ПРАВЛIННЯ НАЦIОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
вiд 4 березня 2022 року | N 34 |
---|
Про внесення змiни до Положення про здiйснення
валютних iнтервенцiй Нацiонального банку України
на валютному ринку України
Вiдповiдно до статей 6, 7, 15, 25, 44, 45, 56 Закону України "Про Нацiональний банк України" та з метою удосконалення порядку здiйснення валютних iнтервенцiй Нацiонального банку України на валютному ринку України Правлiння Нацiонального банку України постановляє:
1. Абзац п'ятий пункту 17 Положення про здiйснення валютних iнтервенцiй Нацiонального банку України на валютному ринку України, затвердженого постановою Правлiння Нацiонального банку України вiд 31 сiчня 2019 року N 26, викласти в такiй редакцiї:
"DIFF - показник, що вiдображає диференцiал мiж процентними ставками за коштами в iноземних валютах, якi беруть участь у здiйсненнi валютної iнтервенцiї. Правлiння Нацiонального банку розпорядчим актом визначає порядок розрахунку та параметри цього показника".
2. Департаменту вiдкритих ринкiв (Олексiй Лупiн) пiсля офiцiйного опублiкування довести до вiдома банкiв України iнформацiю про прийняття цiєї постанови.
3. Постанова набирає чинностi з дня, наступного за днем її офiцiйного опублiкування.
Голова | Кирило ШЕВЧЕНКО |