Перейти до основного вмісту

  • УКР
  • РУС

 logo

П'ятниця, Вересень 5, 2025 - 03:06
  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Партнери
  • Про компанію
  • Контакти

Ви є тут

Головна

МIНIСТЕРСТВО ЕКОНОМIКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

вiд 9 серпня 2011 року N 654


Про внесення змiн до наказiв Мiнiстерства економiки вiд 04.07.2011 N 546 та вiд 04.07.2011 N 547

     У зв'язку з надходженням до Мiнiстерства економiки додаткових матерiалiв щодо суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України ВАТ "Азмол" (код згiдно з ЄДРПОУ 152365), до якого застосовано спецiальну санкцiю вiдповiдно до статтi 37 Закону України "Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть" (лист публiчного акцiонерного товариства "Азмол" вих. вiд 18.07.2011 N 60/1899, вх. вiд 21.07.2011 N 12/71075-11), наказую:

     1. У позицiї 13 додатка до наказу Мiнекономiки вiд 04.07.2011 N 546 у графi "Назва резидента" слова "ВАТ "Азмол" замiнити словами "ПАТ "Азмол".

     2. У позицiї 46 додатка до наказу Мiнекономiки вiд 04.07.2011 N 547 у графi "Назва резидента" слова "ВАТ "Азмол" замiнити словами "ПАТ "Азмол".

     3. Департаменту державного регулювання зовнiшньоекономiчної дiяльностi (Богданов В. С.):

     в установленому порядку довести цей наказ до вiдома Державної митної служби, Державної податкової адмiнiстрацiї, Нацiонального банку, Управлiння зовнiшнiх зносин та зовнiшньоекономiчної дiяльностi Запорiзької обласної державної адмiнiстрацiї;

     забезпечити розмiщення iнформацiї про цей наказ на офiцiйному веб-сайтi Мiнiстерства економiки в роздiлi спецiальних санкцiй.

     4. Управлiнню зовнiшнiх зносин та зовнiшньоекономiчної дiяльностi Запорiзької обласної державної адмiнiстрацiї (Мiщанин В. В.) довести цей наказ до вiдома суб'єкта зовнiшньоекономiчної дiяльностi України.

     5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Виконувач обов'язкiв голови комiсiї з проведення реорганiзацiї Мiнiстерства економiки України В. Т. Пятницький

Головне меню

  • Головна
  • Програмне забезпечення
  • Завантаження
  • Форум
  • Курси валют

Навігатор ЗЕД

  • База документів
  • Каталог документів
  • Добірка документів
  • Українська класифікація товарів ЗЕД
  • Єдиний список товарів подвійного використання
  • Класифікаційні рішення ДМСУ
  • Середня розрахункова вартість товарів згідно УКТЗЕД
  • Довідка по товару УКТЗЕД
  • Митний калькулятор
  • Митний калькулятор для громадян (М16)
  • Розрахунок імпорта автомобіля

Інформаційна підтримка

  • Електронне декларування
  • NCTS Фаза 5
  • Єдине вікно для міжнародної торгівлі
  • Час очікування в пунктах пропуску
  • Перевірити ВМД
  • Митний кодекс України
  • Кодекси України
  • Довідкові матеріали
  • Архів новин
  • Обговорення законопроектів
  • Віддалений контроль ВМД
  • Перелік тестових завдань
  • Поширені питання
  • Реклама на сайті
Copyright © 2025 НТФ «Інтес» Всі права збережено.
Підтримка: support@qdpro.com.ua