МIНIСТЕРСТВО РОЗВИТКУ ЕКОНОМIКИ, ТОРГIВЛI ТА СIЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
м. Київ
13.10.2020 | N 2043 |
---|
Про затвердження Порядку перевантаження вантажу
з продуктами у випадку виходу з ладу
транспортного засобу або неможливостi його
використання з iнших поважних причин, що зумовлює
необхiднiсть перевантаження продуктiв на iнший
транспортний засiб
Зареєстровано в Мiнiстерствi юстицiї України 11 грудня 2020 р. за N 1239/35522 |
Вiдповiдно до пункту 2 частини
третьої статтi 48 Закону України
"Про державний контроль за дотриманням
законодавства про харчовi продукти, корми, побiчнi
продукти тваринного походження, здоров'я та
благополуччя тварин", пункту 9 Положення про
Мiнiстерство розвитку економiки, торгiвлi та
сiльського господарства України, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 20
серпня 2014 року N 459 (у редакцiї постанови
Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 11 вересня 2019 року
N 838), наказую:
1. Затвердити Порядок перевантаження вантажу з продуктами у випадку виходу з ладу транспортного засобу або неможливостi його використання з iнших поважних причин, що зумовлює необхiднiсть перевантаження продуктiв на iнший транспортний засiб, що додається.
2. Директорату безпечностi харчових продуктiв забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацiю до Мiнiстерства юстицiї України в установленому законодавством порядку.
3. Цей наказ набирає чинностi через два мiсяцi пiсля дня його офiцiйного опублiкування.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Мiнiстра розвитку економiки, торгiвлi та сiльського господарства України згiдно з розподiлом обов'язкiв.
Мiнiстр розвитку економiки, торгiвлi та сiльського господарства України | I. Петрашко |
ПОГОДЖЕНО: | |
Голова Державної митної служби України | П. Рябкiн |
В. о. Мiнiстра фiнансiв України | Д. Улютiн |
Голова Державної служби України з питань безпечностi харчових продуктiв та захисту споживачiв | В. Магалецька |
Т. в. о. Голови державної регуляторної служби України | О. Мiрошнiченко |
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Мiнiстерства розвитку економiки, торгiвлi та сiльського господарства України 13 жовтня 2020 року N 2043 |
ПОРЯДОК
перевантаження вантажу з продуктами у випадку
виходу з ладу транспортного засобу або
неможливостi його використання з iнших поважних
причин, що зумовлює необхiднiсть перевантаження
продуктiв на iнший транспортний засiб
1. Цей Порядок визначає процедуру перевантаження вантажу з продуктами у випадку виходу з ладу транспортного засобу або неможливостi його використання з iнших поважних причин, що зумовлює необхiднiсть перевантаження продуктiв на iнший транспортний засiб, якщо вони перемiщуються митною територiєю України прохiдним транзитом.
2. У цьому Порядку термiни вживаються в такому значеннi:
вихiд з ладу транспортного засобу - подiя, у зв'язку з якою транспортний засiб, що використовується для транспортування вантажу з продуктами у митному режимi транзиту, було пошкоджено (знищено, втрачено тощо) або вiн потребує певного часу для ремонту та/або вiдновлення можливостi перемiщення з метою забезпечення виконання вимог законодавства України з питань митної справи;
втрата вантажу - подiя, у зв'язку з якою вантаж з продуктами, який перемiщувався у митному режимi транзиту, внаслiдок виходу з ладу транспортного засобу та/або дiї обставин непереборної сили або iнших подiй має стан, вiдмiнний вiд стану на момент ввезення (зокрема є непридатним або небезпечним для споживання (використання), у тому числi пошкодженим (зiпсованим), знищеним (втраченим) тощо), що потребує змiни митного режиму та/або певного часу для вiдновлення можливостi перемiщення з метою забезпечення виконання вимог законодавства України з питань митної справи;
продукти - харчовi продукти тваринного походження (у тому числi композитнi продукти), корми тваринного походження, сiно, солома, побiчнi продукти тваринного походження згiдно з Перелiком продуктiв, якi пiдлягають державному контролю на призначених прикордонних iнспекцiйних постах, затвердженим наказом Мiнiстерства аграрної полiтики та продовольства України вiд 26 березня 2018 року N 159, зареєстрованим у Мiнiстерствi юстицiї України 18 квiтня 2018 року за N 463/31915;
транспортний засiб - транспортнi засоби комерцiйного призначення, якi є такими вiдповiдно до Митного кодексу України.
