КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
Київ
вiд 16 листопада 2016 р. | N 829 |
---|
Про внесення змiн до постанови Кабiнету Мiнiстрiв
України вiд 12 травня 2007 р. N 705 та визнання
такими, що втратили чиннiсть, деяких постанов
Кабiнету Мiнiстрiв України
Кабiнет Мiнiстрiв України постановляє:
1. Внести до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 12 травня 2007 р. N 705 "Про деякi питання реалiзацiї Закону України "Про карантин рослин" (Офiцiйний вiсник України, 2007 р., N 37, ст. 459; 2009 р., N 72, ст. 2487; 2010 р., N 16, ст. 755; 2011 р., N 61, ст. 2439; 2015 р., N 12, ст. 316) змiни, що додаються.
2. Погодитися з пропозицiєю Мiнiстерства аграрної полiтики та продовольства щодо застосування невикористаних бланкiв карантинних, фiтосанiтарних та фiтосанiтарних сертифiкатiв на реекспорт, якi виготовленi в установленому порядку, протягом дев'яти мiсяцiв з дня набрання чинностi цiєю постановою.
3. Визнати такими, що втратили чиннiсть, постанови Кабiнету Мiнiстрiв України згiдно з перелiком, що додається.
Прем'єр-мiнiстр України | В. ГРОЙСМАН |
Iнд. 75
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 16 листопада 2016 р. N 829 |
ЗМIНИ,
що вносяться до постанови Кабiнету Мiнiстрiв
України вiд 12 травня 2007 р. N 705
1. У постановi:
1) у вступнiй частинi цифри "4, 16, 26 i 37" замiнити цифрами "16, 26, 29 i 46";
2) у пунктi 1:
абзац другий викласти в такiй редакцiї:
"Порядок проведення огляду, обстеження, аналiзу, знезараження та iнспектування (оформлення фiтосанiтарного та карантинного сертифiкатiв) об'єктiв регулювання;";
абзац третiй виключити;
абзац четвертий замiнити абзацами такого змiсту:
"перелiк об'єктiв регулювання для цiлей контролю за перемiщенням територiєю України;
перелiк об'єктiв регулювання для цiлей iмпорту, експорту та реекспорту.";
3) у пунктi 3:
в абзацi першому слова "Державнiй ветеринарнiй та фiтосанiтарнiй службi" замiнити словами "Державнiй службi з питань безпечностi харчових продуктiв та захисту споживачiв";
в абзацi другому слова ", карантинних дозволiв" виключити.
2. Порядок проведення огляду, обстеження, аналiзу, фумiгацiї (знезараження) та iнспектування (оформлення фiтосанiтарного та карантинного сертифiкатiв) об'єктiв регулювання у сферi карантину рослин, затверджений зазначеною постановою, викласти в такiй редакцiї:
"ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 12 травня 2007 р. N 705 (в редакцiї постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 16 листопада 2016 р. N 829) |
ПОРЯДОК
проведення огляду, обстеження, аналiзу,
знезараження та iнспектування (оформлення
фiтосанiтарного та карантинного сертифiкатiв)
об'єктiв регулювання
1. Цей Порядок визначає процедуру проведення огляду, обстеження, аналiзу, знезараження та iнспектування (оформлення фiтосанiтарного та карантинного сертифiкатiв) об'єктiв регулювання.
2. У цьому Порядку термiн "знезараження" означає методи обробки (фiзичнi, хiмiчнi чи бiологiчнi), в тому числi фумiгацiю, що спрямованi на лiквiдацiю шкiдливих органiзмiв.
Iншi термiни в цьому Порядку вживаються у значеннi, наведеному в статтi 1 Закону України "Про карантин рослин".
3. Результати огляду, iнспектування, здiйснення контролю за знезараженням оформлюються державним фiтосанiтарним iнспектором у виглядi акта (додаток 1) у двох примiрниках: перший примiрник видається представнику власника об'єкта (об'єктiв) регулювання, другий - залишається в органi Держпродспоживслужби, що його видав.
4. Об'єкти регулювання у сферi карантину рослин для цiлей контролю за перемiщенням територiєю України та об'єкти регулювання у сферi карантину рослин для цiлей iмпорту, експорту та реекспорту пiдлягають огляду державним фiтосанiтарним iнспектором.
5. Огляд об'єктiв регулювання проводиться шляхом iнспектування, пiд час якого здiйснюється вiдбiр зразкiв для проведення фiтосанiтарної експертизи.
6. У разi складування, концентрацiї (нагромадження) та сортування у морських i рiчкових портах, на залiзничних станцiях, термiналах та в автопортах об'єктiв регулювання проводиться їх огляд.
7. Для забезпечення вiдбору зразкiв пiд час огляду посiвiв, посадки рослин, багаторiчних насаджень, складських примiщень використовуються феромоннi пастки, харчовi принади та ловильнi пояси.
8. З метою визначення фiтосанiтарного стану об'єктiв регулювання державнi фiтосанiтарнi iнспектори проводять систематичнi обстеження земель сiльськогосподарського призначення i земель лiсового фонду, пунктiв карантину рослин та прилеглої до них територiї (трикiлометрової зони), мiсць обiгу об'єктiв регулювання.
Обстеження вiдповiдної територiї в межах зони (ареалу) проводяться державним фiтосанiтарним iнспектором у перiод вегетацiї культурних рослин з такою перiодичнiстю:
кожнi пiвроку - на мiсцi виробництва або виробничiй дiлянцi, на яких офiцiйно встановлено та пiдтримується статус вiльних вiд регульованих шкiдливих органiзмiв;
щороку - на територiях, де вирощується елiтне насiння i садивний (посадковий) матерiал, на державних сортодослiдних станцiях, у плодорозсадниках, iнтродукцiйно-карантинних розсадниках i карантинних оранжереях ботанiчних садiв, на територiях, де вирощуються рослини з iмпортного насiннєвого та садивного матерiалу, а також на територiях карантинних та регульованих зон;
один раз на два роки - на територiях, де здiйснюється виробництво та переробка сiльськогосподарської продукцiї, на землях осiб, де не виявлено карантинних органiзмiв, та на прилеглих до них територiях.
9. Для проведення обстеження можуть залучатися фахiвцi установ з питань карантину рослин, що належать до сфери управлiння Держпродспоживслужби (далi - фахiвцi).
З метою залучення фахiвця державний фiтосанiтарний iнспектор звертається до установи з питань карантину рослин, що належить до сфери управлiння Держпродспоживслужби.
Державний фiтосанiтарний iнспектор визначає площу та метод обстеження.
Фахiвець пiд час обстеження визначеної площi вiдбирає зразки об'єктiв регулювання, шкiдливi та регульованi шкiдливi органiзми, про що складає довiдку про обстеження (додаток 2), яку разом iз вiдiбраними зразками подає державному фiтосанiтарному iнспектору.
Державний фiтосанiтарний iнспектор з метою проведення фiтосанiтарної експертизи надсилає вiдiбранi пiд час проведення обстеження зразки до фiтосанiтарної лабораторiї.
За результатами проведених фiтосанiтарних процедур державний фiтосанiтарний iнспектор складає акт обстеження (додаток 3).
