Документ скасований: Постанова КМУ № 86 від 28.01.2004

(зi змiнами)

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 22 серпня 1996 р. N 1005

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок контролю за експортом, iмпортом i транзитом окремих видiв виробiв, обладнання, матерiалiв, програмного забезпечення i технологiй, що можуть використовуватися для створення озброєння, вiйськової чи спецiальної технiки

I. Загальна частина

     1. Загальний порядок здiйснення державного контролю за мiжнародними передачами товарiв подвiйного використання встановлено Положенням про державний експортний контроль в Українi, затвердженим Указом Президента України вiд 13 лютого 1998 р. N 117.

     Це Положення визначає особливостi державного контролю за мiжнародними передачами товарiв подвiйного використання незалежно вiд умов поставки, характеру угод, митного режиму та iнших особливостей перемiщення цих товарiв.

(пункт 1 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     2. Для цiлей цього Положення термiни "товари", "товари подвiйного використання", "мiжнароднi передачi товарiв", "експорт", "реекспорт" "iмпорт", "транзит" та iншi вживаються у значеннях, наведених у Положеннi про державний експортний контроль в Українi, затвердженому Указом Президента України вiд 13 лютого 1998 р. N 117, iз змiнами i доповненнями, внесеними Указом Президента України вiд 26 березня 1999 р. N 283.

(пункт 2 змiнено згiдно з постановами КМ: N 1320 вiд 18.08.98 р., N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     3. Дiя цього Положення поширюється на всi суб'єкти пiдприємницької дiяльностi, що здiйснюють будь-якi види зовнiшньоекономiчної дiяльностi з товарами подвiйного використання, включаючи зовнiшню торгiвлю, науково-технiчне спiвробiтництво, спецiалiзацiю та кооперацiю у галузi виробництва, науки i технiки, демонстрацiю експонатiв на мiжнародних виставках та ярмарках, прибережну i прикордонну торгiвлю, операцiї обмiну, виконання робiт, надання послуг тощо.

     4. Товари, мiжнароднi передачi яких контролюються згiдно з цим Положенням, перелiчено у Списку товарiв подвiйного використання (далi - Список), що додається.

     Вiдомостi про експорт та iмпорт окремих категорiй товарiв подаються Держекспортконтролем через МЗС мiжнародним органiзацiям, членом яких є Україна, в установленому порядку, термiни i формах.

(абзац 2 пункту 4 змiнено згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     Абзац 3 пункту 4 втратив чиннiсть

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     Коди товарiв за ТН ЗЕД наводяться у Списку довiдково. Головною ознакою для прийняття рiшення щодо необхiдностi отримання дозволу (висновку) Держекспортконтролю є вiдповiднiсть заявленого до митного оформлення товару найменуванню та опису вiдповiдного товару, наведеного у Списку.

(пункт 4 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     5. Експорт товарiв подвiйного використання, що мiстять вiдомостi, якi становлять державну таємницю, здiйснюється вiдповiдно до законодавства з питань охорони державної таємницi.

     Укладання суб'єктами пiдприємницької дiяльностi України договорiв (контрактiв) щодо експорту, участi у мiжнародних виставках, розповсюдження рекламних проспектiв зазначених товарiв здiйснюється суб'єктами пiдприємницької дiяльностi за дозволом Держекспортконтролю.

(абзац 2 пункту 5 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     Пiд час укладення суб'єктами зовнiшньоекономiчної дiяльностi зовнiшньоекономiчних договорiв (контрактiв) про здiйснення експорту технологiй, у тому числi як результатiв вiдповiдних науково-дослiдних, дослiдно-конструкторських та iнших видiв робiт, до їх змiсту в обов'язковому порядку вносяться положення про охорону прав iнтелектуальної власностi експортера або положення, що визначають обсяги i порядок переходу права цiєї власностi до iншої особи.

