Наказ Комiтету медичної та мiкробiологiчної промисловостi України
вiд 2 квiтня 1999 року | N 41 |
---|
Про затвердження Iнструкцiї про порядок
придбання сировини, що мiстить наркотичнi i
психотропнi речовини, прекурсорiв, виробництва
наркотичних i психотропних засобiв, здiйснення їх
облiку, зберiгання, перевезення, пересилання i
збуту
Зареєстровано в Мiнiстерствi юстицiї України 3 червня 1999 р. за N 344/3637 |
З метою впорядкування дiяльностi пiдприємств, установ i органiзацiй у сферi обiгу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, що пiдлягають спецiальному контролю та облiку, вiдповiдно до вимог постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 03.01.96 N 6 "Про затвердження Положення про порядок здiйснення дiяльностi у сферi обiгу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв" та Закону України "Про лiкарськi засоби" НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Iнструкцiю про порядок придбання сировини, що мiстить наркотичнi i психотропнi речовини, прекурсорiв, виробництва наркотичних i психотропних засобiв, здiйснення їх облiку, зберiгання, перевезення, пересилання i збуту (додається) i подати її до Мiнiстерства юстицiї України для державної реєстрацiї у встановленому порядку.
2. Iнструкцiя є обов'язковою для виконання всiма суб'єктами пiдприємницької дiяльностi, що займаються дiяльнiстю, викладеною у пунктi 1 наказу.
3. Облiк наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв здiйснюється юридичними та фiзичними особами при придбаннi сировини, що мiстить наркотичнi i психотропнi речовини, прекурсорiв, виробництвi наркотичних i психотропних засобiв, зберiганнi, перевезеннi, пересиланнi i збутi згiдно з облiковою документацiєю, що наведена в додатках до цiєї Iнструкцiї.
4. Начальнику Управлiння органiзацiї та розвитку виробництва Кричевськiй О. Я. прийняти до вiдома i використання в роботi затверджену Iнструкцiю.
5. Загальному вiддiлу (Шумейко Т. П.) направити наказ та вищеназвану Iнструкцiю для керiвництва в роботi керiвникам пiдприємств - виробникiв лiкарських засобiв, якi використовують наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори.
6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника Голови Комiтету Варченка В. Г.
Голова Комiтету | О. Коротко |
ПОГОДЖЕНО: | |
Голова Комiтету з контролю за наркотиками при МОЗ України | В. Бєлявський |
ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Комiтету медичної та мiкробiологiчної промисловостi України вiд 2 квiтня 1999 р. N 41 |
|
Зареєстровано в Мiнiстерствi юстицiї України 3 червня 1999 р. за N 344/3637 |
IНСТРУКЦIЯ
про порядок придбання сировини, що мiстить
наркотичнi i психотропнi речовини, прекурсорiв,
виробництва наркотичних i психотропних засобiв,
здiйснення їх облiку, зберiгання, перевезення,
пересилання i збуту
Ця Iнструкцiя розроблена на виконання постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 3 сiчня 1996 року N 6 "Про затвердження Положення про порядок здiйснення дiяльностi у сферi обiгу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв" i поширюється на порядок придбання сировини, що мiстить наркотичнi засоби i психотропнi речовини, прекурсорiв, виробництва наркотичних i психотропних засобiв, здiйснення їх облiку, зберiгання, перевезення, пересилання i збуту на пiдприємствах i в органiзацiях.
1. Загальнi положення
1.1. Комiтет медичної та мiкробiологiчної промисловостi України забезпечує дотримання пiдприємствами i органiзацiями порядку у сферi придбання сировини, що мiстить наркотичнi засоби i психотропнi речовини, прекурсорiв, виробництва наркотичних i психотропних засобiв, здiйснення їх облiку, зберiгання, перевезення, пересилання i збуту (далi - обiгу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв), що пiдлягають контролю Комiтетом з контролю за наркотиками МОЗ України.
1.2. Вiдповiдальнiсть за дотримання на пiдприємствах i органiзацiях порядку обiгу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв несуть керiвники пiдприємств та органiзацiй, що займаються дiяльнiстю, пов'язаною з обiгом наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв.
1.3. Дозвiл (лiцензiю) на дiяльнiсть, пов'язану з виробництвом наркотичних засобiв i психотропних речовин, перелiк яких визначається Кабiнетом Мiнiстрiв України, а також прекурсорiв (за винятком прекурсорiв, занесених до Списку N 2 Таблицi IV) дає Комiтет медичної та мiкробiологiчної промисловостi України.
1.4. На основi вимог цiєї Iнструкцiї, дiючих регламентiв виробництва пiдприємствами та органiзацiями, якi здiйснюють придбання сировини, що мiстить наркотичнi i психотропнi речовини, прекурсорiв, виробництво, реалiзацiю, облiк i транспортування наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, повиннi бути розробленi iнструкцiї з технологiї виробництва, порядку облiку при прийманнi, вiдпуску, зберiганнi, охорони працi, пожежної безпеки, охорони, виробничої санiтарiї i транспортування для кожного конкретного транспортного засобу.
Iнструкцiї затверджуються керiвником пiдприємства (органiзацiї) на термiн дiї технологiчного регламенту.
1.5. Усi вiдповiдальнi та матерiально вiдповiдальнi особи з обiгу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв визначаються керiвником пiдприємства (органiзацiї).
1.6. При одержаннi, вiдпуску та транспортуваннi наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв вiдповiдальнi особи за їх збереження зобов'язанi перевiрити пiдставу для вiдпуску (прийому) та вiдповiднiсть сировини, що приймається чи вiдпускається, супровiдним документам, правильнiсть маркування, пакування та розписатися у копiї поданого облiкового документа.
1.7. Приймання, вiдпуск наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв на складi та їх транспортування на територiї пiдприємства здiйснюються комiсiєю в присутностi представника охорони.
Зберiгання та виробництво наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв здiйснюються в примiщеннях, що перебувають пiд охороною i обладнанi засобами охоронно-пожежної сигналiзацiї.
Присутнiсть стороннiх осiб на складах, у цехах, дiльницях, лабораторiях пiдприємств та органiзацiй, де вiдбувається обiг наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, не допускається.
1.8. Пiдприємства та органiзацiї, якi здiйснюють дiяльнiсть у сферi обiгу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв щороку, не пiзнiше 31 березня наступного за звiтним року подають Комiтетовi з контролю за наркотиками МОЗ України звiти про обiг наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв.
2. Порядок приймання наркотичних засобiв, психотропних речовин та прекурсорiв на складах пiдприємств i органiзацiй
2.1. Загальнi правила приймання
2.1.1. Приймання наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв пiдприємствами та органiзацiями проводиться не пiзнiше доби комiсiєю, затвердженою наказом по пiдприємству.
2.1.2. Комiсiя з приймання наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв перевiряє наявнiсть та правильнiсть оформлення таких супровiдних документiв: транспортної накладної, сертифiкатiв якостi продукцiї, номера серiї, номера мiсця, брутто-, нетто-маси кожного мiсця.
Вiдповiднiсть фактичної кiлькостi мiсць даним товаросупровiдних документiв, цiлiснiсть первинної тари, правильнiсть маркування засвiдчуються пiдписами членiв комiсiї на перелiчених документах.
Вiдсутнiсть перелiчених документiв чи деяких з них не зупиняє приймання продукцiї. У цьому разi комiсiя складає акт про фактичну наявнiсть продукцiї, у якому зазначаються вiдсутнi документи.
Вiдповiднiсть фактичної маси комiсiя встановлює шляхом переважування кожної одиницi первинної споживчої упаковки на вагах загального призначення з класом точностi не нижче четвертого.
Вiдхилення ваги речовини в межах допустимої погрiшностi не враховується.
Переважування здiйснюється в карантинному примiщеннi, в умовах, якi забезпечують втрати ваги речовини не бiльше 0,05 %.
2.1.3. В усiх випадках, якщо при прийманнi встановлюються нестача, порушення цiлiсностi пакування, невiдповiднiсть кiлькостi мiсць, зазначених у супровiдному документi, то приймання припиняється. На протязi доби на адресу постачальника направляється телеграфне повiдомлення про виклик представника для участi в прийманнi продукцiї та складання двостороннього приймально-здавального акта.
Постачальник сировини не пiзнiше нiж через 24 години пiсля одержання телеграфного повiдомлення повинен сповiстити про своє рiшення. Неодержання вiдповiдi в зазначений термiн дає право пiдприємству продовжити приймання iз запрошенням представника Торгово-промислової палати.
2.1.4. На кожну партiю наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв заповнюється контрольна карта (додаток 1), у якiй зазначають дату надходження, станцiю вiдправлення, номер вагону, кiлькiсть товарних мiсць, номер транспортної накладної, найменування вантажу, брутто-масу, нетто-масу. Нетто-масу записують пiсля пiдрахунку товарних мiсць. Контрольну карту пiдписують члени комiсiї, присутнi при прийманнi.
На сировину, що надiйшла на склад, завiдуючий складом заповнює прибутковий ордер. Супровiднi документи, контрольна карта та прибутковий ордер передаються у бухгалтерiю пiдприємства (органiзацiї).
