ОФОРМЛЕННЯ В МИТНI РЕЖИМИ

     Митний режим (див. пункт 25 статтi 4 Митного кодексу України) - комплекс взаємопов'язаних правових норм, що вiдповiдно до заявленої мети перемiщення товарiв через митний кордон України визначають митну процедуру щодо цих товарiв, їх правовий статус, умови оподаткування i обумовлюють їх використання пiсля митного оформлення.

     Статтею 70 Митного кодексу України передбачено застосування на митнiй територiї України таких видiв митних режимiв:

     1) iмпорт (випуск для вiльного обiгу);

     2) реiмпорт;

     3) експорт (остаточне вивезення);

     4) реекспорт;

     5) транзит;

     6) тимчасове ввезення;

     6) тимчасове вивезення;

     7) митний склад;

     8) вiльна митна зона;

     9) безмитна торгiвля;

     10) переробка на митнiй територiї;

     11) переробка за межами митної територiї;

     12) знищення або руйнування;

     13) вiдмова на користь держави.

     Декларант має право обрати митний режим, у який вiн бажає помiстити товари, з дотриманням умов такого режиму та у порядку, що визначенi Митним кодексом України (див. статтю 71 Митного кодексу України).

     Митний режим, у який помiщено товари, може бути змiнено на iнший, обраний декларантом вiдповiдно до частини першої статтi 71 Митного кодексу України, за умови дотримання заходiв тарифного та нетарифного регулювання зовнiшньоекономiчної дiяльностi, встановлених вiдповiдно до закону для товарiв, що помiщуються у такий iнший митний режим.

     Порядок виконання митних формальностей при здiйсненнi митного оформлення товарiв iз застосуванням митної декларацiї на бланку єдиного адмiнiстративного документа затверджено наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 30.05.2012 N 631.

Copyright © 2024 НТФ «Интес»
Все права сохранены.