10. З метою виявлення та iдентифiкацiї шкiдливих органiзмiв фiтосанiтарними лабораторiями Держпродспоживслужби проводиться фiтосанiтарна експертиза, яка включає:
проведення аналiзу фiтосанiтарного стану об'єктiв регулювання з метою виявлення шкiдливих органiзмiв;
визначення видiв виявлених шкiдливих органiзмiв;
пiдготовку висновку фiтосанiтарної експертизи.
11. Насiння i садивний матерiал, якi ввозяться в Україну, пiдлягають висiванню або висаджуванню у спецiальних розсадниках та оранжереях для виявлення прихованого зараження рослинного матерiалу i здiйснення пiд контролем державного фiтосанiтарного iнспектора заходiв щодо оздоровлення.
12. Висновок фiтосанiтарної експертизи видається за результатами аналiзу щодо наявностi шкiдливих органiзмiв протягом 24 годин з моменту подання зразка об'єкта регулювання на аналiз.
13. У разi проведення складного аналiзу (мiкологiчного, бактерiологiчного, вiрусологiчного, гельмiнтологiчного) щодо наявностi шкiдливих органiзмiв висновок про результати фiтосанiтарної експертизи видається протягом 30 днiв з дня подання зразка об'єкта регулювання на аналiз.
14. На пiдставi результатiв фiтосанiтарної експертизи кожного зразка об'єкта регулювання i оцiнки виявлених шкiдливих органiзмiв державний фiтосанiтарний iнспектор визначає фiтосанiтарний стан партiї об'єктiв регулювання та приймає рiшення про застосування фiтосанiтарних заходiв.
15. Знезараження об'єктiв регулювання провадиться з дотриманням вимог законодавства.
Зараженi шкiдливими органiзмами об'єкти регулювання, що вивозяться за межi митної територiї України або карантинної зони, пiдлягають знезараженню.
16. Об'єкти регулювання, у тому числi засоби перевезення, сiльськогосподарська технiка, машини та знаряддя, що перемiщуються через державний кордон або карантиннi зони, пiдлягають iнспектуванню, а в разi виявлення шкiдливих органiзмiв - знезараженню, яке проводиться у мiсцях вiдвантаження чи безпосередньо у транспортних засобах.
17. Органiзацiю та контроль за проведенням знезараження, в тому числi фумiгацiї, об'єктiв регулювання, якi перемiщуються через державний кордон та карантиннi зони, здiйснюють головнi управлiння Держпродспоживслужби.
18. У разi вивезення за межi митної територiї України партiї вантажу, яка формується з декiлькох партiй об'єктiв регулювання, знезараження може проводитися у мiсцi складування, концентрацiї (нагромадження) такої партiї.
19. Пiсля знезараження об'єктiв регулювання їх фiтосанiтарний стан визначається державним фiтосанiтарним iнспектором на пiдставi результатiв iнспектування та фiтосанiтарної експертизи.
У разi проведення фумiгацiї об'єктiв регулювання у транспортних засобах пiд час перевезення їх фiтосанiтарний стан визначається державним фiтосанiтарним iнспектором на пiдставi вiдповiдного акта, складеного суб'єктом господарювання, який провiв таку фумiгацiю (знезараження), та власником таких об'єктiв регулювання.
20. Об'єкти регулювання, за винятком суднового спорядження, суднових запасних частин i припасiв, вивозяться за межi митної територiї України, у тому числi шляхом реекспорту, за наявностi фiтосанiтарного сертифiката або фiтосанiтарного сертифiката на реекспорт, який видається органом Держпродспоживслужби на кожну партiю, що вивозиться у транспортному засобi.
21. Фiтосанiтарний та карантинний сертифiкати видаються за результатами проведення фiтосанiтарних процедур.
22. Для отримання фiтосанiтарного сертифiката (додаток 4) або фiтосанiтарного сертифiката на реекспорт (додаток 5) державному фiтосанiтарному iнспектору подається:
заява, заповнена англiйською мовою або однiєю з офiцiйних мов Продовольчої та сiльськогосподарської органiзацiї ООН (ФАО) (додаток 6);
документ, що пiдтверджує внесення плати за видачу фiтосанiтарного сертифiката або фiтосанiтарного сертифiката на реекспорт.
Фiтосанiтарний сертифiкат або фiтосанiтарний сертифiкат на реекспорт видається на об'єкти регулювання, включенi до перелiку об'єктiв регулювання у сферi карантину рослин для цiлей iмпорту, експорту та реекспорту.
На запит особи, яка здiйснює перемiщення, фiтосанiтарний сертифiкат або фiтосанiтарний сертифiкат на реекспорт видається на рослини, продукти рослинного походження, мiсця зберiгання, упаковки, засоби перевезення, контейнери, ґрунт та будь-якi iншi органiзми, об'єкти або матерiали, здатнi переносити чи поширювати регульованi шкiдливi органiзми, не включенi до перелiку об'єктiв регулювання для цiлей iмпорту, експорту та реекспорту.
Фiтосанiтарний сертифiкат або фiтосанiтарний сертифiкат на реекспорт видається державним фiтосанiтарним iнспектором не ранiше нiж за 14 днiв до дати перемiщення об'єктiв регулювання на пiдставi проведених фiтосанiтарних процедур.
Державний фiтосанiтарний iнспектор зобов'язаний видати заявниковi фiтосанiтарний сертифiкат або фiтосанiтарний сертифiкат на реекспорт чи прийняти рiшення про вiдмову в його видачi протягом 24 годин пiсля завершення завантаження транспортного засобу. Завершення завантаження транспортного засобу фiксується шляхом надсилання власником вантажу або уповноваженою ним особою письмового повiдомлення про початок завантаження транспортного засобу державному фiтосанiтарному iнспектору iз зазначенням iнформацiї про транспортний засiб, вантаж, запланований час та дату завершення завантаження.
Строк дiї фiтосанiтарного сертифiката та фiтосанiтарного сертифiката на реекспорт на територiї України становить 14 днiв.
Фiтосанiтарний сертифiкат та фiтосанiтарний сертифiкат на реекспорт оформлюються у двох примiрниках: перший примiрник видається заявниковi, другий - залишається в органi Держпродспоживслужби, що його видав.
23. Карантинний сертифiкат (додаток 7) видається на об'єкти регулювання, включенi до перелiку об'єктiв регулювання у сферi карантину рослин, для цiлей контролю за перемiщенням територiєю України у разi:
вивезення об'єктiв регулювання з карантинної зони;
транспортування iмпортованих об'єктiв регулювання, якi зберiгалися, перепаковувалися, роздiлялися на частини, змiшувалися з iншими вантажами.
На запит особи, яка здiйснює перемiщення, карантинний сертифiкат може видаватися на рослини, продукти рослинного походження, мiсця зберiгання, упаковки, засоби перевезення, контейнери, ґрунт та будь-якi iншi органiзми, об'єкти або матерiали, здатнi переносити чи поширювати регульованi шкiдливi органiзми, не включенi до перелiку об'єктiв регулювання для цiлей контролю за перемiщенням територiєю України.
