Документ скасований: Наказ ДМСУ (до 2012) № 441 від 08.07.2003

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З
м. Київ

15 вересня 1999 р. N 593


Про затвердження Методичних рекомендацiй про порядок пiдготовки, подання на державну реєстрацiю, скасування та облiк нормативно правових актiв митних органiв України

     На виконання Указу Президента України вiд 03.10.92 N 493/92 "Про державну реєстрацiю нормативно-правових актiв мiнiстерств та iнших органiв державної виконавчої влади" iз змiнами та доповненнями, Положення про державну реєстрацiю нормативно-правових актiв мiнiстерств, iнших органiв державної виконавчої влади, органiв господарського управлiння та контролю, що зачiпають права, свободи й законнi iнтереси громадян або мають мiжвiдомчий характер, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 28.01.92 N 731 iз змiнами та доповненнями НАКАЗУЮ:

     1. Затвердити Методичнi рекомендацiї про порядок пiдготовки, подання на державну реєстрацiю, скасування та облiк нормативно-правових актiв митних органiв України (далi - Методичнi рекомендацiї), що додаються.

     2. Начальникам управлiнь та самостiйних вiддiлiв центрального апарату Держмитслужби України, керiвникам митних органiв та спецiалiзованих митних органiзацiй:

     забезпечити вивчення та неухильне виконання усiма працiвниками вимог Методичних рекомендацiй;

     призначити посадових осiб, вiдповiдальних за пiдготовку, державну реєстрацiю та облiк нормативно-правових актiв;

     своєчасно подавати на державну реєстрацiю нормативно-правовi акти, зазначенi у пунктi 1.2 Методичних рекомендацiй;

     переглянути ранiше виданi нормативно-правовi акти з метою приведення їх у вiдповiднiсть до чинного законодавства, скасування застарiлих актiв, усунення їх множинностi.

     3. Управлiнню контролю за дотриманням митного законодавства та ревiзiйної роботи (Дьомiн Ю.М.) при проведеннi комплексних перевiрок оператив-но-службової дiяльностi митних органiв вивчати стан облiку i зберiгання текстiв законодавчих та iнших нормативно-правових актiв, виданих митним органом, пiдтримання їх у контрольному станi, вносити пропозицiї про усунення виявлених недолiкiв та притягнення до вiдповiдальностi посадових осiб, винних у їх допущеннi.

     4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Голови Служби Єгорова О.Б.

     5. Наказ Держмиткому України вiд 29.04.94 N 120 вважати таким, що втратив чиннiсть.

Голова Служби Ю. П. Соловков

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної митної служби України
15.09.99 N 593

МЕТОДИЧНI РЕКОМЕНДАЦIЇ
про порядок пiдготовки, подання на державну реєстрацiю, скасування та облiк нормативно правових актiв митних органiв України

     Цi Методичнi рекомендацiї розробленi вiдповiдно до вимог Указу Президента України вiд 03.10.92 N 493/92 "Про державну реєстрацiю нормативно-правових актiв мiнiстерств та iнших органiв державної виконавчої влади" iз змiнами та доповненнями, Положення про державну реєстрацiю нормативно-правових актiв мiнiстерств, iнших органiв державної виконавчої влади, органiв господарського управлiння та контролю, що зачiпають права, свободи й законнi iнтереси громадян або мають мiжвiдомчий характер, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 28.01.92 N 731 зi змiнами та доповненнями, Примiрної iнструкцiї з дiловодства у мiнiстерствах, iнших центральних органах виконавчої влади, Радi Мiнiстрiв Автономної Республiки Крим, мiсцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 17.10.97 N 1153, Iнструкцiї з дiловодства в митних органах України, затвердженої наказом Держмитслужби України вiд 06.04.98 N 184 та Порядку скасування рiшень про державну реєстрацiю нормативно-правових актiв, затвердженого наказом Мiнiстерства юстицiї України вiд 29.01.99 N 8/5.

