Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС
 logo
Четверг, Май 22, 2025 - 19:00
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная

Єврокомісія не продовжила заборону на ввезення українського зерна до п’яти країн ЄС

Європейська комісія прийняла рішення не продовжувати тимчасову заборону на ввезення українських пшениці, кукурудзи, соняшнику та ріпаку до Польщі, Румунії, Словаччини, Болгарії та Угорщини після 15 вересня. Про це інформує пресслужба Єврокомісії.

«Європейська комісія проаналізувала данні щодо впливу експорту 4 категорій сільськогосподарської продукції на ринок ЄС. Вона прийшла до висновку, що завдяки роботі Координаційної платформи та тимчасовим заходам, запровадженим 2 травня 2023 року, викривлення ринку в 5 країнах-членах, які межують з Україною, зникли», - зазначається у повідомленні.

Водночас підкреслюється, що Україна погодилася запровадити будь-які правові заходи (включаючи, наприклад, систему ліцензування експорту) протягом 30 днів, щоб уникнути сплеску цін на зерно.

«До того часу Україна повинна запровадити з 16 вересня ефективні заходи контролю за експортом 4 груп товарів, щоб запобігти будь-яким ринковим викривленням в сусідніх державах-членах. Україна має надати План дій не пізніше закінчення робочого дня в понеділок, 18 вересня», - додали в Єврокомісії.

Єврокомісія утримуватиметься від запровадження будь-яких обмежень, поки ефективні заходи, вжиті Україною, не запрацюють у повному обсязі.

Однак ухвалення цього рішення не означає, що українська сільськогосподарська продукція почне вільно завозитись у сусідні країни. Наразі лише Болгарія зняла заборону на імпорт зерна з України після 15 вересня. Польща, Угорщина та Словаччина вже заявили про запровадження односторонніх обмежень.

Ліга-Закон
Пнд, Сентябрь 18, 2023 10:27

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте

Доска объявлений

Предлагаем услуги:
  • Митний брокер мп Ковель 0679537199 - супровід та всі види оформлення
Copyright © 2025 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua