метод определения таможенной стоимости
В ГТД два товара, есть две "Митних оцінки", в одной - третий метод оценки, в другой - шестой метод. Для одной ГТД нужно делать одну ДМВ, скажите, кто сталкивался: КАКОЙ МЕТОД ставить в ДМВ????
Таможенный Брокер: Ср, Ноябрь 08, 2006 14:18 5
Геннадий: Ср, Ноябрь 08, 2006 14:24
Этого не может быть: Почему две МОТ? Одна делалась раньше, другая позже? Ставьте шестой!
Оксана: Ср, Ноябрь 08, 2006 15:09
Сначала пришел один товар - дали мытну оцинку, потом пришел второй товар - дали мытну оцинку, а потом пришло два товара вместе. А "митні оцінки" - разные.
Андрей: Ср, Ноябрь 08, 2006 15:23
в электронку ДМВ забиваете обе МО,а метод 6 как сумирующий все предыдущие ;-)
Елена: Ср, Ноябрь 08, 2006 15:24
Андрей, это то самое, что было проверено на себе? ;)
Андрей: Ср, Ноябрь 08, 2006 16:04
это мой любимый метод... Резервний метод є останнiм з низки методiв оцiнки митної вартостi iмпортованих в Україну товарiв. Вiн застосовується, коли жоден з попередньо розглянутих методiв не дав можливостi оцiнити митну вартiсть або коли митний орган аргументовано вважає, що цi методи визначення митної вартостi не можуть бути використанi. Визначення митної вартостi за резервним методом повинно здiйснюватись на основi законодавства України та положення ст. VII Генеральної угоди з тарифiв та торгiвлi (ГАТТ) 1994р. Використання цього методу передбачає, що у разi необхiдностi декларант має можливiсть запросити у митного органу необхiдну цiкаву iнформацiю, яка є в його розпорядженнi. Дане положення базується на тому, що визначення митної вартостi оцiнюваних товарiв повинно ґрунтуватися на ранiше визначених митних вартостях товарiв, що є в базi даних митного органу. При цьому цiновi показники товарiв, митна вартiсть яких береться за основу, можуть оцiнюватись одним iз попередньо розглянутих методiв. Визначення митної вартостi резервним методом передбачає можливiсть використання цiнових показникiв iдентичних або подiбних товарiв, окрiм того можна розглядати iдентичнi (подiбнi) товари походженням з iнших країн, нiж тi, з яких експортуються оцiнюванi. Застосування резервного методу для оцiнки митної вартостi неможливо на пiдставi: - внутрiшньоринкової цiни товару країни експорту або iмпорту; - вищої цiни з двох або бiльше альтернативних цiн; - вартостi виробництва, окрiм обчислення вартостей, якi обраховувались для визначення iдентичних або подiбних товарiв; - мiнiмальної митної вартостi; - довiльних чи документально не пiдтверджених цiн товарiв. Таким чином, резервний метод визначення митної вартостi є останнiм у низцi методiв i передбачає можливiсть застосування як основи для визначення ранiше визначену митну вартiсть iдентичних або подiбних товарiв. Моделювання процесу обчислення митної вартостi за резервним методом може ґрунтуватись на одному з попередньо розглянутих алгоритмiв, при цьому як обмежуючi фактори повиннi виступати вищезазначенi ознаки. Фактори ризику невiрного визначення митної вартостi iмпортованих в Україну товарiв залежатимуть вiд сукупностi факторiв ризику методу, що застосовувався для визначення цiнових показникiв товару, обраного як основа для обчислення. С. Терещенко Начальник Оперативної митниці Опублiковано в журналi “Вісник Податкової служби України” № № 27, 28, 29, 29, 30, 31 (2000 р.). Розміщено у програмі QD Professional за згодою автора.
Добавить комментарий