На запит особи, яка здiйснює перемiщення об'єктiв регулювання, що вироблялися на мiсцi виробництва або виробничiй дiлянцi, на яких офiцiйно встановлено та пiдтримується статус вiльних вiд регульованих шкiдливих органiзмiв, карантинний сертифiкат видається за результатами iнспектування без здiйснення вiдбору зразкiв та фiтосанiтарної експертизи.
24. Власник вантажу об'єктiв регулювання не ранiше нiж за 14 днiв до вiдвантаження або вiдправлення пред'являє державному фiтосанiтарному iнспектору партiю зазначених об'єктiв для проведення фiтосанiтарних процедур.
25. Для отримання карантинного сертифiката державному фiтосанiтарному iнспектору подається:
заява (додаток 6);
документ, що пiдтверджує внесення плати за видачу карантинного сертифiката.
26. Карантинний сертифiкат видається державним фiтосанiтарним iнспектором не ранiше нiж за 14 днiв до дати перемiщення об'єктiв регулювання територiєю України на пiдставi результатiв проведених фiтосанiтарних процедур.
Державний фiтосанiтарний iнспектор зобов'язаний видати заявниковi карантинний сертифiкат або прийняти рiшення про вiдмову в його видачi протягом 24 годин пiсля завершення завантаження транспортного засобу. Завершення завантаження транспортного засобу фiксується шляхом надсилання власником вантажу або уповноваженою ним особою державному фiтосанiтарному iнспектору письмового повiдомлення про початок завантаження транспортного засобу iз зазначенням iнформацiї про транспортний засiб, вантаж, запланований час та дату завершення завантаження.
Строк дiї карантинного сертифiката становить 14 днiв.
27. Карантинний сертифiкат оформлюється у трьох примiрниках: перший примiрник отримує заявник; другий - надсилається органовi Держпродспоживслужби, куди перевозяться об'єкти регулювання; третiй - залишається в органi Держпродспоживслужби, що його видав.
28. Фiтосанiтарний сертифiкат, фiтосанiтарний сертифiкат на реекспорт i карантинний сертифiкат пiдписуються державним фiтосанiтарним iнспектором i скрiплюються трикутною печаткою встановленого зразка (додаток 8).
Вiдмова у видачi, переоформлення, видача дублiката, анулювання фiтосанiтарного сертифiката, фiтосанiтарного сертифiката на реекспорт i карантинного сертифiката здiйснюються вiдповiдно до Законiв України "Про дозвiльну систему у сферi господарської дiяльностi" та "Про карантин рослин".
Додаток 1 до Порядку |
Державна служба України з питань
безпечностi
харчових продуктiв та захисту споживачiв
(найменування територiального органу Держпродспоживслужби) |
АКТ N _____________________
про результати | |
(огляду, iнспектування, здiйснення контролю за знезараженням) |
вiд ___ ____________ 20__ року
(прiзвище, iм'я, по батьковi) |
(найменування фiтосанiтарної процедури) | |
(прiзвище, iм'я, по батьковi, | |
повне найменування, мiсце проживання, мiсцезнаходження та реквiзити) | |
(у разi експорту або реекспорту | |
зазначається країна експорту або реекспорту) |
Вид транспортного засобу | |
(найменування, номер транспортного засобу) | |
Результати фiтосанiтарної експертизи | |
Примiтки | |
Акт складено у присутностi: |
Представник власника об'єкта (об'єктiв) регулювання | ||||
(прiзвище, iм'я, по батьковi) | ||||
Державний фiтосанiтарний iнспектор | ||||
(прiзвище, iм'я, по батьковi) |
М. П.
Примiтки. | 1. У номерi акта пiсля цифр
проставляється лiтера "I" у разi огляду,
iнспектування, здiйснення контролю за
знезараженням об'єкта регулювання iмпортного
походження, наприклад: "Акт N 1234(I)", або лiтера
"В" - у разi огляду, iнспектування, здiйснення
контролю за знезараженням об'єкта регулювання
вiтчизняного походження, наприклад: "Акт N
1243(В)". |
Додаток 2 до Порядку |
Державна служба України з питань
безпечностi
харчових продуктiв та захисту споживачiв
(найменування установи з питань карантину рослин, що належить до сфери управлiння Держпродспоживслужби) |
ДОВIДКА ПРО ОБСТЕЖЕННЯ
N ________
вiд ____ __________ 20__ року
Мною, | |
(посада та прiзвище, iм'я, по батьковi фахiвця установи з питань | |
карантину рослин, що належить до сфери управлiння Держпродспоживслужби) |
проведено обстеження: | |
(загальна площа земельної дiлянки, гектарiв, | |
прiзвище, iм'я, по батьковi або найменування особи та її мiсцезнаходження | |
або прiзвище, iм'я та по батьковi власника або користувача земельної дiлянки) |
Мiсце обстеження: | |
(найменування населеного пункту, району, областi) | |
Культура, що обстежується, | |
(найменування шкiдливих та регульованих шкiдливих органiзмiв) | |
Метод проведення обстеження | |
(у разi проведення обстеження iз застосуванням | |
феромонних пасток або харчових принад додається схема їх розмiщення) |
. |
Виявлено | |
(найменування шкiдливих та регульованих шкiдливих органiзмiв) | |
Висновки | |
(прiзвище, iм'я та по батьковi фахiвця установи з питань карантину рослин, що належить до сфери управлiння Держпродспоживслужби) | (пiдпис) |
Додаток 3 до Порядку |
Державна служба України з питань
безпечностi
харчових продуктiв та захисту споживачiв
(найменування територiального органу Держпродспоживслужби) |
АКТ ОБСТЕЖЕННЯ
N ________
вiд ___ ____________ 20__ року
Мною, | |
(посада та прiзвище, iм'я, по батьковi державного фiтосанiтарного iнспектора) | |
проведено обстеження: | |
(загальна площа земельної дiлянки, гектарiв, | |
прiзвище, iм'я, по батьковi або найменування особи та її мiсцезнаходження | |
або прiзвище, iм'я та по батьковi власника або користувача земельної дiлянки) |
Мiсце обстеження: | |
(найменування населеного пункту, району, областi) | |
Культура, що обстежується, | |
(найменування шкiдливих та регульованих шкiдливих органiзмiв) | |
Метод проведення обстеження* | |
(у разi проведення обстеження iз застосуванням | |
феромонних пасток або харчових принад додається схема їх розмiщення) | |
Виявленi | |
(найменування шкiдливих та регульованих шкiдливих органiзмiв) | |
(найменування фiтосанiтарної лабораторiї) |
Висновки | |
(прiзвище, iм'я та по батьковi державного фiтосанiтарного iнспектора) | (пiдпис) |
М. П.
Цей акт складено у двох примiрниках, один з яких одержав |
(прiзвище, iм'я та по батьковi) | (пiдпис) |
____________
* У разi залучення до проведення обстеження
фахiвця установи з питань карантину рослин, що
належить до сфери управлiння
Держпродспоживслужби, зазначається дата i номер
довiдки про обстеження.
