У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про нацiональнi органи України щодо Роттердамської конвенцiї про процедуру попередньої обґрунтованої згоди вiдносно окремих небезпечних хiмiчних речовин та пестицидiв у мiжнароднiй торгiвлi
Вiдповiдно до статтi 4 Роттердамської конвенцiї про процедуру попередньої обґрунтованої згоди вiдносно окремих небезпечних хiмiчних речовин та пестицидiв у мiжнароднiй торгiвлi, згоду на обов'язковiсть якої надано Верховною Радою України Законом України "Про приєднання до Роттердамської конвенцiї про процедуру попередньої обґрунтованої згоди вiдносно окремих небезпечних хiмiчних речовин та пестицидiв у мiжнароднiй торгiвлi", постановляю:
1. Призначити нацiональними органами України, якi уповноваженi виступати вiд її iменi при виконаннi адмiнiстративних функцiй, передбачених Роттердамською конвенцiєю про процедуру попередньої обґрунтованої згоди вiдносно окремих небезпечних хiмiчних речовин та пестицидiв у мiжнароднiй торгiвлi:
Мiнiстерство охорони здоров'я України - з питань заборонених або суворо обмежених хiмiчних речовин;
Мiнiстерство охорони навколишнього природного середовища України - з питань особливо небезпечних пестицидних сполук.
2. Кабiнету Мiнiстрiв України привести у двомiсячний строк свої рiшення у вiдповiднiсть iз цим Указом.
Президент України | Л.КУЧМА |
м. Київ
15 сiчня 2005 року
N 34/2005