Следующая >>
Пiдписання, ратифiкацiя i приєднання Стаття 24
1. Будь-який член Ради i будь-який член Органiзацiї Об'єднаних Нацiй або її спецiалiзованих установ може стати Договiрною Стороною цiєї Конвенцiї:
a) пiдписавши її без застереження про ратифiкацiю;
b) передавши на зберiгання ратифiкацiйну грамоту пiсля її пiдписання iз застереженням про ратифiкацiю; або
c) приєднавшись до неї.
2. Ця Конвенцiя є вiдкритою для пiдписання членами, зазначеними у пунктi 1 цiєї статтi, пiд час засiдань Ради, на яких вона ухвалюється, або, пiсля цього, у штаб-квартирi Ради в Брюсселi, до 30 червня 1991 року. Пiсля цiєї дати Конвенцiя буде вiдкритою для приєднання таких членiв.
3. Будь-яка держава, чи уряд будь-якої окремої митної територiї, що пропонується Договiрною Стороною, якiй офiцiйно доручено ведення її дипломатичних вiдносин, проте яка є автономною у здiйсненнi своїх комерцiйних вiдносин, яка не є членом органiзацiй, зазначених у пунктi 1 цiєї статтi, та якiй надiслано вiдповiдне запрошення Депозитарiєм на запит Керiвного комiтету, може стати Договiрною Стороною цiєї Конвенцiї, приєднавшись до неї пiсля набуття нею чинностi.
4. Будь-який член, держава чи митна територiя, зазначенi у пунктах 1 або 3 цiєї статтi, пiд час пiдписання без застереження про ратифiкацiю, ратифiкацiї чи приєднання до цiєї Конвенцiї зазначає тi Додатки, якi вiн (вона) приймає, причому обов'язковим є прийняття Додатка A та принаймнi ще одного iншого Додатка. Пiзнiше вiн (вона) може офiцiйно повiдомити Депозитарiю, що приймає ще один чи кiлька Додаткiв.
5. Договiрнi Сторони, що приймають будь-який новий Додаток, який Керiвний комiтет вирiшив включити до цiєї Конвенцiї, повiдомляють про це Депозитарiю вiдповiдно до пункту 4 цiєї статтi.
6. Договiрнi Сторони повiдомляють Депозитарiю про умови застосування або iнформацiю, яка вимагається на пiдставi статтi 8 i пункту 7 статтi 24 цiєї Конвенцiї, пунктiв 2 i 3 статтi 2 Додатка A, i статтi 4 Додатка E. Вони також повiдомляють про будь-якi змiни у застосуваннi цих положень.
7. Будь-який митний чи економiчний союз може, вiдповiдно до положень пунктiв 1, 2 i 4 цiєї статтi, стати Договiрною Стороною цiєї Конвенцiї. Такий митний чи економiчний союз повiдомляє Депозитарiю про свою компетентнiсть у питаннях, що регулюються цiєю Конвенцiєю. Митний чи економiчний союз, що є Договiрною Стороною цiєї Конвенцiї, вiд свого власного iменi у питаннях, якi входять до його компетенцiї, користується правами i виконує зобов'язання, якi покладаються цiєю Конвенцiєю на його членiв, що є Договiрними Сторонами цiєї Конвенцiї. У такому разi цi члени не мають права iндивiдуально користуватися цими правами, у тому числi правом голосувати.