ОДЕСЬКИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГIН
НАКАЗ
вiд 7 березня 2006 року | N 171 |
---|
Про встановлення режиму в пунктах пропуску через
державний кордон на дiльницi прикордонної
комендатури "Херсон" в 2006 роцi
Зареєстровано в Одеському обласному управлiннi юстицiї 19 квiтня 2006 р. за N 27/641 |
Вiдповiдно до вимог п. 13 ст. 19 Закону України "Про Державну
прикордонну службу України", постанови
Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 03.08.2000 року N 1203, постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд
27.07.98 року N 1147, з метою недопущення стороннiх
осiб до мiсць здiйснення контролю в пунктах
пропуску, створення умов для роботи та захисту
особового складу й майна Державної прикордонної
служби України, митних органiв, iнших контрольних
служб вiд злочинних посягань, забезпечення
режиму в пунктах пропуску наказую:
1. Встановити такi режимнi правила в пунктах пропуску "Херсонський морський торговий порт", "Херсонський рiчковий порт", "Скадовський морський торговий порт", пунктах контролю "Херсонський державний суднобудiвний завод", "Херсонський державний завод "Паллада" (далi - пункт пропуску):
1.1. В'їзд на територiю пункту пропуску осiб i транспортних засобiв закордонного прямування здiйснюється при наявностi таких документiв на право перебування у пунктi пропуску:
- особи, якi перетинають державний кордон в пунктi пропуску - за документами для перетинання державного кордону України;
- представники усiх контрольних служб - за службовими посвiдченнями, вiдповiдно до затверджених комендантом прикк спискiв i графiкiв роботи;
- вiдвiдувачi суден закордонного прямування (обслуговуючий персонал, родичi членiв екiпажiв та т. п.) проходять та перебувають в пунктi пропуску на пiдставi перепусток, виданих Бюро перепусток порту та документа, що посвiдчує особу, згiдно iз списками, поданими агентськими компанiями, за умови позитивної резолюцiї командування загону чи комендатури. Перепустки видаються та є дiйсними на час, визначений начальником загону (комендантом) в перiод знаходження судна в порту. За годину до вибуття судна всi перепустки, виданi ранiш Бюро перепусток вiдвiдувачам судна, повертаються до Бюро перепусток, про що в списках вiдвiдувачiв робиться запис iз зазначенням кiлькостi повернених перепусток та iнформується чергова служба вiдповiдного пiдроздiлу прикордонного загону;
- iноземнi та українськi судна, вiйськовi кораблi - вiдповiдно до поданих заявок, з дозволу прикордонного наряду;
- автотранспортнi засоби, вантажi та iнше майно - на пiдставi перепустки, виданої Бюро перепусток порту.
1.2. В'їзд в пункт пропуску службового автотранспорту контрольних органiв та служб здiйснюється за обов'язковим отриманням дозволу вiддiлення прикордонного контролю.
1.3. Перебування в пунктi пропуску посадових осiб контрольних служб, транспортних та iнших органiзацiй поза службовим часом допускається тiльки за дозволом коменданта вiдповiдної прикк пiсля письмового (усного) звернення до нього керiвника вiдповiдної служби, органiзацiї. Особи, транспортнi засоби, вантажi та iнше майно закордонного прямування можуть залишати пункт пропуску тiльки через визначенi прохiднi пiсля отримання дозволу прикордонного наряду та проставлення вiдмiток "В'ЇЗД" чи "ВИЇЗД" у паспортний чи товарно-супровiдний документ.
1.4. В разi необхiдностi проведення спiвробiтниками СБУ оперативних заходiв у пунктi пропуску, вони ознайомлюють старшого змiни прикордонних нарядiв з письмовим завданням, пiдписаним начальником пiдроздiлу СБУ, та пред'являють службовi посвiдчення. Старший змiни прикордонних нарядiв, переконавшись в наявностi вiдповiдних документiв, пропускає спiвробiтникiв СБУ в пункт пропуску, доповiдає за командою i погоджує порядок спiльних дiй. У разi потреби, до пункту пропуску прибувають начальник вiддiлення прикордонного контролю та начальник прикордонного оперативного вiддiлення.
1.5. Працiвники мiлiцiї для виконання покладених на них обов'язкiв проходять та перебувають на територiї пункту пропуску на пiдставi службових посвiдчень iз повiдомленням про це адмiнiстрацiї пункту пропуску. Адмiнiстрацiя пункту пропуску негайно повiдомляє вiддiлення прикордонного контролю про прибуття в пункт пропуску працiвникiв мiлiцiї.
