ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
20.02.2001 р. | N 16/16-780-ЕП |
---|
Начальникам реґiональних митниць | |
Начальникам митниць | |
Начальнику IАМУ |
Щодо скасування дiї спецiальної санкцiї
Повiдомляємо, що наказом Мiнекономiки України вiд 09.02.01 N50/31 скасовано дiю спецiальної санкцiї - режиму iндивiдуального лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi, застосованої до вiтчизняних суб'єктiв господарської дiяльностi за порушення чинного законодавства України у сферi зовнiшньоекономiчних вiдносин.
Направляємо для керiвництва та використання в роботi зазначений наказ Мiнекономiки України стосовно скасування дiї спецiальної санкцiї, застосованої до вказаних у додатку суб'єктiв пiдприємницької дiяльностi.
У випадку виявлення фактiв порушення вимог дiючого законодавства при здiйсненнi зовнiшньоекономiчних операцiй зазначеними вiтчизняними суб'єктами господарської дiяльностi, в тому числi окремо - в сферi контролю за бартерними угодами та за фактами порушення митних правил, просимо своєчасно проiнформувати Управлiння статистики Держмитслужби (телефон/ факс (044) 247-27-42).
Додатки:
1. перелiк пiдприємств в
електронному видi знаходиться в файлi 50_31xls.;
2. копiя наказу Мiнекономiки
України вiд 09.02.02 N50/31 (тiльки в паперовому видi).
Начальник Управлiння | Н. Овдiєнко |