2.1.5. Вхiдний контроль якостi наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, що надiйшли, здiйснює служба контролю якостi пiдприємства (органiзацiї) вiдповiдно до вимог аналiтично-нормативної документацiї (далi - АНД) i розробленої на пiдприємствi iнструкцiї. Результати проведених аналiзiв заносять в аналiтичний листок (додаток 2) та зведену карту реєстрацiї результатiв аналiзiв (додаток 3). Проби, що надiйшли на аналiз, реєструють у журналi реєстрацiї аналiзiв (додаток 4). За наявностi в структурi служби контролю якостi однiєї лабораторiї допускається ведення тiльки зведеної карти реєстрацiї результатiв аналiзу. За даними аналiзу продукцiя, що надiйшла, оприбутковується матерiальним складом пiдприємства (органiзацiї).
2.1.6. Результати приймання оформлюються актом у трьох примiрниках та пiдписуються всiма членами комiсiї. Один примiрник акта залишається на складi, два iнших разом з прибутковим ордером - передаються в бухгалтерiю пiдприємства (органiзацiї).
3. Порядок зберiгання
3.1. Дозвiл на зберiгання наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв видається Комiтетом медичної та мiкробiологiчної промисловостi України на iм'я керiвника пiдприємства (органiзацiї) термiном на три роки пiсля подання таких документiв:
заяви;
висновку мiжвiдомчої комiсiї, що складається з представникiв санiтарного, пожежного нагляду, органiв мiлiцiї, про придатнiсть примiщення до зберiгання наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв;
списку особового складу охорони та осiб, що мають доступ до зазначених вище речовин.
3.2. Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори зберiгаються:
3.2.1. На складах, у цехах пiдприємства - у спецiальних примiщеннях, обладнаних охоронно-пожежною сигналiзацiєю з блокуванням дверей, вiкон, стiн i стелi. Дверi повиннi бути пожежостiйкими й оббитi залiзом, вiконнi отвори обладнанi ґратами з металевого прута дiаметром не менше 1,5 см. Розмiри бокiв вiчок ґрат повиннi бути не бiльше 15 см i на перехрестях прути повиннi бути зваренi.
3.2.2. У науково-дослiдних органiзацiях та лабораторiях пiдприємств - у металевих шафах-сейфах та сейфах у спецiальному примiщеннi, обладнаному охоронною сигналiзацiєю. Вiкна повиннi бути обладнанi металевими гратами з дiаметром прута не менше 1,5 см, розмiри бокiв вiчок ґрат повиннi бути не бiльше 15 см, i на перехрестях прути повиннi бути зваренi; дверi, що зачиняються на надвiрнi замки, оббитi залiзом.
Перевiрка справностi сигналiзацiї провадиться щомiсячно представником охорони i завiдуючим складом (начальником пiдроздiлу).
3.3. Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори зберiгаються на складах в упаковцi виробника чи в закритiй та опломбованiй тарi з вказiвкою їх найменування i маркування згiдно з вимогами АНД.
3.4. Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори, вiдпущенi складом пiдприємства для виготовлення готових лiкарських засобiв, зберiгаються у цеху в спецiально обладнанiй коморi в металевих шафах-сейфах чи закрiплених сейфах.
Готова продукцiя, що знаходиться на аналiзi у службi контролю якостi, зберiгається у карантинному примiщеннi вiдповiдного виробництва iз зазначенням її найменування, серiї, кiлькостi, дати, пiдпису вiдповiдальної особи. Готова продукцiя (субстанцiї) до фасування зберiгається у закритiй тарi, що опломбовується, iз зазначенням її найменування, серiї, кiлькостi, дати, пiдпису вiдповiдальної особи.
Виданi на аналiз та дослiдження проби наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв та напiвпродуктiв їх виробництва зберiгаються у закрiпленому сейфi в кiмнатi, де провадяться роботи.
Забороняється зберiгати проби вищезазначених речовин з iншими групами лiкарських засобiв.
3.5. Примiщення, металевi шафи та сейфи, у яких зберiгаються наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори та напiвпродукти їх виробництва, пiсля закiнчення роботи повиннi закриватися на замок, опечатуватися або пломбуватися у присутностi представника охорони матерiально вiдповiдальною особою, у якої зберiгаються ключi та пломбiр (печатка). Ключi в опломбованих пеналах здають на контрольно-пропускний пункт пiдприємства пiд розпис. Пломбiр (печатка) постiйно зберiгається у матерiально вiдповiдальної особи. Приймання та здавання примiщення пiд охорону реєструються в журналi (додаток 5).
4. Органiзацiя облiку
4.1. На пiдприємствах (органiзацiях) всi наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори, якi контролюються Комiтетом з контролю за наркотиками МОЗ України, пiдлягають предметно-кiлькiсному облiку незалежно вiд лiкарської форми (додаток 6).
4.2. На пiдприємствах усi операцiї з обiгу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв в обов'язковому порядку реєструються в облiковiй документацiї охорони.
4.3. Уся облiкова документацiя (накладнi, вимоги, рахунки та iнше) на наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори виписується окремо вiд облiкової документацiї на iншу сировину та лiкарськi засоби, а кiлькiсть проставляється словами. Кожний вид наркотичного засобу, психотропної речовини i прекурсора залежно вiд найменування, дозування, лiкарської форми пiдлягає окремому облiку. Усi документи з оприбуткування та видатку зберiгаються на протязi десяти рокiв у вiдповiдальних осiб в умовах, що гарантують збереження цiєї документацiї.
Облiк наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв ведеться в окремих книгах, пронумерованих, прошнурованих, завiрених печаткою та пiдписом керiвника пiдприємства (органiзацiї) чи посадової особи, ним уповноваженої. Облiк ведеться таким чином, щоб щодня можна було встановити наявну кiлькiсть наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв у перерахунку на 100 % вмiсту основної речовини.
4.4. Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори, якi одержують при проведеннi науково-дослiдних робiт, напiвпродукти невизначеного складу, що мiстять наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори, на якi вiдсутнi офiцiйнi методи аналiзу, чи напiвпродукти, маса яких не перевищує 5 г, реєструють у лабораторному журналi облiку тiльки в технiчнiй масi.
Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори, витраченi на науково-дослiднi роботи, унаслiдок яких одержанi напiвпродукти, якi не пiдлягають переробцi, списуються за актом комiсiєю у складi: заступника директора з режиму та охорони чи посадової особи, на яку покладено цi обов'язки, вiдповiдального за облiк та зберiгання наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв у науково-дослiднiй лабораторiї та безпосереднього виконавця. Знищення зазначених продуктiв вiдбувається шляхом змiшування їх з хромовою сумiшшю.
Одержанi внаслiдок науково-дослiдних робiт наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори, потрiбнi для подальшої роботи, оприбутковуються у лабораторному журналi облiку iз зазначенням, з якого експерименту вони одержанi.
Кiлькiсть наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, якi витраченi на проведення аналiзу, реєструється в облiковiй документацiї та пiдтверджується пiдписами особи, вiдповiдальної за рух та зберiгання вiдповiдної речовини та фахiвця, що виконував аналiз.
4.5. Щодня робiтниками бухгалтерiї перевiряється правильнiсть зроблених завiдуючим складом записiв та їх вiдповiднiсть документам, якi заздалегiдь пiдлягають перевiрцi. У присутностi матерiально вiдповiдальної особи представники бухгалтерiї пiдраховують загальну кiлькiсть документiв, що здаються при реєстрi, та вживають заходи щодо негайного усунення виявлених помилок в оформленнi операцiй з надходження та вiдпуску наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв та засобiв на проведення аналiзiв.
5. Порядок вiдпуску наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв у виглядi субстанцiй
5.1. Вiдпуск наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв зi складу здiйснюється за лiмiтно-забiрною картою (додаток 7) або на вимогу. Лiмiтно-забiрна карта вiдкривається щомiсяця плановим вiддiлом на основi плану виробництва, затвердженого керiвником пiдприємства, та вiзується заступником директора з режиму i охорони чи посадовою особою, на яку покладенi цi обов'язки, заступником директора з виробництва та начальником вiддiлу матерiально-технiчного постачання. У вiддiлi матерiально-технiчного постачання лiмiтно-забiрна карта або вимога реєструється у спецiальному журналi (реєстрi). Копiя реєстру передається в бухгалтерiю для контролю за надходженням документiв зi складу. За лiмiтно-забiрною картою, виписаною у двох примiрниках (один знаходиться у цеху, iнший - на складi), цех на протязi мiсяця отримує наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори в межах установленого лiмiту. Видача та отримання зi складу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв пiдтверджується пiдписами в лiмiтно-забiрнiй картi завiдуючого складом, начальника цеху чи дiльницi, комiрника складу та вiдповiдальної особи цеху.
Вимога пiдтверджується пiдписом начальника цеху (дiльницi), начальником вiддiлу матерiально-технiчного постачання, керiвником пiдприємства або посадовою особою, ним призначеною, головним бухгалтером та завiдуючим складом.
