Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС
 logo
Понеділок, Травень 12, 2025 - 11:31
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна

Виробники м’ясної продукції відмовляються від експорту через перепони на кордоні

   Експортні вантажі м’ясної продукції понад тиждень вимушені чекати у черзі на виїзд за межі України через відсутність у переліку швидкопсувних товарів, що мають пріоритет під час перетину кордону.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

  Зазначається, що така ситуація змушує виробників м'ясної продукції відмовитися від експорту, у той час як міжнародна торгівля товарами з доданою вартістю є пріоритетною для економіки країни.

  В асоціації підкреслюють, що зовнішня торгівля м’ясною продукцією розвинена значно слабше, ніж експорт продукції рослинництва. Утім, навіть у такий непростий час українські товаровиробники працюють над розширенням географії збуту продукції вітчизняної м’ясопереробки, адже експорт товарів з вищою доданою вартістю створює переваги не тільки для операторів ринку м’яса, а й для економіки країни в цілому. Утім, зараз такі ініціативи стикаються із вагомими технічними бар’єрами.

  «За свідченнями операторів м’ясопереробки, затримки вантажів з обмеженим терміном придатності у загальній черзі на кордоні можуть сягати тижня і більше. Тож щоб не допустити псування продукції, постачальники забезпечують безперебійне охолодження на період очкування, що істотно підвищує їхні транспортні витрати. Це негативно впливає на готовність вітчизняних виробників м’ясної продукції до розвитку експортної торгівлі та створює додаткові перепони для виходу української продукції на зовнішні ринки, гальмуючи економічне зростання», — підкреслюють в асоціації.

  З метою вирішення цієї проблеми АСУ звернулася до Мінагрополітики з проханням включити окремі ковбасні вироби (УКТ ЗЕД 1601009190 та 1601009990) до переліку швидкопсувних товарів, які мають пріоритет під час перетину кордону. В асоціації переконані, що це значною мірою сприятиме прогресу не тільки окремих експортно орієнтованих виробників м’ясної продукції, а всього вітчизняного ринку м’яса в умовах обмежених експортних можливостей.

AgroPortal.ua
пт, Травень 26, 2023 10:03

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті

Дошка оголошень

Пропонуємо послуги:
  • Митний брокер мп Ковель 0679537199 - супровід та всі види оформлення
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua