Перейти к основному содержанию

  • УКР
  • РУС
 logo
Четверг, Март 5, 2026 - 16:33
  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют
  • Единое окно для международной торговли
  • Партнеры
  • О компании
  • Контакты

Вы здесь

Главная

Українські експортери отримають ще рік на підготовку до виконання вимог регламенту EUDR

   Депутати Європарламенту проголосували за відтермінування впровадження вимог регламенту EUDR ще на один рік: для великих операторів та трейдерів – до 30 грудня 2026 року, а для малих та мікропідприємств – до 30 червня 2027 року.

    "У разі остаточного ухвалення цього рішення в українських експортерів буде ще рік, щоб підготуватися до виконання вимог регламенту EUDR, тобто бути готовими документально підтвердити, що заготівля експортованої до ЄС деревини не спричинила знелісення або деградацію ґрунтів", – прокоментував це рішення голова Державного агентства лісових ресурсів Віктор Смаль у Facebook.

   За його словами, команда Держлісагентства вже зараз готова забезпечити експортерам можливість швидко сформувати пакет необхідних документів, адже давно над цим працювала, маючи на меті встигнути до 30 грудня 2025 року.

   Смаль нагадав, що відтермінування впровадження норм EUDR відбувається не вперше: цей регламент набрав чинності 29 червня 2023 року, але після оцінки готовності країн-членів та бізнесу до його впровадження Єврокомісія 2 жовтня 2024 року Єврокомісія запропонувала відтермінувати впровадження нових норм на рік.

   Для практичної реалізації відстрочки рішення про неї має схвалити Рада ЄС, і після публікації в Офіційному журналі ЄС до кінця 2025 року вона набере чинності.

Інтерфакс-Україна
Пт, Ноябрь 28, 2025 14:33

Основное меню

  • Главная
  • Программное обеспечение
  • Загрузка
  • Форум
  • Курсы валют

Навигатор ВЭД

  • База документов
  • Каталог документов
  • Подборка документов
  • Украинская классификация товаров ВЭД
  • Единый список товаров двойного назначения
  • Классификационные решения ГТСУ
  • Средняя расчетная стоимость товаров согласно УКТВЭД
  • Справка по товару УКТВЭД
  • Таможенный калькулятор
  • Таможенный калькулятор для граждан (M16)
  • Расчет импорта автомобиля

Информационная поддержка

  • Электронное декларирование
  • NCTS Фаза 5
  • Единое окно для международной торговли
  • Время ожидания в пунктах пропуска
  • Проверить ГТД
  • Таможенный кодекс Украины
  • Кодексы Украины
  • Справочные материалы
  • Архив новостей
  • Обсуждение законопроектов
  • Удаленный контроль ГТД
  • Перечень тестовых заданий
  • Часто задаваемые вопросы
  • Реклама на сайте
Copyright © 2026 НТФ «Интес» Все права сохранены.
Поддержка: support@qdpro.com.ua