Видача наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв реєструється в книзi облiку на складах пiдприємства (додаток 8) та в журналi видачi наркотичних засобiв (додаток 9 (2)). Запис у журналi пiдтверджується пiдписами представника охорони, комiрника складу та вiдповiдальної особи цеху. На перше число мiсяця, щодня i до кiнця кожної змiни в книзi облiку виводиться книжковий залишок сировини на складi у технiчнiй масi.
5.2. Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори вiдпускаються в упаковцi виробника (постачальника) або в разi потреби зважування (вiдмiрювання) - в тарi, спецiально видiленiй для кожного виду наркотичного засобу, психотропної речовини i прекурсора iз зазначенням його найменування, кiлькостi речовини, номера серiї, дати, пiдпису вiдповiдальної особи. На тарi додатково ставиться напис "Отрута" iз зображенням черепа й кiсток. Для роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами i прекурсорами видiляються спецiальнi вимiрювальнi засоби, тара iз зазначенням її ваги, допомiжнi засоби. Зважування наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв здiйснюється згiдно з п. 2.1.2 цiєї Iнструкцiї.
5.3. Вiдповiдальна особа цеху транспортує вiдпущенi складом наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори в цех у супроводi представника охорони. Вiдповiдальна особа цеху в присутностi представника охорони та контролера служби контролю якостi проводить розпакування тари та перевiряє вiдповiднiсть даних специфiкацiї фактичним показникам продукцiї, що надiйшла (номер партiї, серiї), номер упаковки, маса кожної упаковки, цiлiснiсть тари та пломб служби контролю якостi пiдприємства.
Данi специфiкацiї та аналiтичного паспорта служби контролю якостi пiдприємства, що надiйшли зi складу одночасно з наркотичними засобами, психотропними речовинами i прекурсорами, вiдповiдальна особа цеху заносить до книги облiку в цехах (дiльницях) пiдприємства (додаток 10).
У журналi видачi наркотичних засобiв (додаток 9 (2)) реєструють кiлькiсть мiсць та загальну масу одержаної партiї (серiї). Запис пiдтверджується пiдписами представника охорони та вiдповiдальної особи цеху.
5.4. Вiдпуск наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв для виготовлення готових лiкарських форм здiйснюється щодня у кiлькостi, що не перевищує його добової потреби.
5.5. Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори, що надiйшли зi складу, зберiгаються у цеху вiдповiдно до вимог роздiлу 3 цiєї Iнструкцiї. При передачi змiни начальники змiн перевiряють вiдповiднiсть записiв у книзi облiку в цехах (дiльницях) пiдприємства фактичним залишкам.
6. Органiзацiя виробництва
6.1. Забезпечення збереження наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв у процесi виробництва
6.1.1. Усi процеси з обiгу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв ведуться у спецiальних iзольованих примiщеннях, обладнаних охоронно-пожежною сигналiзацiйною системою.
6.1.2. Виробничi цехи, робочi мiсця та примiщення, де здiйснюється обiг наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, є режимними.
6.1.3. Заступник керiвника пiдприємства з режиму та охорони або посадова особа, на яку покладенi цi обов'язки, розробляють iнструкцiї про порядок органiзацiї пропускного режиму та догляду персоналу з урахуванням сучасних досягнень технiчного прогресу, якi затверджуються керiвником пiдприємства та вiдповiдними органами мiлiцiї.
Вхiд працiвникiв, службовцiв та iнженерно-технiчних працiвникiв у режимнi примiщення дозволяється тiльки за спецiальними перепустками (додаток 11).
6.1.4. Режимне примiщення виробництва i використання наркотичних засобiв устатковується контрольно-пропускним пунктом та окремими гардеробами для чоловiкiв та жiнок для їх повного переодягання.
Вхiд працiвникiв здiйснюється через контрольно-пропускнi пункти з повним переодяганням персоналу, що задiяний у виробництвi наркотичних засобiв.
6.1.5. У перепустках робiтникiв, якi задiянi на виробництвi та використаннi наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, зазначається шифр режимних пiдроздiлiв, вхiд у якi дозволяється. При потребi видаються перепустки вiдповiдного кольору. Перепустки повиннi постiйно зберiгатися на контрольно-пропускному пунктi режимного примiщення або в мiсцях, що визначенi на режимному пiдприємствi для виробництва та використання наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв.
6.1.6. Посадовi особи та провiднi спецiалiсти Комiтету медичної та мiкробiологiчної промисловостi України, пов'язанi з роботою режимних пiдприємств, мають право входу на зазначенi пiдприємства за службовими та командировочними посвiдченнями. Цим особам, за наявностi вiдповiдних розпоряджень, дозволяється вхiд у режимнi примiщення без перевдягання та вихiд без догляду, в супроводi працiвника служби режиму та охорони пiдприємства (додаток 12).*
Спiвробiтники органiзацiй Комiтету медичної та мiкробiологiчної промисловостi України, допущенi до робiт з наркотичними засобами, психотропними речовинами i прекурсорами для проведення експериментальних робiт чи зняття матерiальних балансiв, дозволяється вхiд у режимнi примiщення без перевдягання та вихiд без догляду, у супроводi працiвника режиму та охорони. Проведення цих робiт здiйснюється також у присутностi представника охорони.*
Спiвробiтникам мiлiцiї, якi обслуговують пiдприємство для забезпечення збереження наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, щороку видаються вкладишi в посвiдчення особи за формою (додаток 13), що дають право входу в режимнi примiщення без перевдягання та виходу без догляду для виконання покладених на них обов'язкiв, у супроводi працiвника служби режиму й охорони пiдприємства та представника адмiнiстрацiї цеху, дiльницi.*
* Стосується наркотичних засобiв i психотропних речовин.
Працiвникам охорони в перiод виконання службових обов'язкiв дозволяється вхiд у режимнi примiщення у супроводi представникiв вiдповiдних дiльниць та пiдроздiлiв.
Усi особи, що не є робiтниками пiдприємства, при вiдвiданнi режимних об'єктiв реєструються в спецiальному журналi облiку вiдвiдувань режимних об'єктiв (додаток 14), що знаходиться на контрольно-пропускному пунктi.
6.1.7. Закриття та вiдкриття режимних примiщень вiдбувається вiдповiдно до п. 3.5 Iнструкцiї.
6.1.8. Для лiквiдацiї пожежi, аварiї та у разi стихiйного лиха особистий склад пожежної охорони та аварiйних команд безперешкодно допускається у режимнi примiщення пiдприємства. При виходi з примiщень зазначенi особи проходять догляд у вiдповiдностi з п. 6.1.4 цiєї Iнструкцiї.
Медичнi працiвники для надання допомоги постраждалим допускаються у спецiальнi та режимнi примiщення у супроводi представника служби режиму та охорони. Вхiд цих працiвникiв дозволяється без перевдягання, а вихiд - без догляду.*
Винос iз режимних примiщень iнструментiв, пристроїв, матерiалiв, що використовувалися пiд час аварiйних робiт, здiйснюється за разовою перепусткою, пiдписаною керiвником пiдроздiлу, пiсля їх огляду та перевiрки на контрольно-пропускному пунктi.
6.1.9. Допускається перебування працiвникiв, iнженерно-технiчних працiвникiв та iнших осiб у режимних примiщеннях з накладеними медичними пов'язками. У цих випадках пов'язки та скрiпки при виходi з примiщення замiнюються черговим медичним працiвником у присутностi представника охорони.*
Вихiд з режимних примiщень тяжкохворих або постраждалих при нещасних випадках проводиться без перевдягання та догляду, у присутностi представника охорони.*
Представник охорони прямує iз зазначеною особою до лiкувального закладу, де в його присутностi проводяться переодягання хворого та огляд знятого одягу, пiсля чого одяг iз супровiдником повертається на пiдприємство (технологiчний одяг).*
* Стосується наркотичних засобiв i психотропних речовин.
6.1.10. Усiм працiвникам режимних примiщень, а також iншим особам, яким у встановленому порядку дозволяється доступ у зазначенi примiщення, забороняється вносити з собою будь-якi речi, крiм продуктiв харчування, тютюнових виробiв, курильного приладдя, якi зберiгаються у спецiально вiдведеному мiсцi i виносити якi категорично забороняється.
Забороняється виносити за межi режимних примiщень невикористанi продукти харчування та харчовi вiдходи.
6.1.11. Примiщення кожного цеху чи самостiйної дiльницi (вiддiлення), де здiйснюються виробництво i використання наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, iзолюється вiд iнших цехiв пiдприємства.
6.1.12. Дверi запасних виходiв примiщень iз зовнiшнього чи внутрiшнього боку залежно вiд розпорядку роботи закриваються на замок та пломбуються (опечатуються) пломбiром керiвника пiдроздiлу та охорони. Ключi вiд дверей в опломбованих керiвником пiдроздiлу та охорони пеналах зберiгаються у начальника варти, на контрольно-пропускному пунктi або в керiвника пiдроздiлу.
Усi вiконнi прорiзи режимних примiщень повиннi мати справнi заскленi рами, обладнанi охоронною сигналiзацiєю та опломбованi (опечатанi) пломбiром керiвникiв пiдроздiлу та охорони.