(пункт 5 доповнено абзацом 3 згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     6. Переговори, пов'язанi з укладенням зовнiшньоекономiчних договорiв (контрактiв) про здiйснення мiжнародних передач товарiв подвiйного використання до держав, щодо яких встановленi обмеження на поставки таких товарiв, а також подання Держекспортконтролю звiту про їх пiдсумки здiйснюються суб'єктами зовнiшньоекономiчної дiяльностi вiдповiдно до Положення про порядок державного контролю за проведенням переговорiв, пов'язаних з укладенням зовнiшньоекономiчних договорiв (контрактiв) про здiйснення мiжнародних передач товарiв вiйськового призначення та подвiйного використання, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 4 лютого 1998 р. N 125 (Офiцiйний вiсник України, 1998 р, N 5, ст. 184, N 22, ст. 810).

(пункт 6 змiнено згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р )

     II. Порядок здiйснення контролю за перемiщенням товарiв подвiйного використання

     7. Контроль за перемiщенням товарiв подвiйного використання передбачає:

     реєстрацiю суб'єктiв пiдприємницької дiяльностi Держекспортконтролем;

(абзац 2 пункту 7 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     надання дозволу (позитивного висновку) Держекспортконтролем на здiйснення експорту (реекспорту), iмпорту та iнших операцiй з товарами;

(абзац 3 пункту 7 змiнено згiдно з постановами КМ: N 1320 вiд 18.08.98 р., N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     декларування та митне оформлення товарiв;

     отримання (надання) у разi потреби вiдповiдних гарантiй щодо кiнцевого призначення та мiсця їх використання;

     здiйснення контролю за їх використанням споживачами i у разi потреби проведення перевiрок на мiсцях заявленого використання або перебування цих товарiв;

     вiдповiдальнiсть за порушення встановленого порядку здiйснення операцiй з товарами.

     8. Реєстрацiя суб'єктiв пiдприємницької дiяльностi, якi планують здiйснювати мiжнароднi передачi товарiв, проводиться у порядку, встановленому Держекспортконтролем.

(пункт 8 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     9. Експорт товарiв подвiйного використання та iмпорт окремих видiв цих товарiв здiйснюються суб'єктами пiдприємницької дiяльностi на пiдставi дозволiв Держекспортконтролю.

(абзац 1 пункту 9 змiнено згiдно з постановами КМ: N 1320 вiд 18.08.98 р., N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     Абзац 2 пункту 9 втратив чиннiсть.

(абзац 2 пункту 9 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)
(абзац 2 пункту 9 втратив чиннiсть згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     Абзац 3 пункту 9 втратив чиннiсть.

(абзац 2 пункту 9 втратив чиннiсть згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     Абзац 4 пункту 9 втратив чиннiсть.

(абзац 2 пункту 9 втратив чиннiсть згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     Дозвiл Держекспортконтролю на право здiйснення експорту будь-якого виробу чи обладнання, передбаченого Списком, надає право на передачу тому самому iмпортеру (кiнцевому споживачевi) комплекту технiчної документацiї (технiчних даних), необхiдної для налагодження, експлуатацiї та використання цього виробу за цiльовим призначенням в обсягах, визначених цим дозволом.

(пункт 9 доповнено абзацом згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     10. Товари подвiйного використання пiдлягають обов'язковому декларуванню та пред'явленню для митного оформлення митним установам.

(абзац 1 пункту 10 змiнено згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     Абзац 2 пункту 10 втратив чиннiсть.

(абзац 2 пункту 10 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)
(абзац 2 пункту 10 втратив чиннiсть згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     11. Пункт 11 втратив чиннiсть.

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     12. Процедура отримання (надання) вiдповiдних гарантiй щодо кiнцевого призначення та мiсця використання товарiв подвiйного використання передбачає надання iмпортером експортеру:

     достовiрних вiдомостей про кiнцевого споживача, кiнцеве призначення та мiсце використання зазначених у договорi (контрактi) товарiв;

     зобов'язань iмпортувати товари тiльки до заявленої країни призначення, а якщо вони не будуть iмпортованi до неї, то не передавати їх до iншого мiсця призначення;

     зобов'язань не реекспортувати iмпортованi товари до третiх країн без дозволу органiв експортного контролю країни-iмпортера (призначення).

