безпеки на транспортi
(найменування територiального органу) |
ПОСТАНОВА
про закриття справи про порушення вимог
законодавства про автомобiльний транспорт пiд
час здiйснення перевезень пасажирiв i вантажiв
автомобiльним транспортом
Я | , | |
(посада, прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) посадової особи, | ||
, | ||
яка виносить постанову) |
розглянувши акт проведення перевiрки додержання вимог законодавства про автомобiльний транспорт пiд час здiйснення перевезень пасажирiв i вантажiв автомобiльним транспортом вiд ___ ____________ 20__ р. N _______ щодо автомобiльного перевiзника |
(найменування юридичної особи / |
прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) фiзичної особи) |
iдентифiкацiйний код згiдно з ЄДРПОУ / реєстрацiйний номер облiкової картки платника податкiв або серiя (за наявностi) та номер паспорта* |
ВСТАНОВИВ (ВСТАНОВИЛА): |
(викласти суть та обставини для закриття справи) |
На пiдставi викладеного ПОСТАНОВИВ
(ПОСТАНОВИЛА): |
(найменування юридичної особи / |
прiзвище, власне iм'я та по батьковi (за наявностi) фiзичної особи) |
(зазначити пiдстави) | |
(посада) | (пiдпис) | (прiзвище та iнiцiали (iнiцiал) власного iменi) |
М. П. Копiю цiєї постанови отримано ___ ____________ 20__ р. |
(пiдпис, прiзвище та iнiцiали (iнiцiал) власного iменi особи або вiдмiтка про надсилання постанови поштою) |
____________ |
2. Пункт 7 Порядку супроводження автомобiльного транспортного засобу, що має ознаки порушення нормативiв вагових або габаритних параметрiв, до найближчого мiсця зважування для здiйснення габаритно-вагового контролю, а також заборони подальшого руху такого автомобiльного транспортного засобу, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 19 травня 2023 р. N 513, викласти в такiй редакцiї:
"7. Зупинення посадовою особою транспортного засобу, що має ознаки порушення нормативiв вагових або габаритних параметрiв, для здiйснення габаритно-вагового контролю проводиться вiдповiдно до вимог роздiлу 15 Правил дорожнього руху та Порядку проведення рейдових перевiрок (перевiрок на дорозi), затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 8 листопада 2006 р. N 1567 (Офiцiйний вiсник України, 2006 р., N 45, ст. 3011), - iз змiнами, внесеними постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 7 лютого 2025 р. N 141.".
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 7 лютого 2025 р. N 141 |
ПЕРЕЛIК
постанов Кабiнету Мiнiстрiв України, що втратили
чиннiсть
1. Постанова Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 20 травня 2013 р. N 422 "Деякi питання автомобiльних перевезень пасажирiв та вантажiв" (Офiцiйний вiсник України, 2013 р., N 48, ст. 1711).
2. Пункт 2 змiн, що вносяться до постанов Кабiнету Мiнiстрiв України, затверджених постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 25 квiтня 2018 р. N 320 (Офiцiйний вiсник України, 2018 р., N 37, ст. 1304).
3. Пункт 3 змiн, що вносяться до постанов Кабiнету Мiнiстрiв України щодо здiйснення габаритно-вагового контролю, затверджених постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 2 лютого 2022 р. N 79 (Офiцiйний вiсник України, 2022 р., N 14, ст. 767).