1. Загальнi положення

     1.1 Нормативно-правовий акт, що розробляється, повинен вiдповiдати Конституцiї та iншим законодавчим актам України, узгоджуватися з ранiше виданими актами з питань, що ним регламентуються, i викладатися державною мовою згiдно з правописом.

     1.2 Нормативно-правовi акти будь-якого виду (накази, правила, iнструкцiї, положення тощо), якщо в них є одна або бiльше норм, що:

     зачiпають права, свободи i законнi iнтереси громадян, встановлюють новий або змiнюють, доповнюють чи скасовують iснуючий органiзацiйно-правовий механiзм їх реалiзацiї;

     мають мiжвiдомчий характер, тобто стосуються питань, що належать до сфери управлiння iнших мiнiстерств i вiдомств пiдлягають державнiй реєстрацiї.

     1.3 На державну реєстрацiю не подаються акти:

     а) персонального характеру (про затвердження складу комiсiй, призначення на посади i звiльнення з них, застосування до працiвникiв заходiв стягнення та заохочення тощо);

     б) дiя яких вичерпується одноразовим застосуванням, крiм актiв про затвердження положень, iнструкцiй та iнших подiбних документiв, що мiстять правовi норми;

     в) оперативно-розпорядчого характеру (разовi доручення);

     г) якими до вiдома митних органiв доводяться рiшення вищих органiв;

     д) спрямованi на органiзацiю виконання рiшень вищих органiв i власних рiшень Держмитслужби, iнших органiв виконавчої влади, органiв господарського управлiння та контролю, що не мають нових правових норм;

     е) нормативно-технiчного характеру (державнi стандарти, будiвельнi норми i правила, тарифно-квалiфiкацiйнi довiдники, форми звiтностi та iншi ).

2. Органiзацiя роботи над проектом нормативно-правового акта

     2.1 Пiдготовка проекту нормативно-правового акта покладається на пiд-роздiл, до компетенцiї якого належить питання, що регулюється цим актом.

     Для пiдготовки найбiльш важливих та складних проектiв рекомендується створювати комiсiю (робочу групу) з залученням, якщо це необхiдно, науковцiв та квалiфiкованих спецiалiстiв-практикiв, а для пiдготовки проектiв актiв мiжвiдомчого характеру - представникiв вiдповiдних мiнiстерств i вiдомств.

     Юридичнi пiдроздiли митних органiв у разi потреби надають розробникам проекту допомогу з питань, що належать до їхньої компетенцiї.

     2.2. Якщо пiдготовку проекта доручено кiльком пiдроздiлам, роботу над проектом органiзовує той з них, якому це доручено, або той, найменування якого зазначене першим.

     2.3. Керiвник пiдроздiлу, який очолює розробку проекту, складає план роботи. У планi мають бути передбаченi основнi заходи щодо розробки проекту, визначенi строки їх здiйснення та вiдповiдальнi за це посадовi особи. План обговорюється на органiзацiйнiй нарадi робочої групи, пiсля чого затверджується керiвником митного органу. Затверджений план надсилається всiм посадовим особам, залученим до роботи над проектом.

     2.4 На початку роботи на проектом визначається вид акта (наказ, положення, iнструкцiя тощо), коло питань, якi становитимуть предмет його правового регулювання, вивчається практика застосування чинних нормативно-правових актiв з цих питань, виявляються суперечностi та прогалини у них, визначаються оптимальнi шляхи їх подолання, складаються прогнози щодо проблем, якi можуть виникнути у зв'язку з виданням акта, що розробляється.

3. Загальнi вимоги до проекту нормативно-правового акта

    3.1 Назва нормативно-правового акта повинна стисло i, разом з тим, достатньо повно передавати його змiст. Якщо нормативно-правовий акт регулює одночасно кiлька питань, назва може бути узагальненою.

     Якщо є потреба у роз'ясненнi мети прийняття акта, на початку тексту викладається коротка преамбула (вступна частина). Положення, що мають нормативний характер, до преамбули не включаються.

     3.2 Структура нормативно-правового акта має забезпечувати послiдовне i всебiчне висвiтлення предмету правового регулювання, а також зручнiсть користування ним.

