ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

25.04.2000р. N 16/3-1453-ЕП

 

Начальникам реґiональних митниць
Начальникам митниць


Щодо застосування спецiальної санкцiї

     Повiдомляємо, що МЗЕЗторг України своїм наказом вiд 12.04.2000 N 176 застосував, згiдно зi ст. 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть", починаючи з 18 квiтня 2000 року, спецiальну санкцiю - режим iндивiдуального лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi до вiтчизняних суб'єктiв господарської дiяльностi за порушення чинного законодавства України, що регулює зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть.

     Направляємо для керiвництва та використання в роботi зазначений наказ МЗЕЗторгу України з додатком на 2 аркушах.

     МЗЕЗторг України доручив управлiнням ЗЕЗ Iвано-Франкiвської, Кiровоградської, Сумської та Харкiвської областей довести зазначений наказ до вказаних в додатку до наказу суб'єктiв пiдприємницької дiяльностi.

     Повiдомляємо, що розгляд зовнiшньоекономiчних контрактiв i видача разових (iндивiдуальних) лiцензiй на право здiйснення зовнiшньоекономiчних операцiй суб'єктам господарської дiяльностi, до яких застосована спецiальна санкцiя - режим iндивiдуального лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi, здiйснюється в межах компетенцiї, передбаченої Положенням про порядок видачi разових (iндивiдуальних) лiцензiй, затвердженим наказом МЗЕЗторгу України N 248 вiд 28.04.98.

     Про факти порушення зазначеними суб'єктами чинного законодавства України оперативно iнформувати Управлiння статистики, контролю та аналiзу Держмитслужби України (тел./факс (044) 247-27-42).

     Додаток: копiя наказу МЗЕЗторгу вiд 12.04.2000 N 176 з додатком на 2 аркушах (в електронному видi додаток знаходиться в файлi 176.xls).

Заступник Голови Служби О. Шейко
Copyright © 2026 НТФ «Интес»
Все права сохранены.