6.1.13. Дверi вентиляцiйних камер повиннi бути закритi та опломбованi (опечатанi) пломбiром керiвника пiдроздiлу. Ключi вiд дверей зберiгаються у начальника варти чи на контрольно-пропускному пунктi. На перiод ремонтних чи будь-яких iнших робiт дверi вентиляцiйних камер вiдкриваються в присутностi представника охорони та майстра. Усi роботи проводяться в присутностi цих осiб.
6.1.14. Роботи з ремонту iснуючих або влаштування нових вiконних прорiзiв, входiв i виходiв з режимних примiщень, а також вентиляцiйних, повiтряних, кабельних магiстралей та подiбних споруд, що мають вихiд з примiщень, здiйснюються тiльки з письмового дозволу керiвника пiдприємства та начальника охорони в присутностi представника охорони та майстра.
6.1.15. Вивезення i винесення з режимних примiщень устаткування, матерiалiв, будiвельних вiдходiв, смiття та iн. допускаються тiльки пiсля ретельного їх огляду за наявностi письмового дозволу начальника пiдроздiлу чи особи, ним уповноваженої. При цьому матерiали, що виносяться, сортуються, а вузли механiзмiв розбираються. Усе смiття, будiвельнi вiдходи, непридатна тара та iншi матерiали пiдлягають утилiзацiї згiдно з iнструкцiєю пiдприємства (органiзацiї).
Частини обладнання та апаратури, якi вийшли з ладу, вузли та деталi машин i механiзмiв, iншi предмети, куди в процесi роботи могли потрапити наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори, обробляються на мiсцi з метою знищення решти наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв та пiсля ретельного огляду представником охорони та начальником пiдроздiлу чи особи, ним уповноваженої, направляються за призначенням.
6.1.16. Демонтаж обладнання, що використовується при переробцi наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв проводиться за письмовою вказiвкою керiвника пiдприємства спецiальною бригадою у присутностi майстра та представника охорони. Усе обладнання та дiльницi, що прилягають до нього, повиннi бути ретельно перевiренi. Про виконання перелiчених робiт складається акт.
6.2. Органiзацiя технологiчного процесу
6.2.1. Технологiчний процес виробництва наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв у виглядi субстанцiй i використання їх для одержання готових лiкарських форм проводиться у вiдповiдностi з регламентами виробництва, технологiчними iнструкцiями, iнструкцiями з органiзацiї облiку за кожною стадiєю та iнструкцiями з технiки безпеки й охорони навколишнього середовища при роботi з даними речовинами.
6.2.2. До роботи з виробництва наркотичних засобiв допускаються особи, якi визначенi наказом по пiдприємству, пройшли медичний огляд та обiзнанi з настанням вiдповiдальностi у разi порушення вимог цiєї Iнструкцiї.
Начальник змiни чи вiдповiдальний за виробництво i використання наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв особисто контролює проведення всiх технологiчних операцiй та всi необхiднi в процесi виробництва перемiщення напiвпродуктiв i матерiалiв, що контактують з наркотичними засобами, психотропними речовинами i прекурсорами.
6.2.3. Технологiчний процес виробництва наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв i використання їх для одержання готових лiкарських форм здiйснюється у вiдповiдностi до вимог нормативно-технiчної документацiї, технологiчних iнструкцiй i повинен вiдповiдати таким вимогам:
усi технологiчнi операцiї виконуються комiсiйно;
облiк наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв на всiх стадiях ведеться у облiкових документах за пiдписом не менш нiж трьох осiб (додатки 15, 16, 17, 18, 19);
журнали облiку повиннi вiдображати iнформацiю, за якою в будь-який час можна встановити рух наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв та виконавця;
технiчнi, технологiчнi та органiзацiйнi заходи повиннi унеможливлювати доступ на окремi дiльницi виробництва осiб, якi не пов'язанi з дiяльнiстю дiльницi.
6.3. Контроль напiвпродуктiв та готової продукцiї
6.3.1. Вiдповiдальнiсть за додержання порядку вiдбору проб, зберiгання, облiку, руху проб наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв та напiвпродуктiв їх виробництва покладається на начальника служби контролю якостi, призначеного наказом керiвника пiдприємства.
6.3.2. Проби готової продукцiї (контроль якостi, архiвнi зразки або зразки, закладенi на тривале зберiгання) контролер служби контролю якостi вiдбирає у присутностi начальника змiни (майстра) та представника охорони. Вiдбiр проб здiйснюється за викликом та пред'явленням цехом пред'явницького сповiщення. Вiдбiр проб напiвпродуктiв проводять хiмiк та лаборант цехової лабораторiї або служби контролю якостi в присутностi начальника змiни (майстра).
Проби видаються за накладними для наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, пiдписаними начальником служби контролю якостi (цехової лабораторiї) та начальником цеху. Накладнi для одержання проби готової продукцiї, крiм того, пiдписуються вiдповiдальним за облiк наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв. Допускається оформлення єдиної накладної у кiнцi мiсяця згiдно з журналом облiку проб.
Транспортування проб у службу контролю якостi та здача наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв пiсля аналiзу у вiдповiдне виробництво (незалежно вiд кiлькостi) здiйснюються у супроводi представника охорони.
6.3.3. Вiдiбранi проби готової продукцiї пломбують та реєструють у цеховому журналi вiдбору проб iз зазначенням найменування препаратiв, номера серiї, кiлькостi або маси проби. Запис у журналi пiдтверджується пiдписами особи, що вiдiбрала пробу та особи, що одержала її для аналiзу та пiдписом представника охорони.
Проби також реєструють у журналi видачi наркотичних засобiв (додаток 9 (2)). Запис пiдтверджується пiдписами того, хто одержав пробу для аналiзу, та представника охорони.
6.3.4. При передачi проби контролером служби контролю якостi вiдповiдальний за облiк наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв служби контролю якостi реєструє пробу у книзi облiку. Запис пiдтверджується пiдписами контролера служби контролю якостi, вiдповiдального за облiк наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв та аналiтика, що вiдiбрав пробу для проведення аналiзу. Кiлькiсть проб для аналiзу та результати аналiзiв записують у робочий журнал.
Запис пiдтверджується пiдписом аналiтика, який проводив аналiз.
6.3.5. Повернення у цех проб готової продукцiї та напiвпродуктiв, що залишились пiсля аналiзiв, проводять за накладними для наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, оформленими вiдповiдно до п. 6.3.2 цiєї Iнструкцiї.
Архiвнi зразки та зразки, закладенi на тривале зберiгання, пiсля закiнчення строку їх зберiгання повертаються у вiдповiднi цехи також за накладними для наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв. Один примiрник накладної передається у цех, другий - у бухгалтерiю, а третiй залишається в службi контролю якостi.
6.3.6 Кiлькiсть наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, що потрiбна для проведення аналiзiв у вiдповiдностi з вимогами нормативно-технiчної та технологiчної документацiї, затверджується керiвником пiдприємства.
Проби для проведення аналiзу вiдбирають згiдно з нормами вiдбору проб продукцiї та напiвпродуктiв, передбаченими засобами аналiзу вiдповiдних статей Державної Фармакопеї чи iншою АНД.
Повторення аналiзу окремих випробувань проводиться тiльки з дозволу начальника служби контролю якостi, а за його вiдсутностi - заступником начальника служби контролю якостi чи начальником лабораторiї, що пiдтверджується їх пiдписами в журналi облiку.
Для вивчення стабiльностi наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв на протязi термiну придатностi вiдбирають зразки п'яти серiй у кiлькостi, достатнiй для проведення чотирьох повних аналiзiв. Контроль за виконанням робiт покладається на начальника пiдроздiлу, що виконує данi дослiдження.
6.3.7. Умови зберiгання проб наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, готових лiкарських засобiв, напiвпродуктiв, їх виробництво повинно вiдповiдати вимогам роздiлу 3 цiєї Iнструкцiї.
6.4. Здача готової продукцiї на склад пiдприємства.
6.4.1. Готову продукцiю, на яку виданий аналiтичний паспорт служби контролю якостi за приймально-здавальною накладною передають на склад пiдприємства в упаковцi згiдно з АНД.
Заздалегiдь контролер служби контролю якостi перевiряє якiсть пакування субстанцiї лiкарського засобу та її запаювання i пломбує кожну упаковку пломбiром служби контролю якостi. У виробництвi готових лiкарських засобiв контролер служби контролю якостi здiйснює вибiрковий контроль якостi групової упаковки продукцiї.
6.4.2. У журналi здачi готової продукцiї реєструються найменування продукцiї, кiлькiсть мiсць, кiлькiсть у серiї, номер серiї, номер аналiтичного паспорта та номер накладної на здану продукцiю.
У журналi видачi наркотичних засобiв (додаток 9 (2)) реєструються найменування готової продукцiї, кiлькiсть мiсць, номер серiї. Запис у журналi пiдтверджується пiдписами того, хто здає продукцiю, та представника охорони.