     Текст акта складається з роздiлiв, якi нумеруються послiдовно арабськими цифрами i, як правило, мають назви.

     Роздiли подiляються на статтi (пункти), якi нумеруються арабськими цифрами через крапку, як-от: 1.2; 5.7; 4.12 тощо. Цифра перед крапкою означає номер роздiлу, у якому вмiщено статтю (пункт), а цифри пiсля крапки - номер статтi (пункту) всерединi цього роздiлу. Стаття (пункт) може складатися з абза-цiв (частин), якi позначаються буквами українського алфавiту.

     У кожнiй статтi (пунктi), як правило, викладається одна правова норма. Викладення в однiй статтi (пунктi) двох i бiльше тiсно пов'язаних мiж собою правових норм допускається, якщо це необхiдно для їх правильного розумiння та застосування. У таких випадках допускається позначення цих норм додатко-вою нумерацiєю, як-от: 2.4.1, 5.11.2 тощо.

     Викладення правових норм у зносках, примiтках, а також у додатках до нормативно-правового акта не допускається.

     3.3 Текст нормативно-правового акта має викладатися стисло, не мiстити повторень, а також виразiв, позбавлених конкретного змiсту.

     Термiни, якi вживаються у нормативно-правовому актi, мають бути чiткими, зрозумiлими i мати загальноприйнятi значення. Якщо тi чи iншi термiни вживаються в актi у специфiчному значеннi або є новими чи малопоширеними, в окремiй статтi (пунктi) на початку тексту наводяться визначення цих термiнiв.

     Не допускається позначення в одному й тому самому нормативно-правовому актi одного й того самого поняття рiзними термiнами, як-от: товари - предмети - вантажi, або: митниця - митний орган - митна установа тощо.

     3.4 Посилання у тiй чи iншiй статтi (пунктi) нормативно - правового акта на iншi статтi (пункти) цього самого акта, а також на iншi нормативно-правовi акти робиться для того, щоб уникнути повторень або показати взаємний зв'язок цих актiв.

     Посилання на ранiше виданий акт повинне мiстити його назву, дату ви-дання та номер, найменування органу, що видав акт, а для вiдомчих актiв - також дату та номер державної реєстрацiї.

     3.5 Найменування органiв державної влади, пiдприємств, органiзацiй та установ передаються у нормативно-правовому актi у точнiй вiдповiдностi з їх офiцiйними найменуваннями, зазначеними в їх установчих документах. Використання скорочених назв та абревiатур допускається, коли вони є офiцiйними.

     3.5 Якщо новим нормативно-правовим актом вносяться незначнi змiни або доповнення до чинних нормативно-правових актiв, кожна змiна або доповнення наводиться в окремiй статтi (пунктi) нового акта, при цьому зазначається, до яких саме положень чинного акта цi змiни (доповнення) вносяться.

     Якщо змiни та доповнення до чинних нормативно-правових актiв є значними або численними, вiдповiднi положення чинних актiв або акти в цiлому викладаються у новому актi у новiй редакцiї.

     Змiни та доповнення, що встановлюють новi правовi норми, оформлюються, як правило, у виглядi окремих статей (пунктiв) або абзацiв.

     3.6 Якщо у зв'язку з виданням нового нормативно-правового акта ранiше виданi акти чи їх окремi положення визнаються такими, що втратили чиннiсть, про це зазначається в окремiй статтi (пунктi) в кiнцi тексту. Якщо кiлькiсть нормативно-правових актiв чи їх окремих положень, визнаних такими, що втратили чиннiсть, є значною, їх перелiк може виноситися у додаток.

     3.7 Нормативно-правовi акти, виданi спiльно чи за погодженням з iнши-ми органами, змiнюються, доповнюються або визнаються такими, що втратили чиннiсть у такому ж порядку.