Додаток 4 до Порядку |
Зразок
Лицьовий бiк
1. Експортер та його адреса Name and address of exporter |
2. ФIТОСАНIТАРНИЙ СЕРТИФIКАТ PHYTOSANITARY CERTIFICATE N ________________________________ |
|||||
3. Iмпортер та його адреса Declared name and address of consignee |
4. До органiзацiї карантину i
захисту рослин ________________________________ (країна-iмпортер) Plant Protection Organization(s) of ________________ (country of import) |
|||||
5. Мiсце походження Place of origin |
||||||
6. Пункт ввезення Declared рoint of entry |
|
|||||
7. Спосiб транспортування Declared means of conveyance |
||||||
8. Маркування, кiлькiсть та опис
паковання, найменування об'єктiв регулювання,
ботанiчна назва рослин Distinguishing marks, number and description of packages, name of produce, botanical name of plants |
9. Кiлькiсть Declared quantity |
|||||
10. Цей сертифiкат засвiдчує, що зазначенi рослини, рослиннi продукти чи iншi об'єкти регулювання були перевiренi та/або пройшли експертизу iз застосуванням необхiдних офiцiйних процедур, вважаються вiльними вiд шкiдливих органiзмiв, що є карантинними для країни-iмпортера, та вiдповiдають дiючим фiтосанiтарним вимогам країни-iмпортера, включаючи регульованi некарантиннi шкiдливi органiзми. This is to certify that the plants, plant products or other regulated articles described herein have been inspected and/or tested according to appropriate official procedures and are considered to be free from the quarantine pests specified by the importing contracting party and to conform with the current phytosanitary requirements of the importing contracting party including those for regulated non-quarantine pests. |
||||||
11. Додаткова декларацiя Additional declaration |
||||||
ЗНЕЗАРАЖЕННЯ Disinfestation and/or disinfection treatment |
18. Мiсце оформлення Place of issue Дата Прiзвище державного фiтосанiтарного iнспектора Пiдпис державного фiтосанiтарного iнспектора М. П. |
|||||
12. Обробка Treatment |
||||||
13. Хiмiчна (дiюча речовина) Chemical (active ingredient) |
14. Експозицiя та температура Duration and temperature |
|||||
15. Концентрацiя/доза Concentration/dose |
16. Дата Date |
|||||
17. Додаткова iнформацiя Additional information |
Зворотний бiк
Примiтки. | 1. Бланк фiтосанiтарного
сертифiката виготовляється на паперi, який має
систему захисту вiд пiдробки та несанкцiонованого
тиражування, розмiром 210 х 297 мiлiметрiв. На
зворотнiй сторонi бланка фiтосанiтарного
сертифiката зазначаються: "ХХ" - серiя бланка,
000000 - номер бланка. Текст друкується чорним
кольором. |
Додаток 5 до Порядку |
Зразок
Лицьовий бiк
1. Експортер та його адреса Name and address of exporter |
2. ФIТОСАНIТАРНИЙ СЕРТИФIКАТ НА
РЕЕКСПОРТ PHYTOSANITARY CERTIFICATE FOR RE-EXPORT N __________________________ |
||||||
3. Iмпортер та його адреса Declared name and address of consignee |
4. До органiзацiї карантину i
захисту рослин ________________________________ (країна-iмпортер) To Plant Protection Organization(s) of ______________ (country of import) |
||||||
5. Мiсце походження Place of origin |
|||||||
6. Пункт ввезення Declared рoint of entry |
|
||||||
7. Спосiб транспортування Declared means of conveyance |
|||||||
8. Маркування, кiлькiсть та опис
паковання, найменування об'єктiв регулювання,
ботанiчна назва рослин Distinguishing marks, number and description of packages, name of produce, botanical name of plants |
9. Кiлькiсть Declared quantity |
||||||
10. Цей сертифiкат
засвiдчує, що зазначенi рослини, рослиннi продукти
чи iншi This is to certify that the plants, plant products or other regulated
articles described |
|||||||
11. Додаткова декларацiя Additional declaration |
|||||||
ЗНЕЗАРАЖЕННЯ Disinfestation and/or disinfection treatment |
18. Мiсце оформлення Place of issue Дата Прiзвище державного фiтосанiтарного iнспектора Пiдпис державного фiтосанiтарного iнспектора М. П. Stamp |
||||||
12. Обробка Treatment |
|||||||
13. Хiмiчна (дiюча речовина) Chemical (active ingredient) |
14. Експозицiя та температура Duration and temperature |
||||||
15. Концентрацiя (доза) Concentration (dose) |
16. Дата Date |
||||||
17. Додаткова iнформацiя Additional information |
Зворотний бiк
Примiтки. | 1. Бланк фiтосанiтарного
сертифiката на реекспорт виготовляється на
паперi, який має систему захисту вiд пiдробки та
несанкцiонованого тиражування, розмiром 210 х 297
мiлiметрiв. На зворотнiй сторонi бланка
фiтосанiтарного сертифiката на реекспорт
зазначається: "ХХ" - серiя бланка, "000000" -
номер бланка. Текст друкується чорним кольором. |
Додаток 6 до Порядку |
ЗАЯВА/APPLICATION
на оформлення фiтосанiтарного сертифiката,
фiтосанiтарного
сертифiката на реекспорт, карантинного
сертифiката
/ for issuance of a phytosanitary certificate, re-export
phytosanitary certificate, quarantine certificate
(непотрiбне закреслити) / (cross out the unnecessary)
1. Вiдправник (експортер) та його адреса / Name and address of consignor (exporter) |
Для резидентiв/For residents | |
код згiдно з ЄДРПОУ / code according to | |
the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine* |
2. Отримувач (iмпортер) та його адреса / Name and address of consignee (importer) |
Для резидентiв/for residents | |
код згiдно з ЄДРПОУ / code according to | |
the Unified State Register of Enterprises and Organizations of Ukraine* |
4. Мiсце (регiон) походження та мiсце зберiгання / Place (region) of origin and storage area |
5. Спосiб транспортування та номер транспортного засобу / Mode of transport and its number plate |
6. Пункт або станцiя призначення / Destination point or station |
7. Пункт ввезення до країни-iмпортера / Point of entry to the country of destination** |
8. Кiлькiсть (об'єм або вага) об'єкта регулювання / Quantity (volume or weight) of regulated article(s) |
9. Найменування об'єкта регулювання та маркування / Name (title) and marking of regulated article(s) |
10. Пункт або станцiя вiдправлення / Departure point or station |
11. Додаткова декларацiя або iнформацiя, що подається заявником / Additional declaration or information provided by the applicant |
12. Вимоги до об'єкта регулювання та транспортного засобу в частинi здiйснення карантину рослин, що повиннi бути виконанi пiд час оформлення сертифiката / Plant quarantine requirements to regulated article(s) and the vehicle that must be performed during certificate registration |
Дата подання заяви / Date of application |
________________ 20___ року |
Вiдправник (експортер) / Consignor (exporter) |
______________________________ (прiзвище i пiдпис) / (name and signature) |
____________
* Реєстрацiйний номер облiкової картки платника
податкiв або серiя та номер паспорта - для фiзичних
осiб, якi через свої релiгiйнi переконання
вiдмовилися вiд прийняття реєстрацiйного номера
облiкової картки платника податкiв та повiдомили
про це вiдповiдний орган державної податкової
служби i мають вiдмiтку в паспортi.
