Наявність в базі Держмитслужби
Здравствуйте! Согласно коду УКТЗЕД для импорта товара не нужно сертификата соответствия. Но в справке к коду указано, что "митне оформлення якої завершується за наявності інформації про неї в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби" Как можно узнать есть ли в базе ЄАІС Сертификат на этот код УКТЗЕД или Разъяснение, что продукция не подлежит сертификации?
Таможенный Брокер: пт, Лютий 25, 2011 16:45 4
.png)


Степан: пт, Лютий 25, 2011 17:13
Увидеть может только инспектор таможни, вход в базу сертификатов по паролю. Обычно появляется на следующий день после выдачи сертификата.
Елена: пт, Лютий 25, 2011 20:28
Какой код?
мари: пн, Лютий 28, 2011 19:34
таких кодов много, к примеру 8419500000. то есть это подразумевает, что сертификат УкрСепро нужно в любом случае сделать?
ole: пн, Лютий 28, 2011 21:26
Це повідомлення стосується ПКМУ № 815 про сертифікацію, там дуже багато кодів. Якщо товар попадає під сертифікацію(наказ 28 Держстандарту) та в ПКМУ 815 - то розмитнюватися можна по свому старому або чужому сертифікату - головне щоб товар був тей самий у вас і в сертифікаті. В вашому випадку сертифікувати не потрібно.
Коментувати