     3.8 Великий за обсягом систематизований нормативно-правовий акт (iнструкцiя, положення, порядок, правила тощо) виконується на чистих аркушах паперу (без бланка) i затверджується наказом керiвника митного органу, який видає цей акт (додаток 1). У правому верхньому кутi першого аркуша такого акта розмiщується гриф затвердження за такою формою:

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної митної служби України
20.01.99 N 15


     Пiд грифом затвердження залишається мiсце розмiром 6 Х 10 сантиметрiв для запису про державну реєстрацiю нормативно-правового акта.

     3.9 У разi потреби митнi органи видають спiльнi нормативно - правовi акти (додаток 2). Такi акти виконуються на чистих аркушах, у верхнiй частинi першого з яких зазначаються найменування органiв, що їх видали.

     Спiльний акт видається за однiєю датою. Номер такого акта складається з номерiв, присвоєних йому органами, що його видають, зазначених через дрiб.

     У разi пiдписання спiльного акта особами, що обiймають рiвнозначнi посади, їхнi пiдписи розмiщуються на одному рiвнi, наприклад:

Голова Держмитслужби
України

(Пiдпис) (Iнiцiали, прiзвище)
Мiнiстр внутрiшнiх справ
України
(Пiдпис) (Iнiцiали, прiзвище)

     Якщо акт пiдписується посадовими особами рiзного рiвня, їхнi пiдписи розмiщуються один пiд одним вiдповiдно до рiвня посад, наприклад:     

Голова Держмитслужби
України

(Пiдпис) (Iнiцiали, прiзвище)
Заступник Мiнiстра
внутрiшнiх справ України
(Пiдпис) (Iнiцiали, прiзвище)

     4. Погодження проекту нормативно-правового акта

     4.1 Проект нормативно-правового акта може погоджуватися керiвника-ми структурних пiдроздiлiв митного органу, до компетенцiї яких належать питання, що регулюються цим актом (внутрiшнє погодження) та заiнтересованими органами, органiзацiями та установами (зовнiшнє погодження).

     Внутрiшнє погодження здiйснюється на зворотному боцi останнього аркуша тексту акта шляхом вiзування. Вiза складається з найменування посади, пiдпису, iнiцiалiв та прiзвища посадової особи, яка вiзує акт.

     Зовнiшнє погодження оформлюється грифом, розмiщеним нижче пiдпису на лицьовому боцi останнього аркуша наказу про затвердження нормативно-правового акта. Гриф складається зi слова "ПОГОДЖЕНО", найменування органу, органiзацiї, установи, посади особи, з якою погоджується акт, особистого пiдпису, iнiцiалiв та прiзвища цiєї особи, дати погодження i засвiдчується гербовою печаткою вiдповiдного органу, органiзацiї, установи.

     Якщо акт пiдлягає погодженню з бiльш нiж трьома органами, органiзацiями, установами, складається аркуш погодження.

     4.2 Якщо посадова особа, зазначена в аркушi погодження, вiдсутня, його пiдписує посадова особа, яка виконує її обов'язки, або її заступник. При цьому обов'язково зазначається посада особи, яка пiдписала аркуш погодження, її iнiцiали та прiзвище. Виправлення вносяться чорнилом або машинописним способом, наприклад: "в.о.", "заст.".

     Не допускається пiдписання аркуша погодження з позначкою "за" або з проставленням косої риски перед найменуванням посади.

     5. Оформлення додаткiв до нормативно-правового акта

     5.1 Перелiки осiб або органiв, плани заходiв, таблицi, графiки, схеми, зразки документiв тощо, якi доповнюють тi чи iншi положення нормативно-правового акта, як правило, розмiщують у додатках. Посилання на цi додатки даються у вiдповiдних статтях (пунктах) нормативно-правового акта.

     У додатку також може наводитися перелiк нормативно-правових актiв, якi втрачають чиннiсть у зв'язку з виданням даного акта.

     5.2 Додатки позначаються грифом:

Додаток
до пункту 2.1.3 Положення про дiяльнiсть
пiдприємств, якi здiйснюють декларування
на пiдставi договорiв

     5.3. Додаток виконується на аркушах формату А 4, гриф розмiщується у правому верхньому кутi, сторiнки додатку мають окрему нумерацiю.