Number of taxpayer's registration card or passport series and number for individuals, who
because of their religious beliefs refused to accept the number of a taxpayer's
registration card and reported an appropriate authority of the State Tax Service and have
a mark in the passport.
** Заповнюється для фiтосанiтарних сертифiкатiв та
фiтосанiтарних сертифiкатiв на реекспорт.
To be filled only for re-export phytosanitary certificates.
Додаток 7 до Порядку |
Зразок
Лицьовий бiк
Державна служба України з питань безпечностi харчових продуктiв та захисту споживачiв
КАРАНТИННИЙ СЕРТИФIКАТ N _________________
|
Зворотний бiк
Примiтки. | 1. Бланк карантинного
сертифiката виготовляється на паперi, який має
систему захисту вiд пiдробки та несанкцiонованого
тиражування, розмiром 210 х 297 мiлiметрiв. На
зворотнiй сторонi бланка карантинного
сертифiката "ХХ" - серiя бланка, 000000 - номер
бланка. Текст друкується чорним кольором. |
Додаток 8 до Порядку |
Примiтки. | 1. "ХХ" - код вiдповiдного органу
Держпродспоживслужби. 2. "000" - код державного фiтосанiтарного iнспектора.". |
3. Перелiк об'єктiв регулювання у сферi карантину рослин, затверджений зазначеною постановою, викласти в такiй редакцiї:
"ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 12 травня 2007 р. N 705 (в редакцiї постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 16 листопада 2016 р. N 829) |
ПЕРЕЛIК
об'єктiв регулювання для цiлей контролю за
перемiщенням територiєю України
Код згiдно з УКТЗЕД |
Найменування об'єкта регулювання |
0106 49 00 | Клiщi, нематоди та комахи для науково-дослiдних цiлей |
0601 | Цибулини, бульби, кореневi бульби, бульбоцибулини, кореневища, включаючи розгалуженi кореневища, у станi вегетативного спокою, вегетацiї або цвiтiння; саджанцi, рослини та коренi цикорiю, крiм коренiв товарної позицiї 1212 |
0602 | Iншi живi рослини (включаючи їх корiння), живцi та пiдщепи; мiцелiй грибiв |
0603 | Зрiзанi квiтки та пуп'янки, придатнi для складення букетiв або для декоративних цiлей, свiжi, засушенi (крiм вибiлених, пофарбованих, просочених або оброблених iншим способом) |
0604 | Листя, гiлки та iншi частини рослин, без квiток або пуп'янкiв, трави, мохи та лишайники, придатнi для складення букетiв або для декоративних цiлей, свiжi, засушенi (крiм вибiлених, пофарбованих, просочених або оброблених iншим способом) |
0701 | Картопля, свiжа або охолоджена |
0702 00 00 00 | Помiдори, свiжi або охолодженi |
0703 | Цибуля рiпчаста, цибуля-шалот, часник, цибуля-порей та iншi цибулиннi овочi, свiжi або охолодженi |
0704 | Капуста головчаста, капуста цвiтна, капуста броколi, кольрабi, капуста листова та аналогiчнi їстiвнi овочi роду Brassica, свiжi або охолодженi |
0705 | Салат-латук (Lactuca sativa) та цикорiй (Cichorium spp.), свiжi або охолодженi |
0706 | Морква, рiпа, столовi буряки, солодкий корiнь, редька, селера коренева та аналогiчнi їстiвнi коренеплоди, свiжi або охолодженi |
0707 00 | Огiрки, корнiшони, свiжi або охолодженi |
0708 | Бобовi овочi, лущенi або нелущенi, свiжi або охолодженi |
0709 | Iншi овочi, свiжi або охолодженi (крiм грибiв та трюфелiв) |
0712 90 11 00 | Цукрова кукурудза гiбрид для сiвби (Zea mays var. saccharata) |
0712 90 19 00 | Цукрова кукурудза (Zea mays var. saccharata) iнша |
0713 | Овочi бобовi, сушенi, лущенi, очищенi або неочищенi вiд насiннєвої оболонки, подрiбненi або неподрiбненi |
0714 | Манiок, маранта, салеп, топiнамбур, солодка картопля, або батат, аналогiчнi коренеплоди чи бульби з високим вмiстом крохмалю або iнулiну, свiжi, охолодженi (крiм морожених або сушених, цiлих чи порiзаних у виглядi гранул або скибок; та крiм серцевини сагової пальми) |
0803 | Банани, включаючи плантайни, свiжi або сушенi |
0804 | Фiнiки, iнжир, ананаси, авокадо, гуаява, манго та мангостани, свiжi або сушенi |
0805 | Цитрусовi, свiжi або сушенi |
0806 | Виноград, свiжий або сушений |
0807 | Динi, кавуни i папая, свiжi |
0808 | Яблука, грушi та айва, свiжi |
0809 | Абрикоси, вишнi та черешнi, персики (включаючи нектарини), сливи та терен, свiжi |
0810 | Iншi плоди, свiжi |
0813 | Плоди сушенi, крiм тих, що включенi до товарних позицiй 0801-0806; сумiшi горiхiв або сушених плодiв цiєї групи |
0909 | Насiння анiсу, бодяну, фенхелю, корiандру, кумiну, кмину; ягоди ялiвцю |
0910 | Iмбир, шафран, турмерик (куркума), чебрець, лаврове листя, каррi та iншi прянощi |
1001* | Пшениця i сумiш пшеницi та жита (меслин) |
1002* | Жито |
1003* | Ячмiнь |
1004* | Овес |
1005* | Кукурудза |
1006* | Рис |
1007* | Сорго зернове |
1008* | Гречка, просо та насiння канаркової трави; iншi зерновi культури |
1103* | Крупи, крупка та гранули iз зерна зернових культур |
1104* | Зерно зернових культур, оброблене iншими способами (наприклад, лущене, плющене, у виглядi пластiвцiв, обрушене, рiзане (ядро) або подрiбнене), за винятком рису товарної позицiї 1006; зародки зерна зернових культур, цiлi, плющенi, у виглядi пластiвцiв або меленi |
1107 10* | Солод необсмажений |
1201* | Соєвi боби, подрiбненi або неподрiбненi |
1202* | Арахiс, несмажений або не приготовлений iншим способом, лущений або нелущений, подрiбнений або неподрiбнений |
1204 00* | Насiння льону, подрiбнене або неподрiбнене |
1205* | Насiння свирiпи або рiпаку, подрiбнене або неподрiбнене |
1206 00* | Насiння соняшнику, подрiбнене або неподрiбнене |
1207* | Насiння та плоди iнших олiйних культур, подрiбненi або неподрiбненi |
1209 | Насiння, плоди та спори для сiвби |
1210* | Шишки хмелю, свiжi або сухi, подрiбненi або неподрiбненi, розмеленi або у виглядi гранул (крiм лупулiну) |
1211* | Рослини, частини рослин, насiння та плоди, якi використовуються в основному у парфумерiї, медицинi або для боротьби з комахами, паразитами тощо, свiжi або сушенi, порiзанi або непорiзанi, подрiбненi або неподрiбненi, меленi або немеленi |
1212* (крiм 1212 21 00 00 та 1212 29 00 00) | Плоди рiжкового дерева, цукровi буряки та цукрова тростина, свiжi, охолодженi (крiм морожених або сушених, подрiбнених або неподрiбнених); кiсточки, ядра плодiв та iншi продукти рослинного походження (включаючи несмаженi коренi цикорiю виду Cichorium intybus sativum), якi використовуються в основному для харчових цiлей, в iншому мiсцi не зазначенi |
1214* | Бруква кормова, буряк кормовий (мангольд), кормовi коренеплоди, сiно, люцерна, конюшина, еспарцет, капуста кормова, люпин, вика та аналогiчнi кормовi продукти, гранульованi або негранульованi |
1401 | Матерiали рослинного походження (наприклад, бамбук, iндiйська тростина, або ротанг, тростина, очерет, лоза, рафiя, очищена, вибiлена або пофарбована солома злакiв, липова кора), що використовуються в основному для плетiння |
1404 | Матерiали рослинного походження, в iншому мiсцi не зазначенi (крiм соняшникового лушпиння) |
