УГОДА
(у формi обмiну листами)
мiж Урядом України та Урядом Республiки Корея про
внесення змiн до Торговельної угоди мiж Урядом
України i Урядом Республiки Корея вiд 30 листопада
1995 року
Київ, 13 жовтня 2008 року
Ваша Високоповажнiсть,
Маю честь звернутись стосовно Торговельної угоди мiж Урядом України i Урядом Республiки Корея (далi - Угода), пiдписаної 30 листопада 1995 року в м. Сеул i запропонувати вiд iменi Уряду України Статтi 14 Угоди викласти в такiй редакцiї.
Стаття 14
1. Договiрнi Сторони погоджуються створити Мiжурядову Українсько-Корейську комiсiю з питань торговельно-економiчного спiвробiтництва (далi - Комiсiя), що складатиметься з представникiв компетентних урядових установ, органiзацiй та промисловцiв.
2. Кожна Договiрна Сторона призначить Спiвголову, заступника Спiвголови та iнших членiв Комiсiї. Спiвголови iнформують один одного стосовно складу делегацiй кожної iз Договiрних Сторiн Комiсiї та будь-яких пов'язаних iз цим змiн.
3. Комiсiя прагнутиме проводити засiдання один раз на рiк почергово в Українi та Республiцi Корея.
4. Договiрнi Сторони намагатимуться заздалегiдь погодити дипломатичними каналами дату та Порядок денний не пiзнiше нiж за два мiсяцi до проведення кожного засiдання. Проекти Порядку денного та Протоколу готуються приймаючою Договiрною Стороною.
5. Основними завданнями дiяльностi Комiсiї будуть такi:
а) розгляд Порядку денного та реалiзацiя погоджених домовленостей з метою пiдготовки заходiв для розвитку i вдосконалення торговельно-економiчних вiдносин мiж обома державами, а також пропозицiй щодо пiдготовки рекомендацiй компетентним органам Договiрних Сторiн;
б) сприяння змiцненню рiзних форм спiвробiтництва, в тому числi iнвестицiйного, створенню спiльних пiдприємств та iншим можливим видам двостороннього спiвробiтництва;
в) сприяння розширенню обсягiв торгiвлi товарами та послугами мiж обома державами;
г) надання пропозицiй та здiйснення заходiв, спрямованих на розширення i змiцнення торгiвлi та спiвробiтництво у сферах, що становлять взаємний iнтерес;
д) надання пропозицiй щодо обмiну фахiвцями (з метою здiйснення обмiну науковим та практичним досвiдом мiж двома країнами).
е) вирiшення проблемних питань, якi можуть виникнути мiж Договiрними Сторонами стосовно виконання та тлумачення Угоди та iнших мiжнародних договорiв з питань торговельно-економiчного спiвробiтництва, сторонами яких є Договiрнi Сторони.
6. З метою сприяння виконанню своїх завдань Комiсiя, у разi необхiдностi, може створювати постiйнi або тимчасовi робочi органи (такi як пiдкомiтети або робочi групи) або проводити засiдання Секретарiату Комiсiї окремо вiд спiльних засiдань Комiсiї.
7. Витрати, пов'язанi з органiзацiєю та проведенням засiдань Комiсiї та її робочих органiв, несе приймаюча Договiрна Сторона. Витрати з оплати мiжнародного проїзду, так само як i внутрiшнього, харчування та проживання несе Договiрна Сторона, яка направляє своїх представникiв.
У разi прийнятностi вищезазначених пропозицiй для Уряду Республiки Корея я маю честь запропонувати, Ваша Високоповажносте, щоб цей лист та лист-вiдповiдь вiд iменi Уряду Республiки Корея становили Угоду мiж Урядом України та Урядом Республiки Корея про внесення змiн до Торговельної угоди мiж Урядом України i Урядом Республiки Корея вiд 30 листопада 1995 року, та яка набуде чинностi вiдповiдно до Статтi 15 Торговельної угоди мiж Урядом України i Урядом Республiки Корея.
Користуючись нагодою хочу поновити Вашiй Високоповажностi запевнення у своїй високiй повазi.
Богдан Данилишин Мiнiстр економiки України |
|
Його Високоповажностi, АН Хо-Йон Заступнику Мiнiстра з питань торгiвлi Мiнiстерства закордонних справ та торгiвлi Республiка Корея |