     Необхiднi зобов'язання (гарантiї) можуть бути наданi у виглядi iмпортного сертифiката, сертифiката кiнцевого споживача чи iншого документа, що мiстить їх.

     Порядок оформлення цих документiв визначається законодавством країни-iмпортера (призначення).

     Вiдомостi про зобов'язання (гарантiї), зазначенi в цьому пунктi,

     в окремих випадках за рiшенням Держекспортконтролю, можуть не вноситися до зовнiшньоекономiчного договору (контракту), а iмпортний сертифiкат або його аналог може не надаватися в разi експорту товарiв до країн, якi є членами мiжнародного режиму експортного контролю "Вассенаарська домовленiсть".

(пункт 12 доповнено абзацом 7 згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     13. Сертифiкат кiнцевого споживача оформляється кiнцевим споживачем товару, як правило, за встановленою формою i мiстить, як мiнiмум, вiдомостi про:

     реєстрацiйний номер та дату видачi;

     споживача товару (повна назва, адреса, сфера дiяльностi);

     експортера товару (повна назва, адреса);

     найменування i повний опис товару iз зазначенням коду за ТН ЗЕД;

     кiлькiсть товару та його одиницю вимiру;

     мiсце установки та/або використання товару;

     кiнцеве призначення товару,

     а також гарантiї про те, що товар буде використано виключно iз заявленою метою i не буде передаватися в iншi мiсця використання без письмової згоди на це органу експортного контролю країни призначення.

     Сертифiкат пiдписується керiвником i скрiплюється печаткою пiдприємства, установи, органiзацiї, що його видала.

     14. Iмпортний сертифiкат (або його аналог) оформляється iмпортером в уповноваженому на це органi країни - iмпортера (призначення) i мiстить, як правило, вiдомостi про:

     реєстрацiйний номер та дату видачi;

     iмпортера (повна назва, адреса);

     експортера (повна назва, адреса);

     найменування i повний опис товару iз зазначенням коду за ТН ЗЕД;

     кiлькiсть товару та його одиницю вимiру;

     а також гарантiї про те, що зобов'язання, якi прийняв на себе iмпортер стосовно країни призначення та нереекспорту товару в третi країни, перебуватимуть пiд його контролем i у разi потреби сертифiкат пiдтвердження доставки буде надано органам експортного контролю країни-експортера;

     Сертифiкат пiдписується керiвником i скрiплюється печаткою органу державної влади, що його видав.

     15. Якщо iмпортером i кiнцевим споживачем є одна юридична особа, сертифiкат кiнцевого споживача може не оформлятися, а його положення можуть бути включенi iмпортером до тексту договору (контракту).

     16. У разi коли iмпортер не є суб'єктом пiдприємницької дiяльностi країни призначення, експортер повинен отримати вiд нього документи, що пiдтверджують:

     зобов'язання iмпортера про те, що iмпортований товар буде використано виключно iз заявленою метою i не буде копiюватися, видозмiнюватися, модернiзуватися, а також передаватися чи реекспортуватися iншому споживачу без письмової згоди на це органiв експортного контролю країни-експортера;

     гарантiї державного органу країни-iмпортера, який має на це вiдповiднi повноваження, що виконання зобов'язань стосовно кiнцевого призначення, мiсця використання та вжиття заходiв щодо запобiгання несанкцiонованому реекспорту, якi прийняв на себе iмпортер, перебуватиме пiд його контролем i право перевiрки їх виконання може бути надано представникам країни-експортера за участю компетентних органiв країни-iмпортера.

     17. Порядок здiйснення контролю за використанням експортованих (iмпортованих) товарiв подвiйного використання кiнцевими споживачами та проведення перевiрок на мiсцях використання або перебування таких товарiв установлюється вiдповiдним Положенням, що затверджується Кабiнетом Мiнiстрiв України.

     18. Вiдповiдальнiсть за збiр iнформацiї щодо надiйностi iмпортера, наявнiсть у нього вiдповiдних повноважень, отримання достовiрних вiдомостей про кiнцевого споживача, кiнцеве призначення i мiсце використання товару, що експортується, а також отримання оригiналiв сертифiката кiнцевого споживача, iмпортного сертифiката, а у разi потреби й iнших документiв, якi дають змогу отримати необхiднi зобов'язання (гарантiї) та однозначно визначити кiнцевого споживача, мету i мiсце використання товару, несе експортер у порядку, встановленому законодавством України.

III. Порядок експорту (реекспорту) з України товарiв подвiйного використання

     19. Експорт (реекспорт) з України зазначених у Списку товарiв здiйснюється суб'єктами пiдприємницької дiяльностi (далi - експортерами) за умови одержання разового або генерального дозволу Держекспортконтролю, а у випадках, передбачених пунктом 29 цього Положення, за висновком Держекспортконтролю.

(пункт 19 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     20. Пункт 20 втратив чиннiсть.

(пункт 20 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)
(пункт 20 втратив чиннiсть згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     21. Для одержання дозволу експортер надсилає Держекспортконтролю лист iз стислим викладенням пiдстави та мети звернення, до якого додає:

(абзац 1 пункту 21 змiнено згiдно з постановами КМ: N 1320 вiд 18.08.98 р., N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     заяву на одержання дозволу за типовою формою, що затверджується Держекспортконтролем;

(абзац 2 пункту 21 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     Абзац 3 пункту 21 втратив чиннiсть.

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     завiрену в установленому порядку копiю зовнiшньоекономiчного договору (контракту) на експорт (реекспорт) зазначених у заявi товарiв до країни призначення (включаючи завiрену копiю договору комiсiї, доручення тощо, якщо експортером є органiзацiя-посередник);

     Абзац 5 пункту 21 втратив чиннiсть.

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     оригiнали документiв, якi встановлюють зобов'язання та гарантiї iмпортера (кiнцевого споживача) товару стосовно кiнцевого призначення та мiсця його використання;

     довiдки, якi мiстять повне найменування, стислий опис, вiдомостi про призначення (iз зазначенням кiнцевого комплексу чи виробу, основну та можливу сферу використання, а також комплектнiсть (варiанти) поставки кожного об'єкта, що експортується (для матерiалiв - сертифiкат якостi).

     22. У разi потреби за рiшенням Держекспортконтролю оформлюються висновки вiдповiдних органiв державної виконавчої влади стосовно можливостi та умов здiйснення експорту. Експортер має право попередньо узгодити умови експорту з вiдповiдним мiнiстерством чи вiдомством.

(пункт 22 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     23. Пункт 23 втратив чиннiсть.

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     24. Експортери, укладаючи договори (контракти) на експорт товарiв, включених до Списку, обов'язково зазначають кiнцевого споживача, кiнцеве призначення та мiсце використання товарiв, а також зобов'язання (гарантiї) iмпортера, що цi товари будуть переданi тiльки заявленому кiнцевому споживачевi без копiювання, видозмiнення чи модернiзацiї та не будуть передаватися (реекспортуватися) iншому споживачевi без письмової згоди на це експортера та органiв експортного контролю України.

     25. Експортер зобов'язаний оформлювати мiжнароднi договори (контракти) вiдповiдно до вимог законодавства України та мiжнародних правил торгiвлi, а також зазначати у них:

     згоду iмпортера, якщо вiн є кiнцевим споживачем, на право експортера здiйснювати у разi потреби перевiрку (за участю компетентних органiв України та країни-iмпортера) використання експортованих товарiв вiдповiдно до заявленої мети i мiсця;

     те, що договiр (контракт) набуває чинностi пiсля отримання експортером (iмпортером) необхiдних дозволiв (лiцензiй) вiдповiдних органiв експортного контролю.