2302 | Висiвки, кормове борошно та iншi вiдходи i залишки вiд просiювання, помелу або iнших способiв обробки зерна зернових чи бобових культур, гранульованi чи не гранульованi |
2308 00* | Продукти рослинного походження та рослиннi вiдходи, рослиннi залишки i побiчнi продукти, негранульованi або гранульованi, що використовуються для годiвлi тварин, в iншому мiсцi не зазначенi (крiм вичавок iз яблук та виноградних вичавок) |
2401 | Тютюнова сировина; тютюновi вiдходи |
2530 90 00 00 | Ґрунт для науково-дослiдних цiлей |
2703 00 00 00 | Торф (включаючи торф'яний дрiбняк), агломерований або неагломерований |
3002 90 50 00, 3002 90 90 00 |
Живi фiтопатогеннi бактерiї, грибки та вiруси рослин для науково-дослiдних цiлей |
4401 | Деревина паливна у виглядi колод, полiн, хмизу, гiлок, сучкiв тощо; деревна трiска або стружка; тирса, трiска, стружка, уламки та вiдходи деревини та скрап, агломерованi або неагломерованi, у виглядi колод, полiн (крiм брикетiв та гранул) |
4403 (крiм 4403 10 00 00, що обробленi фарбою, протруювачами, креозотом або iншими консервантами) | Лiсоматерiали необробленi, з видаленою або невидаленою корою або заболонню, або начорно брусованi або небрусованi |
4404 | Деревина бондарна; колоди колотi; палi, кiлки, стовпи загостренi з дерева, але не розпилянi уздовж; лiсоматерiали, начорно обтесанi, але не обточенi, не вигнутi або не обробленi iншим способом, що використовуються для виробництва цiпкiв, парасольок, ручок для iнструментiв або подiбних виробiв; деревина лущена та аналогiчна |
4406 10 00 00 | Шпали дерев'янi для залiзничних або трамвайних колiй, не просоченi |
4407 | Лiсоматерiали розпилянi або розколотi уздовж, роздiленi на шари або лущенi, струганi або неструганi, шлiфованi або нешлiфованi, якi мають або не мають торцевi з'єднання, завтовшки бiльш як 6 мiлiметрiв |
4409 | Пилопродукцiя з деревини (включаючи дощечки та фриз для паркетного покриття пiдлоги, незiбранi) у виглядi профiльованого погонажу (з гребенями, пазами, шпунтованi, iз стесаними краями, з'єднанням у виглядi напiвкруглого калювання, фасоннi, закругленi тощо) уздовж будь-яких країв чи площин, струганi або неструганi, шлiфованi або нешлiфованi, що мають або не мають торцевi з'єднання |
4415 | Ящики, коробки, пакувальнi корзини, барабани та аналогiчна тара з деревини; дерев'янi барабани (котушки) для кабелiв; пiддони, пiддони з бортами та iншi дерев'янi завантажувальнi щити; обичайки дерев'янi |
5101 11 00 00 | Вовна немита, стрижена |
5201 00 | Бавовна, не пiддана кардо- та гребенечесанню |
5301 | Волокно лляне, оброблене чи необроблене, але непрядене; пачоси та вiдходи льону (включаючи прядильнi вiдходи та обтiпану сировину) |
9705 00 00 00 | Колекцiї та предмети колекцiонування з акарологiї, гельмiнтологiї, ентомологiї, паразитологiї та ботанiки |
____________
* Видача карантинного
сертифiката на зазначенi об'єкти регулювання у
сферi карантину рослин для цiлей контролю за
перемiщенням територiєю України не обов'язкова.
Видача карантинного сертифiката здiйснюється
виключно у разi добровiльного звернення осiб.".
4. Доповнити постанову перелiком об'єктiв регулювання для цiлей iмпорту, експорту та реекспорту такого змiсту:
"ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 16 листопада 2016 р. N 829 |
ПЕРЕЛIК
об'єктiв регулювання для цiлей iмпорту, експорту
та реекспорту
Код згiдно з УКТЗЕД |
Найменування об'єкта регулювання | Країни-експортери або зони країн походження, для яких заборонено iмпорт в Україну об'єктiв регулювання |
Країни-iмпортери, на вимогу яких об'єкти регулювання супроводжуються фiтосанiтарними документами пiд час експорту та реекспорту з України |
0106 49 00 | Клiщi, нематоди та комахи для науково-дослiдних цiлей | усi країни свiту | |
0601 | Цибулини, бульби, кореневi бульби, бульбоцибулини, кореневища, включаючи розгалуженi кореневища, у станi вегетативного спокою, вегетацiї або цвiтiння; саджанцi, рослини та коренi цикорiю, крiм коренiв товарної позицiї 1212 | усi країни свiту | |
0602 | Iншi живi рослини (включаючи їх корiння), живцi та пiдщепи; мiцелiй грибiв | усi країни свiту | |
0603 | Зрiзанi квiтки та пуп'янки, придатнi для складення букетiв або для декоративних цiлей, свiжi, засушенi (крiм вибiлених, пофарбованих, просочених або оброблених iншим способом) | усi країни свiту | |
0604 | Листя, гiлки та iншi частини рослин, без квiток або пуп'янкiв, трави, мохи та лишайники, придатнi для складення букетiв або для декоративних цiлей, свiжi, засушенi (крiм вибiлених, пофарбованих, просочених або оброблених iншим способом) | усi країни свiту | |
0701 | Картопля, свiжа або охолоджена | Сирiйська Арабська Республiка | усi країни свiту |
0702 00 00 00 | Помiдори, свiжi або охолодженi | Сирiйська Арабська Республiка* | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї |
0703 | Цибуля рiпчаста, цибуля-шалот, часник, цибуля-порей та iншi цибулиннi овочi, свiжi або охолодженi | усi країни свiту | |
0704 | Капуста головчаста, капуста цвiтна, капуста броколi, кольрабi, капуста листова та аналогiчнi їстiвнi овочi роду Brassica, свiжi або охолодженi | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0705 | Салат-латук (Lactuca sativa) i цикорiй (Cichorium spp.), свiжi або охолодженi |
усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0706 | Морква, рiпа, столовi буряки, солодкий корiнь, редька, селера коренева та аналогiчнi їстiвнi коренеплоди, свiжi або охолодженi | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0707 00 | Огiрки, корнiшони, свiжi або охолодженi | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0708 | Бобовi овочi, лущенi або нелущенi, свiжi або охолодженi | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0709 | Iншi овочi, свiжi або охолодженi (крiм грибiв та трюфелiв) | Сирiйська Арабська Республiка | усi країни свiту |
0712 90 11 00 | Цукрова кукурудза (Zea mays var. saccharata) гiбрид для сiвби | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0712 90 19 00 | Цукрова кукурудза (Zea mays var. saccharata) iнша | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0713 | Овочi бобовi, сушенi, лущенi, очищенi або неочищенi вiд насiннєвої оболонки, подрiбненi або неподрiбненi | усi країни свiту | |
0714 | Манiок, маранта, салеп, топiнамбур, солодка картопля, або батат, аналогiчнi коренеплоди чи бульби з високим вмiстом крохмалю або iнулiну, свiжi, охолодженi (крiм морожених або сушених, цiлих чи порiзаних у виглядi гранул або скибок; крiм серцевини сагової пальми) | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї) | |