Iншi термiни вживаються у значеннях, наведених у Митному кодексi України (далi - Кодекс) та законах України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчовi продукти, корми, побiчнi продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин" (далi - Закон), "Про основнi принципи та вимоги до безпечностi та якостi харчових продуктiв", "Про побiчнi продукти тваринного походження, не призначенi для споживання людиною", "Про торгово-промисловi палати в Українi".
3. Перевантаження вантажу з продуктами здiйснюється вiдповiдно до статей 96, 97 та 253 Кодексу, вимог пункту 2 частини третьої статтi 48 Закону, Порядку виконання митних формальностей вiдповiдно до заявленого митного режиму, затвердженого наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 31 травня 2012 року N 657, зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї України 02 жовтня 2012 року за N 1669/21981, Порядку виконання митних формальностей при здiйсненнi транзитних перемiщень, затвердженого наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 09 жовтня 2012 року N 1066, зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї України 19 грудня 2012 року за N 2120/22432, та цього Порядку.
4. Перевантаження вантажу з продуктами здiйснюється пiд наглядом державного ветеринарного iнспектора за виключенням випадкiв, передбачених пунктом 5 цього Порядку.
5. Перевантаження вантажу з продуктами не потребує нагляду державного ветеринарного iнспектора, якщо перевантаження вантажу з продуктами може бути здiйснене без порушення митних пломб та iнших засобiв забезпечення iдентифiкацiї вантажу з продуктами.
6. Компетентний орган забезпечує присутнiсть державного ветеринарного iнспектора в мiсцi перевантаження вантажу з продуктами в будь-який час доби в будь-якi днi за виключенням перiоду дiї обставин непереборної сили, якi унеможливлюють здiйснення нагляду за перевантаженням.
7. Керiвник територiального органу компетентного органу своїм рiшенням призначає у вiдповiдному територiальному органi компетентного органу посадову особу (далi - уповноважена особа), яка має фахову освiту у галузi знань "ветеринарна медицина", до обов'язкiв якої з метою належної реалiзацiї функцiї здiйснення нагляду при перевантаженнi вантажу з продуктами входить:
взаємодiя та координацiя дiй iз митним органом;
прибуття на мiсце перевантаження вантажу з продуктами та здiйснення перевантаження пiд його наглядом.
8. Копiї рiшень про призначення уповноваженої особи разом iз її контактними телефонами та електронною поштою передаються керiвником територiального органу компетентного органу до компетентного органу та пiсля узагальнення передаються компетентним органом до митного органу для взаємодiї з питань здiйснення нагляду при перевантаженнi вантажу з продуктами.
У разi змiни уповноважених осiб, їх контактних телефонiв, електронної пошти вiдповiднi данi негайно оновлюються.
На час тимчасової вiдсутностi уповноваженої особи, її функцiї виконує керiвник територiального органу компетентного органу або його заступник вiдповiдно до розподiлу обов'язкiв.
9. Для перевантаження вантажу з продуктами особа, вiдповiдальна за вантаж iз продуктами, або перевiзник повиннi звернутись до найближчого митного органу для отримання дозволу, передбаченого статтями 96 та 97 Кодексу.
Пiсля прийняття рiшення про надання дозволу, передбаченого статтями 96 та 97 Кодексу, вiдповiдний митний орган невiдкладно повiдомляє про це уповноважену особу територiального органу компетентного органу, в межах територiї якого знаходиться мiсце перевантаження вантажу з продуктами, а також особу, вiдповiдальну за вантаж iз продуктами, або перевiзника.
Зазначене повiдомлення повинно мiстити iнформацiю про:
наданий дозвiл, передбачений статтями 96 та 97 Кодексу;
вiдомостi про мiсцезнаходження транспортного засобу, з якого здiйснюватиметься перевантаження;
вiдомостi про мiсце перевантаження;
номери контактних телефонiв та/або iнших засобiв зв'язку уповноваженої особи митного органу, пiд контролем якої буде здiйснюватися перевантаження вантажу з продуктами;
номери контактних телефонiв та/або iнших засобiв зв'язку особи, вiдповiдальної за вантаж з продуктами, або перевiзника, якi звернулися до митного органу за отриманням дозволу, передбаченого статтями 96 та 97 Кодексу;
узгодженi з особою, вiдповiдальною за вантаж iз продуктами, або перевiзником орiєнтовнi дата i час початку проведення перевантаження.
