Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС

 logo

Четвер, Травень 15, 2025 - 03:52
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна

ДЕРЖАВНИЙ КОМIТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ I РАДIОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

вiд 25 квiтня 2019 року N 206


Про надання вiдмови у видачi дозволiв на ввезення видавничої продукцiї, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з територiї держави-агресора, тимчасово окупованої територiї України

     Вiдповiдно до статтi 281 Закону України "Про видавничу справу", постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 05.04.2017 N 262 "Деякi питання видачi (вiдмови у видачi, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукцiї, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з територiї держави-агресора, тимчасово окупованої територiї України", у зв'язку з виявленням в поданих документах недостовiрних вiдомостей наказую:

     1. Вiдмовити Товариству з обмеженою вiдповiдальнiстю "Етнiктрейд" у видачi дозволiв на ввезення видавничої продукцiї, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з територiї держави-агресора, тимчасово окупованої територiї України, згiдно з перелiком, що додається.

     2. Управлiнню дозвiльної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукцiї повiдомити Товариству з обмеженою вiдповiдальнiстю "Етнiктрейд" про вiдмову у видачi дозволу у паперовiй формi через центр надання адмiнiстративних послуг.

     3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова Держкомтелерадiо О. I. Наливайко

 

Додаток
до наказу Держкомтелерадiо
25.04.2019 N 206

ПЕРЕЛIК
видавничої продукцiї, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з територiї держави-агресора, тимчасово окупованої територiї України, на ввезення якої Держкомтелерадiо надано вiдмову у видачi дозволу

N з/п Код ЄДРПОУ юридичної особи або iдентифiкацiйний номер ФОП, що здiйснює ввезення Найменування юридичної особи або П. I. Б. ФОП, що здiйснює ввезення Мiсцезнаходження юридичної особи або мiсце проживання ФОП, що здiйснює ввезення Код товару згiдно з УКТЗЕД Повна назва видання мовою оригiналу Код ISBN Автор або колектив авторiв Країна-виробник Повна назва видання українською мовою Найменування (iм'я) та мiсцезнаходження видавця Рiк виходу у свiт Мова видання Примiтка Примiтка
1 41336285 ТОВ "Етнiктрейд" 08296, Київська обл., м. Iрпiнь, смт Ворзель, вул. Лiсова, 58-а, кв. 6 4901 Активность дакини. Динамичная игра пробуждения 978-5-907059-56-6 500 Падмасамбхава Росiйська Федерацiя Активнiсть дакiнi. Динамiчна гра пробудження ООО "Издательский дом "Ганга", 117186, РФ, г. Москва, ул. Нагорная, д. 20, к. 1 2019 росiйська, тiбетська У рецензiї не вiрно зазначено мови видання (багатомовне)

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті

Дошка оголошень

Пропонуємо послуги:
  • Митний брокер мп Ковель 0679537199 - супровід та всі види оформлення
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua