ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
НАКАЗ
Київ
19.10.09 | N 987 |
---|
Про внесення змiн до Порядку використання
одноразових номерних iндикаторних
запiрно-пломбувальних пристроїв пiд час
перевезення товарiв автомобiльним транспортом
З метою посилення контролю за використанням одноразових номерних iндикаторних запiрно-пломбувальних пристроїв пiд час перевезення товарiв автомобiльним транспортом, наказую:
1. Унести до Порядку використання одноразових номерних iндикаторних запiрно-пломбувальних пристроїв пiд час перевезення товарiв автомобiльним транспортом (далi - Порядок), затвердженого наказом Держмитслужби України вiд 13.11.2008 N 1270 (iз змiнами), такi змiни:
1.1. Пункти 2.1 - 2.6 глави 2 Порядку викласти в такiй редакцiї:
"2.1. ЗПП конструктивно складається з корпусу, в якому вмонтовано замкову частину з металевою вставкою, на поверхнi якого розмiщено iнформацiйний ярлик, i гнучкого елемента, який використовується для утворення петлi, що пропускається через отвори запiрного елемента об'єкта контролю i замкової частини.
2.2. Гнучкий елемент закiнчується гачком i має отвiр, що дає змогу утворити петлю для зручностi затягування.
Довжина гнучкого елемента має бути не менше 370 - 375 мм, ширина - не бiльше 8 мм.
2.3. ЗПП виготовляється з полiмерного матерiалу (пластмаси), стiйкого до перегинiв i розтягування, жовтого чи синього кольору. Матерiал повинен забезпечувати робочi характеристики пломбувального пристрою в межах температурних режимiв вiд -40°С до +40°С та термiн зберiгання виготовлених ЗПП у складських умовах не менше трьох рокiв.
2.4. Колiр ЗПП, що застосовується у вiдповiдний перiод, визначається Держмитслужбою.
2.5. Iнформацiйний ярлик має маркування, яке включає в себе: серiю з двох лiтер i наскрiзну нумерацiю iз семи цифрових знакiв, зображення малого Державного Герба України, надпису "ДМСУ" та бiле поле розмiром не менше 5х17 мм для нанесення додаткової iнформацiї кульковою ручкою.
Надписи та зображення на iнформацiйному ярлику виконуються методом термодруку з ефектом заглиблення (рельєфностi) нанесеної iнформацiї фарбою синього кольору на жовтому фонi або фарбою бiлого кольору на синьому фонi. Якiсть маркування має забезпечувати неможливiсть випадкового або навмисного її стирання без видимих слiдiв.
2.6. З метою запобiгання передчасному псуванню деталей конструкцiї ЗПП, встановлення та затягування ЗПП здiйснюється вручну без використання спецiальних i допомiжних iнструментiв".
1.2. Главу 3 Порядку доповнити пунктами 3.12 та 3.13 такого змiсту:
"3.12. Знятi ЗПП зберiгаються митницею призначення протягом строкiв, визначених згiдно з Перелiком документiв, що утворюються в митних органах України, спецiалiзованих митних установах та органiзацiях, iз зазначенням строкiв зберiгання, затвердженим Головою Державної митної служби України та Головою Державного комiтету архiвiв України, уведеним у дiю наказом Держмитслужби України вiд 13.01.2006 N 14, для вантажних митних декларацiй та/або товаросупровiдних документiв, книжки МДП, документа контролю доставки.
3.13. Облiк, зберiгання та знищення знятих ЗПП здiйснюються у порядку, встановленому митним органом".
2. Департаменту ресурсного забезпечення, капiтального будiвництва та експлуатацiї об'єктiв митної iнфраструктури (Воскресенська Л.О.) забезпечити митнi органи одноразовими номерними iндикаторними запiрно-пломбувальними пристроями згiдно з їх потребою.
3. Начальникам регiональних митниць, митниць довести цей наказ до вiдома особового складу та забезпечити дотримання його вимог.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Служби Федорова О.О.
5. Установити, що цей наказ набирає чинностi з 01.01.2010.
Голова Служби | А.В.Макаренко |