     За наявностi кiлькох додаткiв вони нумеруються, при цьому знак "N" перед номером додатку не ставиться, наприклад: Додаток 1, Додаток 2 тощо.

     5.4 Додатки пiдписуються керiвниками структурних пiдроздiлiв митного органу на лицьовiй сторонi останнього аркуша.

     6. Подання нормативно-правового акта на державну реєстрацiю

     6.1 Необхiднiсть у державнiй реєстрацiї нормативно-правового акта визначається юридичною службою митного органу. У разi такої необхiдностi на актi, крiм вiзи юридичної служби, робиться позначка "пiдлягає державнiй реєстрацiї".

     Нормативний акт, визнаний таким, що пiдлягає державний реєстрацiї, подається на реєстрацiю у 5-денний термiн пiсля його видання.

     6.2 Нормативно-правовий акт, що подається на державну реєстрацiю, супроводжується листом за пiдписом керiвника митного органу, що видав акт, або його заступника (додаток 3). Спiльно виданий акт подається на реєстрацiю органом, пiдпис керiвника якого стоїть першим.

     6.3. Супровiдний лист повинен мiстити:

     обгрунтування необхiдностi видання даного нормативно-правового акта;

     вiдомостi про чиннi нормативно-правовi акти з цього питання, iнформацiю про строки приведення їх у вiдповiднiсть з даним актом, а також про акти, що втрачають чиннiсть у зв'язку з виданням цього акта;

     вiдомостi про погодження акта iз заiнтересованими органами незалежно вiд того чи є таке погодження обов'язковим.

     6.4 До супровiдного листа додаються:

     оригiнал нормативно-правового акта;

     три завiренi копiї (з них одна - у перекладi росiйською мовою);

     дискета iз записами зазначених текстiв.

     6.5 Разом з нормативно-правовим актом до органу державної реєстрацiї подаються:

     нормативно-правовi акти, використанi при його розробцi;

     акти, посилання на якi мiстяться у його текстi.

     акти, до яких даним актом вносяться змiни чи доповнення;

     акти, що втрачають чиннiсть у зв'язку з його виданням.

     7. Державна реєстрацiя нормативно-правового акта

     7.1 Державна реєстрацiя нормативно-правового акта проводиться протягом 10, а якщо акт має великий обсяг - 15 робочих днiв з дня, наступного пiсля надходження його до органу державної реєстрацiї.

     В окремих випадках термiн здiйснення державної реєстрацiї може бути продовжений керiвником органу державної реєстрацiї ще на 10 робочих днiв, про що повiдомляється орган, який надiслав акт на реєстрацiю. Форма повiдомлення довiльна.

     7.2 При виявленнi невiдповiдностi чинному законодавству та iнших недолiкiв нормативно-правовий акт на прохання органу, що його видав, може бути повернутий органом державної реєстрацiї на доопрацювання. Термiн доопрацювання визначається органом державної реєстрацiї за погодженням з органом, що подавав акт.

     7.3 Доопрацьований нормативно-правовий акт знову подається на державну реєстрацiю. При цьому в супровiдному листi обов'язково зазначається, що акт подається пiсля доопрацювання, та повiдомляється, якi з висловлених зауваження не врахованi i з яких причин .

     7.4 У державнiй реєстрацiї нормативно-правового акта може бути вiдмовлено, якщо вiн:

     а) не вiдповiдає Конституцiї України;

     б) виданий з порушенням чинного законодавства, зокрема:

  • порушує чи обмежує встановленi законом права, свободи й законнi iнтереси громадян, пiдприємств, установ, органiзацiй або покладає на

  • них не передбаченi законодавством обов'язки;

  • виходить за межi компетенцiї органу, що його видав;

  • суперечить встановленому порядку ведення дiловодства;

  • не вiдповiдає вимогам законодавства про мови;

     в) не узгоджений iз заiнтересованими органами, якщо таке узгодження вiдповiдно до чинного законодавства є обов'язковим;

     г) викладений з порушеннями правил правопису;

     д) не узгоджується з дорученням, даним органу, що його видав.