6.4.3. Здачу на склад наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв (субстанцiй) здiйснює вiдповiдальна особа цеху в супроводi представника охорони завiдуючому складом за приймально-здавальними накладними для наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв (додаток 20). Накладнi виписуються начальником цеху (дiльницi) у трьох примiрниках та пiдписуються контролером служби контролю якостi, присутнiм при фасуваннi продукцiї, начальником служби контролю якостi, вiдповiдальною особою цеху. Перший примiрник накладної передається бухгалтерiї, другий - залишається на складi, третiй - повертається у цех. Корiнцi вiд накладних залишаються у цеху. До накладної, що зберiгається на складi, додається аналiтичний паспорт служби контролю якостi на здану серiю продукцiї, без якого прийом продукцiї забороняється (додаток 2).
6.4.4. Здача на склад ампульованих та таблетованих наркотичних та психотропних лiкарських засобiв проводиться у присутностi комiсiї у складi: начальника дiльницi (майстра), завiдуючого складом готової продукцiї та представника охорони. На передану продукцiю комiсiя складає акт (додаток 21) та оформлює приймально-здавальну накладну.
6.4.5. При прийманнi продукцiї комiрник складу в присутностi представника охорони проводить ретельну перевiрку фактичної кiлькостi мiсць, маси (кiлькостi ампул, упаковок) продукцiї та їх вiдповiднiсть супровiдним документам, а також перевiрку цiлiсностi упаковки та вiдмiтки служби контролю якостi. Вiдомостi про прийом наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв реєструється у книзi облiку на складах пiдприємства (додаток 8) та в журналi надходження наркотичних засобiв (додаток 9 (3)). Данi (маса продукцiї, кiлькiсть мiсць, дата) пiдтверджуються пiдписом вiдповiдальної особи цеху та складу, представника охорони, присутнього при прийманнi продукцiї.
6.5. Зняття решт незавершеного виробництва
6.5.1. Зняття решт незавершеного виробництва здiйснюється щомiсяця 30/31 - 1 числа мiсяця комiсiєю у складi: начальника цеху чи його заступника, представника виробничо-технiчної служби, представника бухгалтерiї, працiвника служби контролю якостi чи хiмiка цехової лабораторiї. Данi зняття решт незавершеного виробництва комiсiя фiксує у журналах цеху та виробничо-технiчної служби. Запис пiдтверджується пiдписами членiв комiсiї.
6.5.2. Порядок знiмання решт незавершеного виробництва конкретних наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв установлюється iнструкцiями по пiдприємству, затвердженими керiвником пiдприємства. В iнструкцiї повиннi бути вказанi порядок облiку решт незавершеного виробництва, засоби аналiзу та їх точнiсть, методики вiдбору проб, одиницi вимiру продуктiв незавершеного виробництва.
6.5.3. На пiдставi даних знiмання решт складається виробничо-технiчний звiт та iнвентаризацiйний опис тих самих видiв сировини в незавершеному виробництвi.
6.6. Порядок вилучення невикористаних вiдходiв та допомiжних матерiалiв, що використовувалися
6.6.1. Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори, визнанi службою контролю якостi пiдприємства або Державною iнспекцiєю з контролю якостi лiкарських засобiв МОЗ України не придатними до використання або подальшої переробки, пiдлягають знищенню у порядку, встановленому законодавством.
6.6.2. Невикористанi вiдходи виробництва та допомiжнi матерiали, що використовувалися перед вилученням, обстежуються цеховою лабораторiєю або службою контролю якостi на присутнiсть наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв за спецiально розробленими методиками.
6.6.3. За вiдсутностi в пробi наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв чи при їх умiстi не вище норми, встановленої iнструкцiєю, яка дiє щодо даного виробництва, не використанi вiдходи направляють на очиснi споруди або спалюють, або скидають у вiдвал чи в спецiально приготовлений котлован глибиною не менш 1,5 м та засипають землею шаром 1,5 м.
6.6.4. Допомiжнi та пакувальнi матерiали, що використовувалися та набули непридатного стану, фiльтрувальнi матерiали, перед вилученням з цеху очищають або промивають водою, або перуть у пральних машинах з доданням лужного розчину. У разi виявлення у матерiалах наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв проводиться їх додаткова обробка. На протязi часу, потрiбного для проведення аналiзу, матерiали перебувають пiд наглядом вiдповiдальної особи цеху.
Пiсля одержання письмового висновку цехової лабораторiї або служби контролю якостi про вiдсутнiсть у матерiалах наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв з дозволу начальника цеху i згiдно з паспортом вiдходiв, затвердженим керiвником пiдприємства за узгодженням з санiтарно-епiдемiологiчною службою i Державним управлiнням екологiчної безпеки регiону, їх вивозять на полiгон твердих побутових вiдходiв (ТПВ) або спалюють у присутностi представника охорони та цеху чи складують у спецiальному бункерi, що пломбують пломбiром цеху та охорони. У мiру накопичення матерiали спалюють у присутностi представника охорони.
6.6.5. У виробництвi готових лiкарських засобiв невикористанi вiдходи (папiр, склобiй, вiдходи плiвки, фольги) вилучають два рази у змiну при контролi з боку майстра дiльницi та представника охорони. Склобiй (пiсля вiдсмоктування розчину iз забракованих ампул та повернення його в цех) вилучають, заздалегiдь промиваючи в касетах струмом проточної води на протязi 5 - 10 хвилин.
6.6.6. Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори, якi набули непридатного стану i не можуть бути використанi за своїм прямим призначенням та переробленi пiдприємствами-виробниками, пiдлягають знищенню згiдно з п. 6.6.1 цiєї Iнструкцiї.
Знищення наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв проводиться пiсля одержання дозволу уповноваженого органу в мiсячний строк у присутностi комiсiї i в обов'язковому порядку оформлюється актом.
6.7. Порядок роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами i прекурсорами в центральних заводських лабораторiях, вiддiлах, якi ведуть дослiдницькi роботи (ЦЛ) на пiдприємствах та в органiзацiях
6.7.1. Дослiдницькi роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами i прекурсорами, готовими лiкарськими засобами, напiвпродуктами їх виробництва проводять у центральнiй заводськiй лабораторiї (ЦЛ) пiдприємства та лабораторiях органiзацiй згiдно з планом дослiдницьких робiт, затвердженим керiвником пiдприємства (органiзацiї).
Роботи, не передбаченi планом, ведуться тiльки за письмовим розпорядженням керiвника пiдприємства (органiзацiї) iз зазначенням мети дослiдження та найменування наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв.
6.7.2. Одержання зразкiв з цеху чи зi складу для проведення робiт у ЦЛ та здавання в цех чи на склад невикористаних залишкiв проводяться за накладними або вимогами, пiдписаними керiвником пiдприємства. Вимоги або накладнi оформлюються у ЦЛ в 3 примiрниках та передаються по 1 примiрнику в бухгалтерiю пiдприємства та в цех (склад). Один примiрник вимоги або накладної залишається у ЦЛ.
У разi багаторазового одержання на протязi мiсяця одного й того самого об'єкта дослiдження, що мiстить невелику кiлькiсть наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, допускається оформлення єдиної накладної у кiнцi мiсяця.
У перших числах кожного мiсяця ЦЛ подає до бухгалтерiї звiт за попереднiй мiсяць пiсля прибутку та видатку наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв на проведення дослiдницьких робiт. Звiт складається на пiдставi даних книг облiку в лабораторiях пiдприємства наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв (додатки 22 i 23).
6.7.3. Вiдбiр зразкiв для дослiдження проводиться контролером служби контролю якостi чи спiвробiтником ЦЛ у тарувальну склянку з притертою пробкою чи кришкою, що загвинчується, з етикеткою, на якiй зазначають найменування зразка, номер серiї (завантаження), масу тари та зразка. Етикетка пiдписується особою, яка вiдiбрала пробу iз зазначенням дати. Одержання та здача зразкiв для дослiдження у кiлькостi, що перевищують 5 г, здiйснюється у супроводi представника охорони.
6.7.4. Видiлений у процесi дослiдження продукт аналiзують у ЦЛ чи передають на аналiз у службу контролю якостi за актом передачi або накладною. До одержання результатiв аналiзу залишок продукту спiвробiтник ЦЛ здає на зберiгання у закрiплений сейф вiдповiдальному за облiк наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв.
Повторення аналiзу чи окремих реакцiй узгоджується з виконавцем теми та вiдповiдальним за облiк наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв.
Пiсля завершення робiт зразки, не використанi в процесi дослiдження i знов одержанi в процесi дослiдження, здають у вiдповiдний цех чи на склад за накладними або вимогами, оформленими вiдповiдно до п. 6.7.2.
6.7.5. Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори, використанi на проведення наукових дослiджень, унаслiдок яких отриманi продукти, що не пiдлягають переробцi, списуються за актом комiсiєю у складi: заступника директора з режиму та охорони чи посадової особи, на яку покладено цi обов'язки, вiдповiдального за облiк та зберiгання наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв у ЦЛ, представника служби контролю якостi та безпосереднього виконавця. Знищення зазначених продуктiв вiдбувається шляхом змiшування їх з хромовою сумiшшю.
6.7.6. Науково-дослiднi роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами i прекурсорами в органiзацiях проводяться у спецiальних примiщеннях, обладнаних вiдповiдно до вимог, викладених у п. 3.2.2 цiєї Iнструкцiї. На час ремонту примiщення та проведення iнвентаризацiї робота з наркотичними засобами, психотропними речовинами i прекурсорами припиняється. Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори прибираються у закрiпленi шафи.
6.7.7. Вiдпуск зi складу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв для проведення аналiзiв та науково-дослiдницьких робiт проводиться тiльки за письмовим дозволом керiвника органiзацiї чи його заступника на вимогу, пiдписану керiвником лабораторiї.
6.7.8. Усi кiлькiснi данi, одержанi в процесi дослiдження, та результати аналiзу записують у лабораторному журналi для реєстрацiї робiт з наркотичними засобами, психотропними речовинами i прекурсорами, пронумерованому, скрiпленому печаткою органiзацiї та пiдписом керiвника органiзацiї чи його заступника. Облiк напiвпродуктiв невизначеного складу ведуть вiдповiдно до п. 4.4 цiєї Iнструкцiї.
На пiдставi даних лабораторного журналу заповнюють книгу облiку наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв у науково-дослiдних iнститутах, лабораторiях та навчальних закладах (додаток 24).
6.7.9. В органiзацiях, якi перiодично ведуть роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами i прекурсорами у кiлькостi не бiльше 100 г, у кiнцi робочого дня видiленi продукти, що помiщенi в окрему тару, передають у спецiально обладнанi для їх зберiгання примiщення. Лабораторну апаратуру, що мiстить напiвпродукти, якi пiдлягають подальшiй обробцi в цiй апаратурi, маркують етикетками з написом "Отрута" та зображенням черепа i кiсток й опечатують.
В органiзацiях, якi ведуть роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами i прекурсорами до 5 г кожного найменування, допускається зберiгання зазначених речовин у закрiплених сейфах у спецiальному примiщеннi.
У кiнцi робочого дня примiщення зачиняються, пломбуються та здаються пiд охорону.
6.7.10. Зразки, що залишилися пiсля завершення робiт, здають на склад за актом, пiдписаним керiвником органiзацiї чи його заступником, вiдповiдальним за облiк наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, двома виконавцями робiт.
Списання наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв, використаних на проведення наукових дослiджень та знищення продуктiв реакцiй, проводяться аналогiчно до вимог, установлених п. 6.7.5 цiєї Iнструкцiї.
6.7.11. Пiсля закiнчення робiт виконавець складає звiт з таблицею, в якому зазначаються:
вихiдна кiлькiсть об'єкта дослiдження;
кiлькiсть продукту, одержаного внаслiдок дослiдження;
кiлькiсть продукту, використаного на аналiз;
кiлькiсть продукту, зданого на зберiгання у сейф.
Звiт подається заступнику директора з наукової роботи органiзацiї.
7. Порядок транспортування
7.1. Право здiйснювати перевезення наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв на територiї України мають лише державнi пiдприємства, що займаються дiяльнiстю з обiгу наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв. У разi залучення до перевезення наркотичних засобiв, психотропних речовин та прекурсорiв транспортних пiдприємств, якi не є пiдроздiлами зазначених державних пiдприємств, вiдповiдальнiсть за збереження вантажу покладається на державнi пiдприємства, якi уповноваженi здiйснювати обiг наркотичних засобiв, психотропних речовин чи прекурсорiв.
Для перевезення наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв складаються документи суворої звiтностi.
Керiвник пiдприємства (органiзацiї) несе вiдповiдальнiсть за транспортування наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв при використаннi транспорту пiдприємства (органiзацiї), в iнших випадках - до моменту здачi вантажу органiзацiям, що транспортують.
Пересилання наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв поштовими та кур'єрськими вiдправленнями забороняється.
7.2. Дозвiл пiдприємствам i органiзацiям на право перевезення наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв автотранспортом видається уповноваженим на те органом згiдно з чинним законодавством та за погодженням МВС України.
7.3. При вiдправцi в транспортнiй тарi комiрник складу на пiдставi товарно-транспортних накладних, виданих вiддiлом матерiально-технiчного постачання (збуту) пiдприємства, виписує пакувальний лист у двох примiрниках iз зазначенням таких даних: найменування одержувача, найменування продукцiї, номера серiї, кiлькостi мiсць, нетто-маси, прiзвища пакувальника та контролера служби контролю якостi, присутнього при пакуваннi.
Данi пакувального листка пiдтверджуються пiдписами пакувальника та контролера служби контролю якостi. Перший примiрник пакувального листка разом з аналiтичним паспортом укладають у транспортну тару, другий - залишається на складi.
Транспортну тару обтягують пакувальною стрiчкою, пломбують пломбiром з двох торцевих бокiв двома пломбами. До тари прикрiпляється бирка з указанням одержувача.
7.4. Транспортування наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв здiйснюється на пiдставi правил перевезення вантажiв, установлених вiдповiдними мiнiстерствами повiтряного, водного, автодорожнього та залiзничного транспорту, у супроводi озброєної охорони.
Вантаж, який вiдправляється, реєструється у журналi матерiальних пропускiв i в журналi пакування та вiдправлення готових наркотичних засобiв (додаток 9 (1)).
7.5. Перевезення наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв здiйснюється з додержанням усiх заходiв обережностi, особистої i громадської безпеки та обов'язково в супроводi спецiальної вiдповiдальної особи - представника вантажовiдправника чи вантажоодержувача - експедитора, що обiзнаний щодо властивостей зазначених речовин та вмiє поводитись з ними. Перевезення 200 та бiльше кiлограмiв дiючих речовин наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв автомобiльним транспортом дозволяється тiльки в супроводженнi патрульного автомобiля ДАI в установленому порядку або в супроводi озброєних спiвробiтникiв державної служби охорони при МВС України.
За правильний пiдбiр осiб для супроводу вантажу та їх iнструктаж вiдповiдальнiсть несуть керiвники пiдприємств (органiзацiй), якими видiляються данi особи.
7.6. Пiсля ретельної перевiрки та вступного iнструктажу, що проводить заступник директора з режиму та охорони чи посадова особа, ним уповноважена, начальник вiддiлу матерiально-технiчного постачання (збуту) у зазначених вище осiб бере пiдписку про додержання цiєї Iнструкцiї та правил транспортування наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв з попередженням про вiдповiдальнiсть за їх порушення. В обов'язки уповноваженої особи входять:
супровiд та охорона вантажу вiд мiсця вiдправлення до мiсця призначення,
iнструктаж охорони та водiя транспорту,
огляд та усунення непридатностi та несправностi транспорту для перевезення,
зовнiшнiй огляд (перевiрка правильностi пакування та маркування) та приймання вантажу в мiсцях одержання,
спостереження за завантаженням та закрiпленням вантажу, додержання правил безпеки пiд час руху та стоянок транспорту,
органiзацiя заходiв особистої та громадської безпеки, здача вантажу пiсля прибуття на мiсце призначення.
7.7. Уповноважена особа в присутностi охорони передає вантаж одержувачу згiдно з супровiдними документам. Пiсля кожної здачi вантажу уповноважена особа передає в бухгалтерiю пiдприємства супровiднi документи.
7.8. При транспортуваннi вантажу автотранспортом, крiм водiя, призначається вiдповiдальна особа за супровiд вантажу, з обов'язковим супроводженням озброєною охороною. Вид охорони, її озброєння встановлюються керiвником пiдроздiлу МВС за узгодженням з керiвником пiдприємства (органiзацiї).
7.9. Наркотичнi засоби, психотропнi речовини i прекурсори перевозяться спецiалiзованими транспортними засобами або спецiально для того обладнаними автомобiлями загального призначення, їх технiчний стан повинен вiдповiдати Правилам дорожнього руху та умовам безпечного перевезення наркотичних засобiв, психотропних речовин i прекурсорiв. Кожний транспортний засiб, крiм додаткового обладнання, вказаного в Правилах дорожнього руху, комплектується:
а) набором iнструментiв для дрiбного ремонту транспортного засобу;
б) вогнегасником порошковим або вуглекислотним ємнiстю не менше 5 л;
в) не менше нiж одним противiдкатним упором;
г) засобами iндивiдуального захисту водiя та супроводжувальних осiб;
ґ) двома дорожнiми знаками "В'їзд заборонено".
Начальник Управлiння органiзацiї та розвитку виробництва | О. Кричевська |
Додаток 1 до п. 2.1.4 Iнструкцiї |
Склад N ______
КОНТРОЛЬНА КАРТА
"___" _________ 19__ р.
на вантаж, що прибув за адресою ______________________________________________
(найменування пiдприємства)
Станцiя вiдправлення ________________________________________________________
Вiдправник _________________________________________________________________
Вагон _____________________ Транспортна накладна N __________________________
Доставлено автомашиною N _________________ Експедитор ______________________
Найменування вантажу _______________________________________________________
Брутто-маса __________________________ Нетто-маса ____________________________
Маса тари _____________________ Чиста маса (кiлькiсть) __________________________
Кiлькiсть мiсць ________________________ Вид упаковки __________________________
Прийняв: приймальний пункт N _______________________________________________
(пiдпис) (прiзвище)
При прийманнi були присутнi: |
|
|
__________________________ |
__________________________ |
__________________________ |
__________________________ |
__________________________ |
__________________________ |
Додаток 2 до п. 2.1.5, 6.4.3 Iнструкцiї |
__________________________________________________________
(повне найменування пiдприємства, органiзацiї)
Аналiтичний листок N ____
_________________________________________________________________________
(найменування сировини та матерiалу)
Номер серiї (партiї) _____________________________________________________________
Дата надходження _____________________________________________________________
Кiлькiсть (кг, шт. та iнш.) у серiї (партiї) ___________________________________________
Постачальник _________________________________________________________________
(пiдприємство, органiзацiя)
Дата вiдбору проби "___" _________ 19__ р.