Перевантаження вантажу з продуктами здiйснюється пiд контролем посадової особи такого митного органу, який надав дозвiл, передбачений статтями 96 та 97 Кодексу, та пiд наглядом державного ветеринарного iнспектора територiального органу компетентного органу, вказаного у пунктi 12 цього Порядку.
10. Усi витрати, пов'язанi зi здiйсненням державного контролю стосовно вантажу з продуктами, що перемiщується в митному режимi транзиту; з поверненням (вивезенням) вантажу з продуктами або його частини, яка є втраченою, до країни-експортера або до iншої країни, з його знищенням, тимчасовим зберiганням пiд митним контролем, особливим поводженням або змiною призначеного використання; у тому числi пов'язанi з цим заходи державного контролю вiдповiдно до частини сьомої статтi 48, частини шостої статтi 49, частини тринадцятої статтi 54 та статтi 64 Закону фiнансуються за рахунок особи, вiдповiдальної за вантаж, або перевiзника без будь-якої компенсацiї з боку компетентного органу.
11. Розмiр плати за здiйснення державного контролю пiд час перевантаження вантажу стягується вiдповiдно до частини третьої статтi 63 Закону.
12. Перевантаження вантажу з продуктами здiйснюється пiд наглядом державного ветеринарного iнспектора того територiального органу компетентного органу, в межах територiї якого знаходиться мiсце перевантаження вантажу з продуктами.
У разi дiї обставин непереборної сили, внаслiдок яких присутнiсть державного ветеринарного iнспектора для здiйснення нагляду є неможливою або надзвичайно ускладненою, перевантаження вантажу з продуктами за рiшенням уповноваженої особи територiального органу компетентного органу тiєї областi, в межах територiї дiяльностi якого знаходиться мiсце перевантаження, здiйснюється пiд наглядом державного ветеринарного iнспектора iншого територiального органу компетентного органу або вiдкладається до припинення дiї таких обставин, якi створюють неможливiсть здiйснення нагляду за перевантаженням.
Про рiшення, прийняте згiдно з цим пунктом, уповноважена особа територiального органу компетентного органу невiдкладно повiдомляє уповноважену особу митного органу, пiд контролем якої буде здiйснюватися перевантаження вантажу з продуктами.
13. Пiсля отримання вiд митного органу iнформацiї, зазначеної у пунктi 9 цього Порядку, уповноважена особа невiдкладно:
оформляє рахунок на оплату вартостi державного контролю пiд час перевантаження вантажу з продуктами та контролює його оплату;
передає засобами зв'язку рахунок на оплату вартостi державного контролю пiд час перевантаження вантажу з продуктами особi, яка звернулась до митного органу, за отриманням дозволу на перевантаження вантажу з продуктами;
передає вiдомостi, зазначенi у пунктi 9 цього Порядку, в електронному виглядi до вiдповiдного територiального пiдроздiлу компетентного органу, в межах територiї дiяльностi якого знаходиться транспортний засiб, iз якого здiйснюватиметься перевантаження.
14. Державний ветеринарний iнспектор, використовуючи отриманi вiд уповноваженої особи документи та вiдомостi, зазначенi у пунктi 9 цього Порядку, невiдкладно вживає заходiв для з'ясування:
точного мiсцезнаходження транспортного засобу, з якого здiйснюватиметься перевантаження;
часу, починаючи з якого вантаж iз продуктами буде готовий (доступний) до перевантаження (час прибуття на мiсце перевантаження обладнання для проведення розвантажувально-навантажувальних робiт та час прибуття посадової особи митного органу).
Державний ветеринарний iнспектор повинен бути присутнiм на мiсцi подiї на момент перевантаження вантажу.
15. Пiсля виходу з ладу транспортного засобу або неможливостi його подальшого використання з iнших поважних причин, що зумовлює необхiднiсть перевантаження вантажу з продуктами на iнший транспортний засiб, перевiзник зобов'язаний вжити всiх необхiдних та можливих заходiв для збереження вантажу з продуктами та недопущення будь-яких протиправних дiй з ним (включаючи потрапляння в обiг), починаючи з часу настання зазначених обставин i до прибуття державного ветеринарного iнспектора.
