помогите с кодом
Добрый день
Помогите, пожалуйста, определить код товара:
"Прокладка для пластинчатого теплообменника EPDM служит своеобразной защитой и преградой от нежелательных воздействий и утечек. Она способствует работе всего механизма. Производятся прокладки преимущественно из разнородных эластомеров, вроде нитрил-бутадиенового или этилен-пропиленового каучука, фторкаучуков и т.д."
Спасибо
Гость: Пнд, Февраль 10, 2014 19:43 5
Дмитрий: Пнд, Февраль 10, 2014 21:14
Может, не мудрить и в 4016 запихнуть? Или в 8483, по-моему (или где-то там, в конце 84 группы).
Юрий брокер: Втр, Февраль 11, 2014 02:37
Наберите завтра напомните на 0633951122 посмотрю там есть решение по коду я подобное вез может оно!!!
РоманМ: Втр, Февраль 11, 2014 16:44
4016930090
Для ущільнень із фторкаучука FKM, можливо- в групі 3926,
З приміток до групи 40
4. У примiтцi 1 до цiєї групи та у товарнiй позицiї 4002 термiн "каучук синтетичний" означає:
(a) ненасиченi синтетичнi речовини, якi способом вулканiзацiї сiркою можуть бути необоротно перетворенi в нетермопластичнi речовини, що при температурi вiд 18°С до 29°С спроможнi без розриву витримувати розтягування, що збiльшує їх первинну довжину в 3 рази, а при розтягуваннi iз збiльшенням первинної довжини в 2 рази i протягом 5 хвилин повертаються до довжини, що перевищує первинну довжину не бiльш як у пiвтора раза. Пiд час згаданого випробування дозволяється додання речовин, необхiдних для утворення поперечних зв'язкiв, зокрема, таких як активатори або прискорювачi вулканiзацiї. Допускається також присутнiсть речовин, розглянутих у примiтцi 5 (B) (ii) та (iii). Водночас не допускається наявнiсть будь-яких речовин, не призначених для створення поперечних зв'язкiв, таких як розрiджувачi, пластифiкатори та наповнювачi;
(b) тiопласти (ТМ); та
(c) природний каучук, модифiкований прищепленням або змiшуванням iз пластмасами, деполiмеризований природний каучук i сумiшi ненасичених синтетичних речовин з насиченими синтетичними високомолекулярними полiмерами, за умови, що цi продукти вiдповiдають вимогам, зазначеним у пунктi 4 (a) цiєї примiтки, щодо вулканiзацiї, розтягування та вiдновлення розмiрiв.
......,,,,,////////////////////.................,.
Загальнi положення
Визначення термiну "каучук i гума"
Термiн "каучук i гума" визначений у Примiтцi 1 до цiєї групи. Там, де цей термiн використовується без застережень у цiй та iнших групах УКТЗЕД, вiн означає такi продукти:
(1) Натуральний каучук, балату, гутаперчу, гваюлу, чикл та аналогiчнi (тобто каучукоподiбнi) природнi смоли (див. Пояснення до товарної позицiї 4001).
(2) Синтетичний каучук, як визначено в Примiтцi 4 до цiєї групи. Для випробувань, необхiдних у Примiтцi 4, зразок ненасиченої синтетичної речовини або речовини типу зазначеної у Примiтцi 4 (с) (для невулканiзованої сировини) повинен вулканiзуватися сiркою i потiм пiддаватися випробуванню на розтягування i подальше поновлення довжини (див. пояснення до товарної позицiї 4002). Вiдповiдно, якщо речовини мiстять компоненти, що не допускаються Примiткою 4, такi як мiнеральне масло, випробування повинне проводитися на зразку без вмiсту таких компонентiв чи з якого такi компоненти були вилученi. Якщо вироби з вулканiзованого каучуку не можна випробувати як такi, необхiдно одержати зразок невулканiзованої сировини, з якого роблять вироби для проведення випробування. Проте випробування не потрiбно проводити для тiопластiв, якi за визначенням вважаються синтетичним каучуком.
(3) Фактис, одержаний з олiй або масел (див. пояснення до товарної позицiї 4002).
(4) Регенерований каучук (див. пояснення до товарної позицiї 4003).
Термiн "каучук i гума" означає усi вищезгаданi продукти, невулканiзованi, вулканiзованi або твердi.
Термiн "вулканiзованi" вiдноситься взагалi до каучуку i гуми (включаючи синтетичний каучук), в яких утворилися поперечнi зв'язки за допомогою сiрки чи будь-якого iншого вулканiзуючого агента (як, наприклад, хлорид сiрки, деякi оксиди багатовалентних металiв, селен, телур, тiурам ди- та тетрасульфiди, деякi органiчнi пероксиди i синтетичнi полiмери) пiд час використання або без використання нагрiвання, чи тиску, або шляхом впливу високої енергiї, радiацiї, внаслiдок чого каучук переходить вiд переважно пластичного стану до переважно еластичного стану. Слiд зазначити, що критерiй, оцiнюваний за вулканiзованими сiркою зразками, доречний лише у випадку Примiтки 4, а саме для встановлення того, чи є речовина синтетичним каучуком чи нi. Пiсля того як вже визначено, що речовина є синтетичним каучуком, продукти на його основi вважаються продуктами, виготовленими з вулканiзованого каучуку, i включаються до товарних позицiй 4007 - 4017, незалежно вiд того, чи вони були вулканiзованi сiркою або будь-яким iншим вулканiзувальним агентом.
Гость: Втр, Февраль 11, 2014 17:16
спасибо
я тоже склоняюсь к 3926 (а таможне хочется 4016)
РоманМ: Втр, Февраль 11, 2014 20:55
Пiсля того як вже визначено, що речовина є синтетичним каучуком, продукти на його основi вважаються продуктами, виготовленими з вулканiзованого каучуку, i включаються до товарних позицiй 4007 - 4017, незалежно вiд того, чи вони були вулканiзованi сiркою або будь-яким iншим вулканiзувальним агентом.
Отже, потрібно визначити чи є фторкаучук синтетичним каучуком
З приміток до Група 39
Пластмаси, полiмернi матерiали та вироби з них
Примiтки:
2. До цiєї групи не включаються:
(l) синтетичний каучук, групи 40, або вироби з нього;
(наприклад в позиції 4002 вказані такі каучуки як
-каучук етиленпропiлендiєновий неспряжений (EPDM)
-каучук акрилонiтрил-бутадiєновий (NBR))
Але за УКТЗЕД фторкаучук FKM відноситься не до 40-ї групи, а до 39-ї і має код 3904 69 20 00.
Отже і вироби з фторкаучуку мають бути в групі 39, а не в 40-й. Така моя думка, не підтверджена ніяким рішенням митниці.
Добавить комментарий