     Про вiдмову в державнiй реєстрацiї нормативно-правового акта повiдомляється органу, що його видав письмово, iз зазначенням конкретних причин вiдмови.

     7.5 Рiшення про вiдмову у державнiй реєстрацiї нормативно-правового акта може бути оскаржено у 10-денний термiн з дня отримання:

     рiшення Мiнiстерства юстицiї України - до Кабiнету Мiнiстрiв України;

     рiшення управлiння юстицiї - до Мiнiстерства юстицiї України.

     7.6 Акт, у державнiй реєстрацiї якого вiдмовлено, у 5-денний термiн з дня отримання рiшення про вiдмову в реєстрацiї або висновку за результатами розгляду скарги на рiшення про вiдмову в державнiй реєстрацiї, пiдлягає скасуванню, про що повiдомляється органу, який вiдмовив у державнiй реєстрацiї.

     7.7 Оригiнал зареєстрованого нормативно-правового акта з вiдмiткою про його реєстрацiєю, а також дискета з записом тексту цього акта повертаються органу, що його видав, наступного дня пiсля реєстрацiї.

     7.8 При розсилцi i опублiкуваннi зареєстрованого нормативно-правового акта посилання на номер i дату державної реєстрацiї є обов'язковим.

     7.9 Змiни i доповнення, що вносяться до зареєстрованих нормативно-правових актiв, готуються i подаються на державну реєстрацiю вiдповiдно до цих Методичних рекомендацiй.

     8. Скасування рiшення про державну реєстрацiю нормативно - правового акта

     8.1 Рiшення про державну реєстрацiю нормативно-правового акта може бути скасоване у зв'язку з :

     а) виявленням порушень, що не були вiдомi органу державної реєстрацiї пiд час реєстрацiї нормативно-правового акта;

     б) винесенням рiшення суду про визнання нормативно-правового акта неправомiрним (недiйсним);

     в) недотримання органом, що видав акт, порядку внесення змiн, доповнень або визнання нормативно-правового акта таким, що втратив чиннiсть.

     8.2 У разi виникнення обставин, зазначених у пунктi 7.1 Методичних рекомендацiй, орган державної реєстрацiї попередньо пропонує митному органу, що видав нормативно-правовий акт, у 5-денний термiн привести його у вiдповiднiсть до чинного законодавства чи скасувати, повiдомивши про це орган державної реєстрацiї.

     8.3 Скасування рiшення про державну реєстрацiю нормативно-правового акта проводиться органом державної реєстрацiї, про що повiдомляється органу, що його видав, iз зазначенням конкретних причин скасування.

     Рiшення управлiння юстицiї про скасування державної реєстрацiї нормативно-правового акта може бути оскаржене органом, що видав акт, до Мiнiстерства юстицiї України, а рiшення Мiнiстерства юстицiї України - до Кабiнету Мiнiстрiв України. Скарга подається у 10-денний термiн з дня отримання повiдомлення про скасування рiшення про державну реєстрацiю з одночасним повiдомленням про це органу державної реєстрацiї.

     8.4 Нормативно-правовий акт, рiшення про державну реєстрацiю якого скасоване, виключається з державного реєстру через 10 днiв пiсля прийняття рiшення про скасування, а у разi оскарження цього рiшення - з дня отримання органом державної реєстрацiї висновку за результатами розгляду скарги.

     8.5 Рiшення Мiнiстерства юстицiї України про скасування державної реєстрацiї нормативно-правового акта публiкується в "Офiцiйному вiснику України", а рiшення управлiння юстицiї - в мiсцевих засобах масової iнформацiї.

     8.6 Нормативно-правовий акт, державна реєстрацiя якого скасована, пiдлягає негайному скасуванню митним органом, що його видав. Копiя розпорядчого документа про скасування зазначеного акта у 5-денний термiн надсилається органу державної реєстрацiї.

