Резервний метод
МЕТОД 6
У разi якщо митна вартiсть товарiв не може бути визначена шляхом послiдовного використання методiв, зазначених у статтях 58 - 63 Митного кодексу України, митна вартiсть оцiнюваних товарiв визначається з використанням способiв, якi не суперечать законам України i є сумiсними з вiдповiдними принципами i положеннями Генеральної угоди з тарифiв i торгiвлi (GATT) (стаття 64 Митного кодексу України).
Митна вартiсть, визначена згiдно з положеннями статтi 64 Митного кодексу України, повинна ґрунтуватися на ранiше визнаних (визначених) митними органами митних вартостях.
Митна вартiсть
iмпортних товарiв не визначається згiдно iз
положеннями статтi 64 Митного кодексу
України на пiдставi:
1) цiни товарiв українського
походження на внутрiшньому ринку України;
2) системи, яка передбачає
прийняття для митних цiлей вищої з двох
альтернативних вартостей;
3) цiни товарiв на внутрiшньому
ринку країни-експортера;
4) вартостi виробництва, iншої, нiж
обчислена вартiсть, визначена для iдентичних або
подiбних (аналогiчних) товарiв вiдповiдно до
положень статтi 63 Митного кодексу
України;
5) цiни товарiв, що поставляються з
країни-експортера до третiх країн;
6) мiнiмальної митної вартостi;
7) довiльної чи фiктивної вартостi.
У випадках, визначених Митним кодексом України, для заявлення митної вартостi товарiв, що перемiщуються через митний кордон України вiдповiдно до митного режиму iмпорту, митному органу, який проводить митне оформлення цих товарiв, разом з митною декларацiєю та iншими необхiдними для митного оформлення зазначених товарiв документами в установленому порядку подається декларацiя митної вартостi. Форму декларацiї митної вартостi та Правила заповнення декларацiї митної вартостi затверджено наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 24.05.2012 N 599.