1.6. Працiвники прокуратури мають право проходити та перебувати в пунктах пропуску за посвiдченням, що пiдтверджує займану посаду у рамках норм частини першої ст. 20 та ст. 56 Закону України "Про прокуратуру".
1.7. Особи, транспортнi засоби та вантажi перемiщуються територiєю пункту пропуску за визначеними напрямами, здiйснюють стоянки у визначених мiсцях i вибувають з територiї пункту пропуску пiсля проходження всiх передбачених законодавством України видiв контролю за умови наявностi дозволу Державної прикордонної служби.
1.8. Обслуговуючий персонал допомiжного флоту, суден портофлоту, будь-яких iнших плавзасобiв, який бере участь у забезпеченнi функцiонування порту чи обслуговуваннi суден закордонного прямування, крiм перепустки до порту для здiйснення каботажного переходу у iнший порт чи пiдходу до судна закордонного прямування на рейдi повинен мати паспортнi документи.
1.9. Увесь час перебування в пунктi пропуску особи повиннi мати при собi документи, на пiдставi яких вони потрапили до пункту пропуску.
1.10. Проведення будь-якої фото-, вiдео-, кiнозйомки в пунктi пропуску погоджується письмово з командуванням Одеського прикордонного загону.
1.11. Забезпечення контролю за безпекою стоянки суден, виходом (заходом) суден, членiв екiпажiв та пасажирiв, за вiдвiдуванням особами, якi не є членами екiпажiв, за погодженням з прикордонним пiдроздiлом та митними органами, може здiйснюватися вочманською службою.
1.12. Контроль за прибуттям, вибуттям та перебуванням в пунктi пропуску осiб, транспортних засобiв, вантажiв та iншого майна здiйснюють пiдроздiли прикордонного контролю. Випуск з пункту пропуску осiб, транспортних засобiв, вантажiв та iншого майна без дозвiльної вiдмiтки пiдроздiлу ДПСУ суворо заборонено.
1.13. Начальники вiддiлень прикордонного контролю за своїм рiшення можуть виставляти прикордоннi наряди на всiй територiї пунктiв пропуску.
2. В зонах прикордонного контролю, якi можуть бути постiйними або тимчасовими, вiдповiдно, встановити додатковi режимнi правила.
2.1. Пiд час здiйснення оформлення судна закордонного прямування на ньому, крiм громадян, якi безпосередньо перетинають кордон, дозволяється перебування тiльки членiв комiсiї з оформлення, пропуск на борт судна окремих громадян, якi не входять до складу комiсiї, здiйснюється тiльки з дозволу начальника Одеського прикордонного загону.
2.2. Особи, що прямують через державний кордон України, допускаються до зон прикордонного контролю при наявностi дiйсних для перетинання державного кордону документiв.
2.3. Члени комiсiї з оформлення судна знаходяться у зонах прикордонного контролю при наявностi представницької картки встановленого зразка.
2.4. Обслуговуючий персонал транспортних засобiв, працiвники порту, агентських, експедицiйних та iнших компанiй, якi беруть участь в обслуговуваннi пасажирiв, транспортних засобiв, вантажiв та iншого майна, пропускаються в зону прикордонного контролю за перепустками, виданими управлiнням Одеського прикордонного загону чи прикордонної комендатури "Херсон".
2.5. Службовi особи в зонах прикордонного контролю пересуваються в межах, необхiдних для виконання своїх прямих службових обов'язкiв.
Вимоги щодо режиму постiйних i тимчасових зон прикордонного контролю доводяться до осiб, якi безпосередньо присутнi пiд час проведення контролю.
3. Наказ по загону "Про встановлення режиму в пунктах пропуску через державний кордон для морського, рiчкового, поромного сполучення" N 326 вiд 26.05.2004 р. вважати таким, що втратив чиннiсть.
4. Наказ довести до всього особового складу загону, що його стосується, витяги з наказу штабу загону надiслати до адмiнiстрацiй Херсонського морського торгового порту, Херсонського рiчкового порту, Скадовського морського торгового порту, Херсонського державного суднобудiвного заводу, Херсонського державного заводу "Паллада".
Начальник Одеського прикордонного загону полковник | О. О. Калашников |