0801 | Горiхи кокосовi, бразильськi, кеш'ю, свiжi або сушенi, очищенi вiд шкаралупи або неочищенi, iз шкiркою або без шкiрки | усi країни свiту, крiм Грузiї, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0802 | Iншi горiхи, свiжi або сушенi, очищенi вiд шкаралупи або неочищенi, iз шкiркою або без шкiрки | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї) | |
0803 | Банани, включаючи плантайни, свiжi або сушенi | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0804 | Фiнiки, iнжир, ананаси, авокадо, гуаява, манго та мангостани, свiжi або сушенi | усi країни свiту | |
0805 | Цитрусовi, свiжi або сушенi | усi країни свiту | |
0806 | Виноград, свiжий або сушений | усi країни свiту | |
0807 | Динi, кавуни i папая, свiжi | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0808 | Яблука, грушi та айва, свiжi | усi країни свiту | |
0809 | Абрикоси, вишнi та черешнi, персики (включаючи нектарини), сливи та терен, свiжi | усi країни свiту | |
0810 | Iншi плоди, свiжi | усi країни свiту | |
0813 | Плоди сушенi, крiм тих, що включенi до товарних позицiй 0801-0806; сумiшi горiхiв або сушених плодiв цiєї групи | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0814 00 00 00 | Шкiрки цитрусових або динь (включаючи шкiрки кавунiв), свiжi (крiм морожених, сушених або консервованих для тимчасового зберiгання в розсолi, сiрчанiй водi або iншому розчинi, що забезпечує їх тимчасову консервацiю) | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Грузiї, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0901 11 00 | Кава несмажена з кофеїном | усi країни свiту, крiм Грузiї, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0901 12 00 00 | Кава несмажена без кофеїну | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Грузiї, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0903 00 00 00 | Мате або парагвайський чай (крiм розфасованого у вакуумну або металеву упаковку) | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Грузiї, Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0904 | Перець роду Piper; стручковий перець роду Capsicum або пахучий перець роду Pimenta, сушенi або подрiбненi чи меленi | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Грузiї, Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0906 | Кориця та квiти коричного дерева | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Грузiї, Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0907 | Гвоздика (цiлi плоди, квiтки та квiтконiжки) | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Грузiї, Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0908 | Горiх мускатний, мацiс i кардамон | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Грузiї, Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0909 | Насiння анiсу, бодяну, фенхелю, корiандру, кумину, кмину; ягоди ялiвцю | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Грузiї, Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
0910 | Iмбир, шафран, турмерик (куркума), чебрець, лаврове листя, каррi та iншi прянощi | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Грузiї, Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1001 | Пшениця i сумiш пшеницi та жита (меслин) | усi країни свiту | |
1002 | Жито | усi країни свiту | |
1003 | Ячмiнь | усi країни свiту | |
1004 | Овес | усi країни свiту | |
1005 | Кукурудза | усi країни свiту | |
1006 | Рис | усi країни свiту | |
1007 | Сорго зернове | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1008 | Гречка, просо та насiння канаркової трави; iншi зерновi культури | усi країни свiту | |
1101 00 | Борошно пшеничне або iз сумiшi пшеницi та жита (меслину) | усi країни свiту, крiм Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1102 | Борошно iз зерна iнших зернових культур, крiм пшеничного або сумiшi пшеницi та жита (меслину) | усi країни свiту, крiм Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1103 | Крупи, крупка та гранули iз зерна зернових культур | усi країни свiту, крiм Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1104 | Зерно зернових культур, оброблене iншими способами (наприклад, лущене, плющене, у виглядi пластiвцiв, обрушене, рiзане (ядро) або подрiбнене), за винятком рису товарної позицiї 1006; зародки зерна зернових культур, цiлi, плющенi, у виглядi пластiвцiв або меленi | усi країни свiту, крiм Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1106 | Борошно, крупи та порошок iз сушених бобових овочiв товарної позицiї 0713 (крiм iз саго або з коренеплодiв чи бульбоплодiв товарної позицiї 0714 або продуктiв групи 08) | усi країни свiту, крiм Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1107 10 | Солод необсмажений | усi країни свiту, крiм Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1201 | Соєвi боби, подрiбненi або не подрiбненi | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1202 | Арахiс, не смажений або не приготовлений iншим способом, лущений або нелущений, подрiбнений або неподрiбнений | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1203 00 00 00 | Копра | усi країни свiту, крiм Грузiї, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1204 00 | Насiння льону, подрiбнене або неподрiбнене | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1205 | Насiння свирiпи або рiпаку, подрiбнене або неподрiбнене | усi країни свiту | |
1206 00 | Насiння соняшнику, подрiбнене або неподрiбнене | усi країни свiту | |
1207 | Насiння та плоди iнших олiйних культур, подрiбненi або неподрiбненi | усi країни свiту | |
1208 | Борошно з насiння чи плодiв олiйних культур, крiм борошна з гiрчицi | усi країни свiту, крiм Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1209 | Насiння, плоди та спори для сiвби | усi країни свiту | |
1210 | Шишки хмелю, свiжi або сухi, подрiбненi або неподрiбненi, розмеленi або у виглядi гранул (крiм лупулiну) | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Грузiї, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1211 | Рослини, частини рослин, насiння та плоди, якi використовуються в основному у парфумерiї, медицинi або для боротьби з комахами, паразитами тощо, свiжi або сушенi, порiзанi або непорiзанi, подрiбненi або неподрiбненi, меленi або немеленi | усi країни свiту | |
1212 (крiм 1212 21 00 00
та 1212 29 00 00) |
Плоди рiжкового дерева, цукровi буряки та цукрова тростина, свiжi, охолодженi (крiм морожених або сушених, подрiбненi або не подрiбненi); кiсточки, ядра плодiв та iншi продукти рослинного походження (включаючи несмаженi коренi цикорiю виду Cichorium intybus sativum), якi використовуються в основному для харчових цiлей, в iншому мiсцi не зазначенi | усi країни свiту | |