16. Прибувши на мiсце перевантаження вантажу з продуктами, державний ветеринарний iнспектор за згодою посадової особи митного органу здiйснює документальну перевiрку та перевiрку вiдповiдностi вантажу з продуктами.
Такi перевiрки здiйснюються вiдповiдно до частин першої та другої статтi 42 Закону.
Якщо за результатами цих перевiрок буде встановлено, що вантаж з продуктами (його частина) не вiдповiдає законодавству, державний ветеринарний iнспектор дiє в порядку, встановленому пунктом 19 цього Порядку.
17. Пiсля завершення перевiрок, зазначених у пунктi 16 цього Порядку, державний ветеринарний iнспектор має переконатися в тому, що вiдсутня повна або часткова втрата вантажу з продуктами.
Якщо має мiсце повна або часткова втрата вантажу з продуктами, державний ветеринарний iнспектор:
уживає всiх заходiв, передбачених пунктом 15 цього Порядку (якщо їх ще не було вжито або було вжито на неналежному рiвнi);
органiзовує фiзичне вiддiлення вiд вантажу з продуктами тiєї частини вантажу з продуктами, яка є втраченою, крiм випадку, коли має мiсце повна втрата вантажу з продуктами;
стосовно частини вантажу з продуктами, яка є втраченою, - дiє в порядку, встановленому пунктом 19 цього Порядку.
Особа, вiдповiдальна за вантаж з продуктами, та/або перевiзник зобов'язанi забезпечити реалiзацiю рiшення державного ветеринарного iнспектора щодо фiзичного вiддiлення вiд вантажу з продуктами тiєї частини вантажу з продуктами, яка є втраченою.
18. Пiсля виконання дiй, передбачених пунктом 17 цього Порядку, державний ветеринарний iнспектор, за необхiдностi, проводить стосовно частини вантажу з продуктами, яка не є втраченою, фiзичну перевiрку.
Така перевiрка здiйснюється вiдповiдно до статтi 43 Закону.
Якщо за результатами цiєї перевiрки буде встановлено, що вантаж з продуктами (його частина) не вiдповiдає вимогам законодавства України, державний ветеринарний iнспектор дiє в порядку, встановленому пунктом 19 цього Порядку.
19. Втрачений вантаж з продуктами пiдлягає знищенню, особливому поводженню та/або змiнi призначеного використання вiдповiдно до частини чотирнадцятої статтi 54 Закону та з дотриманням вимог законодавства України з питань митної справи.
20. Пiсля завершення перевiрки, зазначеної у пунктi 18 цього Порядку, якщо вiдповiдно до рiшення державного ветеринарного iнспектора така перевiрка була необхiдна, державний ветеринарний iнспектор приймає рiшення про можливiсть перевантаження вантажу з продуктами.
Перевантаження частини вантажу з продуктами, яка не є втраченою, та частини вантажу з продуктами, яка є втраченою, здiйснюється на рiзнi транспортнi засоби. Допускається її перевантаження на один транспортний засiб за умови фiзичного вiддiлення однiєї частини вiд iншої та вiдсутностi фiзичного контакту мiж ними шляхом помiщення їх у рiзнi контейнери, рiзнi причепи, рiзнi морозильники (їхнi окремо iзольованi вiдсiки), рiзнi трюми (їхнi окремо iзольованi вiдсiки) тощо.
Якщо вантаж з продуктами потребує особливих умов транспортування, зберiгання та/або поводження з ним, особа, вiдповiдальна за вантаж з продуктами, та перевiзник мають забезпечити такi умови.
21. За результатами перевантаження вантажу з продуктами внаслiдок виходу з ладу транспортного засобу або неможливостi його подальшого використання з iнших поважних причин, державний ветеринарний iнспектор складає акт перевантаження вантажу (далi - Акт) згiдно з додатком до цього Порядку.
Примiрники Акта нумеруються та на кожному з них зазначається загальна кiлькiсть таких примiрникiв.
Пiсля завершення складення Акта державний ветеринарний iнспектор завiряє кожен примiрник своїм особистим пiдписом та особистою печаткою державного ветеринарного iнспектора.