Пробу вiдiбрав ________________________________________________________________
(прiзвище)
Результати зовнiшнього огляду __________________________________________________
Постачальник _________________________________________________________________
(пiдприємство, органiзацiя)
Аналiз виконаний за ___________________________________________________________
(найменування НТД, номер)
N з/п |
Найменування показникiв |
Норма за НТД |
Результати аналiзу |
Примiтка |
1 |
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
Висновок начальника ВТК ____________________________________________________
___________________________________________________________________________
Начальник ВТК _____________________________________
(пiдпис)
Додаток 3 до п. 2.1.5 Iнструкцiї |
Зведена карта реєстрацiї результатiв аналiзiв
на _______________________________________
(найменування сировини, матерiалу)
Аналiз здiйснено за _________________________
(найменування за НТД, номер)
Строк придатностi __________________________
N з/п |
Дата надходження на склад |
Номер сертифiката |
Номер серiї (партiї) |
Кiлькiсть (кг, шт.) |
Дата вiдбору проби. Пробу вiдiбрав |
Дата надходження на аналiз |
Дата аналiзу (початок та кiнець) |
Найменування показникiв |
Пiдпис вiдповiдального за внесенi резуль тати |
Висновок нач. ВТК та пiдпис |
Дата видачi аналiтичного листка |
Примiтка |
Вимоги нормативно технiчної документацiї |
||||||||||||
Результати аналiзу |
||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
Додаток 4 до п. 2.1.5 Iнструкцiї |
ЖУРНАЛ РЕЄСТРАЦIЇ АНАЛIЗIВ
Реєстрацiя результатiв аналiзу ___________________
лабораторiї
___________________________________________________________
(найменування сировини та матерiалiв)
N з/п |
Дата надходження на склад |
Номер паспорта (сертифiката) |
Номер серiї (партiї) |
Кiлькiсть у серiї (партiї) кг, шт. та iнш. |
Дата вiдбору проби та прiзвище вiдбiр ника |
Дата надходження на аналiз |
Дата аналiзу (початок та кiнець) |
Найменування показникiв |
Пiдпис особи, яка внесла резуль тати |
Пiдпис нач. лабора торiї |
Примiтка |
Вимоги нормативно-технiчної документацiї |
|||||||||||
Результати аналiзу | |||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Додаток 5 до п. 3.5, 6.1.7 Iнструкцiї |
___________________________
(найменування пiдприємства)
ЖУРНАЛ
приймання та здавання примiщень
пiд охорону
Пiдроздiл (загiн) ___________________
Команда _____________________________
Розпочато "___"______________199__ р.
У журналi прошито та пронумеровано
___________ аркушiв
Розмiр сторiнки журналу А4 (1/8 частка аркуша)
Додаток 5 Продовження до п. 3.5, 6.1.7 Iнструкцiї |
(внутрiшнi аркушi журналу)
Дата | Найменування (номер) примiщення |
Час приймання та здавання |
Номер печатки (пломбiру) |
Здав | Прийняв | ||
Прiзвище та iнiцiали |
Пiдпис | Прiзвище та iнiцiали |
Пiдпис | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Додаток 6 до п. 4.1 Iнструкцiї |
ПЕРЕЛIК
наркотичних засобiв,
психотропних речовин, їх аналогiв та
прекурсорiв, якi пiдлягають спецiальному контролю,
згiдно з законодавством України
Наказ N 7 вiд 23.03.98 Комiтету з контролю
за наркотиками при МОЗ України
Додаток 7 до п. 5.1 Iнструкцiї |
Лiмiтно-забiрна карта N _____
на _____________ 19___ р.
Вид операцiї |
Склад | Одержувач (цех, об'єкт) |
Шифр затрат |
Номенклатурний номер |
Найменування матерiалу ______________________________________
Одиниця вимiру |
Технологiчнi умови |
% вмiсту |
Лiмiт на мiсяць |
У тому числi аванс |
Додатковий лiмiт |
||||||
|
|
|
|
|
|
||||||
Начальник вiддiлу |
|
|
|
||||||||
уванням повернення |
Цiна | Сума | Таксування виконав |
Порядковий номер запису за складською картотекою |
Вiдпущено складом |
||||||
дата |
кiлькiсть |
проц. |
вiдпуще- |
залишок лiмiту |
пiдпис комiрника |
пiдпис отримувача |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Повернено |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Начальник цеху __________ |
Завiдуючий складом _________ |
Додаток 8 до п. 5.1, 6.4.5 Iнструкцiї |
КНИГА ОБЛIКУ НА СКЛАДАХ ПIДПРИЄМСТВА
Найменування лiкарського засобу (речовини)
________________
Мiсяць (число) |
Залишок на 1-е число |
Прибуток | Усього за прибутком iз залишком |
Видаток | Усього за видатком |
Книжковий залишок виводиться щоденно |
Примiтка | ||||
звiдки отримано |
номер документа i дата |
кiлькiсть | куди вiдпущено |
номер документа i дата |
кiлькiсть | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Додаток 9 до п. 5.1, 6.3.3, 6.4.2, 6.4.5, 7.4 Iнструкцiї |
1. ЖУРНАЛ ПАКУВАННЯ ТА ВIДПРАВЛЕННЯ ГОТОВИХ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБIВ
Дата | Найменування продукцiї |
Куди вiдправлено (мiсце призна чення) |
Кiлькiсть (кг, шт.) |
Кiлькiсть мiсць |
Прiзвище та пiдпис робiтника ВТК та пакуваль ника, присутнiх на пакуваннi |
Прiзвище та пiдпис матерiально вiдповi дальної особи |
Прiзвище та пiдпис представника охорони, який був присутнiй при пакуваннi |
Прiзвище та пiдпис представника охорони, який супроводжував продукцiю |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
2. ЖУРНАЛ ВИДАЧI НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБIВ
Дата | Найменування продукцiї |
Номер серiї (партiї) |
Кiлькiсть (кг, шт.) |
Кiлькiсть мiсць |
Куди вiдправлено |
Прiзвище та пiдпис матерiально вiдповi дальної особи |
Прiзвище та пiдпис представника охорони |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
3. ЖУРНАЛ НАДХОДЖЕННЯ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБIВ
Дата | Найменування продукцiї |
Номер серiї (партiї) |
Кiлькiсть (кг, шт.) |
Кiлькiсть мiсць |
Звiдки надiйшли |
Прiзвище та пiдпис матерiально вiдповi дальної особи |
Прiзвище та пiдпис представника охорони |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Додаток 10 до п. 5.3 Iнструкцiї |
КНИГА ОБЛIКУ В ЦЕХАХ (ДIЛЬНИЦЯХ) ПIДПРИЄМСТВА
Найменування лiкарського засобу (речовини)
____________________________________
Мiсяць число |
Прибуток | Видаток | Залишок | Рiзниця мiж переробленою кiлькiстю та вiдпущеною продукцiєю за вмiстом на 100 % речовини |
Примiтка | |||||||||
звiдки одержано (зi складу, iншого цеху, у цеху в процесi виробництва продукцiї, зазначити якої) |
N документа та дата |
номер серiї |
кiлькiсть | вмiст 100 % речовини |
куди вiдпущено (на склад, iнший цех, використано в цеху для виробництва продукцiї, вказати, якої, у якiй кiлькостi, та поси лання на продов ження облiку) |
N документа та дата |
номер серiї продукцiї, що випускається |
кiлькiсть | вмiст 100 % речовини |
кiлькiсть | вмiст 100 % речовини |
|||
1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
Додаток 11 до п. 6.1.3 Iнструкцiї |
ФОРМА ПОСТIЙНОЇ ПЕРЕПУСТКИ
Лицьовий бiк перепустки | Зворотний бiк перепустки |
N ________________ Прiзвище _____________________ Iм'я _________________________ По батьковi __________________ Мiсце для умовних позначень Керiвник М. П. |
Мiсце
для фотографiї розмiром 5 х 6 см (без кутка) Мiсце металевої печатки (кут фотографiї) |
Примiтка. Розмiр перепустки 6 х 8 см.
Виконується на твердому паперi чи картонi та вкладається у спецiальний футляр. Винос перепустки за територiю пiдприємства категорично забороняється. При використаннi спецiальних пропускних кабiн форма перепустки може бути змiнена.