     26. Пункт 26 втратив чиннiсть.

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     27. До заяви на отримання дозволу на експорт програмного забезпечення i технологiй, крiм документiв, передбачених пунктом 21 цього Положення, додаються два примiрники анотованого викладу програмного забезпечення i технологiй та документи, якi пiдтверджують факт вiдсутностi чи наявностi у їх змiстi вiдомостей, що становлять державну таємницю. Цi документи оформляються згiдно з вимогами законодавства України i подаються у двох примiрниках.

(пункт 27 змiнено згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     28. Реекспорт товарiв, включених до Списку, здiйснюється згiдно з порядком, передбаченим цим Положенням для експорту таких товарiв. При цьому, крiм зазначених, експортером подаються документи, якi пiдтверджують вiдсутнiсть обмежень на реекспорт з боку постачальника (країни-експортера) цих товарiв в Україну.

     29. Для отримання дозволу на тимчасове вивезення (пересилання) товарiв з метою демонстрування (реклами) на виставках, ярмарках, проведення випробувань, сертифiкацiї, виконання ремонту тощо, яке не передбачає переходу права власностi, експортер надсилає Держекспортконтролю лист iз стислим викладенням пiдстави та мети звернення, до якого додає:

(абзац 1 пункту 29 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     запрошення органiзаторiв виставки (ярмарку) iз зазначенням вiдомостей про її найменування, мiсце i термiн експонування товарiв або договiр (контракт) на проведення робiт з випробування, сертифiкацiї тощо;

     зобов'язання (гарантiї) iмпортера (кiнцевого споживача) щодо повернення експонатiв у визначений термiн без змiн їх кiлькiсних та якiсних характеристик;

     документ, що мiстить повний опис товару та його код за ТН ЗЕД;

     документ, що пiдтверджує заставну вартiсть товару.

     30. Тимчасове вивезення товарiв за угодами, якi передбачають перехiд права власностi, здiйснюється на пiдставi дозволу Держекспортконтролю.

(пункт 30 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     31. Усi документи, що подаються Держекспортконтролю, мають бути складенi державною мовою. До документiв, складених iноземною мовою, обов'язково додаються їх офiцiйнi переклади.

(пункт 31 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

IV. Порядок iмпорту в Україну товарiв подвiйного використання

     32. Ввезення на митну територiю України товарiв, включених до Списку, за винятком тих, якi позначенi зiрочкою (*), здiйснюється без дозволу Держекспортконтролю в порядку, встановленому законодавством України.

     Ввезення товарiв, якi у Списку позначенi зiрочкою, здiйснюється на пiдставi генерального або разового дозволу Держекспортконтролю, а у випадках, передбачених пунктом 37 цього Положення, за висновком Держекспортконтролю.

(пункт 32 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     33. Для одержання дозволу на ввезення товару iмпортер надсилає Держекспортконтролю лист iз стислим викладенням пiдстави та мети звернення, до якого додає:

(абзац 1 пункту 33 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     заяву на одержання дозволу за типовою формою, що затверджується Держекспортконтролем;

(абзац 2 пункту 33 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     Абзац 3 пункту 33 втратив чиннiсть.

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     завiрену в установленому порядку копiю зовнiшньоекономiчного договору (контракту) на передачу товарiв, що iмпортуються, українському iмпортеру (якщо вiн є кiнцевим споживачем);

     завiрену копiю договору комiсiї, доручення, якщо iмпортером є органiзацiя-посередник;

     Абзац 6 пункту 33 втратив чиннiсть.