Перший примiрник Акта залишається у державного ветеринарного iнспектора. Другий - державний ветеринарний iнспектор вручає посадовiй особi митного органу, пiд контролем якої проводилось перевантаження. Iншi примiрники залежно вiд кiлькостi часток вантажу з продуктами, якi було утворено внаслiдок перевантаження, державний ветеринарний iнспектор вручає кожному перевiзнику вiдповiдної частки вантажу з продуктами.
Усi примiрники Акта вручаються державним ветеринарним iнспектором пiд особистий пiдпис вiдповiдних осiб.
22. Пiсля складення Акта та вручення його примiрникiв вiдповiдно до пункту 21 цього Порядку державний ветеринарний iнспектор перевiряє змiст мiжнародного сертифiката та iнших документiв, якi вимагаються на вантаж з продуктами, згiдно з законодавством на предмет вiдповiдностi їх змiсту складеному Акту та на предмет актуальностi вiдомостей, якi вони мiстять.
При здiйсненнi зазначеної перевiрки державний ветеринарний iнспектор особливу увагу звертає на вiдомостi щодо:
ваги;
кiлькостi мiсць;
упаковки;
кiнцевого пункту призначення;
найменування призначеного прикордонного iнспекцiйного поста, через який вантаж з продуктами (його вiдповiдна частина) має залишити територiю України;
назви та адреси одержувача;
виду транспортного засобу та його реєстрацiйних даних.
23. Якщо вiдомостi, наведенi у пунктi 22 цього Порядку, та/або iншi вiдомостi бiльше не вiдповiдають змiсту складеного Акта та/або втратили актуальнiсть внаслiдок перевантаження, державний ветеринарний iнспектор вносить змiни до мiжнародного сертифiката та iнших документiв, якi вимагаються на вантаж iз продуктами згiдно з вимогами законодавства України. Такi змiни вносяться шляхом закреслення вiдомостей, що не вiдповiдають складеному Акту та/або втратили актуальнiсть, i зазначення нових вiдомостей на вiльному мiсцi поруч iз вiдомостями, що виправляються.
Кожне поле з вiдомостями, що зазнало виправлень, завiряється особистим пiдписом та особистою печаткою державного ветеринарного iнспектора.
В кiнцi мiжнародного сертифiката та iнших документiв, якi вимагаються на вантаж з продуктами згiдно iз вимогами законодавства України, державний ветеринарний iнспектор робить запис про те, що до цих документiв додається Акт iз зазначенням дати його складання. Кожен такий запис завiряється особистими пiдписом та особистою печаткою державного ветеринарного iнспектора.
24. Державний ветеринарний iнспектор у строки, що не перевищують трьох годин iз часу складання Акта, здiйснює передачу уповноваженiй особi засобами зв'язку цифрових зображень (цифрових фотографiй) таких документiв:
Акта;
мiжнародного сертифiката з внесеними державним ветеринарним iнспектором змiнами (якщо такi мали мiсце);
iнших документiв, якi вимагаються на вантаж з продуктами згiдно iз вимогами законодавства України, iз внесеними державним ветеринарним iнспектором змiнами (якщо такi мали мiсце).
25. Уповноважена особа зобов'язана перевiрити змiст отриманих документiв та, у разi коректностi їх змiсту, внести вiдповiднi цифровi документи до iнформацiйно-телекомунiкацiйної системи компетентного органу в строки, що не перевищують трьох годин iз часу їх отримання вiд державного ветеринарного iнспектора засобами зв'язку.
26. Протягом трьох робочих днiв з дня складання Акта державний ветеринарний iнспектор направляє уповноваженiй особi перший примiрник Акта.
Територiальний орган компетентного органу забезпечує зберiгання у себе перших примiрникiв Акта протягом трьох рокiв.
27. Подальше перевезення вантажу з продуктами (частин вантажу з продуктами) пiсля перевантаження, у тому числi пiсля перевантаження на рiзнi транспортнi засоби, змiна митного режиму здiйснюється у вiдповiдностi до положень законодавства України з питань митної справи.