1213 00 00 00 | Солома та полова зернових, необробленi, подрiбненi або неподрiбненi, меленi або немеленi, пресованi або у виглядi гранул | усi країни свiту, крiм Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1214 | Бруква кормова, буряк кормовий (мангольд), кормовi коренеплоди, сiно, люцерна, конюшина, еспарцет, капуста кормова, люпин, вика та аналогiчнi кормовi продукти, гранульованi або негранульованi | усi країни свiту | |
1401 | Матерiали рослинного походження (наприклад, бамбук, iндiйська тростина, або ротанг, тростина, очерет, лоза, рафiя, очищена, вибiлена або пофарбована солома злакiв, липова кора), що використовуються в основному для плетiння | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Туреччини, Грузiї, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1404 | Матерiали рослинного походження, в iншому мiсцi не зазначенi | усi країни свiту | |
1801 00 00 00 | Какао-боби, цiлi або розмеленi, сирi або смаженi | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
1802 00 00 00 | Шкаралупи, шкiрки (лушпайки) та iншi вiдходи з какао | усi країни свiту, крiм Туреччини, Грузiї, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
2302 | Висiвки, кормове борошно та iншi вiдходи та залишки вiд просiювання, помелу або iнших способiв обробки зерна зернових чи бобових культур, гранульованi чи не гранульованi | усi країни свiту, крiм Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
2308 00 | Продукти рослинного походження та рослиннi вiдходи, рослиннi залишки i побiчнi продукти, негранульованi або гранульованi, що використовуються для годiвлi тварин, в iншому мiсцi не зазначенi (крiм вичавок з яблук та виноградних вичавок) | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Туреччини | |
2401 | Тютюнова сировина; тютюновi вiдходи | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
2530 90 00 00 | Ґрунт для науково-дослiдних цiлей | усi країни свiту | |
2703 00 00 00 | Торф (включаючи торф'яний дрiбняк), агломерований або неагломерований | усi країни свiту, крiм Грузiї, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
3002 90 50 00, 3002 90 90 00 |
Живi фiтопатогеннi бактерiї, грибки та вiруси рослин для науково-дослiдних цiлей | усi країни свiту | |
4401 | Деревина паливна у виглядi колод, полiн, хмизу, гiлок, сучкiв тощо; деревна трiска або стружка; тирса, трiска, стружка, уламки та вiдходи деревини та скрап, агломерованi або неагломерованi, у виглядi колод, полiн (крiм брикетiв та гранул) | усi країни свiту | |
4403 (крiм 4403 10 00 00 обробленi фарбою, протруювачами, креозотом або iншими консервантами | Лiсоматерiали необробленi, з видаленою або невидаленою корою або заболонню, або начорно брусованi або небрусованi | усi країни свiту | |
4404 | Деревина бондарна; колоди колотi; палi, кiлки, стовпи загостренi з дерева, але не розпилянi уздовж; лiсоматерiали, начорно обтесанi, але не обточенi, не вигнутi або не обробленi iншим способом, що використовуються для виробництва цiпкiв, парасольок, ручок для iнструментiв або подiбних виробiв; деревина лущена та аналогiчна | усi країни свiту | |
4406 10 00 00 | Шпали дерев'янi для залiзничних або трамвайних аналогiчних колiй, не просоченi | усi країни свiту | |
4407 | Лiсоматерiали розпилянi або розколотi уздовж, роздiленi на шари або лущенi, струганi або неструганi, шлiфованi або нешлiфованi, якi мають або не мають торцевi з'єднання, завтовшки бiльш як 6 мiлiметрiв | усi країни свiту | |
4409 | Пилопродукцiя з деревини (включаючи дощечки та фриз для паркетного покриття пiдлоги, незiбранi) у виглядi профiльованого погонажу (з гребенями, пазами, шпунтованi, iз стесаними краями, з'єднанням у виглядi напiвкруглого калювання, фасоннi, заокругленi тощо) уздовж будь-яких країв чи площин, струганi або неструганi, шлiфованi або нешлiфованi, що мають або не мають торцевi з'єднання | усi країни свiту, крiм Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
4415 | Ящики, коробки, пакувальнi корзини, барабани та аналогiчна тара з деревини; дерев'янi барабани (котушки) для кабелiв; пiддони, пiддони з бортами та iншi дерев'янi завантажувальнi щити; обичайки дерев'янi | усi країни свiту | |
4416 00 00 00 | Бочки, барила, чани, дiжки та iншi бондарнi вироби та їх частини з деревини, включаючи клепку | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану | |
5101 11 00 00 | Вовна, немита, стрижена | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Грузiї, Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
5201 00 | Бавовна, не пiддана кардо- та гребенечесанню | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану | |
5301 | Волокно лляне, оброблене чи необроблене, але непрядене; пачоси та вiдходи льону (включаючи прядильнi вiдходи та обтiпану сировину) | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Туреччини, Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї | |
9406 00 20 00 | Конструкцiї будiвельнi збiрнi з дерева | усi країни свiту, крiм Росiйської Федерацiї, Бiлорусi, Казахстану, Туреччини | |
9705 00 00 00 | Колекцiї та предмети колекцiонування з акарологiї, гельмiнтологiї, ентомологiї, паразитологiї та ботанiки | усi країни свiту, крiм Австрiї, Бельгiї, Болгарiї, Кiпру (грецька частина), Чеської Республiки, Данiї, Естонiї, Фiнляндiї, Францiї, Нiмеччини, Грецiї, Угорщини, Iрландiї, Iталiї, Латвiї, Литви, Люксембургу, Мальти, Нiдерландiв, Польщi, Португалiї, Румунiї, Словаччини, Словенiї, Iспанiї, Швецiї, Сполученого Королiвства Великої Британiї, Пiвнiчної Iрландiї, Хорватiї |
____________
* Iз Сирiйської Арабської
Республiки забороняється ввезення в Україну
товарiв, якi класифiкуються за кодом згiдно з
УКТЗЕД 0709 30 00 00
(баклажани) та за кодом згiдно з УКТЗЕД 0709 60
(перець).".
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 16 листопада 2016 р. N 829 |
ПЕРЕЛIК
постанов Кабiнету Мiнiстрiв України, що втратили
чиннiсть
1. Пункт 3 змiн, що вносяться до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 12 травня 2007 р. N 705, затверджених постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 1 березня 2010 р. N 236 (Офiцiйний вiсник України, 2010 р., N 16, ст. 755).
2. Пiдпункт 3 пункту 14 змiн, що вносяться до постанов Кабiнету Мiнiстрiв України з питань дiяльностi Державної ветеринарної та фiтосанiтарної служби, затверджених постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 10 серпня 2011 р. N 853 (Офiцiйний вiсник України, 2011 р., N 61, ст. 2439).
3. Пiдпункт 2 пункту 49 змiн, що вносяться до постанов Кабiнету Мiнiстрiв України, затверджених постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 25 грудня 2013 р. N 955 (Офiцiйний вiсник України, 2014 р., N 4, ст. 101).
4. Пiдпункт 2 пункту 2 змiн, що вносяться до постанов Кабiнету Мiнiстрiв України, затверджених постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 28 сiчня 2015 р. N 42 (Офiцiйний вiсник України, 2015 р., N 12, ст. 316).
Copyright © 2025 НТФ «Интес» Все права сохранены. |