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     сертифiкат кiнцевого споживача товару, оформлений українським споживачем за встановленою формою;

     завiренi копiї лiцензiй, наданих iмпортеру (кiнцевому споживачевi) на право займатися вiдповiдною дiяльнiстю, пов'язаною iз заявленими до iмпорту товарами, а саме: придбанням, розробленням, виробництвом, використанням або реалiзацiєю, якщо така дiяльнiсть пiдлягає лiцензуванню;

     довiдки, якi мiстять повне найменування, стислий опис, вiдомостi про призначення (iз зазначенням кiнцевого комплексу чи виробу), основну та можливу сферу використання, а також комплектнiсть (варiанти) поставки, основнi тактико-технiчнi характеристики кожного об'єкта, що iмпортується (для матерiалiв - сертифiкат якостi).

     34. Погодження з вiдповiдними органами державної влади умов iмпорту (включаючи тимчасове ввезення) та використання (реалiзацiї) зазначених у заявi товарiв здiйснюється у разi потреби за рiшенням Держекспортконтролю. Iмпортер має право попередньо узгодити умови iмпорту та/або використання (реалiзацiї) товарiв, що iмпортуються, з вiдповiдними мiнiстерствами чи вiдомствами.

(пункт 34 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     35. Якщо iмпортер подає заяву про отримання генерального дозволу, замiсть копiй договорiв (контрактiв) може подаватися їх перелiк або план iмпорту чи витяг з перелiку продукцiї, що поставлятиметься вiдповiдно до мiжнародних договорiв України, з обов'язковим зазначенням повного опису товару, його коду за ТН ЗЕД, одиницi вимiру, кiлькостi.

     36. На запит iноземного експортера гарантiї Уряду України щодо вжиття заходiв до запобiгання несанкцiонованому реекспорту надаються Держекспортконтролем i оформляються у виглядi iмпортного сертифiката України або iншого документа, який мiстить необхiднi гарантiї (зобов'язання).

(пункт 36 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     37. Для отримання дозволу на тимчасове ввезення товарiв за характером угод, якi не передбачають переходу права власностi (демонстрування (реклама) на виставках, ярмарках або проведення випробувань, виконання ремонту тощо), iмпортер надсилає Держекспортконтролю лист iз стислим викладенням пiдстави та мети звернення, до якого додає:

(абзац 1 пункту 37 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.98 р.)

     запрошення органiзаторiв виставки (ярмарку) iз зазначенням вiдомостей про її найменування, мiсце i термiн експонування товарiв або договiр (контракт) на проведення робiт з випробування, сертифiкацiї тощо;

     завiренi копiї лiцензiй, наданих iмпортеру (кiнцевому споживачевi) на право займатися вiдповiдною дiяльнiстю, пов'язаною iз заявленими до iмпорту товарами, а саме: придбанням, розробленням, виробництвом, використанням або реалiзацiєю, якщо така дiяльнiсть пiдлягає лiцензуванню;

     погодженi з вiдповiдним органом державної виконавчої влади умови тимчасового використання зазначених у заявi товарiв;

     документ, що мiстить повне найменування та стислий опис товару iз зазначенням коду за ТН ЗЕД.

     38. Тимчасове ввезення товарiв за характером угод, якi передбачають перехiд права власностi (купiвля-продаж, обмiн тощо), здiйснюється на пiдставi дозволу Держекспортконтролю.

(пункт 38 змiнено згiдно з постановою КМ N 1320 вiд 18.08.9

     V. Порядок транзиту через територiю України товарiв подвiйного використання

     39. Транзит iноземних товарiв через територiю України здiйснюється без дозволу Держекспортконтролю у загальному порядку, встановленому законодавством.

(пункт 39 змiнено згiдно з постановами КМ: N 1320 вiд 18.08.98 р., N 1042 вiд 15.06.99 р.)

     40. Пункт 40 втратив чиннiсть.

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

VI. Роздiл VI втратив чиннiсть

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

VII. Роздiл VII втратив чиннiсть

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

VIII. Роздiл VIII втратив чиннiсть

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)

IX. Роздiл IX втратив чиннiсть

(згiдно з постановою КМ N 1042 вiд 15.06.99 р.)
Copyright © 2024 НТФ «Интес»
Все права сохранены.