Додаток 12 до п. 6.1.6 Iнструкцiї |
Затверджую
Директор __________________________________
найменування пiдприємства
________________ _____________________
особистий пiдпис розшифрування пiдпису
________________
дата
ПЕРЕЛIК
посадових осiб, якi мають право входу в режимнi
примiщення без переодягання та вихiд з них без
догляду
Директор пiдприємства
Головний iнженер пiдприємства
Заступник директора пiдприємства
Головний механiк
Головний енергетик
Головний бухгалтер
Начальник ВТК пiдприємства
Начальник центральної лабораторiї
Начальник виробничого вiддiлу
Начальник Першого вiддiлу (частини)
Начальники режимних цехiв, дiльниць (при безцеховiй структурi)
Голова комiтету профспiлки пiдприємства
Начальник (командир) (заступник начальника (командира)) пiдроздiлу охорони та начальник варти
Спiвробiтники мiлiцiї, що обслуговують пiдприємство
Начальник конструкторського бюро пiдприємства
Заступник головного iнженера з технiки безпеки
Медичнi працiвники, що обслуговують пiдприємство
Додаток 13 до п. 6.1.6 Iнструкцiї |
ФОРМА ВКЛАДИША ДО ПОСВIДЧЕННЯ
СПIВРОБIТНИКА МIЛIЦIЇ
Лицьовий бiк вкладиша | Зворотний бiк вкладиша |
________________________________________ найменування пiдприємства ________________________________________ вкладиш до посвiдчення N ______________, виданого _______________________________ (П. I. Б.) |
Пред'явниковi цього дозволяється при службовiй потребi заходити в режимнi примiщення без переодягання та виходити без догляду. Дiйсний до "____"____________19__р. Директор ________________________ (М. П.) |
Примiтка. Розмiр вкладиша 6 х 8 см.
Слова "Вкладиш до посвiдчення N _____" друкуються на стрiчцi червоного кольору.
Додаток 14 до п. 6.1.6 Iнструкцiї |
____________________________
(найменування пiдприємства)
ЖУРНАЛ
облiку вiдвiдувань _____________________________________________
(найменування режимного об'єкта)
особами, якi не є працiвниками пiдприємства
Журнал зберiгається на
контрольно-пропускному пунктi
об'єкта.
У журналi прошито та пронумеровано
________ сторiнок
Журнал розпочато "___" ______________199__ р.
Розмiр сторiнки журналу А4 (1/8 частка аркуша)
Додаток 14 Продовження до п. 6.1.6 Iнструкцiї |
(внутрiшнi аркушi журналу)
N | Прiзвище та iнiцiали |
Мiсце роботи та посада |
Дата, час вiдвiдування |
Номер перепустки, посвiдчення |
Прiзвище та iнiцiали супровiдника |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Додаток 15 до п. 6.2.3 Iнструкцiї |
РОБОЧИЙ ЖУРНАЛ
Виробництво
Послiдовне найменування операцiй та технологiчних робiт, сировини, промiжних продуктiв, вiдходiв та втрат |
N апарата |
N заван- таження |
Дата | Змiна | Характеристика сировини, вмiст основної речовини в % |
Одиниця вимiру |
Завантажено за вагою чи об'ємом | |
фактично | у 100 % обчисленнi основної речовини |
|||||||
Додаток 16 до п. 6.2.3 Iнструкцiї |
Операцiйний листок
з виробництва ________________________________
фасування ____________________________________
Серiя N _________________________
Дата | N завантажень, якi ввiйшли в серiю |
Кiлькiсть (кг) сухого продукту |
Пiдписи |
Разом:
Фасування
Усього в серiї N ___________________ увiйшло _____________ кг
Здано __________________________________
Залишок вiд серiї ________________________________________ кг
Пiдписи: Фасувальника / /. Начальника цеху / /.
Додаток 17 Форма N П-I МП до п. 6.2.3 Iнструкцiї |
Стадiя ______________________________
Одержано за вагою чи об'ємом | Аналiз | Параметри технологiчного процесу, тривалiсть | Пiдписи апаратника та майстра |
Примiтка | ||||
фактично | у 100 % обчисленнi основної речовини |
початок | кiнець | температура | рН |
Заступник начальника цеху
Додаток 18 до п. 6.2.3 Iнструкцiї |
РОБОЧИЙ ЖУРНАЛ
Завод ____________ Цех __________ | N оп. _____ |
Виробництво ____________________ |
ОДЕРЖАННЯ ТЕХНIЧНОГО __________________________
Дата | N з/п |
Послiдовне найменування операцiй, технологiчних робiт, сировини, промiжних продуктiв |
N апарата |
Характеристика сировини |
Завантажено за
вагою чи об'ємом |
Одержано за вагою чи об'ємом |
Аналiз | Параметри | Початок процесу |
Закiнчення процесу |
Тривалiсть процесу |
Пiдписи | Змiну здав |
Змiну прийняв |
|||||||||||
процентний вмiст |
питома вага |
вмiст в оди ницi об'єму |
100 % вага, кг |
см. | технiчна вага, кг |
об'єм, л |
100 % вага, кг |
см. | технiчна вага, кг |
об'єм, л |
температура | тиск | апаратника | нач. змiни |
лаборанта | ||||||||||
1 |
I.Завантаження сировини |
||||||||||||||||||||||||
1 |
II. Технологiчний процес |
||||||||||||||||||||||||
1 2 |
III. Одержано |
Додаток 19 до п. 6.2.3 Iнструкцiї |
АКТ
Комiсiя у складi ____________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
зробила ______________________________ 199 __ р.
о __________________ годинi ______________ хвилин завантаження
______________________________ (найменування) ______________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ |
____________________________ (кiлькiсть) ____________________________ ____________________________ ____________________________ ____________________________ |
Для приготування розчину
____________________________________
(найменування)
________________ серiя _____________
"_____" _________________199___р.
Пiдписи: _________________________
_________________________
_________________________
_________________________
Додаток 20 до п. 6.4.3 Iнструкцiї |
КОРIНЕЦЬ НАКЛАДНОЇ N _______ |
Пiдприємство ___________________ |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
"____" _________________ 199_ р. |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
________________________________ |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Приймально-здавальна
накладна N ____________ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
________________________________ Серiя N ______________ Прийняв _______________________ |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Разом _______________________ Здав ___________________ Контролер ВТК ______________ Прийняв ____________ |
Додаток 21 до п. 6.4.4 Iнструкцiї |
АКТ
Комiсiя у складi ____________________________________________
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
зробила ______________________________ 199 __ р.
о _________________ годинi _____________ хвилин вiдвантаження
готової продукцiї
ампульного цеху
_____________________________________________
(найменування готової продукцiї)
______________________________ (номер серiї) ______________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ |
____________________________ (кiлькiсть) ____________________________ ____________________________ ____________________________ ____________________________ |
"_____" _________________199___р.
Пiдписи: _________________________
_________________________
_________________________
_________________________
Додаток 22 до п. 6.7.3 Iнструкцiї |
КНИГА ОБЛIКУ В ЛАБОРАТОРIЯХ ПIДПРИЄМСТВА
Найменування лiкарського засобу (речовини) ____________________________________
Дата |
Прибуток | Видаток | Залишок пiсля роботи |
Вiдмiтка про передачу на склад, використання чи знищення (дата, номер документа, яким оформлений завдаток) |
||||||
N з/п |
звiдки одержано i номер документа |
номер серiї чи проби |
кiлькiсть | кiлькiсть, дата видачi та розписка виконавця |
кiлькiсть витраченого засобу, мета роботи |
дата виконання роботи та розписка виконавця |
результат роботи |
|||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Додаток 23 до п. 6.7.3 Iнструкцiї |
КНИГА ОБЛIКУ В ЛАБОРАТОРIЯХ ПIДПРИЄМСТВА
Найменування лiкарського засобу (речовини) ___________________________________
Дата надходження |
Прибуток | Видаток | Залишок | Розписка | Здача залишку в цех чи склад |
||||||||||||||
N з/п |
звiдки одержано i номер документа |
номер серiї чи про би |
кiлькiсть | пiдпис вiдбiрника та отримувача проби |
кiлькiсть, узята в роботу |
дата та пiдпис виконавця |
кiлькiсть витрачених засобiв |
вмiст основної речовини в % |
вiд проби |
вiд воло ги |
усього | виконавця роботи |
особи, що отримала залишок |
||||||
технiчна вага |
вага в 100 % обчисленнi |
технiчна вага |
вага в 100 % обчисленнi |
технiчна вага |
вага в 100 % обчисленнi |
дата | номер документа |
||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
Додаток 24 до п. 6.7.8 Iнструкцiї |
Найменування закладу ________________________________________
КНИГА ОБЛIКУ
НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБIВ, ПСИХОТРОПНИХ РЕЧОВИН I
ПРЕКУРСОРIВ В НАУКОВО-ДОСЛIДНИХ IНСТИТУТАХ,
ЛАБОРАТОРIЯХ ТА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
Найменування наркотичного засобу
________________________________
Одиниця вимiру __________________________
Прибуток | Видаток | Залишок | |||||||
Дата надход ження |
Звiдки одержано i номер |
Кiлькiсть | Пiдпис матерiально вiдповiдальної |
Дата видачi |
Кому видано (на що використано) | Кiлькiсть | Пiдпис | ||
видано | одержано | ||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Начальник Управлiння органiзацiї та розвитку виробництва | О. Кричевська |