     9. Облiк та зберiгання нормативно-правових актiв

     9.1 Облiк та зберiгання нормативно-правових актiв в митних органах здiйснюється вiдповiдно до Iнструкцiї з дiловодства в митних органах України, затвердженої наказом Держмитслужби України вiд 06.04.98 N 184.

Т.в.о. начальника Правового управлiння М.В.Мельник

 

Додаток 1
до Методичних рекомендацiй

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З

вiд 27 липня 1999 року N462


Про затвердження Порядку проведення службових розслiдувань у митних органах

     З метою пiдвищення якостi службових розслiдувань у митних органах, приведення порядку їх проведення у вiдповiднiсть до вимог постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 04.03.95 N 160 "Про затвердження порядку проведення службових розслiдувань"

     НАКАЗУЮ:

     1. Затвердити Порядок проведення службових розслiдувань у митних рганах України (далi - Порядок), що додається.

     2. Керiвникам митних органiв забезпечити неухильне дотримання вимог Порядку.

     3. Управлiнню власної безпеки (Степаненко А. М.) та Правовому управлiнню (Пархоменко С. В.) забезпечити реєстрацiю цього наказу в Мiнiстерствi юстицiї України.

     4. Управлiнню справами (Коваленко Ю. Ю.) забезпечити доведення цього наказу до вiдома митних органiв України.

     5. Контроль за виконанням наказу покласти на Управлiння власної безпеки (Степаненко А. М.).

Голова Служби (Пiдпис) (Iнiцiали, прiзвище)

 

Додаток 2
до Методичних рекомендацiй

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМIНIСТРАЦIЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

1999 року N 404/348


Про затвердження Порядку декларування пально-мастильних матерiалiв, що iмпортуються, а також виробленi в Українi з нафти, поставленої на давальницьких умовах, i реалiзуються в Українi

     На виконання постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 24.06.99 N 1112 "Про деякi питання митного оформлення пально-мастильних матерiалiв"

     НАКАЗУЄМО:

     1. Затвердити Порядок декларування пально-мастильних матерiалiв, що iмпортуються, а також виробленi в Українi з нафти, поставленої на давальницьких умовах, i реалiзуються в Українi (додається).

     2. Управлiнню митних доходiв та платежiв (Федорчук С. В.) та Правовому управлiнню (Пархоменко С. В.) Державної митної служби України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацiю до Мiнiстерства юстицiї України.

     3. Начальникам управлiнь справами Державної митної служби України (Коваленко Ю. Ю.) та Державної податкової адмiнiстрацiї України (Самойленко В. В.) пiсля державної реєстрацiї наказу забезпечити його тиражування й надсилання митним органам та податковим адмiнiстрацiям в Автономнiй Республiцi Крим, областях, мiстах Києвi i Севастополi.

     4. Контроль за виконанням наказу покласти:

     у Державнiй митнiй службi України - на заступника Голови Служби Денисенка О. П.;

     у Державнiй податковiй адмiнiстрацiї України - на заступника Голови ДПА України Кириченка Г. М.

Голова Державної
митної служби України

(Пiдпис) (Iнiцiали, прiзвище)
Голова Державної податкової
адмiнiстрацiї України
(Пiдпис) (Iнiцiали, прiзвище)

 

Додаток 3
до Методичних рекомендацiй

МIНIСТЕРСТВО ЮСТИЦIЇ УКРАЇНИ

Про державну реєстрацiю наказу Держмитслужби вiд 27.07.99 N 462

     Державна митна служба України подає на державну реєстрацiю наказ вiд 27.07.99 N 462 "Про затвердження Порядку проведення службових розслiдувань у митних органах" (додається).

     Наказ пiдготовлено вiдповiдно до вимог постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 04.03.95 N 160 "Про затвердження порядку проведення службових розслiдувань".

Додаток: на 8 арк. у 3 прим.

Перший заступник
Голови Служби

(Пiдпис) (Iнiцiали, прiзвище)
Copyright © 2024 НТФ «Интес»
Все права сохранены.