Генеральний директор директорату безпечностi харчових продуктiв | М. Мороз |
Додаток до Порядку перевантаження вантажу з продуктами у випадку виходу з ладу транспортного засобу або неможливостi його використання з iнших поважних причин, що зумовлює необхiднiсть перевантаження продуктiв на iнший транспортний засiб (пункт 21) |
Акт перевантаження вантажу
(у полi, яке має вигляд "[_]",
вказуються або цифри, або лiтери
або здiйснюється вибiр мiж декiлькома варiантами
вiдповiдi шляхом зазначення знаку "+" або
"х", або "V")
Примiрник N [_] iз [_]
Мною, | ||
(прiзвище, iм'я, по батьковi (за наявностi)) |
, | |
(найменування територiального органу компетентного органу) |
що знаходиться за адресою: |
(мiсцезнаходження, включаючи поштовий iндекс, |
, | |
номер телефону та адреса електронної пошти для зв'язку з територiальним органом компетентного органу) |
складено цей Акт про те, що вiдповiдно
до пункту 2 частини третьої статтi 48 Закону
України "Про державний контроль за
дотриманням законодавства про харчовi продукти,
корми, побiчнi продукти тваринного походження,
здоров'я та благополуччя тварин"
перевантаження вантажу з продуктами, вказаного у
мiжнародному сертифiкатi N [_][_][_][_][_][_][_][_][_][_][_][_][_][_]
вiд [_][_].[_][_].[_][_][_][_] року здiйснено пiд моїм
наглядом. При цьому: |
1) [_] документальну перевiрку; | 2) [_] перевiрку вiдповiдностi. |
2. За результатами перевiрок, зазначених у пунктi 1 цього Акта, встановлено: |
1) [_] вiдсутнiсть втрати будь-якої частини вантажу з продуктами; | 2) [_] втрату вантажу з продуктами в повному обсязi; | 3) [_] втрату частини вантажу з продуктами. |
3. Стосовно частини вантажу з продуктами, яка не є втраченою: |
1) [_] прийнято рiшення про проведення фiзичної перевiрки; | 2) [_] рiшення про проведення фiзичної перевiрки не приймалось. |
4. Пiсля консультацiй з оператором ринку (особою, вiдповiдальною за вантаж з продуктами) стосовно частини вантажу з продуктами, яка не вiдповiдає вимогам законодавства (включаючи частину вантажу з продуктами, яка є втраченою), прийнято такi рiшення: |
Рiшення, прийняте стосовно вантажу з продуктами (його частини) | Вид транспортного засобу, на який здiйснено перевантаження, та його iдентифiкацiйнi данi1 | Обсяг вантажу з продуктами iз зазначенням одиниць вимiру | Найменування призначеного пункту пропуску на державному кордонi України або найменування/мiсцезнаходження митного складу, вiльної митної зони |
1) [_] знищення | |||
2) [_] змiна призначеного використання | |||
3) [_] застосування особливого поводження | |||
4) [_] повернення до країни-експортера | |||
5) [_] вивезення до iншої країни (у т. ч. до країни первiсного призначення) |
5. Пiсля консультацiй з оператором ринку (особою, вiдповiдальною за вантаж з продуктами) стосовно частини вантажу з продуктами, яка вiдповiдає вимогам законодавства (включаючи частину вантажу з продуктами, яка не є втраченою, прийнято такi рiшення: |
Рiшення, прийняте стосовно вантажу з продуктами (його частини) | Вид транспортного засобу, на який здiйснено перевантаження, та його iдентифiкацiйнi данi1 | Обсяг вантажу з продуктами iз зазначенням одиниць вимiру | Найменування призначеного пункту пропуску на державному кордонi України або найменування/мiсцезнаходження митного складу, вiльної митної зони |
1) [_] повернення до країни-експортера | |||
2) [_] вивезення до iншої країни (у т. ч. до країни первiсного призначення) |
6. Державний ветеринарний iнспектор |
(дата) | (пiдпис) | (прiзвище, iм'я, по батьковi (за
наявностi)) (особиста печатка ветеринарного iнспектора) |
7. Примiрник цього Акта отримано: 1) [_] посадовою особою митного органу |
(дата) | (пiдпис) | (прiзвище, iм'я, по батьковi (за наявностi)) |
2) [_] особою, яка є перевiзником обсягу вантажу, вказаного у пiдпунктi [_].[_] пункту [_] цього Акта: |
(дата) | (пiдпис) | (прiзвище, iм'я, по батьковi (за наявностi)) |
____________
1 Найменування судна, номер вагона, номер
транспортного засобу, номер причепа, iншi
iдентифiкацiйнi данi тощо.