Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС

 logo

Вівторок, Травень 13, 2025 - 10:35
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна

КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
Київ

вiд 7 вересня 1993 р. N 713


Про створення Державного гемологiчного центру України

(ЗП України, 1994 р., N 1, ст. 18)

Iз змiнами i доповненнями, внесеними
постановами КМ вiд 29 травня 1996 року N 576,

     З метою належного використання сировинної бази дорогоцiнного /напiвдорогоцiнного/ камiння Кабiнет Мiнiстрiв України

     ПОСТАНОВЛЯЄ:

     1. Створити при Мiнiстерствi фiнансiв Державний гемологiчний центр України.

     2. Покласти на Державний гемологiчний центр здiйснення експертизи та контролю якостi сировини i виробiв iз дорогоцiнного /напiвдорогоцiнного/ камiння вiдповiдно до чинного законодавства та надання допомоги геологорозвiдувальним, видобувним i переробним пiдприємствам у пiдвищеннi якостi робiт шляхом вiдповiдного методичного їх забеспечення та проведення гемологiчних дослiджень сировини.

     3. Установити, що Державний гемологiчний центр є юридичною особою, має самостiйний баланс, рахунки в установах банкiв, печатку iз зображенням Державного герба України i своїм найменуванням.

     Мiнiстерству фiнансiв затвердити Положення про Державний гемологiчний центр України.

     4. Мiнiстерству працi разом з Мiнiстерством фiнансiв затвердити умови оплати працi працiвникiв Державного гемологiчного центру.

     Установити, що до переходу Державного гемологiчного центру на господарський розрахунок штатна чисельнiсть i витрати на утримання працiвникiв затверджуються Мiнiстерством фiнансiв.

     5. Установити, що всi суб'єкти пiдприємницької дiяльностi, що здiйснюють на територiї України видобування i переробку дорогоцiнного /напiвдорогоцiнного/ камiння, зобов'язанi подати в установленому порядку Державному гемологiчному центру вiдомостi про основнi та супутнi види сировини з метою проведення їх експертизи та контролю якостi.

     6. Академiї наук сприяти пiдготовцi квалiфiкованих фахiвцiв - гемологiв для Державного гемологiчного центру.

     7. Надати Мiнiстерству фiнансiв право встановлювати тарифи i розцiнки на роботи, пов'язанi з проведенням експертизи та контролю якостi дорогоцiнного /напiвдорогоцiнного/ камiння.

     8. Мiнiстерству економiки, Мiнiстерству фiнансiв забеспечувати Державний гемологiчний центр необхiдними фiнансовими ресурсами. (пункт 8 змiнено згiдно iз постановою КМ N 576 вiд 29.05.96 р.)

Прем'єр-мiнiстр України Л.КУЧМА
Мiнiстр Кабiнету Мiнiстрiв України В.ПУСТОВОЙТЕНКО

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті

Дошка оголошень

Пропонуємо послуги:
  • Митний брокер мп Ковель 0679537199 - супровід та всі види оформлення
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua