ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
11.05.11 | N 18/15-16-2369-ЕП |
---|
Начальникам регiональних митниць Начальникам митниць |
Щодо тимчасового зупинення дiї спецiальної
санкцiї
Повiдомляємо, що наказом Мiнекономiки вiд 11.05.2011 N 417 тимчасово зупинено дiю спецiальної санкцiї - iндивiдуальний режим лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi, застосованої до суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України за порушення законодавства України у сферi зовнiшньоекономiчних вiдносин.
Направляємо для керiвництва та використання в роботi зазначений наказ Мiнекономiки.
В разi ненадходження додаткових повiдомлень, пiсля закiнчення термiну дiї наказу про тимчасове зупинення дiї спецiальної санкцiї - iндивiдуального режиму лiцензування зовнiшньоекономiчної дiяльностi, митне оформлення вантажiв вказаного у наказi суб'єкта, здiйснювати виключно згiдно з вимогами наказу Мiнекономiки вiд 17.04.2000 N 47, а саме, тiльки за умови надання до митного органу разової (iндивiдуальної) лiцензiї.
У випадку виявлення фактiв порушення вимог чинного законодавства при здiйсненнi зовнiшньоекономiчних операцiй зазначеним суб'єктом зовнiшньоекономiчної дiяльностi, в тому числi окремо за фактами порушення митних правил, своєчасно iнформувати Департамент митних iнформацiйних технологiй та статистики (телефон (044) 481-19-38).
Додатки:
1. даннi пiдприємства в
електронному виглядi знаходиться у файлi 417.xls;
2. копiя наказу
Мiнекономiки вiд 11.05.2011 N 417 (тiльки в
паперовому виглядi).
Т.в.о. начальника Департаменту митних iнформацiйних технологiй та статистики | П.Я.Пiсной |